En die van de kinderen die de living daylights uit ze geslagen krijgen omdat ze in zijn zone kwamen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:10 schreef simpelintje het volgende:
Als het allemaal fout gaat is het haar probleem
Wat wil je er tegen doen. Ik maak me niet druk om hun relaie en haar kinderen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
En die van de kinderen die de living daylights uit ze geslagen krijgen omdat ze in zijn zone kwamen.
Wat een manier van tegen dingen aankijken. Te bizar.
Niks. Maar ik vind het zo makkelijk gedacht van je. En van weinig inlevingsvermogen getuigen. Om over enig moreel besef maar helemaal te zwijgen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:13 schreef simpelintje het volgende:
Wat wil je er tegen doen. Ik maak me niet druk om hun relaie en haar kinderen.
Wat is jouw moreel dan? Soms lijkt het net alsof veel mensen hopen dat ze klappen krijgt van hem of dat er iets gebeurt waar de kinderen bij zijn. Ik ken de mensen niet persoonlijk. En uit ervaring weet ik dat mensen toch doen wat ze willen of ze nu klappen krijgen of niet. Ik zou me wel iets drukker maken als het een vriendin van me was. Maar deze mensen staan ver van me afquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Niks. Maar ik vind het zo makkelijk gedacht van je. En van weinig inlevingvermogen getuigen. Om over enig moreel besef maar helemaal te zwijgen.
Juist.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:18 schreef WRH het volgende:
denk dat weinig mensen hier zich daadwerkelijk druk maken om Estelle of de kinderen van Estelle, ik denk dat het meer iets is van voorstellingsvermogen.
Ik kan mij echt met moeite voorstellen dat een moeder op deze manier haar eigen 'grootse liefde' van al zeker een paar maanden boven een gezond normaal besef stelt dat je zo'n gast heel heel ver uit de buurt van je kinderen houdt. Vind dat soort vrouwen echt bizar.
Daarom ze zijn net een paar maanden verliefd dit is haar tweede relatie zoveel heeft ze niet meegemaakt. En ik denk dat hij heeel leif is voor haar en haar kinderen. Kijk ze wist dat hij een kind had ik heb ook ergens gelezen dat ze soort van bevriend was met een andere ex van Badr ene Chantal. Ik zou niet kiezen voor een man die zijn kind van een paar weken in de steek laat. Maar zij wel. Ik denk trouwens niet dat ze naief en onschuldig is zo komt ze in mijn ogen niet over. Maar iks nap dat ze flink verliefd is en haar vriend niet verraad. Ik denk zelfs dat ze door dit alles nog wel een flinke tijd bij elkaar blijvenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:18 schreef WRH het volgende:
denk dat weinig mensen hier zich daadwerkelijk druk maken om Estelle of de kinderen van Estelle, ik denk dat het meer iets is van voorstellingsvermogen.
Ik kan mij echt met moeite voorstellen dat een moeder op deze manier haar eigen 'grootse liefde' van al zeker een paar maanden boven een gezond normaal besef stelt dat je zo'n gast heel heel ver uit de buurt van je kinderen houdt. Vind dat soort vrouwen echt bizar.
Ik denk dat als hij echt zo tekeer is gegaan zo'n monster is dat ze niet met hem daarna op vakantie zou gaan. En nu steunt ze hem nog steedsquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:23 schreef Copycat het volgende:
[..]
Juist.
Ik kan me ook niet voorstellen dat er veel vrouwen buiten Simpelientje zullen zijn die hun agressieve vriendjes na zoiets de hand boven het hoofd zouden houden. En van moeders kan ik me dat al helemaal niet voorstellen.
De slachtoffers blijven het er ook maar bij verzinnen, hè?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:25 schreef simpelintje het volgende:
Ik denk dat als hij echt zo tekeer is gegaan zo'n monster is dat ze niet met hem daarna op vakantie zou gaan. En nu steunt ze hem nog steeds
Misschien had je eerst een heel ander beeld van Estelle en nu is ze van haar voetstuk afgevallen. Ze is gewoon een mens denk je dat Ruud het dan maar allemaal goed vind en niet voor zijn kinderen zou vechten als hij echt zo levens gevaarlijk was. Ben jij nog nooit verliefd geweest op een verkeerd persoon kan iedereen overkomen ook slimme nette mensen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
De slachtoffers blijven het er ook maar bij verzinnen, hè?
Maar dat ze na dat alles toch met hem vrolijk vertrok, pleit niet voor deze 'pure moeder'.
Er is niks mis met een vechtsport. OOk niet met de mensen die het beoefenen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:27 schreef WRH het volgende:
Ik snap ook wel dat ze tot over haar oren is, maar er bestaat toch nog zoiets als natuurlijk instinct als het om je kinderen gaat?
Bedoel, een man die zijn vrouw mishandelt kun je als buurvrouw vast heel leuk mee omgaan en zal de buurvrouw dus niet slaan, maar dan nog, dat soort lui wil je toch gewoon niet in je omgeving?
Badr is nu aangetoond behoorlijk agressief en gewelddadig, ook al doet hij dan aardig tegen de kinderen, dan nog is dat toch een type dat je ver weg wilt houden van je kinderen?
En ja, wat mij betreft ben je al bewezen agressief als je je inkomsten vergaart dmv een vechtsport, het is toch wel een wat extreme vorm van je hypotheek betalen lijkt mij, trainen om een ander de tanden uit zijn bek te slaan.
Ik heb eigenlijk nooit een beeld gehad van Estelle, laat staan dat ze van haar voetstuk is gevallen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:28 schreef simpelintje het volgende:
Misschien had je eerst een heel ander beeld van Estelle en nu is ze van haar voetstuk afgevallen.
je zult toch moeten toegeven dat het wel een bepaald type is dat zich aangetrokken voelt hiertoe om ook op deze manier zijn geld te verdienen. Ik heb echt in mijn leven geen enkele behoefte gevoeld om met mijn vuisten (al is het nog zo 'beschaafd' ) mijn dagelijks brood te verdienen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:29 schreef simpelintje het volgende:
[..]
Er is niks mis met een vechtsport. OOk niet met de mensen die het beoefenen.
Ik heb het zelf ook gedaan. De mensen vechten met elkaar. het is een topsport. Denk je echt dat alle vechtsporters gevaarlijk zijn door de verhalen over Badr Hari? dat zou jammer zijnquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:31 schreef WRH het volgende:
[..]
je zult toch moeten toegeven dat het wel een bepaald type is dat zich aangetrokken voelt hiertoe om ook op deze manier zijn geld te verdienen. Ik heb echt in mijn leven geen enkele behoefte gevoeld om met mijn vuisten (al is het nog zo 'beschaafd' ) mijn dagelijks brood te verdienen.
Het is toch wel een bepaald iets andere werkkring dan kantoor of een kapsalon, toch?
Ik heb wel een beeld van die 'golddiggende voetbalgroupies': Blond, kinderlijk gedrag, niet al te slim, geen ambities, liefst de hele dag winkelen in de PC of bij de schoonheidspecialiste zitten, geen benul van én interesse in wat mannetje doet, maar wel quasi verbaasd doen als mannetje vreemd gaat. Overtuigd mama zijn past niet in dat beeld. Kinderen zitten nét boven de poedel en de pannie.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:30 schreef Copycat het volgende:
Ik heb eigenlijk nooit een beeld gehad van Estelle, laat staan dat ze van haar voetstuk is gevallen.
Maar ze claimt zelf altijd haar kinderen op de eerste plaats te zetten.
Maar iemand op een kantoorbaan kan de grootste viezerik zijn. dat weet je toch helemaal niet. Het is niet alleen het slaan bij de sport. ik voelde me echt fijn toen ik het deed. Je voelt je lichaam veel beter je word leniger alle spieren in je lijf voel je. Ik werd er rustiger vanquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:32 schreef WRH het volgende:
Ik bedoel het als oprechte vraag: er zit toch wel verschil tussen een kantoorbaan of werken als kickbokser?
dat is toch best eng, dat je rustiger wordt van slaan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:36 schreef simpelintje het volgende:
[..]
Maar iemand op een kantoorbaan kan de grootste viezerik zijn. dat weet je toch helemaal niet. Het is niet alleen het slaan bij de sport. ik voelde me echt fijn toen ik het deed. Je voelt je lichaam veel beter je word leniger alle spieren in je lijf voel je. Ik werd er rustiger van
Ja en je hebt mensen die er anders over denken. Er zijn zoveel verschillende mensen maar je hoeft geen negatief te hebben van een vechtsport het kan ook heel goed voor je lichaam en geest zijn. het is best intensquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:35 schreef WRH het volgende:
nee ik denk niet dat ze allemaal gevaarlijk zijn, dat is niet wat ik bedoel.
maar niet iedereen is in staat om dmv lichamelijk geweld zijn geld te verdienen, dan moet er toch lichamelijk (en waarschijnlijk mentaal) iets inzitten.
En topsport, ik vind paardendressuur niet bepaald te vergelijken met kickboksen, dus er is topsport en topsport.
De meeste normale mensen (jan modaal) loopt een blokje om als er vuisten te voorschijn komen
(ook als dat in een gecontroleerde omgeving gebeurt) , die denkt niet; hah, lekker, een nieuwe werkdag.
Beeld wat er wordt neergezet. Je kent haar toch niet persoonlijkquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:36 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik heb wel een beeld van die 'golddiggende voetbalgroupies': Blond, kinderlijk gedrag, niet al te slim, geen ambities, liefst de hele dag winkelen in de PC of bij de schoonheidspecialiste zitten, geen benul van én interesse in wat mannetje doet, maar wel quasi verbaasd doen als mannetje vreemd gaat. Overtuigd mama zijn past niet in dat beeld. Kinderen zitten nét boven de poedel en de pannie.
En dat beeld (b)lijkt gek genoeg vaak te kloppen.
Je staat niet alleen maar elkaar te slaan en te trappen. Je moet touw springen rennen allerlei oefeningen conditie training zeg maar. Je staat ook niet altijd tegen over elkaar.Je leert ook veel bij de trapzak of boksbalquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:37 schreef WRH het volgende:
[..]
dat is toch best eng, dat je rustiger wordt van slaan?
ik ben ook niet bang voor mensen die aan vechtsport doen, ik verwacht eigenlijk niet (m.u.v. Badr Hariquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:37 schreef simpelintje het volgende:
[..]
Ja en je hebt mensen die er anders over denken. Er zijn zoveel verschillende mensen maar je hoeft geen negatief te hebben van een vechtsport het kan ook heel goed voor je lichaam en geest zijn. het is best intens
Nee, jij?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:38 schreef simpelintje het volgende:
Beeld wat er wordt neergezet. Je kent haar toch niet persoonlijk
Dat geld voor jouw niet voro iedereen. Ik ben voor vechtsport. het kan gewoon heel goed voor je zijn.En niet iedereen die de vechtsport doet doet mee aan wedstrijden. Dus dan kan het wel ontspanning zijnquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:40 schreef WRH het volgende:
[..]
ik ben ook niet bang voor mensen die aan vechtsport doen, ik verwacht eigenlijk niet (m.u.v. Badr Haridat ze privé ook gaan slaan) maar ik van mening dat het een ander type mens is dan een bouwvakker met als hobby trompet spelen of een kantoormedewerker die in het weekend gaat jeu de boulen. Vechtsport als ontspanning is gewoon niet hetzelfde als sporten als ontspanning.
Nounounounou, ze was jong ja, maar niet de eerste jonge vrouw die trouwde, en ze heeft het er goed van genomen, dus medelijden heb ik niet met haar wat dat betreft.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:03 schreef simpelintje het volgende:
[..]
Denk je echt dat ze niet weet wat er gebeurd is ze heeft het gezien ze stond er zelf bij toch? Wel meer mensen denk ik zijn die al verhoord? Maar ik snap niet wat mensen van Estellle verwachten dat ze hem gaat verraden? Dat ze bij hem weg gaat? Dat gaat ze niet doen. Door dit geval zie je dat daar bij de Bnn-ers ook hele normale mensen tussen zitten. Estelle is niks meer en minder als de rest van Nederland. Ze is verliefd ze was ook erg jong toen ze ging trouwen kinderen krijgen enz. Misschien is ze die verlorentijd nu aan het in halen. Iedereen blaast het heel erg op. Bijna niemand gaat zijn of haar vriend /man verraden
Je hebt alleen al een dagtaak om al je posts over deze zaak te wissen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:18 schreef simpelintje het volgende:
Ik zou me wel iets drukker maken als het een vriendin van me was. Maar deze mensen staan ver van me af
Nou ja, hij schijnt al over de rooie te gaan bij 'mag ik er even langs?', dus in dat opzicht...quote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:02 schreef Ripley het volgende:
Als dat al een zware belediging is....
Slim is het ook niet echtquote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:02 schreef Ripley het volgende:
Als dat al een zware belediging is....
Ik zei tijdens carnaval ooit 'homo' tegen iemand die naast me aan de bar zat en meisjes lastig viel. Dat ie twee meter was en een Groningse marinier begreep ik pas toen ik terugkwam van de huisarts die m'n gebroken neus had behandeld.quote:
Ik heb ook echt geen medelijden met haar. ik ben een alleenstaande moeder en mijn ex betaald helemaal geen allementatie ook ben ik al jaren niet meer echt op vakantie geweest. behalve slagharen enz. Dus ik weet heus wel dat er mensen zijn die het veel moeilijker hebben dan estelle. Maar je zou denken dat de bekende vrouwen voetbalvrouwen dan wat :netter: zouden zijn en nu zie je dat estelle niks bijzonders is. Maar vreemdgaan en verliefd worden enz dat doen zoveel mensen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:12 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nounounounou, ze was jong ja, maar niet de eerste jonge vrouw die trouwde, en ze heeft het er goed van genomen, dus medelijden heb ik niet met haar wat dat betreft.
Jij hebt het over verloren tijd inhalen? Welke verloren tijd? Dan heeft ze heel goed de schijn kunnen ophouden. Ik denk dat menig vrouw een rottigere periode heeft meegemaakt, aleer die besluit haar man te verlaten. Ze is verliefd geworden, dat begrijp ik, maar dat ze het goed gaat praten, daar word ik echt misselijk van. Ze had nog niet eens het fatsoen om alles een beetje low-key te houden, nee ze ging meteen met haar nieuwe lover aan de haal. Nou, ze is gewoon een vreemdgaander, net als Ruud waar ze zo erg onder geleden zou hebben. Of ze een homewrecker is weet ik niet, dat zal later wel blijken, maar dat ze niet met haar hoofd denkt, maar met slechts 10 cm, dat is wel duidelijk.
ja klopt maar als ze klappen krijgt van de mannetje of niet dat is niet mijn probleem.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je hebt alleen al een dagtaak om al je posts over deze zaak te wissen.
quote:Eind 2011: Badr & Estelle komen elkaar wel eens tegen in de hotspots in A'dam maar spreken elkaar niet
Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle
December 2011: Badr deelt klappen uit in Cooldown
Februari 2012: Estelle interviewt Badr voor Beau Monde, bijna direct daarna gaat hij naar Amerika. Ze skypen omdat hij het artikel nog mag nalezen, meer niet.
3 April 2012: Badr komt terug uit Amerika ivm aanbod K1. Diezelfde avond komen Estelle en Badr elkaar tegen op het gala voor het Emma Kinderziekenhuis. De gevoelens beginnen op te borrelen.
Half mei 2012 (?): Daphne, de ex van Badr, bevalt.
18 mei 2012: Badr mishandelt een bezoeker van club Jimmy Woo, in de Korte Leidsedwarsstraat, vanwege een ruzie tussen broertje en negertjes.
27 mei 2012: Badr vecht een K1 wedstrijd in Madrid, Estelle gaat mee.
2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
Begin juni 2012: Aktie in de tent, volgorde is niet helemaal duidelijk. Er wordt afluisterapparatuur geplaatst in het huis van de Gullitjes. De witte keukentafel is getuige van een slecht-nieuws gesprek. Estelle en Badr gaan op vakantie naar Marrakesh en Ruud zit bij terugkomst in of achter een container op Schiphol. Ruud stelt een persverklaring op over de op handen zijnde scheiding.
12 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle.
15 juni 2012: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd
20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli 2012: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation.
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
8 juli 2012: Badr vist zijn witte kleding uit de wasmand en brengt die zelf naar de politie. Want zo is-ie.
25 juli 2012: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie. Estelle gaat opnieuw op vakantie, ditmaal naar Ibiza met haar kinderen.
8 augustus 2012: Estelle krijgt voorlopig de kinderen toegewezen, de villa in Amsterdam en 15.000 euro per maand.
Snel de rechten voor de film claimen!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 20:16 schreef Cynix ® het volgende:
We leveren gewoon een kant en klaar filmscript op.
Ah, dan is zij dus de stiefdochter van Frans Lomans...quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:09 schreef proud_mami het volgende:
[..]
De desbetreffende ex heet Rosa Monshouwer, zij is de stiefzus van Olivier. Ze werkte als toiletjuf bij Jimmy Woo. Ze schijnt ook wat met Gerges Hesdey te hebben gehad.
Scherp! Ja, volgens mij klopt dat wel want op Rosa's Facebook staan foto's van haar vriend Adil en Frans Lomans heeft het over Adil in een van zijn blogs.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 21:01 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Ah, dan is zij dus de stiefdochter van Frans Lomans...
Ah heel mooi. Iemand die een blaadje runt en inside info heeft. Dat belooft veel goeds.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:48 schreef eskil het volgende:
Dit is Frans Lomans. stukje uit de Revu van 15 Aug.
De kickbockser Badr Hari zit achter de tralies vanwege twee zware mishandeling. De Nieuwe Revu onthult deze week dat de beerput Badr verder open gaat: Hari zou in de Amsterdamse wijk Buitenveldert een flat van een zwangere vrouw in de brand hebben gestoken. De onlangs op 2 augustus vrijgelaten crimineel Gwenette Martha zou ruzie hebben gehad met de vrouw. Badr Hari, een maatje van Martha, zou hem hebben geholpen door de flat van de vrouw in de hens zetten. In 2008 zou Hari hiervoor 43 dagen in voorarrest hebben gezeten. Wegens gebrek aan bewijs werd hij daarna vrijgelaten. In een gesprek zou Hari hebben gezegd: “Ze heeft haar straf gehad, vriend. Kijk maar op teletekst.” Een buurvrouw verklaarde dat ze een lange Marokkaan van in de 20 uit een dure BMW zag stappen en de brand aan zag steken. Opmerkelijk detail is dat Badr de ex-schoonzoon is van voormalig Nieuwe Revu hoofdredacteur Frans Lomans (thans is hij de baas bij Panorama). Bij Lomans zouden al enige tijd dossiers liggen, die gewag maken van vermeende zedenzaken waar Badr een strafrechtelijke betrokkenheid in zou hebben. Aannemelijk is dan ook dat de beerput Badr nog lang niet gedempt is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |