ben al tijden niet meer geweest. Binnen kort maar weer eens die kant op gaan. Laatste tijd veel in scheveningen blijven hangen.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:30 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Haha, ik sta versteld over m'n geheugen eigenlijk
Logisch dat je verder gaat, heb ik ook gedaan met zelfde bovenstaande lijstje overigens
tja is niet andersquote:Met een mixdrankje zit ik sneller op m'n 12,50 he
quote:Op dinsdag 31 juli 2012 14:21 schreef ook_gek het volgende:
Maar ik heb het alweer gezien, dar online date is niet mijn ding
quote:
Markje en ik go way backquote:
Ja ik zie geen 06 nummer in mijn pm van jequote:
Ja mooi! Heeeeeeel lang geleden! En nog voel ik die zelfde liefde voor je als toen! En die zat diep hoor!quote:
Ik heb geen mobielquote:Op dinsdag 31 juli 2012 14:44 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja ik zie geen 06 nummer in mijn pm van je
[..]
Ja mooi! Heeeeeeel lang geleden! En nog voel ik die zelfde liefde voor je als toen! En die zat diep hoor!
Wil je de volgende keer iets meer tijd besteden aan je spelling en grammatica? Alvast bedankt.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 14:21 schreef ook_gek het volgende:
Maar even on topic
Ik heb me onlangs ingeschreven bij paiq. Puur omdat mijn zusje en andere zeiden dat je dat moet doen als je wil lachen.
Nou en dat heb ik gedaan, wat een gekke kreeg ik zeg! De eerste vond 2x in de week debiel veel op stap gaan.
Vrouw 2
Kwam met de 3de vraag of ik tijdens stappen dronk. Dus ik zeg netjes ja. Ja meer of minder dan 5 glazen? Oh zeg ik dat haal ik makkelijk. Eerder 10plus. zooo dat is veel in 1 weekend reageerde ze. Uhm ik had het over 1 avond? *poef* en weg was ze
3de vrouw,
Dat gesprek kwam niet op gang. Op een gegeven moment zegt ik "vertel anders even iets over je zelf? Gewoon in een notendop" Nee! Ga geen verkooppraatje houden over me zelf!
Ja sorry maar dan komen we niet ver! Vraagt ze of ik altijd zo arrogant ben? Ja wtf is dit dan? Dus heb ik maar weg geklikt
4de vrouw,
Leuke spontane vrouw eindelijk een normaal leuk gesprek! Zag er top uit ook nog
Maar ik heb het alweer gezien, dar online date is niet mijn ding
Stockholm syndroom.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik las een interview met die gast van NUHR gisteren, die hele lange... God hoe heet hij nou...
Hij heeft 2 jaar lang, iedere dag, een briefje in het postvakje van zijn (nu)vrouw gedaan (collega). omdat hij "maar niet snapte dat zij niet inzag hoe perfect wij samen zouden zijn". Uiteindelijk is ze dus voor hem gevallen...
Aan vrouwen als haar hebben we dus van die aanhoudende types te danken
Dat geeft toch niet. Het isquote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:18 schreef KapiteinHaakloos het volgende:
[..]
Geen hater hoor. Kon het gewoon echt niet volledig volgen qua wie wat zei.
Okequote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:20 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Dat geeft toch niet. Het isMarkje
.
heb nog wel een prepaid telefoontje voor je liggenquote:
keuzen kan je nog aanpassen he! Het is nooit te laat!quote:Ja, ik heb nog steeds spijt van mijn keuze destijds hoor
je denkt dat ik dat expres doet? Wat schattig, maar nee. Dit noemen ze ook wel dyslectie. Waar ik een vrij ernstige vorm van heb.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 14:49 schreef KapiteinHaakloos het volgende:
[..]
Wil je de volgende keer iets meer tijd besteden aan je spelling en grammatica?
dat is erg vervelend. Ik wilde het eerst netjes punt gewijs doen, maar dat wilde niet lukken via mobiel.quote:Ik kan het namelijk slecht volgen.
Die is al lang en breed teruggedraaidquote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:28 schreef ook_gek het volgende:
[..]
keuzen kan je nog aanpassen he! Het is nooit te laat!
Raar dat je meteen sterk in verdediging schiet terwijl ik het netjes vraag. Ik kan niet raden dat iemand op Fok! dyslexie heeft en dergelijke. Ik kon sommige zinnen simpelweg niet volgen zoals ik al aangaf, en ik ben geen grammarnazi of zo. Maar het is duidelijk.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:28 schreef ook_gek het volgende:
je denkt dat ik dat expres doet? Wat schattig, maar nee. Dit noemen ze ook wel dyslectie. Waar ik een vrij ernstige vorm van heb.
[..]
dat is erg vervelend. Ik wilde het eerst netjes punt gewijs doen, maar dat wilde niet lukken via mobiel.
Maar reken er niet al te veel op dat ik me uiterste best gaat doen voor je. Kwestie van jammer dan. Kan het altijd mee vallen
Ben je nu vrijgezel dan?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:31 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Die is al lang en breed teruggedraaid
Ik schiet niet in de verdediging hoor. Ik ben tupe direct en duidelijk reageren, meer nietquote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:32 schreef KapiteinHaakloos het volgende:
[..]
Raar dat je meteen sterk in verdediging schiet terwijl ik het netjes vraag. Ik kan niet raden dat iemand op Fok! dyslexie heeft en dergelijke. Ik kon sommige zinnen simpelweg niet volgen zoals ik al aangaf, en ik ben geen grammarnazi of zo. Maar het is duidelijk.
Ja man, anders zat ik toch niet in dit topicquote:
Oh... dan mag ik zeker niet meelezen...quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja man, anders zat ik toch niet in dit topic
Alhoewel... Ik post ook enthousiast in Lesbeau
Jij wel hoor!quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:02 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Oh... dan mag ik zeker niet meelezen...
Oh leeftijd en waar vandaanquote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja man, anders zat ik toch niet in dit topic
Alhoewel... Ik post ook enthousiast in Lesbeau
Hahaha rustig aan Markje. We kennen elkaar pas 10 jaar hequote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:04 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Oh leeftijd en waar vandaan
Mag ik u bij deze uitnodigen voor een lunche afspraak
Ik dislike Durex.... die krengen zijn veel te klein....quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:03 schreef Dionysiou het volgende:
Af en toe zie je ook van die studentes. Beetje de ''girl next door'' dan voeg je ze toe op Facebook en zie je al Durex als ''Like'' staan. Dan krijg ik al jeukende handen
Vindt dat zo misplaatst staan.
'quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:05 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Ik dislike Durex.... die krengen zijn veel te klein....
als je daar echt last van had wist je dat ze in verschillende maten warenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:05 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Ik dislike Durex.... die krengen zijn veel te klein....
Ja, dat weet ik.. Dan alsnog....quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:06 schreef rival het volgende:
als je daar echt last van had wist je dat ze in verschillende maten waren
Ja maar ik gaat echt geen 2000 smsjes naar je sturen en 65 euro aan je opmaken als je dat soms denktquote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hahaha rustig aan Markje. We kennen elkaar pas 10 jaar he
Niet? Je moet wel wat over hebben hè.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:13 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja maar ik gaat echt geen 2000 smsjes naar je sturen en 65 euro aan je opmaken als je dat soms denkt
quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:33 schreef KapiteinHaakloos het volgende:
[..]
Het komt goed. Ik vast krijg hem wel zo ver.
denken dat Durex alleen condooms maakt...quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:05 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Ik dislike Durex.... die krengen zijn veel te klein....
Ja ach... Ik ben ook niet weg van hun andere producten. Daarvan is er beter spul op de markt te vinden.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 17:46 schreef BeamofLight het volgende:
denken dat Durex alleen condooms maakt...
Ik denk niet dat de post om Durex ging...quote:Op dinsdag 31 juli 2012 17:46 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
denken dat Durex alleen condooms maakt...
Mwah. Dat is hetzelfde als in een openbaar park wandelen, bij een kraampje een hotdog bestellen en dan verbaasd zijn dat het geld kost.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 19:21 schreef maickeltje het volgende:
Door een PhotoCheat uit te voeren krijg je metéén alle foto's van Inger te zien. Inger wordt hiervan niet op de hoogte gesteld! Kosten: 29 credits.
Credits opwaarderen?
paiq , toch niet gratis?
Geen enkele site is op die manier gratis als je alle 'extra's' meerekent.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 19:21 schreef maickeltje het volgende:
Door een PhotoCheat uit te voeren krijg je metéén alle foto's van Inger te zien. Inger wordt hiervan niet op de hoogte gesteld! Kosten: 29 credits.
Credits opwaarderen?
paiq , toch niet gratis?
Ik zit nu voor het eerst op dat paiq, maar als je met iemand chat krijg je toch sowieso alle foto´s te zien? of je moet ze meteen wegjagen.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 19:21 schreef maickeltje het volgende:
Door een PhotoCheat uit te voeren krijg je metéén alle foto's van Inger te zien. Inger wordt hiervan niet op de hoogte gesteld! Kosten: 29 credits.
Credits opwaarderen?
paiq , toch niet gratis?
Als je een tijd met iemand chat krijg je foto's te zien.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 20:05 schreef cassettebandje het volgende:
[..]
Ik zit nu voor het eerst op dat paiq, maar als je met iemand chat krijg je toch sowieso alle foto´s te zien? of je moet ze meteen wegjagen.
verder wel een grappige site, het is weer een heel andere insteek. maar weet niet echt of het iets voor mij is, dus zal er wel binnen een dag op uitgekeken zijn.
Ok, klinkt goed.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 21:37 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Als je een tijd met iemand chat krijg je foto's te zien.
Heb zo'n speed date gedaan...
Meteen met een meisje uit mijn stad...zelfde interesses etc... de klik is er...ben benieuwd waar dit op uitloopt..
imho echt geen goede vergelijking....quote:Op dinsdag 31 juli 2012 19:34 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Mwah. Dat is hetzelfde als in een openbaar park wandelen, bij een kraampje een hotdog bestellen en dan verbaasd zijn dat het geld kost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |