8.000 oorspronkelijk, je had makkelijk kunnen halen.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 04:29 schreef Dj_Day-V het volgende:
Uitverkocht voor PSV terwijl ik nog wou bestellen
2000 maar
Wedden dat Dick op een krukje staat?quote:
Ajax won juist de laatste 4xquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:29 schreef Shreyas het volgende:
In dit soort wedstrijden is Ajax toch vaak niet in goede doen. Ik denk dat PSV dit wint.
ajax is dat nooit tegen PSV, alleen hebben ze soms geluk dat die bal er ineens erin vliegt.. Maar dat probleem is opgelost met Tytonquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:29 schreef Shreyas het volgende:
In dit soort wedstrijden is Ajax toch vaak niet in goede doen. Ik denk dat PSV dit wint.
Wat een karakteristiek beeld. Aan de linkerkant zien wij twee bejaarden. En aan de rechterkant de jeugd en een aanstormende topcoach.quote:
Ajax zonder hoofdletter schrijven. Triest....quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:44 schreef Doublepain het volgende:
[..]
ajax is dat nooit tegen PSV, alleen hebben ze soms geluk dat die bal er ineens erin vliegt.. Maar dat probleem is opgelost met Tyton
Karakteristiek voor?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:06 schreef Devv het volgende:
[..]
Wat een karakteristiek beeld. Aan de linkerkant zien wij twee bejaarden. En aan de rechterkant de jeugd en een aanstormende topcoach.
Sorry soms vergeet ik datquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:08 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ajax zonder hoofdletter schrijven. Triest....
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:28 schreef Karina het volgende:
Misschien voor de OP:
Zender:
SBS 6
Datum:
5 augustus 2012
Uitzendtijd:
17:30 - 19:55 uur
Commentaar:
Leo Oldenburger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |