Ik heb een flinke terugval, vandaar dat ik even niet online ben geweest. Afgelopen tijd heb ik best intensief contact gehad met een vrouw via FOK! (er zaten dagen tussen dat we elkaar 10 uur per dag spraken via telefoon en webcam) en we spraken regelmatig af en die "klik" was gewoon overduidelijk aanwezig. Ze sprak mij langer dan haar eigen vriend, op de weekenden na dan. Nu was er ook een andere jongen in beeld, waar ze net zo'n klik mee had als met mij. Zo niet, een nóg wat sterkere band.
Dat maakte me in het begin jaloers, en ik vroeg me af waarom dat was. Ik bleek haar leuk te vinden.
Vanaf het begin zag ik die jongen al als "bedreiging", wetende dat ze een vriend heeft.
Ik zal even verder skippen.
In de tijd dat we elkaar zagen en afspraken deden zij en ik bepaalde dingen waardoor het (voor mij in elk geval) op een relatie begon te lijken. Ze wist dat ik gevoelens had voor haar, maar dat ik geen relatiemateriaal ben voor haar, net zoals die andere jongen dat niet is.
Een tijdje geleden, laten we zeggen een maand, is de relatie met haar vriend beeindigd. Ze verhuiste tijdelijk naar haar moeder, die er op tegen was om nog contact met mij en die andere jongen te hebben. Niet meer bellen, geen webcam meer, niet meer langskomen.
En hier is waar ik het moeilijk mee had en heb. Het is zo, mijn sociale netwerk bestond uit enkel haar. Alle gesprekken die ik voerde, was met haar. Alle visite die hier over de vloer kwam, was zei.
Ze was het enige wat ik had.
Omdat ik het moeilijk vond om geen contact met haar te hebben, besloot ik haar toch maar te bellen. Ik kreeg haar moeder aan de lijn die niet wilde dat ik haar nog sprak, ik moest haar met rust laten en zulks.
(Dit was het moment waarop ik overwoog om uit te stappen, en de muziek voor de begrafenis aan het luisteren was)
Ik heb een week geen contact gezocht, had haar nummers verwijders, uit msn gegooid, van facebook af, alles.
Maar na die week vond ik haar nummer op een papiertje...
Ik stuurde haar een sms, en vroeg hoe het ging. Dat ik de tijd heb genomen om weer mezelf terug te vinden en dat ik hoopte dat het goed met haar gaat.
Het ging goed met haar, al had ze een drukke tijd.
Ik skip even verder...
Een paar dagen geleden sprak ik haar weer via msn, en ze vertelde me dat er iets was waar ze van vond dat ik het moest weten, maar niet zeker wist of ik er al klaar voor was.
Ik voelde de bui al hangen...
Ze blijkt nu een relatie te hebben met die jongen die ik vanaf het begin al wantrouwde, en die ik altijd als bedreiging heb gezien. Ik hoefde me nooit zorgen te maken, want ze waren vrienden, meer niet.
Daarna hadden we nog contact en ik merkte dat ik het er moeilijk mee heb. Ze is tot over haar oren verliefd, heeft de leukste tijd van haar leven nu, en ik? ... Ik ben weer terug bij af

Ik mis haar, ik mis dat ze me vertelt dat ze van me houdt, ik mis haar stem, haar lichaam

Alle leuke dingen die ik met haar wilde doen, doet HIJ straks met haar... Ik was hier altijd bang voor dat dit zou gaan gebeuren

Nu hebben we besloten om tot 1 oktober geen contact te hebben, maar het maakt het verlangen niet minder.
Misschien is het beter om er definitief mee te stoppen, maar dan? Misschien is het tijdelijk, en kan ik ooit "normaal" met haar omgaan, als vriend. Maar misschien ook niet, en blijft dit steeds in mn achterhoofd als ik haar ooit weer zie. Ik weet het niet. Ik wil er ook niet weer alleen voor staan, maar achteraf sta ik dat nu al

Begrijp me niet verkeerd, ik wil dat ze gelukkig is. Dat wil ik echt. Maar als het "pietje van 3 straten verop" zou zijn, of in elk geval iemand waarvan ik zn bestaan niet afwist, was het heel anders. Ik kon dit zien aankomen, en het voelt als een trap na... In de tijd dat ik geen contact met haar had kreeg zij een relatie met die andere jongen

Ik heb geen motivatie meer... Dagenlang lig ik in bed, en ik kom er alleen uit om boodschappen te doen. Vanavond heb ik weer een blokje gelopen, maar dat hielp ook niet echt. Ik voel me rot, verlaten, in de steek gelaten, eenzaam. Wéér een gebeurtenis in mn leven waar ik geen inspraak over had

Mág ik wel een keer gelukkig zijn?