Heb je die nog ergens? Kan em zo snel niet terug vinden.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:40 schreef belle1608 het volgende:
[..]
Die was cool!!Kwam overigens ook van Merlijn volgens mij
Ik kan niet kiezen dus ik neem van elke één.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:13 schreef belle1608 het volgende:
* belle1608 koffie, thee en taart neerzet:
* Aardbeienslagroom
* Appelkruimel
* Perzikroom
* Vanilleslagroom
Pak maar waar je een stuk van wil hebben
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:13 schreef belle1608 het volgende:
* belle1608 koffie, thee en taart neerzet:
* Aardbeienslagroom
* Appelkruimel
* Perzikroom
* Vanilleslagroom
Pak maar waar je een stuk van wil hebben
dat kan ookquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:15 schreef Rucky het volgende:
[..]
Ik kan niet kiezen dus ik neem van elke één.
why??quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:06 schreef Merlijn het volgende:
* Merlijn maar even naar de halfords is gecrosst...
motorhoes halen...quote:
Doe niet zo nieuwsgierig.quote:
Dan pluk je er een van marktplaats, of van de rommelmarkt.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:02 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]Klopt, maar ik heb daar geen 30,- voor over. In het verleden waren ze 15,-, max 20,-
quote:
Dat valt tegen, ik zat daar ook aan te denken en ze zijn er vanaf 50 euro.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:03 schreef Papabear het volgende:
Zo'n ding bedoel je toch?
[ afbeelding ]
Kijkshop heeft ze volgens mij nog wel voor 1 of 2 tientjes
We zijn ook lief.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:04 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ja klopt. Die wij zagen was een mini variant, waar net 1 klein broodje in past.
Maar goed, het is echt geen ramp, zo vaak eet ik niet afbakbroodjes.
Lief dat er wordt meegedacht!
Ja zoiets zoek ik, een simpel ding voor afbakbroodjes ed. Maar voorlopig wil het wel in de oven, duurt alleen lang met opwarmen enzo.quote:
Die heeft met drie tennisballen in de droger gezetenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:19 schreef Ehhe het volgende:
Hee PB, hoe is het met je donzen dekbed afgelopen eigenlijk?
Ah mooizoquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:21 schreef Papabear het volgende:
[..]
Die heeft met drie tennisballen in de droger gezetenIs niet meer helemaal perfect geworden, maar het is prima te doen
Nog bedankt voor de tip
quote:
Nadeel van die kleine dingen vind ik altijd dat er net niks in pastquote:
Klopt. Maar voor 1 of 2 saucijzenbroodjes op te warmen b.v. zijn ze echt ideaalquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:43 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Nadeel van die kleine dingen vind ik altijd dat er net niks in past
Ja maargoed, dat kan in een gewone oven ookquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:51 schreef Papabear het volgende:
[..]
Klopt. Maar voor 1 of 2 saucijzenbroodjes op te warmen b.v. zijn ze echt ideaalJuist omdat ze zo klein zijn, zijn ze binnen no time loeiheet
Om broodjes te bakken vind ik ze weer minder, omdat ze niet echt geschikt zijn om te bakken (binnenkant vaak nog 'rauw' en buitenkant te donker en hard).
Ik doe ook alles in de gewone oven hoor. De opwarmtijd neem ik maar voor liefquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:51 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Ja maargoed, dat kan in een gewone oven ookDan moet je alleen wat langer wachten..
* Papabear dekbed buiten ophangtquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:51 schreef maffemuts het volgende:
Soms kleven de veertjes aan elkaar bij vocht, als t nou vd week weer droog is even buiten hangen in de wind. Drogerlucht is erg droog en veroorzaakt weer statisch electrischiteit wat ook weer 'plakt' daarom mag je een donzendekbed max strijkdroog drogen in de droger en de rest aan de deur ;-)
Wij hebben een oven uit het jaar 0, geweldig dingquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:53 schreef Papabear het volgende:
[..]
Ik doe ook alles in de gewone oven hoor. De opwarmtijd neem ik maar voor lief
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:54 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Wij hebben een oven uit het jaar 0, geweldig ding. Als de cv uitvalt kunnen we het gasstel in de kamer zetten met de oven aan als verwarming
Staat zelfs op de oven!quote:
Ojee, daar gaan we weerquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:00 schreef Rucky het volgende:
Ik had gisteravond nog wat sensatie in de straat.
Brandweer rukt groots uit voor balkonbrandje
Alweer?quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:00 schreef Rucky het volgende:
Ik had gisteravond nog wat sensatie in de straat.
Brandweer rukt groots uit voor balkonbrandje
Zit 'm nu net pas echt door te lezen. Wat een kutberichtje zegquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:00 schreef Rucky het volgende:
Ik had gisteravond nog wat sensatie in de straat.
Brandweer rukt groots uit voor balkonbrandje
Ik vroeg me al af waar je bleef...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:06 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Zit 'm nu net pas echt door te lezen. Wat een kutberichtje zeg
Nieuwsberichten van nieuwsposters moeten nog wel goedgekeurd worden voordat ze geplaatst mogen worden. En nieuwswaarde? Gelukkig is de brand met een sisser afgelopen, een uitslaande brand had nogal gevolgen gehad.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:20 schreef Inlognaam het volgende:
Hier ben ik dus
Nee, maar serieus... d'r berichten zijn doorgaans best aardig geschreven, maar nu pas lees ik 'm echt door en denk ik 'nou...eigenlijk best wel opgeklopte en verkapt ik-was-erbij- non-news'. Maar hey, alles beter dan Djeez' berichten en doorgaans zijn ze toch beter geschreven dan andere berichtjes.
Meest jammere is nog dat Rucky het mooiste onscherp op de foto zet: die blondine in uniform had ik best wat prominenter in beeld gekund
Maar die zal wel in groot formaat opgeslagen staan op de Rucktablet.
Edit: reacties op frontpagebericht dus na deze post gelezen
Het was wel een leuke manier om te zien hoe een "nieuws" item op de fp komt. En het nieuws en de reacties daarop zijn leuk om te lezen op Fok maar voor het echte nieuws gebruik ik de fp ook niet.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:16 schreef Inlognaam het volgende:
Ik vond het maar gewoon een bericht met een hoop nutteloze vermeldingen en omschrijvingen. Maar ik ben blij voor DJMO dat nota bene zij als ondergetekende (Bron: Fok!, Foto's Rucky) de agent aan heeft gesproken waar een hoop onzin uitkwam en dat wij van dat heugdelijke feit mochten weten.
Maar het is wat Maffemuts zegt: grootste gedeelte van die berichten is crap en op een zgn. 'leuke' manier geschreven. En dat doet DJMO dus niet gelukkig want voor zover ik kan herinneren zijn haar berichten over het algemeen toch serieuser geschreven dan veel andere berichten, die nog weleens gefingeerd leuk moeten overkomen.
Die blondine van de politie mag er toch wel wezen. Van dat blauw mag er wel meer op straat
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:56 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Staat zelfs op de oven!Is nog van familie van J geweest en is al 'n generatie of 3 in gebruik
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 18:55 schreef Ehhe het volgende:
Spuit elf.
Rucky, ik snap niet helemaal waarom je die link nog een keer post alsof het nieuw is. Gister hadden je dat ook al gedaan
zo, even tijd om te reageren.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:16 schreef Inlognaam het volgende:
Ik vond het maar gewoon een bericht met een hoop nutteloze vermeldingen en omschrijvingen. Maar ik ben blij voor DJMO dat nota bene zij als ondergetekende (Bron: Fok!, Foto's Rucky) de agent aan heeft gesproken waar een hoop onzin uitkwam en dat wij van dat heugdelijke feit mochten weten.
Maar het is wat Maffemuts zegt: grootste gedeelte van die berichten is crap en op een zgn. 'leuke' manier geschreven. En dat doet DJMO dus niet gelukkig want voor zover ik kan herinneren zijn haar berichten over het algemeen toch serieuser geschreven dan veel andere berichten, die nog weleens gefingeerd leuk moeten overkomen.
Die blondine van de politie mag er toch wel wezen. Van dat blauw mag er wel meer op straat
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 21:49 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ooj wat heb ik haat aan die adje! Doe ff fucking normaal!!!
Oh altijd fijn zulke dingenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:00 schreef Merlijn het volgende:
* Merlijn ook weer thuis is met hummel.
weer een momentje wat moet ik hiermee: Vannacht had ze last van een mug en is een keer of twee gestoken. Dus vandaag de azaron maar uitgehaald en ter preventie anti muggenrommel. Staat ze te protesteren dat ze het anti-spul niet wilt en dat de azaron prikt. Tja dame, het is het een of het ander.
Gaat ze een partij stennis schoppen...
Mjah. Aan de ene kant wilde ze dat ik er iets aan deed, maar toen ik dat deed, was het ook weer niet goedquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:06 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Oh altijd fijn zulke dingen. Bij mij hielp dat spul vroegah ook allemaal niet en maakte het alleen maar erger
. Was ze nu boos dan dat je het wilde smeren?
Haha irritant! Vrouwen...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:07 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Mjah. Aan de ene kant wilde ze dat ik er iets aan deed, maar toen ik dat deed, was het ook weer niet goed
Met een wat gedrenkt in keukenazijn muggebeten aantippen. En de azaron op pyama stempelen. (Citroenkaarsje uurtje voor het naar bed gaan laten branden geeft ongv net zoveel preventie btw) doe geen antimuggenstekker, kinderen (en hoogsensitieve volwassenen) worden er knettergek van en krijgen hoofdpijn van de gehoorde toonhoogte en slapen dusiet/nauwelijks.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:00 schreef Merlijn het volgende:
* Merlijn ook weer thuis is met hummel.
weer een momentje wat moet ik hiermee: Vannacht had ze last van een mug en is een keer of twee gestoken. Dus vandaag de azaron maar uitgehaald en ter preventie anti muggenrommel. Staat ze te protesteren dat ze het anti-spul niet wilt en dat de azaron prikt. Tja dame, het is het een of het ander.
Gaat ze een partij stennis schoppen...
Al dans ik de chachacha, dan is het momenteel nog niet goedquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:09 schreef maffemuts het volgende:
[..]
Met een wat gedrenkt in keukenazijn muggebeten aantippen. En de azaron op pyama stempelen. (Citroenkaarsje uurtje voor het naar bed gaan laten branden geeft ongv net zoveel preventie btw) doe geen antimuggenstekker, kinderen (en hoogsensitieve volwassenen) worden er knettergek van en krijgen hoofdpijn van de gehoorde toonhoogte en slapen dusiet/nauwelijks.
Dan zou ik het ook gewoon niet doen. Het is of dat, of lekgeprikt wordenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:14 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Al dans ik de chachacha, dan is het momenteel nog niet goed
Die slaapt net zo onrustig als ik: het ding zou het geen uur overleven...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:17 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Dan zou ik het ook gewoon niet doen. Het is of dat, of lekgeprikt worden. Zou ze een klamboe niet leuk vinden?
Dan heeft het weinig zin jaquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 22:21 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Die slaapt net zo onrustig als ik: het ding zou het geen uur overleven...
Gelukkig is Fok! nieuws geen belangrijk nieuws.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:23 schreef Kentekenplaat het volgende:
Een simpel brandje is wat mij betreft nieuws voor het plaatselijke sufferdje, niet voor een landelijke site.
Had je anders verwacht?quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:02 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Gelukkig is Fok! nieuws geen belangrijk nieuws.
@DJMO, meeste stukjes van jouw hand zijn idd beter geschreven dan deze. Ik vond het gewoon een waardeloos geschreven stukje, ongeacht wie het geschreven heeft.
Net even met stukjes SBS6 gekeken. Wat een ontzettend trieste show is dat Sterren springen...
Omgquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:07 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
ik heb sterren springen gekeken
Vanmiddag las ik dat de kijkcijferstrijd vanavond zou gaan tussen Ned1, RTL4 en SBS6...quote:
Ah, nog 1 a 2 weken en dan is het weer van de buis af. Hoop ik...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:33 schreef Ireth het volgende:
Ik heb ook Sterren Springen zitten kijken.. min of meer verplicht, Susanne wou het zienSnap alleen niet dat Liesbeth (wtf) Kamerling mag blijven ten koste van Jody Bernal. De jury gaf hem eerst een hogere score, en in de JumpOff (Wtf..) kicken ze hem er uit?
Enniewee, volgende week alleen maar de eerste helft verplicht mee kijken, dame mocht kiezen, of vrijdag de Voice of Holland, of zaterdag Sterren Springen. Ze gaat dus voor Nick en Simon en Van Velzen
Ja, het was erg rustig, 2 vriendinnen die nog last minute zich afmeldden, maar goed, met 5 dames en een baby was het erg gezellig gisteravond. Gistermiddag was het ook niet heel druk (rustiger dan normaal) met max. 20 man in de kamerquote:
Klinkt als een geslaagde dag. Leukquote:Op zondag 26 augustus 2012 10:57 schreef belle1608 het volgende:
[..]
Ja, het was erg rustig, 2 vriendinnen die nog last minute zich afmeldden, maar goed, met 5 dames en een baby was het erg gezellig gisteravond. Gistermiddag was het ook niet heel druk (rustiger dan normaal) met max. 20 man in de kamer
Nu alles opruimen in de woonkamer enzo, gelukkig geen rommel
Doe mij maar een biertje.quote:
Bakkie pinda's en toostje brie erbij?quote:
oi, je kent mn smaakquote:Op zondag 26 augustus 2012 16:31 schreef Rucky het volgende:
[..]
Bakkie pinda's en toostje brie erbij?
Nee ik kan heel goed gokken. Alleen niet als het om geld gaat.quote:
Zeker maar ik krijg er zo ook al een van DJMO denk ik.quote:Op zondag 26 augustus 2012 16:39 schreef espri het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zondag 26 augustus 2012 16:36 schreef Rucky het volgende:
[..]
Nee ik kan heel goed gokken. Alleen niet als het om geld gaat.
[/dat herken ik wel ja.
dan gok ik dat jij er zo nog wel 1 lust?
een beetje vent drinkt door zonder moeitequote:Op zondag 26 augustus 2012 16:44 schreef Rucky het volgende:
[..]
Zeker maar ik krijg er zo ook al een van DJMO denk ik.
Ik voel me niet zoveel vent vandaag.quote:Op zondag 26 augustus 2012 16:49 schreef espri het volgende:
[..]
een beetje vent drinkt door zonder moeite
wat een nare dingen zeg, sterktequote:Op zondag 26 augustus 2012 17:13 schreef Merlijn het volgende:
* zucht *
Gaat weer lekker deze week. Mijn pa gaat wegens hartproblemen volgende week onder het mes en ik word net gebeld door vrouw van maat van me of ik zijn operationele zaken kan overnemen morgen want hij ligt op de hartbewaking...
Wat hangt er in de lucht deze week?
Sterkte ermee.quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:13 schreef Merlijn het volgende:
* zucht *
Gaat weer lekker deze week. Mijn pa gaat wegens hartproblemen volgende week onder het mes en ik word net gebeld door vrouw van maat van me of ik zijn operationele zaken kan overnemen morgen want hij ligt op de hartbewaking...
Wat hangt er in de lucht deze week?
sterkte!quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:13 schreef Merlijn het volgende:
* zucht *
Gaat weer lekker deze week. Mijn pa gaat wegens hartproblemen volgende week onder het mes en ik word net gebeld door vrouw van maat van me of ik zijn operationele zaken kan overnemen morgen want hij ligt op de hartbewaking...
Wat hangt er in de lucht deze week?
Ai. Niet jouw week dus... Veel sterkte!quote:Op zondag 26 augustus 2012 17:13 schreef Merlijn het volgende:
* zucht *
Gaat weer lekker deze week. Mijn pa gaat wegens hartproblemen volgende week onder het mes en ik word net gebeld door vrouw van maat van me of ik zijn operationele zaken kan overnemen morgen want hij ligt op de hartbewaking...
Wat hangt er in de lucht deze week?
Sterktequote:Op zondag 26 augustus 2012 17:13 schreef Merlijn het volgende:
* zucht *
Gaat weer lekker deze week. Mijn pa gaat wegens hartproblemen volgende week onder het mes en ik word net gebeld door vrouw van maat van me of ik zijn operationele zaken kan overnemen morgen want hij ligt op de hartbewaking...
Wat hangt er in de lucht deze week?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |