Als ik die zie dan denk ik altijd; die wil ik ook!quote:Op zondag 19 augustus 2012 12:48 schreef obsama het volgende:
Serratus anterior vind ik trouwens ook mooi indien goed ontwikkeld.
Heeel droog zijnquote:Op zondag 19 augustus 2012 12:52 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als ik die zie dan denk ik altijd; die wil ik ook!
Altijd bijdehand deze man.quote:Op zondag 19 augustus 2012 12:41 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Als jouw kleding niet plakt na 't trainen dan heb of niets aan, of niet hard genoeg getraind..
Ik ga suntzu's voorbeeld volgen, ga zwemmen.
Grappig dat die neger zo groot is geworden zonder slaap en eten.quote:
Daarom lekker IF'ed tot nu. Veel thee en water gedronken vandaag. Nu een maaltijd varkenslapje, een zoete aardappel in kokosolie gebakken, veldsla met olijfolie, twee perziken, en straks nog een bakje Griekse yoghurt.quote:
Haal je daarmee je kcal behoefte?quote:Op zondag 19 augustus 2012 17:50 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Daarom lekker IF'ed tot nu. Veel thee en water gedronken vandaag. Nu een maaltijd varkenslapje, een zoete aardappel in kokosolie gebakken, veldsla met olijfolie, twee perziken, en straks nog een bakje Griekse yoghurt.
Dan vroeg naar bed want morgen trainen.![]()
Ben aan het cutten tot begin september, brah.quote:Op zondag 19 augustus 2012 17:56 schreef Levolution het volgende:
[..]
Haal je daarmee je kcal behoefte?
Snap dat het een cut is, maar zelfs voor een cut ziet het er weinig uit. Hoeveel kcal is dit? Kan zijn dat het best aantikt door de vetten natuurlijk.quote:Op zondag 19 augustus 2012 18:00 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ben aan het cutten tot begin september, brah.
En die zoete aardappel was ongeveer 4x de grootte van een normale aardappel
Door de vetten is het rond de 1200 kcal (die bak Griekse yoghurt is 10% vet ook). Da's mooi, want vandaag heb ik op m'n gat in de zon gezeten en denk dat ik maar 1800-1900 kcal als TDEE heb gehad. Prima zo voor vandaag.quote:Op zondag 19 augustus 2012 18:07 schreef Levolution het volgende:
[..]
Snap dat het een cut is, maar zelfs voor een cut ziet het er weinig uit. Hoeveel kcal is dit? Kan zijn dat het best aantikt door de vetten natuurlijk.
Ah kijk, zo ziet het er opeens veel beter uit.quote:Op zondag 19 augustus 2012 18:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Door de vetten is het rond de 1200 kcal (die bak Griekse yoghurt is 10% vet ook). Da's mooi, want vandaag heb ik op m'n gat in de zon gezeten en denk dat ik maar 1800-1900 kcal als TDEE heb gehad. Prima zo voor vandaag.
Klopt, Ronnie Coleman is ook best ecto bijvoorbeeld maar lijkt zo groot door zijn huidskleur.quote:Op zondag 19 augustus 2012 20:56 schreef Bendoe het volgende:
Door hun zwarte huid zie je hun spieren ook beter.
Ik wist dat deze reactie zou komenquote:Op zondag 19 augustus 2012 21:09 schreef Levolution het volgende:
[..]
Klopt, Ronnie Coleman is ook best ecto bijvoorbeeld maar lijkt zo groot door zijn huidskleur.
Gladde broek aan doen G. Ik ben al uit 4 broeken gescheurd in een jaar. Ben nu gewoon geheel gekapt met het voordoen van een squat in normale klerenquote:Op zondag 19 augustus 2012 12:43 schreef Catch_me het volgende:
In de sportschool altijd lekker een korte sportbroek/short aan. Ben al een keer uit m'n lange trainingsbroek gescheurd tijdens een diepe squat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |