En een badpak is dan ook verkeerd zeker, want het zou een broekje moeten zijn, want een badpak bedekt iets dus bladieblaquote:Op donderdag 13 september 2012 01:31 schreef mootie het volgende:
[..]
Met alleen een broekje aan maakt men er geen probleem van. Het idee is juist dat een topje het idee geeft dat er iets verborgen is.
Geloof ik.
Voor mij ook 1 van m'n favo celeb-gezinnenquote:Op donderdag 13 september 2012 09:55 schreef Karina het volgende:
Ze blijven gewoon leuk, Jennifer Garner, Ben Affleck en Seraphina
[ afbeelding ]
Die gozer moet hoognodig uit de kast komen!quote:Op vrijdag 14 september 2012 13:17 schreef Karina het volgende:
Kourtney Kardashian en Scott Disick met dochtertje Penelope en zoontje Mason.
[ afbeelding ]
Oh daar denk ik dus precies het omgekeerde overquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:43 schreef Charmian het volgende:
Alexia lijkt helemaal niet op d'r moeder
Idd, Amalia is net Wim-Lex, Ariane kan ik niet plaatsen, maar Alexia is toch echt wel net d'r moeder! Vind haar ook de mooiste van de drie.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh daar denk ik dus precies het omgekeerde overDe enige die voor mij op d'r moeder lijkt.
Dat precies dusquote:Op zaterdag 15 september 2012 16:23 schreef OliviaV het volgende:
[..]
Idd, Amalia is net Wim-Lex, Ariane kan ik niet plaatsen, maar Alexia is toch echt wel net d'r moeder! Vind haar ook de mooiste van de drie.
Volgens mij bedoelde ze dat sarcastischquote:Op zaterdag 15 september 2012 16:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh daar denk ik dus precies het omgekeerde overDe enige die voor mij op d'r moeder lijkt.
Dat dacht ik ook al. Als je met 35 graden in de brandende zon zit, dat je dan zegt "Zoooo, het is echt niet warm!"quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:32 schreef Cici het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelde ze dat sarcastisch
Dank je voor het voorbeeld, Cee.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:39 schreef Cee het volgende:
Als je met 35 graden in de brandende zon zit, dat je dan zegt "Zoooo, het is echt niet warm!"
quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:32 schreef Cici het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelde ze dat sarcastisch
Dus datquote:Op zaterdag 15 september 2012 16:39 schreef Cee het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook al. Als je met 35 graden in de brandende zon zit, dat je dan zegt "Zoooo, het is echt niet warm!"
Leuk, heel gek, maar ik kan me haast niet voorstellen dat hij al zulke oude dochters heeft, in mijn gedachten is hij zelf nog jongquote:Op zondag 16 september 2012 19:42 schreef kvd het volgende:
Michael J Fox, vrouw Tracy en de tweeling Aquinnah Kathleen en Schuyler Frances
[ afbeelding ]
Wat een lief kindquote:Op zondag 16 september 2012 14:11 schreef innepin het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hele zwangere Sarah Michelle Gellar en Charlotte.
Willow is idd cutequote:Op dinsdag 18 september 2012 13:47 schreef Karina het volgende:
Pink en Willow - echt wel een leuk stel zo
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Snoepiequote:Op zondag 16 september 2012 14:11 schreef innepin het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hele zwangere Sarah Michelle Gellar en Charlotte.
Die kleine lijkt op de Little Man van Twin Peaksquote:
en alweer zo groot!quote:Op donderdag 20 september 2012 07:40 schreef DancingPhoebe het volgende:
God met al dat geemmer en de mediaaandacht voor Jessica's baby-weight, zou je haast vergeten dat er ook nog een BABY is...
Ja zij ziet er ook nog zo goed uit, zowel qua gezicht als lijf.quote:Op woensdag 19 september 2012 22:58 schreef -Lise- het volgende:
DJ uit Full House met zo'n grote dochterNet zussen of vriendinnen inderdaad!
Amen to that. Ik dacht precíés hetzelfde bij het zien van deze foto.quote:Op vrijdag 21 september 2012 11:53 schreef alors het volgende:
die foto, ik vind Robbie persoonlijk echt een van de meest aseksuele mannen, ik weet dat vele het met me oneens zullen zijn, maar als ik deze foto zie word ik alleen maar bevestigd daarin.
schattige baby tho.
Oh nee die vind ik zo zijig! Doe dan maar die Howard of Jason, al kan ik ze niet uit elkaar houdenquote:Op zaterdag 22 september 2012 17:45 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ik vind Robbie te guitig om sexy te zijn. Nooit gedacht dat ik dat ooit zou zeggen, maar doe mij dan Gary Barlow maar
Dit zorgt altijd voor mooi beeld,quote:Op woensdag 26 september 2012 08:25 schreef Karina het volgende:
David Beckham en Harper
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
Wat hebben die 2 toch een prachtig kind zegquote:Op dinsdag 25 september 2012 21:16 schreef Spees_Eend het volgende:
Hank Baskett en Kendra Wilkinson met Hank Jr
[ afbeelding ]
Jaaa Hankquote:Op dinsdag 25 september 2012 21:16 schreef Spees_Eend het volgende:
Hank Baskett en Kendra Wilkinson met Hank Jr
[ afbeelding ]
Dat is ZO schattig!quote:
ik vind het juist geweldig om te zien dat ondanks dat haar ouders in een wereld leven waar alles om het uiterlijk draait, zij haar gewoon lekker zichzelf laten zijnquote:Op zondag 30 september 2012 14:22 schreef J-net het volgende:
Volgens mij heeft bij het 6tal Pitt-Jolietjes iedereen een kameraadje. Volgens mij is het Maddox en Pax, Zahara en Shiloh (of John) en Vivienne en Knox.
Jammer dat Shiloh zo graag jongensachtig wil zijn, als ik Vivienne met dr mooie lange haar en jurkjes zie..... echt zo schattig.
de 3 echte Pitt-Jolietjes lijken ook echt enorm op elkaar!!!
Vind ik ook!quote:Op zondag 30 september 2012 14:37 schreef hugsy33 het volgende:
[..]
ik vind het juist geweldig om te zien dat ondanks dat haar ouders in een wereld leven waar alles om het uiterlijk draait, zij haar gewoon lekker zichzelf laten zijn
Shax.... net als de rest van de jongens een naam met een x aan het eindquote:Op zondag 30 september 2012 14:22 schreef J-net het volgende:
Volgens mij heeft bij het 6tal Pitt-Jolietjes iedereen een kameraadje. Volgens mij is het Maddox en Pax, Zahara en Shiloh (of John) en Vivienne en Knox.
Jammer dat Shiloh zo graag jongensachtig wil zijn, als ik Vivienne met dr mooie lange haar en jurkjes zie..... echt zo schattig.
de 3 echte Pitt-Jolietjes lijken ook echt enorm op elkaar!!!
Haha, die armpjes ook nog eens wijd, in combi met het chubby lijfjequote:Op maandag 1 oktober 2012 20:15 schreef kvd het volgende:
Harper doet aan voetballen (van wie zou ze dat hebben)
[ afbeelding ]
Lijkt als 2 druppels water op zijn vaderquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:57 schreef bloempje-moi het volgende:
Robert Irwin, zoon van Steve Irwin, voert de kroko's
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 20 mei 2012 01:05 schreef waaromniet1988 het volgende:
JAAAAAA EINDELIJK wint Chelsea de CL!!!!!
quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:53 schreef waaromniet1988 het volgende:
NiceGebruik gewoon de volg-knop.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat een stoere bos haarquote:Op maandag 8 oktober 2012 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Volgens mij hebben we deze nog niet gezien.
Sienna Miller met Marlowe
[ afbeelding ]
Ik vind Harper zo leuk, hequote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:27 schreef alors het volgende:
Hier dan ook maar, Harper
[ afbeelding ]
Wat een schattig meisjequote:
Charlotte lijkt echt ontzettend op mijn nichtje van bijna 3! Precies dezelfde uitstralingquote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:22 schreef Karina het volgende:
Sarah Michelle Gellar met Charlotte
[ afbeelding ]
Wat een knap ventje!quote:Op donderdag 11 oktober 2012 21:52 schreef juultje84 het volgende:
Nick Lachey en zoon Camden
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:07 schreef Karina het volgende:
Kelsey Grammerde baby zie je alleen niet
[ afbeelding ]
Ik moest even nadenken, maar idd Saved By The Bellquote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:51 schreef Godtje het volgende:
Elizabeth Berkley's son
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die blik, ik vind het net de donkere versie van David.quote:
Zelfde staartje als pappaquote:Op zondag 14 oktober 2012 14:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die blik, ik vind het net de donkere versie van David.![]()
Al zal iedereen er wel anders naar kijken, de ene vindt het een kopie van David, de ander Posh.
Harveyquote:Op woensdag 17 oktober 2012 01:10 schreef juultje84 het volgende:
Katie Price en Harvey
[ afbeelding ]
Jaaaaa, Harvey is idd leuk!quote:
Ik vind Suri wel steeds meer op haar vader gaan lijken zegquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 12:07 schreef Karina het volgende:
Katie en Suri
[ afbeelding ]
Suri heeft het maar druk met dat gebel zo te zien
Halle Berry en Nahla
[ afbeelding ]
En een plaatje er bij voor het geheel...quote:Uma Thurman onthult naam dochtertje
LOS ANGELES - Uma Thurman en Arpad Busson hebben eindelijk de naam van hun dochtertje onthuld.
Het kruimeltje, dat op 15 juli ter wereld kwam, kreeg de officiële naam Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson mee, maar wordt Luna genoemd.
“Iedere naam heeft een bepaalde, speciale betekenis voor Lunas moeder en vader”, verklaarde de woordvoerder van de 42-jarige actrice tegenover People, zonder verdere uitleg te geven.
Luna is het eerste kindje van Thurman en de 49-jarige Franse zakenman Busson. De Kill Bill-actrice had al twee kinderen met haar ex-man, acteur Ethan Hawke. Busson heeft twee zoons met zijn ex-verloofde, model Elle MacPherson.
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 11:34 schreef Ireth het volgende:
Geen idee of dit al ergens bekend was gemaakt..
[..]
En een plaatje er bij voor het geheel...
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 oktober 2012 12:09 schreef MissMSX het volgende:
Sunnery James en Phyllon
[ afbeelding ]
https://twitter.com/i/#!/(...)%2Fp%2FQ6OK67HbvB%2F
Ja hier, in de VS staat hij gewoon op de 278ste plaats....quote:Op donderdag 18 oktober 2012 13:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]![]()
Zoveel gedoe en dan zo een supergewoon trendy naampje, wat suf
Zo te zien belt ze die zelf alquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 12:13 schreef CherryLips het volgende:
Suri heeft een jas aan! Bel de krant!
Pompoenfoto-tijd!quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 10:40 schreef piglet het volgende:
[ afbeelding ]
Pearl van Jack Osbourne bron
Ik vind het zo'n schatje![]()
En ik kijk nu al uit naar de andere Halloween-outfits die de komende tijd zullen gaan volgen bij de celeb-babies
Wat een leuke foto'squote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:56 schreef Karina het volgende:
Tori en de hele familie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Voor alle foto's zie Hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |