Zelfs haar vader had gezegd dat zij een Amsterdamse is en bekend is met wat er zich afspeelt. Zoiets was het. Het verbaasde hem dat zij niet kon weten wat Badr 'uitgespookt' zou hebben.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:44 schreef eskil het volgende:
Ook zo idioot is dat Estelle in haar interview met de Telegraaf zegt: Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd . Als je meer dan gewone interesse in iemand hebt, ga je toch op zoek. Badr Hari intikken en je weet precies wat voor vlees je in de kuip hebt! Dus wie wil ze nu voor de gek houden?!
Ik geloof er geen kont van. Wat ik al niet snap, is wanneer ze het Ruud verteld heeft, of wanneer hij erachter gekomen is. Volgens mij was ze toen al met Badr aan de zwier geweest. Ook kenden de kinderen hem al.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:45 schreef Smallish het volgende:
Misschien zit ik nu door te draven, hoor, maar in datzelfde Telegraafinterview wil Estelle ons heel graag laten geloven dat zij afgelopen oud & nieuw nog dacht "volgend jaar wordt het beter met Ruud en mij". Stel: in oktober bloeit er iets moois op tussen Estelle en Badr. De broer van zijn net zwangere ex, Daphne, heeft de pest in en neemt het in de Cooldown voor zijn zus op. Badr geeft hem een pak slaag. Estelle wil middels dat interview het signaal afgeven dat zij en Badr in december nog niets hadden, want zij zat dromend onder de kerstboom te fantaseren over een mooi 2012 voor Ruud en haar....
Hoelang was die afluisterapp. al aanwezig in huis?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:49 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik geloof er geen kont van. Wat ik al niet snap, is wanneer ze het Ruud verteld heeft, of wanneer hij erachter gekomen is. Volgens mij was ze toen al met Badr aan de zwier geweest. Ook kenden de kinderen hem al.
Precies!quote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:47 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Zelfs haar vader had gezegd dat zij een Amsterdamse is en bekend is met wat er zich afspeelt. Zoiets was het. Het verbaasde hem dat zij niet kon weten wat Badr 'uitgespookt' zou hebben.
Ze denkt vast dat als ze het maar vaak genoeg tegen zichzelf zegt,het vast de waarheid isquote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:44 schreef eskil het volgende:
Ook zo idioot is dat Estelle in haar interview met de Telegraaf zegt: Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd . Als je meer dan gewone interesse in iemand hebt, ga je toch op zoek. Badr Hari intikken en je weet precies wat voor vlees je in de kuip hebt! Dus wie wil ze nu voor de gek houden?!
Dat weet ik niet meer precies, maar dat zal wel in een van de vorige delen staan, al kan ik me vaag herinneren dat dat toen ook niet duidelijk was, wanneer wat precies gebeurd wasquote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:54 schreef eskil het volgende:
[..]
Hoelang was die afluisterapp. al aanwezig in huis?
'Tuurlijk lieve Estelletje. Maar ze vroegen er zelf om.'quote:Op donderdag 9 augustus 2012 20:19 schreef proud_mami het volgende:
En volgens mij had Estelle (je kent haar toch hè) aan Badr gevraagd of ie wel een VROUWEN had mishandelt.
Toen had ze toch gelogen en gezegd dat ze met Leco weg was?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:15 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Nee, Ruud heeft de landing van de vlucht uit Marakech vanuit de container geobserveerd.
Ja, ze had gelogen dat ze met Leco naar Ibiza was, en de vlucht uit Marrakech kwam vrijwel tegelijk met die uit Ibiza aan.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 20:42 schreef Ole het volgende:
[..]
Toen had ze toch gelogen en gezegd dat ze met Leco weg was?
Het is net Barbara Barends op die onderste fotoquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:06 schreef Mylene het volgende:
Ik heb wat gescand uit de bladen.
even klikken om uit te vergroten
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Schande!quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:44 schreef Cynix ® het volgende:
Oeps Piglet, ik heb per ongeluk jouw post aangepast i.p.v. een nieuwe te maken.
Die tip kan je beter aan Badr gevenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:22 schreef Ole het volgende:
Tip voor degenen die aangifte hebben gedaan http://crime-bron.nl/shop/crimebron-artikelen/
quote:hoe duur abi lan hoeduur
Hopelijk maakt ze niet dezelfde fout. Het zal me dan ook niet verbazen als ze (mocht de relatie voortduren) niet al te lang wacht met een mini-Badr.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 07:30 schreef JaneDoe het volgende:
zou ze badr over en tijdje ook gaan verbieden omgang te hebben zn dochter waar zij bij is, zodat hij dat gescheiden moet houden van zn leven met haar?
Ze weten meer en zij zijn doorgaans goed ingelicht!quote:Geef je aanvallers geen kans en overleef een forse kogelregen !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |