Ergens is de ex van Badr ook nog bevallen..quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:58 schreef Cynix ® het volgende:
Ok, we gaan verder met het overzicht:
• Oktober 2011: Ontmoeting Badr & Estelle
• 2 juni 2012: Media melden scheiding Ruud & Estelle (maar wanneer ze dan aan de keukentafel zaten..)
• 2 juni 2012: Geruchten dat Estelle vreemd is gegaan met Rafaël van der Vaart!
• 20 juni 2012 : Bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
• 8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
Estelle en Badr waren toen toch met hun toenmalige partners op dat gala in oktober?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:07 schreef Ole het volgende:
oktober: ontmoeting Badr & Estelle : start relatie, ex van Badr is net maand zwanger
12 juni: media melden scheiding Ruud & Estelle (maar wanneer ze dan aan de keukentafel zaten..)
15 juni: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd![]()
20 juni : bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
juli (?) Daphne (ex badr) bevallen
7 juli: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation
8 juli 2012: Estelle had mee zullen doen aan ''Ranking the Stars'', ze ziet er van af.
25 juli: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie
Ik heb dit ook al zitten te berekenen. Betekent dus dat die rat zijn (zwangere) vriendin gewoon beduvelde. Nou wat een heerschap en dan blijven nog mensen hem als een goed en geslaagd voorbeeld zien. Ben benieuwd wanneer Stel het eens gaat inzien of die is echt zo simpel als een dakpan.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:02 schreef Ole het volgende:
Ik lees net in deel 1 (uit juni) dat ze toen al 9 maanden een relatie hadden. Dus dan wordt het:
oktober: ontmoeting Badr & Estelle : start relatie, ex van Badr is net maand zwanger
12 juni: media melden scheiding Ruud & Estelle (maar wanneer ze dan aan de keukentafel zaten..)
15 juni: Interview in Telegraaf. Badr heeft nog nóóit iemand mishandeld! Estelle had het hem zelf gevraagd![]()
20 juni : bekendmaking afluisteren Ruud (maar wanneer dat dan was...)
7 juli: Koen Everink in elkaar gerost op Sensation
25 juli: Na een welverdiende vakantie meldt Badr zich 'vrijwillig' bij de politie
Estelle is vast nog te dom om te poepen, en door de carrière van Ruud heeft zij geen beroepsopleiding kunnen doen, het arme schaap.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb dit ook al zitten te berekenen. Betekent dus dat die rat zijn (zwangere) vriendin gewoon beduvelde. Nou wat een heerschap en dan blijven nog mensen hem als een goed en geslaagd voorbeeld zien. Ben benieuwd wanneer Stel het eens gaat inzien of die is echt zo simpel als een dakpan.
yup.zijn foto's vanquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:08 schreef roos85 het volgende:
[..]
Estelle en Badr waren toen toch met hun toenmalige partners op dat gala in oktober?
Dat vond ik al zo belachelijk. Een dag later naar de kleding vragenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:19 schreef Greys het volgende:
8 juli: Badr vist zijn nog niet gewassen (uhuh) witte kleding uit de wasmand voor de pliesie
En het dan zelf mogen langs brengenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat vond ik al zo belachelijk. Een dag later naar de kleding vragen![]()
Dat doen ze bij CSI toch anders
quote:Estelle reageert niet op brieven van haar vader
Bewaar Bewerkt door: Redactie
8-8-12 - 12:05
Relatie met kickbokser Badr Hari baart Henny Cruijff zorgen
Estelle. © Brunopress.
Henny Cruijff blijft zich maar zorgen maken om zijn dochter Estelle. Nu kickbokser Badr Hari heeft toegegeven betrokken te zijn bij de mishandeling tijdens Sensation is Cruijff ten einde raad. 'Ik sta met mijn rug tegen de muur', aldus de vader van de blondine.
Cruijff leeft al jaren met Estelle in onmin. De twee hebben nauwelijks contact. Maar toch kan hij het niet laten zich te bemoeien met de relatie tussen zijn dochter en de van mishandeling verdachte Hari. 'Ik heb contact met Estelle gezocht, maar tevergeefs. Ik heb twee keer een brief in haar brievenbus gestopt, maar er komt geen reactie', vertelt Henny in een interview met weekblad Story.
De bezorgde vader vraagt zich in het interview af hoe het verder moet met zijn dochter. Onlangs is Estelle als getuige ondervraagd over de mishandeling tijdens Sensation. Ze heeft toen verklaard dat Badr niets met de knokpartij te maken heeft. Maar nu de kickbokser zelf wel een gedeeltelijke bekentenis heeft afgelegd, zal de ex-vrouw van Ruud Gullit opnieuw verhoord worden
Hell no! Ook niet voor team Ruud overigens. Maar ik vond ( en vind haar nog steeds) dom en hypocriet! Zit net in op mijn vakantieadresje in de Weekend een artikel over haar te lezen, mevrouw zit eenzaam en verdrietig op het strand (wel op Ibiza) Ze geeft nu geen interviews over haar en Badr, want al die commotie is niet goed voor haar kids. Daar dacht ze 2 maanden terug toch heel anders over!quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:00 schreef Cynix ® het volgende:
Maar, eerlijk is eerlijk, dames: De meesten van jullie gingen in eerste instantie voor team Estelle, weten we het nog?
hij zag zijn andere kinderen wél.. dat moest alleen wel buiten stellemans en haar kinderen om, die wilde er niks mee te maken hebbenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En dat die kinderen naar haar gaan, duh! Hij zag al zijn andere kinderen niet eensEn als hij morgen weer een contract tekent bij een club.... logisch.
Jupquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:08 schreef roos85 het volgende:
[..]
Estelle en Badr waren toen toch met hun toenmalige partners op dat gala in oktober?
Heb jij aanwijzingen dat zij wellicht niet achterlijk is?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb dit ook al zitten te berekenen. Betekent dus dat die rat zijn (zwangere) vriendin gewoon beduvelde. Nou wat een heerschap en dan blijven nog mensen hem als een goed en geslaagd voorbeeld zien. Ben benieuwd wanneer Stel het eens gaat inzien of die is echt zo simpel als een dakpan.
Over vergroten gesproken..... Wat een tieten heeft die Angelaquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:06 schreef Mylene het volgende:
Ik heb wat gescand uit de bladen.
even klikken om uit te vergroten
Het was serieus het eerste dat me opviel aan die hele scansquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:13 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Over vergroten gesproken..... Wat een tieten heeft die Angela
Gekocht met de doekoe van Kluivert.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:20 schreef Greys het volgende:
Het was serieus het eerste dat me opviel aan die hele scans
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |