Ah toch fijn dat ze voor twintig kinderen over de hele wereld als voorbeeld zal blijven gelden.quote:Op donderdag 6 september 2012 16:27 schreef svetan het volgende:
De meesten of de plaatselijke zeilclub hier in Duitsland zijn weer terug van vacantie en ik ben er, na mijn toch iets langer verblijf in de usa, ook weer eens binnengelopen. Ook de Laura's tocht van St. Maarten naar Whangarei is door de jeugd voortdurend gevolgt en ze zijn ontzettent jaloers op haar prestaties en doorzettingsvermogen. Ik denk wel dat ze hier nog lange jaren als voorbeeld zal gelden.
dit komt in elk geval naar buiten toe, op de site van Laura wordt dit soort kritsche notes niet geplaatst. alleen positiefe dingen over Lauraquote:
En welke "achtergronden" kent men dan in NZ?quote:Op donderdag 6 september 2012 18:55 schreef svetan het volgende:
Ook bij de rest van het verhaal ligt de negatieviteit er zo dik bovenop dat, met de achtergronden die men in NZ kent, het eerder een steuntje in de rug van Laura is.
De Nederlandse geheime dienst staat erachter en financiert ze stiekem. Waarom dacht je dat Nederland een begrotingstekort heeft?quote:Op donderdag 6 september 2012 19:02 schreef sp3c het volgende:
dat Laura mobbing team is er trouwens wel 1 van de lange adem of niet
Klopt grotendeels. Want naast overheidsfinanciering nemen ze ook genoegen met sponsoring door gewone burgers. Ik heb vanmiddag nog een tientje overgemaakt via de site lauramobbing.nl. Maar eigenlijk doe ik dat vooral omdat 10% van de inkomsten naar Artsen Zonder Grenzen gaan.quote:Op donderdag 6 september 2012 19:10 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
En welke "achtergronden" kent men dan in NZ?
[..]
De Nederlandse geheime dienst staat erachter en financiert ze stiekem. Waarom dacht je dat Nederland een begrotingstekort heeft?
Het hele Laura Dekker mobbing bestaat helemaal niet, is misschien een idee voor je om in TRU the opperen. Verder is het natuurlijk onzin om te zeggen dat de mening van 1 persoon een slecht licht op Nederland werpt.quote:Op donderdag 6 september 2012 18:55 schreef svetan het volgende:
Ik denk eerder dat de reactie van die Marieke de Vries een slecht licht op Nederland werpt. Deze bijdrage toont wel overduidelijk de handtekening van het "Laura dekker Mobbing Team" en bevestigd alleen maar Laura's statements waarom ze een nieuw leven in NZ wil beginnen.
Vooral over dat gemiereneuk over de preciese geboorteplek lacht men zich daar dood omdat ze zulke mierenneukerij daar niet kennen. Ook bij de rest van het verhaal ligt de negatieviteit er zo dik bovenop dat, met de achtergronden die men in NZ kent, het eerder een steuntje in de rug van Laura is.
Ik had gelukkig deze maand twee tientjes over, dus kon het mooi verdelen. Overigens gaat 10% naar het bestrijden van honger in de wereld, dat is net even wat anders. Ja ik weet dat het mierenneukerig is, maar ik ben nu eenmaal een Nederlander hè.quote:Op donderdag 6 september 2012 19:36 schreef sp3c het volgende:
was ik ook van plan maar Amsterdam kan eredivisie ijshockey niet meer betalen dus heb ik deze maand mijn tientje daar naartoe overgemaakt ... mooie is dat 10% van de inkomsten worden ingezet voor het oplossen van honger in de hele wereld!
volgende maand mob ik weer met je mee
Ik denk eigenlijk dat het gedeelte over de planning van de bevalling in Nieuw Zeeland, de poging om zich daar te vestigen en de daarop volgende uitzetting weinig sympatie voor de Dekkers zullen genereren.quote:Op donderdag 6 september 2012 18:55 schreef svetan het volgende:
Ik denk eerder dat de reactie van die Marieke de Vries een slecht licht op Nederland werpt. Deze bijdrage toont wel overduidelijk de handtekening van het "Laura dekker Mobbing Team" en bevestigd alleen maar Laura's statements waarom ze een nieuw leven in NZ wil beginnen.
Vooral over dat gemiereneuk over de preciese geboorteplek lacht men zich daar dood omdat ze zulke mierenneukerij daar niet kennen. Ook bij de rest van het verhaal ligt de negatieviteit er zo dik bovenop dat, met de achtergronden die men in NZ kent, het eerder een steuntje in de rug van Laura is.
Die zouden allang een file over haar moeten hebben. Een 16-jarig meisje dat zonder ouders naar NZ komt, zonder schooldiploma, zonder werk en geen contacten heeft, anders dan "vrienden van mijn ouders en wat mensen die ik onderweg heb leren kennen"? Zou al bij het vertrek uit Sint Maarten een red flag moeten zijn voor ze.quote:Op vrijdag 7 september 2012 11:46 schreef MrFoureyes het volgende:
Zou NZ Jeugdzorg nog in beeld komen? Die zijn in alle opzichten superieur aan hun Nederlandse collega's.
Ze heeft geld weten af te troggelen van mensen voor haar vakantie reisje (inclusief vakantie en af en toe een reisje naar Nederland) Ik ben er niet bang voor. Die verzint vast wel iets waar mensen geld voor gaan geven zodat ze haar ding kan blijven doen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 14:36 schreef Ockham het volgende:
Ik ben benieuwd hoe het daar met haar gaat.
Haar reis is uitzonderlijk goed verlopen met heel, heel weinig pech.
Ze heeft een slim koppie maar ze zal ook dom werk accepteren.
Ik hoop dat ze iets op zeilgebied vindt.
Erg spannend dit nieuwe levensdeel van iemand die ik bewonder.
Waar hebben we van kunnen genieten dan? Van die spaarzame minimalistische blogjes die alleen maar op het binnen harken van nog meer geld gericht leken, en die vermoedelijk uit rancune niet eens meer in onze taal worden opgesteld? Van al die slechte foto's waar niemand wijzer van werd? Of van alle spontaan gegeven leuke en informatieve interviews die nooit plaatsvonden?quote:Op vrijdag 7 september 2012 14:54 schreef Ockham het volgende:
Jammer dat je zo in het leven staat Paddy.
Waarom kun je niet mee genieten met iemand anders?
En het is echt niet alleen maar plezier wat Laura beleefd heeft.
Er zijn ook tijden geweest dat ze de zee vervloekt heeft.
laat haar dat maar niet horen. Laura is niet een gewoon mens.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:25 schreef Ockham het volgende:
Wat een verwachtingen, wat een verwachtingen.
Laura is een heel gewoon meisje dat slechts 1 bijzondere eigenschap heeft. Ze kan goed zeilen.
Jij verwacht een hemels meisje dat alles kan.
Accepteer nou eens dat Laura een gewoon meisje is.
Zonder rekening te houden met anderen (familie, vrienden)!quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:35 schreef svetan het volgende:
Ze is een doorzetter en ze maakt waar waarvoor ze gaat.
De familie Dekker was een bron van vermaak, dat zeker. Fok! mag trots op zichzelf zijn dat het de enige plek was waar ongeregeldheden, jokkebrokkerij en mooipraterij ongehinderd besproken mochten worden.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:23 schreef Cynix ® het volgende:
Nou ja, ze was wél inspiratie voor een succesvolle reeks met 61 topics, dát moet je haar toch nageven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |