Altijd trieste posts die het bovenstaande nutteloos maken om te lezenquote:Op zaterdag 8 september 2012 22:44 schreef beware_reageerd het volgende:
Over 2 jaar in dit theater,,,, Koop nu alvast uw kaarten..
En het gaat nog veel erger worden, mark my words.
Van de 300.quote:Op zondag 9 september 2012 18:48 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat, een neonazipartij heeft 21 zetels?
Ja, ik had er veel meer verwacht in tijden van crisis.quote:
Dat hoorde ik 5 jaar gelden ook toen ik zei dat dit de situatie kon worden.quote:Op zondag 9 september 2012 17:34 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Altijd trieste posts die het bovenstaande nutteloos maken om te lezen
Migratie is pas menselijk!quote:
Gruwelfilmpjes.quote:Op zondag 9 september 2012 19:41 schreef Jian het volgende:
Wat een kut-topic, vol overtrokken reacties, onderbuik-gewauwel, ad hominem en Godwin, .... uhh, ben ik nog wat vergeten?
Oh, dan hebben wij nog geluk met de PVV. Die zeikt hoogstens in brievenbussen of deelt eens een enkele kopstoot uit.quote:
Volgens sommige mensen niet. Bevolkingen blijven volgens hen, net als cultuur, onveranderlijk en statisch.quote:
Ah, zijn dat die mensen die geloven dat god de wereld geschapen heeft zoals hij zij nu is? Dat Hij Nederland zo genoemd heeft opdat de Nederlanders weten waar ze naar toe terug moeten na de vakantie?quote:Op zondag 9 september 2012 21:52 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Volgens sommige mensen niet. Bevolkingen blijven volgens hen, net als cultuur, onveranderlijk en statisch.
Ik geloof het ja. Alhoewel het net zo vaak gebeurd dat ze alles wat religieus is met een bijna religieuze haat verwerpen.quote:Op zondag 9 september 2012 22:00 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ah, zijn dat die mensen die geloven dat god de wereld geschapen heeft zoals hij zij nu is? Dat Hij Nederland zo genoemd heeft opdat de Nederlanders weten waar ze naar toe terug moeten na de vakantie?
In de eerste plaats geldt wat je zegt kennelijk niet voor de in elkaar geslagen handelaars, want ze laten papieren zien.quote:Op zondag 9 september 2012 12:04 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ze zijn illegaal dus automatisch crimineel. Betalen geen belasting dus ook nog eens valse concurrentie.
Dus dan stammen we ook niet van de apen af.quote:Op zondag 9 september 2012 22:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik geloof het ja. Alhoewel het net zo vaak gebeurd dat ze alles wat religieus is met een bijna religieuze haat verwerpen.
Een land waar 50% vd agenten op de Gouden Dageraad stemt. Je weet wel, die partij die de Holocaust in twijfel trekt en vindt dat het aantal vermoorde joden wordt overdeven, lees ik net.quote:Op zondag 9 september 2012 19:08
Bij het begin van dit filmpje, vragen ze nou telkens om de papieren van de verkopers? Wie zijn zij sowieso om dat te doen. Wat the fuck is griekeland voor land
TRU is enkele deurtjes verderopquote:Op zondag 9 september 2012 19:05 schreef beware_reageerd het volgende:
[..]
Dat hoorde ik 5 jaar gelden ook toen ik zei dat dit de situatie kon worden.
Altijd triest om lachebekjes te zien die de waarheid niet erkennen.
kop in het zand is geen oplossing, aanpakken wel. En dat, mijn waarde, geeft precies weer wat ik zeg. Kom over 10 jaar maar zeiken wat het was, wacht het geheel eerst maar af voor je erop afgeeft.
Je avatar zegt genoeg, blind in de situatie. Mijn avatar zegt we zeilen er doorheen, aanpakken en we komen er. Precies het verschil wat ik wil aanmerken. Aan jou je te verdedigen, mits je dat kan qua onderbouwing..... Succes sjaak, you are going to need it.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |