Ben jij serieus?quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:24 schreef Burrito het volgende:
[..]
[..]
Als ik hier op reageer hap ik dan op een troll? Of zijn jullie serieus![]()
Is dit dezelfde troll als die boerrighter troll?quote:
De Eredivisie Live commentaar zei zojuist dat je hem eigenlijk de hele wedstrijd niet zag. En dat klopt ook wel aardigquote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:25 schreef Stiggie het volgende:
Op de stream noemen ze ozbiliz the most dangerous ajax playe
Most dangerous voor Ajax ja.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:25 schreef Stiggie het volgende:
Op de stream noemen ze ozbiliz the most dangerous ajax playe
Niet serieus nemen. negeren gewoon.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:24 schreef Burrito het volgende:
[..]
[..]
Als ik hier op reageer hap ik dan op een troll? Of zijn jullie serieus![]()
Laat Liverpool maar komen.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gaat weg voor 40 miljoen ex btw
Ja, samen met Eriksen kan je de rest wel op de bank latenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:26 schreef kurk_droog het volgende:
De enige reden dat ajax scoort is door Fischer.
Dit is serieus hoor, buiten rennen en blind voorzetten kan hij niet zoveel. Techniek heeft ie niet, combineren, aanname enzovoort is allemaal matig.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:24 schreef Burrito het volgende:
[..]
[..]
Als ik hier op reageer hap ik dan op een troll? Of zijn jullie serieus![]()
Ze mogen m van mij ook voor 5 mil hebbenquote:
Hij is een vleugelspelerquote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:25 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ben jij serieus?
Boerrigter heeft geen techniek, geen aanname en bakt er niks van in de kleine ruimte.
Sowieso belachelijk dat Barcelona Ebecillio nog niet gekocht heeft.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:27 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Liverpool zou wel gek zijn, als ze komen,komen ze voor ezelcilio.
Heel leuk, mensen voorbij op snelheid op de achterlijn?quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:28 schreef Burrito het volgende:
[..]
Hij is een vleugelspelerhij gaat op snelheid mensen voorbij en heeft inzicht, een voorzet en een schot. Draaide voor zijn blessure een goed seizoen, zo goed dat hij voor het nederlands elftal werd geslecteerd.
Die kunnen zijn hoge transfersom echt niet betalenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:28 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Sowieso belachelijk dat Barcelona Ebecillio nog niet gekocht heeft.
In deze selectie één van de betere buitenspelers ja maar echt goed vind ik hem niet. Het niveau waar Ajax naartoe wil komt hij sowieso te kort.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:28 schreef Burrito het volgende:
[..]
Hij is een vleugelspelerhij gaat op snelheid mensen voorbij en heeft inzicht, een voorzet en een schot. Draaide voor zijn blessure een goed seizoen, zo goed dat hij voor het nederlands elftal werd geslecteerd.
Jij hebt totaal geen kijk op voetbal, kan je ook niks aan doen. PSV is echt een prima club voor je, daar zijn ze net zo dom.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:32 schreef HeatWave het volgende:
Wel leuk, hij heeft geen moer gespeeld, er toch 7 inliggen. Eriksen, El salvador, de beste ooit, heeft er ook 7, die heeft alles gespeeld. Maar Derk kan het niet en Eriksen bezorgt ons de CL..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |