quote:Op zondag 2 september 2012 19:29 schreef Dr.Sexy het volgende:
http://www.endomondo.com/workouts/lD75MLZsEgQ
Kan wel janken, van frustratie(voor mijn gevoel ging het echt mega verlept) en opluchting dat de marteling voorbij is. Goede warming up gedaan, goede moed begonnen en na de 1e km wou het niet meer. 4,35 km pushen (en ik ging echt niet te snel). Blegh.
Maar je hebt het uitgelopen.quote:Op zondag 2 september 2012 19:29 schreef Dr.Sexy het volgende:
http://www.endomondo.com/workouts/lD75MLZsEgQ
Kan wel janken, van frustratie(voor mijn gevoel ging het echt mega verlept) en opluchting dat de marteling voorbij is. Goede warming up gedaan, goede moed begonnen en na de 1e km wou het niet meer. 4,35 km pushen (en ik ging echt niet te snel). Blegh.
Training uitlopen is belangrijker dan de tijd. Trainingen altijd afmakenquote:Op zondag 2 september 2012 19:29 schreef Dr.Sexy het volgende:
http://www.endomondo.com/workouts/lD75MLZsEgQ
Kan wel janken, van frustratie(voor mijn gevoel ging het echt mega verlept) en opluchting dat de marteling voorbij is. Goede warming up gedaan, goede moed begonnen en na de 1e km wou het niet meer. 4,35 km pushen (en ik ging echt niet te snel). Blegh.
Zenuw/Spier tussen schouderblad en ruggegraat ergens in de knel/scheef zitten?quote:Op zondag 2 september 2012 15:18 schreef motorbloempje het volgende:
Mijn god.. ik kan in ene gewoon helemaal niets meer.. zelfs een op de grond gevallen sok is teveel, wát een pijn en het trekt helemaal door naar m'n hoofd en maakt me duizelig.Mr.Mo is nu in z'n eentje de was aan het ophangen.. kan nog net tikken, maar ook dat doet razend veel pijn
Oh, JIJ bent RvdBquote:Op zondag 2 september 2012 19:53 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Vrijdag zijn we vertrokken naar denordschleife. Alleen maar regen onderweg en in duitsland ter plaatse ook en vrij koud. In gecheckt bij het gastjuis waar we heboekt hadden. De gastvrouw keek me met grote ogen toen ik vertelde dat ik met de nurburgringlauf mee zou doen.
Vrijdagmiddag startnummer opgehaald en een nurnburglauf shirt. S'avonds alles klaar gelegd voor de volgende dag. Chip aan de schoen vastgemaakt. Twijfel nog voor de shirtkeuze korte mouw of longsleeve.
Volgende ochtend vroeg opstaan de startopstelling was om 8:30. Naar buiten kijkend was het gelukkig droog. Het was echter ook nog vrij fris. Zoals Gotc meestal zegt je kleden alsof het 10 graden warmer is. Het werd dus de korte mouwen. Aangekomen was het toch erg fris en mistig. Tot het laatste moment nog een vest aangehouden.
[ afbeelding ]
Het deelnemersveld was niet erg groot en de startlijn was ook vrij breed. Na het startschot was vrij snel iedereen over de startlijn en aan het lopen. De eerste kilometers loop ik meestal niet echt lekker zoals nu ook weer. Op het circuitzelf na de eerste hobbeltjes kreeg ik al de neiging om te stoppen. Wetende dat het meestal na de eerste kilometer beter gaat doorgaan. Het circuit aflopend komen de eerst heuveltjes. Kom wat in de flow met lopen en het gaat lekker. Na de kleine heuveltjes gaat het soms fors naar beneden.
Zo gaat het erg lekker voor de eerste helft ongeveer van de loop. Tot aan de tweede plek waar mijn vriendin mij stond op te wachten met de camera. Ze kent het circuit op haar duimpje van onlineracen en zou me op 3 punten opwachten. Het tweede punt waar ze stond is de ex-muhle. Het begin van de hel. En een hel is het. Ruim 4 kilometer vrijwel alleen maar omhoog. Omhoogkruipend met net rond de 7km/h. Vrijwel iedereen die in de buurt liep ging zo nu en dan even lopen. Zo ik ook om mij niet helemaal kapot te laten gaan. Hartslag goed in de gaten houdend. Bij de carrousel aangekomen wetend dat het klimmen niet meer lang duurt. De laatste klim is echter ook de gemeenste met meer dan 17% naar de höhe acht.
Het begin van de hel.
[ afbeelding ]
De weg naar boven zo'n 4 kilometer lang.
[ afbeelding ]
Daar boven gekomen bijtanken bij de verzorginspost. Was allemaal perfect verzorgd. Mineraal water, appelsap, iso drank, cola, bananen en sportvoeding lag bij diverse posten. De komende laatste kilometer zou echter niet een kwestie zijn van bijkomen en uitlopen zijn. Begon ook al wel eenbeetje kramp te voelen. Na een heerlijke afdaling Kwam al weer een kleine klim. Het lange rechte stuk lijkt voor een paar kilometer heuvelaf te gaan en eindigent een klim. Dit is echter gezichtsbedrog. Het loopt echter op met een paar klimmetjes. Dit stuk sloopt een aantal mensen om mij heen. Vooral op hartslag lettend mij hiervoor behoedt.
De laatste twee klimmen zijn na het bedriegelijke vals plat ookechte slopers. Een hoop mensen lopen er aardig op stuk. Een aantal mensen die ik al een tijd achtervolg en zeaf. En toe inhaal en dan zij mij weer gaan daar stuk en kan ik ze eindelijk achter me laten. Aan het einde van de laatste klim kijk je zo het stadion en zo naar de finish. Nog maar een paar honderd meter en dan zijn we er. Nog tempo kunnen verhogen om nog wat mensen in te halen. Moe maar voldaan over de finish gekomen. Ook hier was het perfect voor elkaar. Veel drank en etenswaren kon je gewoon pakken om weer bij te tanken.
[ afbeelding ]
De held van de dag.
[ afbeelding ]
Hij heeft het in ieder geval tot na de höhe acht gered.
http://connect.garmin.com/activity/217884640
Naja dat was 2 km ofzo, dat ging kak dat ik maar naar huis gewandeld ben en het morgen opnieuw zou proberen. Zodoendequote:Op zondag 2 september 2012 19:32 schreef Yuki het volgende:
[..]
Maar lieve Sexy, had jij gister niet ook gelopen? En was het toen ook niet te zwaar?
Neem even rust joh, ik denk dat dit een duidelijk teken van je lichaam is...
True maar dat vind ik zo'n paupergevoel.quote:Op zondag 2 september 2012 19:32 schreef YUR het volgende:
Stream
Sexy...troost je: Iedereen heeft van die dagen
Nee hoor niks nergens last van behalve zware benen, lichtelijk gevoelige enkels (komt omdat ik ben aangekomen en weer actief die enkel oefeningen moet gaan doen)quote:Op zondag 2 september 2012 19:34 schreef Ach3r0n het volgende:
Dr.Sexy, heb je ook last van een blessure?
Wat is de laatste training die goed ging voor je gevoel?
Maar hoequote:Op zondag 2 september 2012 19:47 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Maar je hebt het uitgelopen.
Ja dat wel , misschien is het tijd om er wat meer regelmaat in te brengen.quote:Op zondag 2 september 2012 19:53 schreef Breach het volgende:
[..]
Training uitlopen is belangrijker dan de tijd. Trainingen altijd afmaken
Dat ik gewoon een keer zonder pijntjes en irritaties kan lopen. Ik weet dat het lang kan duren met die pezen en alles. Maar toch. Vorige week ben ik begonnen met een log bij te houden wat ik allemaal gedaan heb, o.a. squats en enkel oefeningen , looptrainingen etc.quote:Op zondag 2 september 2012 20:14 schreef GotC het volgende:
Sexy, wat verwacht je van jezelf qua hardlopen atm?
quote:
quote:Op zondag 2 september 2012 20:32 schreef Don_Vanelli het volgende:
Vandaag de 10 EM in Tilburg gelopen. Op voorhand wilde ik 1:15 lopen, maar dit is bij lange na niet gelukt. Edoch heb ik er wel een geniaal verhaal aan overgehouden.
De trein faalden, waardoor ik te laat in Tilburg arriveerde. het gevolg was dat ik pas startte ongeveer 20 minuten nadat de laatsten waren vertrokken en 33 minuten na de eerste lopers. Ik vertrok dus alleen en eenzaam voor 16 afmattende kilometers. Het vervelende is dat eerst een lus maakt van 3 km en daarna pas de lus van 13 km. Derhalve werd ik in het eerste stuk bijna ingehaald door de Kenianen. Volgens mij had ik nog 2 minuten over ofzo op dat eerste stuk![]()
Enfin, ik had de eerste 3K doorstaan, verbaasde vrijwilligers en toeschouwers achter mij gelaten en op weg om de achterste linie in te halen. Ik denk wel dat ik de meeste support heb gehad van iedereen, ik liep tenslotte alleen en je voornaam staat in grote letters op het startnummer
Echter, na die drie kilometer ging ik het centrum uit en kwam ik op een gedeelte dat al afgebroken was, zodat ik aan de toeschouwers die er nog waren een aantal keer de weg heb moeten vragen. Helaas is dat niet helemaal goed gegaan, want ik ben op het eerste stuk een paar keer fout gelopen en helaas heb ik een paar minuten verloren met het wachten voor de stoplichten, want op sommige kruispunten waren de vrijwilligers al weg of moest ik helemaal niet zijn![]()
Na officieel 7 km (7.8 km op mijn horloge) raapte ik de eerste achterblijver op en liep ik godzijdank weer tussen de deelnemers. Echter, door het wachten en foutlopen had ik al dusdanig veel verloren dat de 1:15 onmogelijk was. Dus lekker rustig gelopen, achterblijvers aangemoedigd en als ik de uitslag mag geloven heb ik er nog ongeveer 100 ingehaald en kwam ik in 1:23 over de finish (officieel 1:54 met een bruto splittijd van 54:30 na 5km
). Onderweg nog iemand gezien die het hele parcours jonglerend deed en iemand die constant een pannenkoek opgooide met een pan
![]()
Geniale ervaring, maar voortaan zorg ik dat ik op tijd ben.
Holy crapquote:Op zondag 2 september 2012 21:18 schreef SEMTEX het volgende:
Tjongejonge, denk je ff 10 te gaan lopen, worden het er 18En dat terwijl Tante Betje op bezoek is
Distance: 18.01 km
Time: 1:57:50
Avg Speed: 9.2 km/h
De week ervoor blijkt erger op mijn conditie in te hakken dan tijdens.. weer iets geleerd
Wat.quote:Op zondag 2 september 2012 21:18 schreef SEMTEX het volgende:
Tjongejonge, denk je ff 10 te gaan lopen, worden het er 18En dat terwijl Tante Betje op bezoek is
Distance: 18.01 km
Time: 1:57:50
Avg Speed: 9.2 km/h
De week ervoor blijkt erger op mijn conditie in te hakken dan tijdens.. weer iets geleerd
True, maar ik hou mij doorgaans wel aardig de planningquote:Op zondag 2 september 2012 21:22 schreef SEMTEX het volgende:
Dat is toch het leukste aan hardlopen? Dat je van tevoren denkt: ik kan het niet en dat je jezelf dan toch verbaast?
Nu ff een banaan/aardbeishake verdiend
Maar jeetjedepeetje je loopt gewoon bijna een halve marathonquote:Op zondag 2 september 2012 21:22 schreef SEMTEX het volgende:
Dat is toch het leukste aan hardlopen? Dat je van tevoren denkt: ik kan het niet en dat je jezelf dan toch verbaast?
Nu ff een banaan/aardbeishake verdiend
dat moet ook, de 14e oktoberquote:Op zondag 2 september 2012 21:27 schreef Dr.Sexy het volgende:
[..]
Maar jeetjedepeetje je loopt gewoon bijna een halve marathon![]()
Wat houdt off road in? Door de blubber en steentjes?quote:Op zondag 2 september 2012 21:29 schreef rechtsedirecte het volgende:
vakantie achter de rug dus weer tjid voor het serieuze werk...me opgegeven voor een off road halve marathon op 7 oktober...past prima in het schema
over het algemeen is er niet al te veel blubber...meer onverharde (bos en duin) padenquote:Op zondag 2 september 2012 21:30 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Wat houdt off road in? Door de blubber en steentjes?
het loopt inderdaad 'zachter' maar als de ondergrond te rul is (lees: los zand etc) dan loopt het wel een stuk zwaarderquote:Op zondag 2 september 2012 21:33 schreef Dr.Sexy het volgende:
Mwah ik heb vandaag ook een heel stuk over bosgrond gelopen, dat loopt echt zoveel beter dan asfalt of beton![]()
Jaquote:Op zondag 2 september 2012 21:22 schreef SEMTEX het volgende:
Dat is toch het leukste aan hardlopen? Dat je van tevoren denkt: ik kan het niet en dat je jezelf dan toch verbaast?
Nu ff een banaan/aardbeishake verdiend
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |