quote:Op zondag 15 juli 2012 16:25 schreef MrMonkeyman het volgende:
Maandje geleden gedumpt omdat ik blijkbaar te lief was... Kende haar pas 3 maanden, 1 maandje gedate, waren echt heftig verliefd, maar toen het serieus begon te worden krabbelde ze terug. Heb me echt klote gevoeld toen en ben toen ook heel erg aan mezelf gaan twijfelen. Vooral omdat ze me telkens vertelde dat ik te lief voor haar was en dat ze mij niet verdiende.
Ze had al een keer eerder een relatie gehad van drie jaar, maar was een knipperlichtrelatie en kerel had haar ook niet echt goed behandeld. Was sinds september mee uit, maar hij viel haar nog steeds lastig ( berichtjes sturen in het holst van de nacht, 's nachts aanbellen bij haar thuis, etc.). Naderhand had ze nog twee andere jongens gedate, maar dat duurde telkens ook nog geen maand. Achteraf gezien was dit ook een teken aan de wand, maar in het begin vertelde ze me dat het bij mij compleet anders was omdat ze bij mij alles leuk vond en geen twijfels had...
Enfin, ik behandelde haar gewoon zoals ik bijna iedereen gewoon behandel die ik aardig/leuk vind en kreeg nog steeds van haar te horen dat ik te lief was. Heel klote om te horen aangezien ik het gewoon doodnormaal vond. Ik vroeg ook een keer hoe zij het dan vond dat ik haar behandelde en toen zei ze dat ik haar gewoon netjes behandelde en met respect. Het is ook weer niet dat ik als een schoothondje achter haar aanliep en op alles ja zei. Ik heb het ook met heel veel andere mensen besproken en kreeg ook telkens te horen dat ik er gewoon niks aan kon doen (wat ze me toen ook vertelde toen ze me dumpte). Wel klote natuurlijk aangezien je desondanks nog steeds sterk aan jezelf gaat twijfelen, vooral omdat "het ligt niet aan jou, maar aan mij" wel het meest gehoorde dumpverhaaltje is.
De vraag blijft alleen af en toe nog in mijn hoofd spoken: ben ik inderdaad te lief?
Het is gebeurd. Kan er niks meer aan doen. Ik wilde het gewoon ff kwijt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.( ͡° ͜ʖ ͡°)
De chicks in het hedendaagse leven willen liever een badboy die niet afhankelijk is van haar,quote:Op zondag 15 juli 2012 17:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
Repost vorige topic, aangezien die al snel gesloten was:
[..]
Meer dan genoeg leuke meiden die niet van badboys houden.. Volgens mij moet je filteren op de wat meer volwassen meiden/vrouwenquote:Op zondag 15 juli 2012 18:37 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
De chicks in het hedendaagse leven willen liever een badboy die niet afhankelijk is van haar,
Heb dit ook zelf ondervonden. Ze vinden het niet spannend genoeg. Weet niet goed hoe ik het moet formuleren. Maar het komt er op neer dat meisjes liever iemand hebben die hun als het ware een beetje afstoten zodat zij moeite moeten doen. Ligt niet aan jou. Naja misschien deels hoe je het hebt aangepakt. Maar daarvan moet je leren. Zelf kan ik dit advies ook hard gebruiken maar het is aardig moeilijk,
Klopt. Maar dan heb ik het vooral op de "nieuwe" generatie.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:06 schreef Charcot het volgende:
[..]
Meer dan genoeg leuke meiden die niet van badboys houden.. Volgens mij moet je filteren op de wat meer volwassen meiden/vrouwen. Ik snap wel waar jij op doelt, zowel mannen als vrouwen vinden een voetveegje onaantrekkelijk..
Oh nee, een voetveeg ben ik alles behalve. Als ik het er niet mee eens ben zeg ik dat ook gewoon. Ik snap dat er inderdaad van die vrouwen zijn die van badboys houden, maar dat zijn vaak niet de vrouwen waar ik op val. Ik had ook niet echt het gevoel dat ze daarvoor ging, ik was wel verbaasd toen tijdens de eerste date; ik had toen restaurant geregeld en betaald. Ze was helemaal hoteldebotel omdat geen jongen dat ooit voor haar had gedaan. Toch wel frappant als je een drie jarige relatie met iemand hebt gehad. Zo waren er nog meer van dat soort dingen.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:06 schreef Charcot het volgende:
[..]
Meer dan genoeg leuke meiden die niet van badboys houden.. Volgens mij moet je filteren op de wat meer volwassen meiden/vrouwen. Ik snap wel waar jij op doelt, zowel mannen als vrouwen vinden een voetveegje onaantrekkelijk..
Neuh, dat dacht ik in het begin ook. Maar ze is juist op me gevallen omdat ik haar juist zo goed behandelde. Probleem is denk ik voornamelijk geweest dat toen het serieus begon te worden ze daar nog niet aan toe was. Wat wel raar is aangezien ik wel al haar broers, vriendinnen en moeder heb ontmoet en de dag voordat ik eigenlijk werd gedumpt nog door haar was uitgenodigd om mijn verjaardag bij haar te vieren. Haar vrienden maakten toen nog een grap omdat ze met mij het wel langer vol hield dan met die andere jongens. Toen lachte ze nog en zei ze dat het inderdaad langer was. Ze had ook tegen me gezegd dat ze bang was om twijfels te krijgen, dat ze niet wist hoe ze zich zou voelen over paar maanden etc. Denk ook dat dat kwam omdat haar lange relatie gewoon niet echt goed is verlopen. Het feit dat ik nu al de derde jongen op een rij ben binnen nog geen half jaar zegt voor mij ook wel genoeg.quote:Op zondag 15 juli 2012 18:37 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
De chicks in het hedendaagse leven willen liever een badboy die niet afhankelijk is van haar,
Heb dit ook zelf ondervonden. Ze vinden het niet spannend genoeg. Weet niet goed hoe ik het moet formuleren. Maar het komt er op neer dat meisjes liever iemand hebben die hun als het ware een beetje afstoten zodat zij moeite moeten doen. Ligt niet aan jou. Naja misschien deels hoe je het hebt aangepakt. Maar daarvan moet je leren. Zelf kan ik dit advies ook hard gebruiken maar het is aardig moeilijk,
Heel herkenbaar. Maar dan nog, dan zou ze de rest van der leven alleen moeten blijven. Want stel dat de volgende jongen haar ook verkeerd behandeld, dan krijgt ze weer twijfels. Zoiets het risico nemen. Volgens mij kon ze het ook niet beter treffen met jou dus ergens wel bullshit.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:44 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Neuh, dat dacht ik in het begin ook. Maar ze is juist op me gevallen omdat ik haar juist zo goed behandelde. Probleem is denk ik voornamelijk geweest dat toen het serieus begon te worden ze daar nog niet aan toe was. Wat wel raar is aangezien ik wel al haar broers, vriendinnen en moeder heb ontmoet en de dag voordat ik eigenlijk werd gedumpt nog door haar was uitgenodigd om mijn verjaardag bij haar te vieren. Haar vrienden maakten toen nog een grap omdat ze met mij het wel langer vol hield dan met die andere jongens. Toen lachte ze nog en zei ze dat het inderdaad langer was. Ze had ook tegen me gezegd dat ze bang was om twijfels te krijgen, dat ze niet wist hoe ze zich zou voelen over paar maanden etc. Denk ook dat dat kwam omdat haar lange relatie gewoon niet echt goed is verlopen. Het feit dat ik nu al de derde jongen op een rij ben binnen nog geen half jaar zegt voor mij ook wel genoeg.
Ik heb wel een hele leuke tijd met haar gehad, maar de manier waarop die is beëindigd en waarom is gewoon minder.
Soms heb je het gevoel dat iemand gek op je is. Maar achteraf blijkt die persoon gewoon gek te zijn.
Tsja. Ik heb haar gewoon behandeld zoals ik voelde zoals ik haar moest behandelen. Ik weet niet of ze het beter had kunnen treffen; ik weet wel dat ze nu echt eens goed moet gaan nadenken over zichzelf. Maar dat had ze zelf ook al aangegeven. Voordat ze mij had leren kennen was ze ook niet op zoek naar iemand, maar toen we aan de praat raakten en na de eerste date vertelde ze me dat ze het met mij wel wilde proberen omdat het zo goed ging. Het ging ook echt heel goed en het kwam ook van beiden kanten. Hebben echt veel met elkaar afgesproken. Misschien iets té veel van het goede, wie weet.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:48 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Maar dan nog, dan zou ze de rest van der leven alleen moeten blijven. Want stel dat de volgende jongen haar ook verkeerd behandeld, dan krijgt ze weer twijfels. Zoiets het risico nemen. Volgens mij kon ze het ook niet beter treffen met jou dus ergens wel bullshit.
Zoals ik het begrijp hebben jullie geen ruzie. Dus wat je wel kan doen is even op een lager pitje verder gaan. Iets minder initiatief nemen en haar lichtelijk jaloers maken.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Tsja. Ik heb haar gewoon behandeld zoals ik voelde zoals ik haar moest behandelen. Ik weet niet of ze het beter had kunnen treffen; ik weet wel dat ze nu echt eens goed moet gaan nadenken over zichzelf. Maar dat had ze zelf ook al aangegeven. Voordat ze mij had leren kennen was ze ook niet op zoek naar iemand, maar toen we aan de praat raakten en na de eerste date vertelde ze me dat ze het met mij wel wilde proberen omdat het zo goed ging. Het ging ook echt heel goed en het kwam ook van beiden kanten. Hebben echt veel met elkaar afgesproken. Misschien iets té veel van het goede, wie weet.
quote:Op zondag 15 juli 2012 19:57 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Zoals ik het begrijp hebben jullie geen ruzie. Dus wat je wel kan doen is even op een lager pitje verder gaan. Iets minder initiatief nemen en haar lichtelijk jaloers maken.
Neuh, want ik wil sowieso niet verder en zij ook niet. Omdat ze al een keer eerder een knipperlichtrelatie heeft gehad wilde ze dat niet nog een keer. Ik ben sowieso vertrouwen kwijt. Wil misschien nog wel vrienden blijven, maar voel me gewoon gebruikt. Dan ga ik liever op zoek naar een ander iemand. Ben nu alleen sterk aan het denken gezet over mezelf.quote:Op zondag 15 juli 2012 19:57 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Zoals ik het begrijp hebben jullie geen ruzie. Dus wat je wel kan doen is even op een lager pitje verder gaan. Iets minder initiatief nemen en haar lichtelijk jaloers maken.
Bitches be crazy. Je wilt niet weten wat voor verhalen ik allemaal van mensen heb gehoord; een jongen wiens vriendin bekende dat ze al twee maanden met een andere jongen bezig was op de dag dat ze elkaar twee jaar kenden...quote:Op zondag 15 juli 2012 19:59 schreef Charcot het volgende:
' Soms heb je het gevoel dat iemand gek op je is. Maar achteraf blijkt die persoon gewoon gek te zijn.'
![]()
''quote:Op zondag 15 juli 2012 20:00 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
[..]
Neuh, want ik wil sowieso niet verder en zei ook niet. Omdat ze al een keer eerder een knipperlichtrelatie heeft gehad wilde ze dat niet nog een keer. Ik ben sowieso vertrouwen kwijt. Wil misschien nog wel vrienden blijven, maar voel me gewoon gebruikt. Dan ga ik liever op zoek naar een ander iemand. Ben nu alleen sterk aan het denken gezet over mezelf.
[..]
Bitches be crazy. Je wilt niet weten wat voor verhalen ik allemaal van mensen heb gehoord; een jongen wiens vriendin bekende dat ze al twee maanden met een andere jongen bezig was op de dag dat ze elkaar twee jaar kenden...
Vertel. Vorig topic was eerste keer dat ik hier postte dus ken het verhaal nog nietquote:Op zondag 15 juli 2012 20:46 schreef LaLouchi het volgende:
Hij kwam net mijn dochter terugbrengen. Ik verstijfde letterlijk. Kwam geen woord meer uit. Voel me echt gebroken. En het is nog mijn eigen schuld ook. Geloofde dat hij diep van binnen nog die lieve jongen was, zit er blijkbaar helenaal naast.
Ditquote:Op zondag 15 juli 2012 20:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Vertel. Vorig topic was eerste keer dat ik hier postte dus ken het verhaal nog niet
Het hele verhaal?quote:Op zondag 15 juli 2012 20:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Vertel. Vorig topic was eerste keer dat ik hier postte dus ken het verhaal nog niet
Haha,quote:Op zondag 15 juli 2012 19:59 schreef Charcot het volgende:
' Soms heb je het gevoel dat iemand gek op je is. Maar achteraf blijkt die persoon gewoon gek te zijn.'
![]()
Goed zoquote:Op zondag 15 juli 2012 21:34 schreef sawadie het volgende:
[..]
Haha,
Als ik het niet had meegemaakt had ik het erg grappig gevonden, nu vind ik het vooral een waarheid als een koe!
Die ex van mij is gewoon totaal gestoord, daar kom ik steeds meer achter! Never again!
Nou inderdaad. Zou blij zijn als het zover was. Sjongejonge wat blijf ik hangen. Zeg mezelf steeds dat ik verder moet gaan, maar lukt nog niet. Hij hoort me niet zo te behandelen. Ik verdien respect. Dat is mijn mantra tegenwoordig. Hoop dat als ik dst vaak genoeg zeg ik het ga geloven :pquote:
Ken het hoor! Maar ik ben er gelukkig helemaal klaar mee. Wat een bitch is het gebleken zeg! Gewoon niet de waarheid willen horen en kiezen voor het wegrennen. Nou ren maar weg, ik hoop dat ze alle 7 sloten tegelijk in rent! Gatverdammequote:Op zondag 15 juli 2012 21:39 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Zou blij zijn als het zover was. Sjongejonge wat blijf ik hangen. Zeg mezelf steeds dat ik verder moet gaan, maar lukt nog niet. Hij hoort me niet zo te behandelen. Ik verdien respect. Dat is mijn mantra tegenwoordig. Hoop dat als ik dst vaak genoeg zeg ik het ga geloven :p
Gaat nog helemaal niet goed hoor, maar heb keihard besloten dat het over is...Ik ga nu loslaten, maar dan ook echt. Geen gezeik, geen contact en geen eromheengedraai meer.quote:Op zondag 15 juli 2012 21:47 schreef LaLouchi het volgende:
Nou niet meer. Besloten dat ik dat niet meer ga doen. Ik zou alleen niet weten waar hij tijd voor wil winnen. Makes no sense. Maargoed ga iig viorlopig ff rust van hem houden. Ga hem voorlopig niet opzoeken. Hij zuigt me volledig leeg.
Maar goed om te horen dat het zo goed met je gaat
Thnx dearquote:Op zondag 15 juli 2012 21:51 schreef sawadie het volgende:
[..]
Gaat nog helemaal niet goed hoor, maar heb keihard besloten dat het over is...Ik ga nu loslaten, maar dan ook echt. Geen gezeik, geen contact en geen eromheengedraai meer.
Als ik dat eenmaal heb gedaan gaat het vanzelf wel beter met me! Maar PM staat altijd open lalouchi!
Met je dikke reet uit bed komen en wat gaan doen.quote:Op zondag 15 juli 2012 22:00 schreef Gary_Oak het volgende:
De hele dag in bed gelegen en aan haar gedacht.Ik word gewoon weer verliefd als ik weer denk aan die tijd dat we elkaar net leerden kennen.
[ afbeelding ]
Ik ben niet dik.quote:Op zondag 15 juli 2012 22:19 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Met je dikke reet uit bed komen en wat gaan doen.
quote:Op zondag 15 juli 2012 22:25 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Als je in bed blijft liggen komt dat vanzelf.
Om dat te voorkomen doe ik de meest nutteloze dingen ooit. Een smoothie maken bijvoorbeeld.quote:Op zondag 15 juli 2012 22:00 schreef Gary_Oak het volgende:
De hele dag in bed gelegen en aan haar gedacht.Ik word gewoon weer verliefd als ik weer denk aan die tijd dat we elkaar net leerden kennen.
[ afbeelding ]
Vandaar dat ik je gisteren in dat topic zag verschijnen.quote:Op zondag 15 juli 2012 22:31 schreef Charcot het volgende:
[..]
Om dat te voorkomen doe ik de meest nutteloze dingen ooit. Een smoothie maken bijvoorbeeld.
Met kwark wordt het absoluut geen toetje trouwens. Het verpest eerder de smaakquote:Op zondag 15 juli 2012 22:32 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Vandaar dat ik je gisteren in dat topic zag verschijnen.
Bedankt voor de tip!quote:Op zondag 15 juli 2012 22:34 schreef Charcot het volgende:
[..]
Met kwark wordt het absoluut geen toetje trouwens. Het verpest eerder de smaak
Ik begin te vermoeden dat hij mij wou omdat hij niemand anders had. Nu het uit is, is hij weer terug bij nul. Opvallendquote:Op zondag 15 juli 2012 22:42 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Komt wel goed, schatje.We slepen elkaar er doorheen.
What happendquote:Op zondag 15 juli 2012 23:14 schreef Charcot het volgende:
[..]
Ik begin te vermoeden dat hij mij wou omdat hij niemand anders had. Nu het uit is, is hij weer terug bij nul. Opvallend
Heb nog wel een uitwonende kleuter van 28 in de aanbieding?quote:Op maandag 16 juli 2012 10:13 schreef Murmeli het volgende:
En ik heb weer een nieuwe ex om los te laten![]()
Heeft niet zo lang geduurd (2 mnd). Ik heb het donderdag uitgemaakt, hij deed echt 0,0 moeite voor me. Maar ik kom nu steeds kleine klierdingen van hem tegen. Kwam hem zelf ook tegen trouwens. Dat deed me dan weer niet zoveel, maar de klierdingen wel, die bewijzen dat hij me echt niet leuk genoeg vond en dat vind ik wel pijnlijk.
Wijze les: geen thuiswondende kleuters van 27 meer voor mij.
Je weet het wel, het dringt alleen nog niet helemaal door.quote:Op zondag 15 juli 2012 21:30 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Het hele verhaal?
Ok in een notedop dan. Mijn ex en ik hebben het huis van mijn ouders gekocht voor heel goedkoop, de afspraak was dat mijn moeder dan tijdelijk even bij ons bleef wonen in afwachting van eigen woonruimte. Dit hebben we duidelijk afgesproken, hij was het daar volledig mee eens. We woonde nog geen 3 maanden in dat huis of hij zette me voor het blok. Kies maar of ik eruit of je moeder. Toen heb ik gezegd ga jij maar dan, aangezien hij bij zijn ouders terecht kon en mijn moeder nergens. Dit in de veronderstelling dat dat tijdelijk.zou zijn. Hij wilde echter meteen scheiden, maar ondernam geen actie daartoe. Heb hem een maand geleden gezegs of je gaat het nu regelen of we gaan praten en kijken wat er te redden valt. Hij koos het laatste. Dat zijn we nu aan het doen, na maanden stilte. We hebben een paar x gepraat en sex gehad. Maar hij blijft me al stront behandelen. En nu weet ik het allemaal niet meer. Thats my story
Herkenbaar, maar het zorgt dat je zo ontzettend blijft hangen...quote:Op zondag 15 juli 2012 22:00 schreef Gary_Oak het volgende:
De hele dag in bed gelegen en aan haar gedacht.Ik word gewoon weer verliefd als ik weer denk aan die tijd dat we elkaar net leerden kennen.
[ afbeelding ]
Wat niet? Ik neem al afstand. Blijkbaar heeft hij echt een kutkarakter gekregen.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:36 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Je weet het wel, het dringt alleen nog niet helemaal door.
Kleuter had nooit beltegoedquote:Op maandag 16 juli 2012 12:12 schreef sawadie het volgende:
[..]
Heb nog wel een uitwonende kleuter van 28 in de aanbieding?Boys will be boys he!
Wat voor klierdingen bedoel je dan? Pijnlijke herinneringen?
27 en beltegoed? Klinkt sws vreemdquote:Op maandag 16 juli 2012 13:57 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Kleuter had nooit beltegoeddus contact was lastig, gisteren zag ik hem ineens en ging hij bellen. En een verjaardag van iemand die we samen hadden leren kennen en waar ik niet voor ben uitgenodigd.
Niet heel grote dingen, maar zo puberaal. Ik voel me echt 2x zo oud als hijwaarom ik het in godsnaam 2 mnd geprobeerd heb snap ik echt niet.
quote:Op maandag 16 juli 2012 10:13 schreef Murmeli het volgende:
En ik heb weer een nieuwe ex om los te laten![]()
Heeft niet zo lang geduurd (2 mnd). Ik heb het donderdag uitgemaakt, hij deed echt 0,0 moeite voor me. Maar ik kom nu steeds kleine klierdingen van hem tegen. Kwam hem zelf ook tegen trouwens. Dat deed me dan weer niet zoveel, maar de klierdingen wel, die bewijzen dat hij me echt niet leuk genoeg vond en dat vind ik wel pijnlijk.
Wijze les: geen thuiswondende kleuters van 27 meer voor mij.
Ummm iedereen is anders hequote:Op maandag 16 juli 2012 13:57 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Kleuter had nooit beltegoeddus contact was lastig, gisteren zag ik hem ineens en ging hij bellen. En een verjaardag van iemand die we samen hadden leren kennen en waar ik niet voor ben uitgenodigd.
Niet heel grote dingen, maar zo puberaal. Ik voel me echt 2x zo oud als hijwaarom ik het in godsnaam 2 mnd geprobeerd heb snap ik echt niet.
Das ook weer waarquote:Op maandag 16 juli 2012 14:28 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
[..]
Ummm iedereen is anders he... ik zit door omstandigheden ook weer even tijdelijk de oudjes maar zodra ik de mogelijkheid heb om weer een eigen plek te hebben ben ik weg.
Ligt ook voornamelijk aan je instelling. Mijn ex bijv zit nu weer bij zijn ouders en vind dat wel prima, ondanks dat mijn dochter daardoor geen eigen plekje bij hem heeft en geen alleen tijd met papa..quote:Op maandag 16 juli 2012 14:28 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
[..]
Ummm iedereen is anders he... ik zit door omstandigheden ook weer even tijdelijk de oudjes maar zodra ik de mogelijkheid heb om weer een eigen plek te hebben ben ik weg.
Mwja die mensen heb je...quote:Op maandag 16 juli 2012 14:51 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Ligt ook voornamelijk aan je instelling. Mijn ex bijv zit nu weer bij zijn ouders en vind dat wel prima, ondanks dat mijn dochter daardoor geen eigen plekje bij hem heeft en geen alleen tijd met papa..
Das een goede instellingquote:Op maandag 16 juli 2012 14:54 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Mwja die mensen heb je...
Ik wil graag wat van mijn leven maken en weer graag een eigen woning hebben hoe lief de oudjes ook zijn. En met een kind dat probleem heb ik niet maar zegt natuurlijk wel genoeg over die jongen.
Joh met thuis zitten bij je ouders ben je ook niet echt een good catch bij potentiële dames (of mannen voor de vrouwen)quote:Op maandag 16 juli 2012 15:05 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Das een goede instelling
En hij ach laten we het erop houden dat hij in de war is.
Dat karakter had ie al vanaf het begin van de break-up, nav je verhalen. Je laat echt al een tijd met je sollen. Ook wel begrijpelijk gezien de situatie, maar heel goed dat je nu dan toch afstand neemt.quote:Op maandag 16 juli 2012 13:21 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Wat niet? Ik neem al afstand. Blijkbaar heeft hij echt een kutkarakter gekregen.
Klopt ook, maar voor de break was dat dus niet zo. Hij zegt dat hij zich altijd het lullerje heeft gevoeld en dat als hij mij nu vergeeft hij weer het lulletje is. Slaat nergens op maargoed. Daardoor heeft hij blijkbaar het recht me nu zo te behandelen.. Vreemde gedachtegang en daarom weet ik dat hij in de war is. Maar heb besloten dat dat geen excuus mag zijn, het is nu al 4 maanden zo.quote:Op maandag 16 juli 2012 15:33 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Dat karakter had ie al vanaf het begin van de break-up, nav je verhalen. Je laat echt al een tijd met je sollen. Ook wel begrijpelijk gezien de situatie, maar heel goed dat je nu dan toch afstand neemt.
Gewoon opzoek gaan naar een ander visje in de vijverquote:Op maandag 16 juli 2012 16:13 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Klopt ook, maar voor de break was dat dus niet zo. Hij zegt dat hij zich altijd het lullerje heeft gevoeld en dat als hij mij nu vergeeft hij weer het lulletje is. Slaat nergens op maargoed. Daardoor heeft hij blijkbaar het recht me nu zo te behandelen.. Vreemde gedachtegang en daarom weet ik dat hij in de war is. Maar heb besloten dat dat geen excuus mag zijn, het is nu al 4 maanden zo.
@spiderpig, hij wil ook geen ander zegt hij. Alleen mij. Hij is 23 btw
Murmeli is 37. Maar ben ook niet zo huisje boompje beestje en/of vette carrière. Wel gewoon altijd gewerkt en eigen huisje. Dus t contrast was te groot.quote:Op maandag 16 juli 2012 14:23 schreef sawadie het volgende:
[..]
27 en beltegoed? Klinkt sws vreemdAlle (meeste) mannen zijn een beetje puberaal, moet kunnen. Ze moeten het alleen niet overdrijven
Hoe oud ben jij dan murmeli?
Goedmaakseks.quote:Op maandag 16 juli 2012 18:52 schreef SilentHunterNL het volgende:
Nou er zit een soort van schot in de zaak. We gaan zaterdag naar een hotel toe. En dan in alle rust eigenlijk praten en hoe het verder moet. Op zn minst hebben we dan toch nog een nacht samen geslapenIk zie wel wat er gaat gebeuren.
Ja, en dat weer en tijdelijk doet het hem. Klinkt of je verder wil, weer zelfstandig enzo. Omstandigheden kun je niet dwingen en an is het fijn als je weer ff terug kan. Maar als je nog nooit zelfstandig bent geweest is het toch wat minderquote:Op maandag 16 juli 2012 14:28 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
[..]
Ummm iedereen is anders he... ik zit door omstandigheden ook weer even tijdelijk de oudjes maar zodra ik de mogelijkheid heb om weer een eigen plek te hebben ben ik weg.
Pff.. moet er nog ff niet aan denken. Weet dat de kans heel klein is dat het goedkomt, maar moet mezelf even een adempauze gunnen. Ga me nu lekker op mijn huisje richten.quote:Op maandag 16 juli 2012 17:04 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Gewoon opzoek gaan naar een ander visje in de vijver
We zullen zien. Ik laat alle opties open en heb geen verwachtingen xD Nja stiekem wel natuurlijkquote:Op maandag 16 juli 2012 19:17 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Pff.. moet er nog ff niet aan denken. Weet dat de kans heel klein is dat het goedkomt, maar moet mezelf even een adempauze gunnen. Ga me nu lekker op mijn huisje richten.
@silenthunter, kijk uit daarmee hoor. Dan heb je het fijn en denk je het kont goed rn de volgende dag komt de kater. Heb dat ook met hem gedaan. Vanaf die dag gaat het tevens ook weer bergafwaarts. Hoop dat het voor jou anders uitpakt
Het is altijd fijn als je terug kan vallen op je ouders. Maar als het mogelijk was zou ik nooit deze tussen stap nemen maar ja vrije sector huur in deze omgeving is niet in je 1tje op te hoesten!quote:Op maandag 16 juli 2012 18:54 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ja, en dat weer en tijdelijk doet het hem. Klinkt of je verder wil, weer zelfstandig enzo. Omstandigheden kun je niet dwingen en an is het fijn als je weer ff terug kan. Maar als je nog nooit zelfstandig bent geweest is het toch wat minder
Natuurlijk moet je niet meteen over hupsen naar de volgende maar vaak als er aardige botsingen zijn word het vaak niet meer zoals het was... Dan gaat het weer een tijdje goed en krijg je daarna weer de shit over je heen.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:17 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Pff.. moet er nog ff niet aan denken. Weet dat de kans heel klein is dat het goedkomt, maar moet mezelf even een adempauze gunnen. Ga me nu lekker op mijn huisje richten.
@silenthunter, kijk uit daarmee hoor. Dan heb je het fijn en denk je het kont goed rn de volgende dag komt de kater. Heb dat ook met hem gedaan. Vanaf die dag gaat het tevens ook weer bergafwaarts. Hoop dat het voor jou anders uitpakt
Je wilt het misschien niet horen maar laat het gaan...quote:Op maandag 16 juli 2012 19:43 schreef SilentHunterNL het volgende:
Oke ik heb stiekem toch wel advies nodig. Alweer![]()
Samenvatting;
Uit met vriendin na 5 maanden. Zij wou ruimte en meer tijd voor haar zelf.
Ik met me domme kop dacht dat ze me niet meer moest dus ging me achterlijk gedragen.
Ruzie gekregen en ik heb gezegd geen contact meer te willen. Na 2 weken hebben
we elkaar weer benaderd wat mij best een goed gevoel gaf. Toen toch weer ruzie gekregen
omdat we elkaar dingen gingen verwijten. Nu is het contact nog steeds erg labiel.
Ik wil eigenlijk toch wél weer contact met haar. Ik mis haar als normale vriendin maar nog wel gevoel voor haar. Haar kant; ze is in de war. Heeft verschillende persoonlijkheidsstoornissen waar ik rekening mee houd maar af en toe ook erg moeilijk. Ook met de omgang. Hebben besloten om naar een hotel te gaan om daar weer een beetje tijd met elkaar te delen en kijken hoe we er beiden over denken. Ikzelf hoop dat we op een laag pitje verder kunnen gaan en misschien wordt het nog wat. Maar na de break ben ik er ook achter gekomen dat ik niet klaar ben voor een relatie om dat ik zelf ook best labiel ben. Damn nu ik dit zo schrijf ben ik aardig in de war.
Iemand suggesties what to do?
Ik heb genoeg afleidingquote:Op maandag 16 juli 2012 19:50 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Je wilt het misschien niet horen maar laat het gaan...
Probeer afleiding te zoeken en ga leuke dingen doen en ga verder kijken dan dat meisje... Wilt zij niet dan is er vast wel een ander die wel wilt.
En vrienden blijven is voor vele niet mogelijk na een relatie en denk voor jullie ook niet als je al zegt dat de laatste paar keren er steeds ruzie kwam etc...
Ik zal het zelf een beetje laten waaien... en zoekt zij contact misschien een beetje gemeen zijn en hard to get spelen en niet meteen er weer voor de 300% ervoor gaan.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:54 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Ik heb genoeg afleidingWerk 12 uur per dag en daarnaast stap ik eigenlijk wel elk weekend. Maar ik ken dit meisje nou 2 jaar ongeveer. Eerst een huisgenoot geweest en toen waren we gewoon vrienden. Maar ook in het vriendentijdperk kwamen we altijd bij elkaar terug. Ik weet niet hoe het komt maar goed
We hebben eigenlijk een hoop gemeen en lijken best veel op elkaar. Soms lijkt het net of ik tegen mezelf aan lul qua antwoorden en humor.. Nja dat moet ik er wel bij zeggen. Wegens slecht verleden en dergelijke ben ik heel slecht in het vertrouwen van mensen. Dit meisje is de enige die alles over me weet en zelfs ook nog in details. En ook andersom naar haar zeggen. Het is allemaal best een kut situatie. En jullie lezen hier natuurlijk alleen mijn kant van het verhaal. Ik zelf zal waarschijnlijk ook een hoop dingen verkeerd hebben gedaan,
Nja dat heb ik dus laatst gedaan. En toen kregen we ruzie omdat ik volgens haar machtspelletjes speelquote:Op maandag 16 juli 2012 20:04 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Ik zal het zelf een beetje laten waaien... en zoekt zij contact misschien een beetje gemeen zijn en hard to get spelen en niet meteen er weer voor de 300% ervoor gaan.
Als een meisje echt wilt laat ze dat wel merken en komt ze niet met verhaaltje van ik weet het niet ik heb rust nodig en al dat gezeur.
Hoe oud ben je als ik vragen mag?quote:Op maandag 16 juli 2012 20:22 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Nja dat heb ik dus laatst gedaan. En toen kregen we ruzie omdat ik volgens haar machtspelletjes speelAls ik een andere mening heb of een andere wijze van handelen dan haar dan speel ik machtspelletjes
Weet niet goed waaruit ze dat associeert maar hoop dat dat zaterdag duidelijk wordt. Het liefst zou ik nu gewoon op de app willen bespreken en alles eruit gooien. Maar ik heb nog ff geduld nodig.
Ik zou het dan echt lekker laten waaien. Je bent jong en er zijn genoeg andere leuke meiden die wel weten wat ze willen zonder al het gezeur erom heen.quote:
Achja. Ik geef het nog 1 poging en als het dan echt niet gaat inderdaad laten waaien. Maar daar ben ik zo verdomd slecht in. Dan ga ik toch haar fb checken of toch nog een keer smsen. Heb zelf het idee dat ik verlatingsangst hebquote:Op maandag 16 juli 2012 20:31 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Ik zou het dan echt lekker laten waaien. Je bent jong en er zijn genoeg andere leuke meiden die wel weten wat ze willen zonder al het gezeur erom heen.
Dan gewoon op een avond haar ontvrienden / nummer delete etc en gewoon door gaan. En ja je gaat je dan even een paar weken leeg en kut voelen maar je komt weer over heen hoorquote:Op maandag 16 juli 2012 20:38 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Achja. Ik geef het nog 1 poging en als het dan echt niet gaat inderdaad laten waaien. Maar daar ben ik zo verdomd slecht in. Dan ga ik toch haar fb checken of toch nog een keer smsen. Heb zelf het idee dat ik verlatingsangst heb
Hebben we al een paar keer geprobeerd. Telkens kwamen we terug xD Nja zij heeft borderline dus het eerst ik hoef je nooit meer te zien en een paar uur later heeft ze spijt. Inmiddels wend dat wel. Heb er ook begrip voor en niet denken dat ik uit medelijde er op in ga. Het is gewoon een soort meisje dat ik nooit eerder ben tegengekomen qua interesses. We matchen eigenlijk op best veel vakken en daarom vind ik het ook best zonde om op te geven.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:40 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Dan gewoon op een avond haar ontvrienden / nummer delete etc en gewoon door gaan. En ja je gaat je dan even een paar weken leeg en kut voelen maar je komt weer over heen hoor
Als je dat weet en ermee kan leven waarom maak jij je druk dan?quote:Op maandag 16 juli 2012 20:46 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Hebben we al een paar keer geprobeerd. Telkens kwamen we terug xD Nja zij heeft borderline dus het eerst ik hoef je nooit meer te zien en een paar uur later heeft ze spijt. Inmiddels wend dat wel. Heb er ook begrip voor en niet denken dat ik uit medelijde er op in ga. Het is gewoon een soort meisje dat ik nooit eerder ben tegengekomen qua interesses. We matchen eigenlijk op best veel vakken en daarom vind ik het ook best zonde om op te geven.
En toch doe ik het. Denk uit bezorgdheid. Ze heeft moeite met het realiseren van dingen. Soort plaat voor der harses. Ik kan er vrij weinig aan doen en misschien hou ik me er te veel mee bezig maar van uit mezelf doe ik het. Onbewust.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:50 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Als je dat weet en ermee kan leven waarom maak jij je druk dan?
Ik zou nooit met zo iemand kunnen leven als ze niet weet wat ze wilt en steeds wisselt... Maar als je dat weet en je vind het prima dan hoef jij je nu toch ook niet druk te maken?
Of gewoon is hard zijn tegen der en gewoon als je een klein kind een keuze geven wit of zwart... en geen grijs gebied meer...quote:Op maandag 16 juli 2012 20:56 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
En toch doe ik het. Denk uit bezorgdheid. Ze heeft moeite met het realiseren van dingen. Soort plaat voor der harses. Ik kan er vrij weinig aan doen en misschien hou ik me er te veel mee bezig maar van uit mezelf doe ik het. Onbewust.
Ben ik ook niet zo goed in.quote:Op maandag 16 juli 2012 21:02 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Of gewoon is hard zijn tegen der en gewoon als je een klein kind een keuze geven wit of zwart... en geen grijs gebied meer...
Dan moet je eerst zelf alles op een rijtje zetten voordat je een relatie begint...quote:Op maandag 16 juli 2012 21:08 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Ben ik ook niet zo goed in.
Ben best in de war. Weet niet goed wat ik moet doen en ben eerlijk gezegd best hopeloos.
Zou niet weten waar ik moet beginnen. Heel me hoofd is 1 grote chaos. Ik heb zeg maar dat ik 20 dingen tegelijk denk maar als ik het wil verwoorden.ben ik het kwijt.quote:Op maandag 16 juli 2012 21:14 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Dan moet je eerst zelf alles op een rijtje zetten voordat je een relatie begint...
Psycholoog?quote:Op maandag 16 juli 2012 21:16 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Zou niet weten waar ik moet beginnen. Heel me hoofd is 1 grote chaos. Ik heb zeg maar dat ik 20 dingen tegelijk denk maar als ik het wil verwoorden.ben ik het kwijt.
Iemand die hier ook heeft gepost deed dat middels een blog. Alles lekker van je afschrijven. Idee?quote:Op maandag 16 juli 2012 21:16 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Zou niet weten waar ik moet beginnen. Heel me hoofd is 1 grote chaos. Ik heb zeg maar dat ik 20 dingen tegelijk denk maar als ik het wil verwoorden.ben ik het kwijt.
Ben ik in dit topic en het vorige mee bezig geweest :pquote:Op maandag 16 juli 2012 22:00 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Iemand die hier ook heeft gepost deed dat middels een blog. Alles lekker van je afschrijven. Idee?
de tering! dat is niet op te hoesten nee!quote:Op maandag 16 juli 2012 19:21 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Het is altijd fijn als je terug kan vallen op je ouders. Maar als het mogelijk was zou ik nooit deze tussen stap nemen maar ja vrije sector huur in deze omgeving is niet in je 1tje op te hoesten!
(praten dan over minimaal ¤ 1500 kale huur)
Ik verdien aardig leuk geen klagen maar je kan bedenken als de huren (vrije sector) al zo hoog zijn wat een woning hier ongeveer kost...quote:Op maandag 16 juli 2012 22:13 schreef Murmeli het volgende:
[..]
de tering! dat is niet op te hoesten nee!
Dan is het fijn dat je kunt terugvallen.
en anders kopen, als dat mogelijk is.
ik vond huren op een gegeven moment ook te duur. Toen heb ik ook gekocht. Maar... dat is dik 6 jaar geleden, toen de eisen nog niet zo streng waren. Dus ik heb nu gelukkig in een fatsoenlijke wijk kunnen kopen. Niet groot, geen tuin en mijn fiets woont helaas buiten, maar voor mijn eentje is het groot zat (voor 2 zou net kunnen als je een beetje makkelijk bent). maar ik vind wel dat je belachelijk veel moet verdienen om tegenwoordig nog te kunnen wonen buiten een ghetto. Ik zou niet weten wat ik zou moeten doen als ik gewoon van een minimumloon moest leven ofzo.
Dus in die zin snap ik heel goed dat steeds meer mensen soms tijdelijk terug moeten naar hun ouders
kopen is veel goedkoper dan vrije sector huren. ik weet niet in welke plaats je woont,maar hier is kopen wel te doen, in ieder geval wel als je aardig verdientquote:Op maandag 16 juli 2012 22:22 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Ik verdien aardig leuk geen klagen maar je kan bedenken als de huren (vrije sector) al zo hoog zijn wat een woning hier ongeveer kost...
Jij hebt geen kamer vrij? Haha
Naja 4 ton voor een gemiddeld rijtjeshuisquote:Op maandag 16 juli 2012 22:33 schreef Murmeli het volgende:
[..]
kopen is veel goedkoper dan vrije sector huren. ik weet niet in welke plaats je woont,maar hier is kopen wel te doen, in ieder geval wel als je aardig verdient![]()
nee sorry, geen kamer over. ik heb een keer een vriendin 2 maanden in huis gehad maar daar kon ik niet tegen
Spijt me om te horen, maar komt vast goed. Vroeg of laat kan je het achter je laten.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:46 schreef Danger.Mouse het volgende:
Ik kom er net achter dat mijn ex al na 2,5 week nadat het uit is met nota bene een vriend van me meerdere keren afgesproken en gezoend heeft.
Je relatie afsluiten en een plek geven om verder te gaan is een bitch.
ja, een rijtjeshuis is ook wel weer meteen een beetje veul voor 1 persoon. ik heb ook maar gewoon een bovenwoninkje.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:37 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Naja 4 ton voor een gemiddeld rijtjeshuis...
Mwja dat vind je hier niet snel haha :pquote:Op maandag 16 juli 2012 23:05 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja, een rijtjeshuis is ook wel weer meteen een beetje veul voor 1 persoon. ik heb ook maar gewoon een bovenwoninkje.
Dankje voor je steun. Omdat dit mijn eerste relatie is kom ik er nu pas achter hoe moeilijk het is om de knop 'Ze is niet meer je vriendin' om te zetten van 'Ja, ik deel alles met haar' naar 'Nee, afstand houden, loslaten en verdergaan met het leven van je eigen leven.'quote:Op maandag 16 juli 2012 22:53 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Spijt me om te horen, maar komt vast goed. Vroeg of laat kan je het achter je laten.
Breuken openen altijd wel je ogen. Je kan nu niks meer samen delen en je moet gewoon weer andere dingen gaan doen om dat te compenseren. Bij mij was dat vooral leegte, maar uiteindelijk pak je je oude leven wel weer op. Sterkte tho.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:19 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Dankje voor je steun. Omdat dit mijn eerste relatie is kom ik er nu pas achter hoe moeilijk het is om de knop 'Ze is niet meer je vriendin' om te zetten van 'Ja, ik deel alles met haar' naar 'Nee, afstand houden, loslaten en verdergaan met het leven van je eigen leven.'
Een hele harde les, maar het heeft mijn ogen geopend.
Thanksquote:Op maandag 16 juli 2012 23:22 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Breuken openen altijd wel je ogen. Je kan nu niks meer samen delen en je moet gewoon weer andere dingen gaan doen om dat te compenseren. Bij mij was dat vooral leegte, maar uiteindelijk pak je je oude leven wel weer op. Sterkte tho.
Ik denk dat het ook te maken heeft met de leeftijd. Jong, vol leven, veel energie, veel sociale contacten. Alleen de wijsheid is er soms niet genoeg.. Jammer.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:35 schreef Skull-splitter het volgende:
So true... Tenzij die persoon bewust kiest het anders te willen doen.
Wat bedoel je met de geschiedenis?quote:Op maandag 16 juli 2012 23:33 schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profile/
329303]Danger.Mouse[/url] het volgende:
[..]
ThanksIk heb nu geleerd dat je goed naar de geschiedenis van iemand moet kijken. Niet dat dat een garantie is dat het weer zo loopt, maar het kan een hele hoop vertellen.
Eerdere relaties.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:44 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Wat bedoel je met de geschiedenis?
Nee. Dit vooral omdat je dan denkt dat deze relatie nooit over zal gaan. (cliché)quote:Op maandag 16 juli 2012 23:49 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Denk je dat je je daar druk om.zou maken als je helemaal.in de wolken ben?
Wilde haren of jezelf wijsmaken dat je dat nodig hebt en dan vervolgens klagen dat je geen rust kunt vinden. Awesome.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:43 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Ik denk dat het ook te maken heeft met de leeftijd. Jong, vol leven, veel energie, veel sociale contacten. Alleen de wijsheid is er soms niet genoeg.. Jammer.
Ah volgens mij begreep ik je verkeerd. Dacht dat je bedoelde voordat je met iemand bezig ging dat je eerst de geschiedenis achterhaalt.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:52 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Nee. Dit vooral omdat je dan denkt dat deze relatie nooit over zal gaan. (cliché)
Nee, maar je mag wel op gaan letten als het over exen gaat...quote:Op maandag 16 juli 2012 23:49 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Denk je dat je je daar druk om.zou maken als je helemaal.in de wolken ben?
In deze tijden sowieso goed opletten. Het valt me vooral op dat hier veel mannen zitten.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, maar je mag wel op gaan letten als het over exen gaat...
Dit kan geen kwaad inderdaadquote:Op maandag 16 juli 2012 23:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, maar je mag wel op gaan letten als het over exen gaat...
Je kijkt selectiefquote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:01 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
In deze tijden sowieso goed opletten. Het valt me vooral op dat hier veel mannen zitten.
Toen ik kill reageerde werd ik beschuldigd voor machtspelletjes. pas op!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:03 schreef Murmeli het volgende:
Begint mn ex op facebook tegen me aan te lullen.
ik kan er niks aan doen maar ik heb niet echt de behoefte om heel erg leuk en aardig te zijn. Dus hij leert nu mijn botte kille kant kennen
Je bericht mist een behoorlijk aantal enters. Trust me.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:04 schreef Danger.Mouse het volgende:
Blergh, kutgevoel dit. Steek in m'n rug en niet zo'n kleine ook.
Tijd om verder te gaan.
Enlighten me.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:06 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je bericht mist een behoorlijk aantal enters. Trust me.
Duurt. Lang.quote:
Goede vriend.quote:Op maandag 16 juli 2012 22:46 schreef Danger.Mouse het volgende:
Ik kom er net achter dat mijn ex al na 2,5 week nadat het uit is met nota bene een vriend van me meerdere keren afgesproken en gezoend heeft.
Je relatie afsluiten en een plek geven om verder te gaan is een bitch.
Vrienden en familie kiezen meestal toch jouw kant. Hier heeft men een puur objectieve mening. Kan zijn voordelen hebben denk ik.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:08 schreef SilentHunterNL het volgende:
Wat ik me soms afvraag is waarom veel mensen het via fok delen en niet bij vrienden of familie. Of doen jullie het allebei?
In mijn geval geen zin meer om het met mensen om me heen te delen. Geen zin om ze verder op te zadelen met mijn problemen dus naar de buitenwereld gewoon een lach op mijn gezicht en hier soms iets van me afschrijven en gesprekken met psycholoog.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:08 schreef SilentHunterNL het volgende:
Wat ik me soms afvraag is waarom veel mensen het via fok delen en niet bij vrienden of familie. Of doen jullie het allebei?
Hier lezen ze ook.het meest van jou.kant dus zullen ze ook automatisch achter jou staan. ikzelf deel het hier om het van me af te schrijven en dan over een tijdje teruglezen en denken: was dit het waard?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:10 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Vrienden en familie kiezen meestal toch jouw kant. Hier heeft men een puur objectieve mening. Kan zijn voordelen hebben denk ik.
Anonimiteit, afreageren onder lotgenoten, ander contactquote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:08 schreef SilentHunterNL het volgende:
Wat ik me soms afvraag is waarom veel mensen het via fok delen en niet bij vrienden of familie. Of doen jullie het allebei?
Meer een digitaal dagboek dus? Ik denk dat goed relativeren waarom je eigenlijk vast blijft zitten in je -niet meer bestaande- relatie ook kan helpen. Maar voor het zover is moet je wel op het punt zijn dat je het van je objectief erover na kan denken.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:13 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Hier lezen ze ook.het meest van jou.kant dus zullen ze ook automatisch achter jou staan. ikzelf deel het hier om het van me af te schrijven en dan over een tijdje teruglezen en denken: was dit het waard?
Hij doet maar! kan ik niet van wakker liggen.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:05 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Toen ik kill reageerde werd ik beschuldigd voor machtspelletjes. pas op!
Heb wel vaker liefdesverdriet gehad. Maar deze was toch wel heel ernstig. Hoewel het kut is en soms bijna onmogelijk voor te stellen is, het komt wel goed. Alleen die leegte... Damn. Gewoon echt een stukkie van je hart wegquote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:16 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Meer een digitaal dagboek dus? Ik denk dat goed relativeren waarom je eigenlijk vast blijft zitten in je -niet meer bestaande- relatie ook kan helpen. Maar voor het zover is moet je wel op het punt zijn dat je het van je objectief erover na kan denken.
Wraak, nooit een goede raadgever...quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:18 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Hij doet maar! kan ik niet van wakker liggen.
gaat ie me vragen of het voor mij definitief klaar is. ehm yep. sorry jongen....
Ik ben zelfs met vrienden erg selectief.quote:ik deel het vooral met vrienden. hier en op sommige andere plekken kom ik een beetje om mijn gal te spuwen. meer op een andere manier ofzo
nee het is geen wraak. hij stelt die vraag, en ik ga niet liegen over het antwoord. anders had ik niks gezegd. maar ik vind het wel grappig dat hij het vraagt. blijkbaar is hij er nog niet helemaal klaar mee. of hij probeert me te playenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:22 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Wraak, nooit een goede raadgever...
[..]
Ik ben zelfs met vrienden erg selectief.
Je zwelgt er wel mee, ipv hem kapot te negeren.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:23 schreef Murmeli het volgende:
[..]
nee het is geen wraak. hij stelt die vraag, en ik ga niet liegen over het antwoord. anders had ik niks gezegd. maar ik vind het wel grappig dat hij het vraagt. blijkbaar is hij er nog niet helemaal klaar mee. of hij probeert me te playen
Ja. Al begon ik me bij de laatste op het eind steeds minder op mijn gemak te voelen.. Maar dat had een redenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 08:50 schreef Skull-splitter het volgende:
Sucks, dude, maar wel fijn dat ze er geen doekjes om windt en je gewoon de kern van het probleem aangeeft.
Kun jij vervolgens niets mee, genoeg dames die je wel waarderen zoals je bent.
Meteen een vraag aan iedereen: ben jij binnen relaties zoals je diep van binnen echt bent?
Ik wel, zeker na verloop van tijd, hoewel ik niet per se al m'n gevoelens prijs geef. Maar dat is weer iets anders.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 08:50 schreef Skull-splitter het volgende:
Meteen een vraag aan iedereen: ben jij binnen relaties zoals je diep van binnen echt bent?
Wij kunnen dus met elkaar pratenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 09:36 schreef Mint_Clansell het volgende:
Bij mijn huidige vriendin ben ik zoals ik altijd ben. Bij mijn laatste ex kon ik mezelf niet zijn. Had nogal last van moodswings (borderliner, bleek later), waardoor je op een gegeven moment op eieren gaat lopen.
Ja, dag.quote:
Ik win ermee dat ik me realiseer dat hij me niet meer kan playen.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 08:35 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik snap alleen niet wat je ermee wint, ongeacht hoe lang het uit is...
Sporten. Zorg dat je geen energie meer overhebt om boos te kunnen worden.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 10:11 schreef LaLouchi het volgende:
Heeft er iemand tips hoe je agressie problemen verminderd?
Werkt hier averechts, alleen domweg iets in elkaar beuken helpt als ik over mijn90% kwaod-grens heen gaquote:Op dinsdag 17 juli 2012 10:59 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Sporten. Zorg dat je geen energie meer overhebt om boos te kunnen worden.
Ik heb mezelf verbaast over hoe rustig ik eigenlijk ben gebleven de afgelopen 3 weken. Op de basisschool had ik extreem veel last van woedeaanvallen. Om het minste of geringste ging ik compleet door het lint. Ondanks dat ik best veel reden heb om boos te worden over hoe het gelopen is hou ik mezelf heel kalm. En om eerlijk te zijn zit bevalt me dit wel.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Werkt hier averechts, alleen domweg iets in elkaar beuken helpt als ik over mijn90% kwaod-grens heen gaMaar meestal zoek ik een uitweg op 60%
Dit. Maar het is mijn angst de controle te verliezen dus ga confrontaties meer uit de weg dan ze op te lossen, maar dat gaat nu wel beter.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:30 schreef Danger.Mouse het volgende:
Ik zal nooit een meisje/vrouw slaan. Nooit.
Tja, nu moet hij dat uit zichzelf halenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:51 schreef LaLouchi het volgende:
Hij zou nooi slaan oid hoor. Mij althans niet. Mensen die verkeerd naar mij kijken of iets raars zeggen bijv wel. Rem heeft hij wel tot nu toe is er nog niks ergs gebeurd, maar ik vrees dat de ren weggaat. Ik ben er niet meer om hem af te remmen. Hij haalde daar de kracht voor, uit zijn gezin. Zegt hij.
Sommige cliche's zijn niet waar.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:51 schreef LaLouchi het volgende:
Hij haalde daar de kracht voor, uit zijn gezin. Zegt hij.
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:06 schreef Skull-splitter het volgende:
Dit is geen dip meer te noemen hoor. Jongen heeft gewoon geen idee wat hij aan het doen is en waar hij bij gebaat is, maar het ontbreekt hem aan verantwoordelijkheid nemen, welke kant dan ook op. Lekker veilig in het midden, iedereen op afstand maar wel binnen bereik.
Sterkte!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:14 schreef LaLouchi het volgende:
Je hebt gelijk skullmurmeli ook. Ga hem proberen los te laten. Duurt nu te lang.
Hey Jiggy!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:40 schreef JiggyJ het volgende:
Gisteren mijn ex tegengekomen na lange tijd..
Zo'n 2 jaar geleden was ik hier ook een dagelijkse gast, zij was het helemaal, ik zou er niet meer overheen komen. Ookal kwam ze 3 jaar later bij me aan, ik zou haar zo terugnemen![]()
Ik zag haar dus gisteren weer, hadden elkaar echt niets nuttigs te melden. Ging een beetje over het slechte weer, of we nog op vakantie gingen. Achteraf stelde die relatie ook geen ene zak voor, dat maakt het des te vreemder dat ik haar toen zo graag terugwilde..
Misschien ter relativering voor jullie
Goed idee wel.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 16:55 schreef SilentHunterNL het volgende:
Is er niet een soort meet voor alle broken hearted mensen hier?
Keer met zn alle ergens stappen ofzo.
Omdat situaties niet altijd even duidelijk zijn.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 00:08 schreef SilentHunterNL het volgende:
Wat ik me soms afvraag is waarom veel mensen het via fok delen en niet bij vrienden of familie. Of doen jullie het allebei?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 17% gewijzigd door Tangledup op 17-07-2012 21:29:07 ]Tombstone shadow, stretchin' across my path.
Every time I get some good news, ooh.
There's a shadow on my back.
Haha dan zitten we op 1 lijn.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:09 schreef Tangledup het volgende:
[..]
Omdat situaties niet altijd even duidelijk zijn.
Op het moment dat ik bijvoorbeeld nog niet weet wat ik ga beslissen of niet zeker weet of ik de consequenties van een beslissing kan verdragen, schrijf ik het liever (semi)anoniem van mij af. Dat voorkomt dat familie en vrienden zich ermee gaan bemoeien.
Als ik met een moeilijke situatie wordt geconfronteerd, ben ik vaak erg besluiteloos
Die situatie heb ik ook afgelopen dag gehad en het was een wijze les. Ik was blij dat we weer ff contact hadden. Ze vroeg of ik haar miste blablabla ook best veel gelachen nog. Gewoon als van ouds. Maar dan krijg ik toch weer te horen dat ze eigenlijk helemaal geen behoefte aan me heeft. Oke dat was pijnlijk moment.. Vandaag als een emo op me kamer gezeten na werk. Ff muziek geluisterd. Heb hier nog steeds spullen van haar staan. Niks boeiends eigenlijkquote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:38 schreef Hazzard het volgende:
Ex nam contact op... Gesprek via whatsapp gehad, gave it my all maar ik denk dat het niet genoeg is en dat ik dadelijk te horen krijg dat dit het echt helemaal was en dat het contact weer afgebroken gaat worden
hehe, herkenbaar. Had laatst echt precies hetzelfde. Nog ff getwijfeld om bijdehand te doen en toen was het moment alweer wegquote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:36 schreef SilentHunterNL het volgende:
Overigens net best een potentiële kans misgelopen![]()
Ik liep de deur uit om buiten te gaan roken, loopt er een best mooi meisje/vrouw langs.
Schat haar rond de 22 ofzoZe keek me aan en zij met een schattig lachje hoihoi.
Ik als stomverbaasde zei alleen maar hooooi terugToen ze weg was realiseerde ik me
eigenlijk dat dit een mooie gelegenheid was voor weer is een normaal sociaal gesprek
wat niet gerelateerd is aan me ex of werk
Dat het nu nutteloos is, je er niets meer uit kunt halen betekent niet dat het toen ook nutteloos was. Ze was ooit je liefje en dat niet zonder reden neem ik aan.. Al snap ik je gevoel wel. Verdriet is verdriet. Je hebt er recht op. Accepteer dat en probeer er geen waardeoordeel aan vast te hangen. Hoe pijnlijk ook.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:40 schreef Hazzard het volgende:
God wat is dit pijnlijk. Gesprek afgelopen ruim 3,5 uur gepraat en helemaal niks bereikt. Wat heb ik mijn energie ruim 3 jaar lang in een nutteloze relatie gestopt zeg jezus christus wat voel ik me slecht nu.
Het gaat om de reis, niet om de bestemming zeggen ze wel eens.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:40 schreef Hazzard het volgende:
God wat is dit pijnlijk. Gesprek afgelopen ruim 3,5 uur gepraat en helemaal niks bereikt. Wat heb ik mijn energie ruim 3 jaar lang in een nutteloze relatie gestopt zeg jezus christus wat voel ik me slecht nu.
Korte samenvatting plsssquote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:40 schreef Hazzard het volgende:
God wat is dit pijnlijk. Gesprek afgelopen ruim 3,5 uur gepraat en helemaal niks bereikt. Wat heb ik mijn energie ruim 3 jaar lang in een nutteloze relatie gestopt zeg jezus christus wat voel ik me slecht nu.
Nutteloos omdat het nooit een echte kans gehad heeft bedoel ik. Het is duidelijk dat zij er nooit instond zoals ik en het van haar kant ook nooit iets was voor het samen oud worden gedeelte. Als ik dat vanaf het begin had geweten had ik deze relatie nooit gewild en ja dus is het in mijn ogen redelijk nutteloos alle energie die ik erin gestoken heb.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:43 schreef Charcot het volgende:
[..]
Dat het nu nutteloos is, je er niets meer uit kunt halen betekent niet dat het toen ook nutteloos was. Ze was ooit je liefje en dat niet zonder reden neem ik aan.. Al snap ik je gevoel wel. Verdriet is verdriet. Je hebt er recht op. Accepteer dat en probeer er geen waardeoordeel aan vast te hangen. Hoe pijnlijk ook.
Sterkte.
Allebeiquote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:51 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Van het gesprek of van de situatie ook hiervoor?
Aii.. Blijft pijnlijk. Ik ga je nu ook niet tegenspreken en met argumenten komen voor waarom het niet nutteloos is. Daar heb je nu toch niets aan en kun je zelf ook wel bedenken geloof ik..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:51 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Nutteloos omdat het nooit een echte kans gehad heeft bedoel ik. Het is duidelijk dat zij er nooit instond zoals ik en het van haar kant ook nooit iets was voor het samen oud worden gedeelte. Als ik dat vanaf het begin had geweten had ik deze relatie nooit gewild en ja dus is het in mijn ogen redelijk nutteloos alle energie die ik erin gestoken heb.
Ik ga nu naar bed en dan in bed even een serie ofzo kijken. Ben kapot, morgen psycholoog kan ik weer lekker een uurtje mijn hart luchtenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:59 schreef Charcot het volgende:
[..]
Aii.. Blijft pijnlijk. Ik ga je nu ook niet tegenspreken en met argumenten komen voor waarom het niet nutteloos is. Daar heb je nu toch niets aan en kun je zelf ook wel bedenken geloof ik... Wat ben je nu aan het doen? Heb je afleiding?
Reddercomplex co-dependent white knight in shining armorquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:10 schreef Hazzard het volgende:
Zal het kort proberen te houden
Relatie
- Geholpen met allemaal bizarre problemen in een periode waarin iedereen haar in de steek liet.
Hmm das hard man. En heel respectloos van haar. Je zal je zwaar gebruikt voelen waarschijnlijk. Sterkte pikquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:10 schreef Hazzard het volgende:
Zal het kort proberen te houden
Relatie
- Geholpen met allemaal bizarre problemen in een periode waarin iedereen haar in de steek liet.
- Daarna relatie begonnen
- Na precies 37 maanden relatie op mijn verjaardag gedumpt uit het niets
- Achteraf ingezien dat het een ongezonde relatie was, maar met ex viel inmiddels niet meer te communiceren (hield elke vorm van communicatie af) en de paar keer dat het er wel iets doorkwam waren het alleen maar onbegrijpelijke dingen (wel houden van, maar geen enkele moeite meer willen doen)
Gesprek
- Ex nam contact op eerst over wat random dingetjes gepraat en toen kwam ineens naar voren dat haar vader in het ziekenhuis lag voor een bypass operatie, dat het al een tijdje slecht ging en dat ze daarom niet normaal kon communiceren
- Compleet klaar met relatie, wil nergens aan werken en heeft het al afgesloten ondanks dat het ontzettend pijnlijk is volgens haar.
- Zou er nooit mee kunnen leven als ik voor haar verander ondanks dat ik het haar waard vind.
- Onzin over dat ik beter verdien en iemand die er wel voor wil werken blablablaDat bepaal ik zelf wel, bedankt
- Aankomen met dat ze zichzelf sowieso niet in een vaste relatie zit. Dat ze niet gelooft in ware liefde en helemaal niet oud wil worden samen met iemand en vast nog een shitload aan semi belangrijke dingen die ik nu vergeet, maar ik ben redelijk kapot dus ik hou het hier even bij.
Ik heb een complex omdat ik iemand help die zwaar in de shit zit en die ik wel zie zittenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:12 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Reddercomplex co-dependent white knight in shining armor
De vraag stellen is hem beantwoordenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:18 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ik heb een complex omdat ik iemand help die zwaar in de shit zit en die ik wel zie zitten? Weet inmiddels wel dat dat geen goede basis is om een relatie op te beginnen... dat dan weer wel.
Komt me vrij bekend voor en denk dat het vrij menselijk is om iemand te helpen die je graag mag.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:20 schreef Coco98 het volgende:
[..]
De vraag stellen is hem beantwoorden![]()
Je bent haar therapeut niet, en dat "iedereen liet haar zitten" zal ze jou wel mee overtuigd hebben.
Mjah het kan best kloppen hoor. Ik ben wel echt altijd degene waar iedereen met de meest onmogelijke problemen naartoe komt en die ik dan probeer te helpen, maar zolang je er zelf niet onder gebukt gaat zie ik het probleem er niet zo van. Alleen moet je er geen relatie op beginnen, dat gaat dus wel problemen geven heb ik geleerd.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:20 schreef Coco98 het volgende:
[..]
De vraag stellen is hem beantwoorden![]()
Je bent haar therapeut niet, en dat "iedereen liet haar zitten" zal ze jou wel mee overtuigd hebben.
Doe je goed aan. Probeer er niet te veel in te hangen en mensen niet te veel te ontwijken..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:12 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ik ga nu naar bed en dan in bed even een serie ofzo kijken. Ben kapot, morgen psycholoog kan ik weer lekker een uurtje mijn hart luchten. Afleiding zo overdag is wel moeilijk te vinden. Tenminste ik kan mezelf wel afleiding, maar het beste werkt afleiding samen met andere mensen alleen heb ik daar zo ontzettend weinig behoefte aan momenteel.
Niet voor zover bekend (bij mij), maar die kans zit er wel in. Moeder is ook borderline en... nouja beetje respectloos gezegd gewoon gestoordquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:23 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Komt me vrij bekend voor en denk dat het vrij menselijk is om iemand te helpen die je graag mag.
@Hazzard:
Had ze persoonlijkheidstoornissen?
Haha dat idee lijken veel mensen te hebben ja. Misschien heb ik gewoon geluk gehad, maar bij mij gaat het toch heel anders waarbij er ook veel gekeken wordt naar dagindelingen en structuren aanbrengen en manieren om zelf te zorgen dat emoties niet mijn hele dag opnemen. En natuurlijk altijd een stukjequote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:24 schreef Charcot het volgende:
[..]
Doe je goed aan. Probeer er niet te veel in te hangen en mensen niet te veel te ontwijken..
Morgen: jij:![]()
!!!!
Psycholoog: 'hmmmmm.'
Jij:' maar![]()
![]()
!!!!!!'
Psycholoog:' Ja.. Hmmmmmmm.'
Jij: 'en toen 'en
en
omdat
![]()
'
Psycholoog: 'hm'
Jij: '![]()
'
Psycholoog: 'HMM.'
Jij: ' zo, dat luchtte op'
Sorry
Je situatie komt echt enorm goed overeen met de mijne namelijk haha.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:25 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Niet voor zover bekend (bij mij), maar die kans zit er wel in. Moeder is ook borderline en... nouja beetje respectloos gezegd gewoon gestoord
Hihi, dat weet ikquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:27 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Haha dat idee lijken veel mensen te hebben ja. Misschien heb ik gewoon geluk gehad, maar bij mij gaat het toch heel anders waarbij er ook veel gekeken wordt naar dagindelingen en structuren aanbrengen en manieren om zelf te zorgen dat emoties niet mijn hele dag opnemen. En natuurlijk altijd een stukje'en en HMM'en
Dat is de normale gang van zaken hoor, maar fijn dat je er wat aan hebtquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:27 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Haha dat idee lijken veel mensen te hebben ja. Misschien heb ik gewoon geluk gehad, maar bij mij gaat het toch heel anders waarbij er ook veel gekeken wordt naar dagindelingen en structuren aanbrengen en manieren om zelf te zorgen dat emoties niet mijn hele dag opnemen. En natuurlijk altijd een stukje'en en HMM'en
Tjah dikgedrukte klinkt bekend, maar zelf deed ze er niets aan itt jouw ex. Ze zei ook weleens ik weet dat ik een shitload aan problemen heb, maar als ik daar nu mee bezig ga zijn kom ik niet meer aan mijn leven toe dus ik deal hier over 20 jaar wel mee. 90% van de dingen gewoon wegstoppen en niet mee dealen (of anderen het laten regelen) en nu ben ik ook netjes weggestopt.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:29 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Je situatie komt echt enorm goed overeen met de mijne namelijk haha.
Mijn ex heeft, borderline, adhd, verlatingsangst, lichte voorm van sitzofrenie.
Maar ze had altijd een soort schild in het publiek. Je merkte er niets van en het is dan een heel sociaal mooi meisje. Maar eenmaal door dat schild heen zit je met het handen in het haar. Schrijf dit serieus ook met tranen in me ogen omdat ik het kut voor der vind. Elke dag psychiater en testen. Maja ik begon er zelf ook onder te lijden.
Hoor nog weleens (vaak) wat negatieve verhalenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:30 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Dat is de normale gang van zaken hoor, maar fijn dat je er wat aan hebt
Hebben we het toevallig niet over het zelfde meisjequote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:33 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Tjah dikgedrukte klinkt bekend, maar zelf deed ze er niets aan itt jouw ex. Ze zei ook weleens ik weet dat ik een shitload aan problemen heb, maar als ik daar nu mee bezig ga zijn kom ik niet meer aan mijn leven toe dus ik deal hier over 20 jaar wel mee. 90% van de dingen gewoon wegstoppen en niet mee dealen (of anderen het laten regelen) en nu ben ik ook netjes weggestopt.
edit: Ik hoop gewoon dat ze een keer echt hard onderuit gaat. Alles verschuilt ze nu achter een soort ijzeren muur en ze laat gewoon totaal geen gevoel toe verder. Hoop dat ze echt gewoon weer zoals in het begin alles kwijtraakt en ziet hoeveel ik eigenlijk wel niet voor haar overhad en heb gedaan. Ik gun haar niets goeds in ieder geval hoe kinderachtig dat misschien ook is, maar met de manier waarop het is gelopen hoop ik gewoon dat ze zichzelf keihard tegenkomt en dan merkt wat ze heeft weggegooid.
selffulling prophecy en confirmation bias en zulksquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:38 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Hoor nog weleens (vaak) wat negatieve verhalen. Vaak dat cliché dat hierboven al werd aangegeven. Vraag me af of die mensen dat ook echt ervaren hebben of gewoon dat beeld hebben door dit cliché.
Picsquote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:44 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Hebben we het toevallig niet over het zelfde meisje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:48 schreef Hazzard het volgende:
[..]
PicsJij eerstSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
Maar nee serieus. Ik ben nog nooit zó erg gekwetst door iemand.
Je heb leuke tijd samen. Mevrouw heeft geen geld. Ik zorg dat dat kind uberhaupt naar school
kan door middel van bepaalde documenten voor haar te betalen en mee nemen naar uitjes op mijn kosten. We krijgen ruzie, het gaat wat minder. En nu hoeft ze helemaal niks meer van me te weten en ze zegt zelfs dat het haar niet eens boeit als ik mezelf ophang ofzo![]()
Eerst gedumpt en nu ook nog eens gefriendzoned?quote:Op woensdag 18 juli 2012 01:55 schreef AldoTheApache het volgende:
ik zit nu behoorlijk mentaal in de knoopheb sinds enige tijd (maandje of 6/7) weer contact met mijn ex, elkaar ook een aantal keer gesproken en laatst dus samen weer in de stad wat gedronken en gefeest. Het was erg gezellig en het leek wel alsof we nooit uit elkaar zijn gegaan. Opzich prima als je vrienden kan blijven, maar ik denk dat ik weer langzaam gevoelens aan het opbouwen ben ... volgende week zou ze me bellen om wat af te spreken, maar weet niet goed hoe ik hier mee om moet gaan. Het is natuurlijk makkelijk om het af te kappen, maar diep van binnen wil ik haar graag in mijn leven (als vriend, of als meer)
Moeilijke kutsituatie dus
samenvatting van mijn verhaal: ben 18, had een relatie voor 4 jaar. Die is 7 maanden geleden uitgegaan omdat de afstand/reistijd te groot was (drukke schemas studie, sport, etc) en we ontwikkelden ons ' eigen' leven. Zij maakte het uit, wilde wel vrienden blijven, maar ik wilde heel lang geen contact meer, eerst even verwerken. Dacht dat ik het verwerkt had en nam weer voorzichtig contact op.quote:Op woensdag 18 juli 2012 02:02 schreef Charcot het volgende:
[..]
Eerst gedumpt en nu ook nog eens gefriendzoned?
(ken je verhaal niet trouwens)
Auw... Kijk het even aan. Je hebt een grote kans om in oude patronen te vervallen. Zou nu ook even niet meer afspreken als het zoveel met je doet. Laat het dan maar eerst verwerkt worden. Daar zou ze wel begrip voor moeten hebbenquote:Op woensdag 18 juli 2012 02:06 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
samenvatting van mijn verhaal: ben 18, had een relatie voor 4 jaar. Die is 7 maanden geleden uitgegaan omdat de afstand/reistijd te groot was (drukke schemas studie, sport, etc) en we ontwikkelden ons ' eigen' leven. Zij maakte het uit, wilde wel vrienden blijven, maar ik wilde heel lang geen contact meer, eerst even verwerken. Dacht dat ik het verwerkt had en nam weer voorzichtig contact op.
1e keer contact was gezellig, beetje awkward maar opzich prima. Afgelopen weekend dus samen naar stad gegaan, was nog gezelliger/als vanouds. Maar nu ga ik dus mentaal niet zo lekker
ja dat denk ik ook, maar wil niet dat zij denkt dat ik het er nog steeds moeilijk mee hebquote:Op woensdag 18 juli 2012 02:12 schreef Charcot het volgende:
[..]
Auw... Kijk het even aan. Je hebt een grote kans om in oude patronen te vervallen. Zou nu ook even niet meer afspreken als het zoveel met je doet. Laat het dan maar eerst verwerkt worden. Daar zou ze wel begrip voor moeten hebben
Ok, waarom niet? Het is de waarheid toch?quote:Op woensdag 18 juli 2012 02:14 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ja dat denk ik ook, maar wil niet dat zij denkt dat ik het er nog steeds moeilijk mee hebMaar aan de andere kant blijf ik nu hoop ofzo houden, terwijl ik dat gevoel 2 weken geleden bij lange na niet had. Ik was juist heel erg blij dat ik single was
het is ook de waarheid. Maar wil gewoon niet dat zij denkt dat ik er nog mee zit. Voor hetzelfde geld was zij al na 1 week over mij heen, en loop ik er na 7 maanden nog steeds mee te bakeleienquote:Op woensdag 18 juli 2012 02:15 schreef Charcot het volgende:
[..]
Ok, waarom niet? Het is de waarheid toch?
Wat maakt het zo erg dan? Iedereen doet het op zijn eigen manier en als het een normaal meisje betreft zou ze je gewoon de ruimte moeten geven als ze oprecht geïnteresseerd is in vriendschap.quote:Op woensdag 18 juli 2012 02:17 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
het is ook de waarheid. Maar wil gewoon niet dat zij denkt dat ik er nog mee zit. Voor hetzelfde geld was zij al na 1 week over mij heen, en loop ik er na 7 maanden nog steeds mee te bakeleien
Wil je er uberhaupt nog energie in steken? Als ik het zo lees is hij aardig laks en wil zijn eigen fouten niet inzien. En jou keuze lijkt mij vrij reeel. Tuurlijk kies je je familie boven hem en ook met de argumenten die je gaf. Ik denk dat je hem gewoon eff in zijn sop moet laten gaar koken. Even een beetje hard 2 get spelen. Zelf (al is dat makkelijk gezegd) zou ik het toch langzamerhand af gaan bouwen. Want wie zal zeggen dat hij gaat veranderen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 10:39 schreef LaLouchi het volgende:
Ik ben het zo zat dat ex constant in de slachtofferrol blijft hangen. Bij alles wat hij doet komt het indirect door mij. Ik ga hem zondag zien, en ik wil hem dat in laten zien. Hij is zelf verantwoordelijk voor zijn eigen daden, maar hoe doe je dat?
Het lijkt me best kut om steeds zo lang te wachten op een beetje duidelijkheid.quote:Op woensdag 18 juli 2012 12:22 schreef LaLouchi het volgende:
Ney bij maatschappelijk werk geweest. Hij zegt geef hem een deadline, hulp te zoeken of zelf te veranderen. Doet hij sat na die,deadline niet ga dan alles regelen. Dat ga ik nu dus ook zondag met hem bespreken. In de tussenliggende periodr kreeg ik het advies vooral niet moeilijk te doen en het los te laten. Wel leuke dingen, geen problematiek.
Je kan niet aan een dood paard blijven trekken.quote:Op woensdag 18 juli 2012 12:41 schreef LaLouchi het volgende:
Tja ik word er ook gek van, maar ik ben getrouwd. Moet later tegen mijn kindje kunnen zeggen ik heb er echt alles aan gedaan. Dit is het laatste war ik kan doen
Ja die fout maak ik ook nooit meer, hoewel, het blijft interessant studiemateriaal. Achterafquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:20 schreef SilentHunterNL het volgende:
Mijn exen zijn voral sletten die erop.kicken om iemands gevoel te kwetsen en het boeide hun vrij weinig
Love makes blind ehquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:55 schreef Faazz het volgende:
[..]
Ja die fout maak ik ook nooit meer, hoewel, het blijft interessant studiemateriaal. Achteraf
Kan er na drie maanden nog wel mee zitten, maar het is meer een zeurend gevoel dat ergens op de achtergrond blijft knagen. Ik leid mijn eigen leven en heb het op zich naar mijn zin. Toch is ergens de ijdele hoop aanwezig dat ze binnenkort contact opneemt. Maar goed, wat boeit het.
Zolang het oplucht is het goedquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:59 schreef Hazzard het volgende:
Het was dit keer toch wel een aardig "" en "hmm" gesprek
Weet je dat zeker of vermoed je dat?quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:03 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Love makes blind eh
Het ergste vind ik nog wel dat ik me kut en verrot voel en hun lekker allemaal gezellig blij zijn te weten met een nieuwe lul in hun genotsgrotje. Heel respectloos. Maarja wie ben ik.
Dat is vroeg of laat toch gewoon een feit.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:12 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Weet je dat zeker of vermoed je dat?
Klopt. Maar hoe eerder het gebeurt, des te vervelender het is.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:14 schreef Faazz het volgende:
[..]
Dat is vroeg of laat toch gewoon een feit.
Dat weet ik zekerquote:Op woensdag 18 juli 2012 15:12 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Weet je dat zeker of vermoed je dat?
Als ik net me straat uitren ben ik al moe. Ik zie dat soort plekken alleen maar vanaf de motorquote:Op woensdag 18 juli 2012 15:12 schreef Danger.Mouse het volgende:
[ afbeelding ]
Hardlopen. Zo kom je nog eens mooie plekken tegen!
Maar laat is niet respectloos, vroeg wel imoquote:Op woensdag 18 juli 2012 15:14 schreef Faazz het volgende:
[..]
Dat is vroeg of laat toch gewoon een feit.
Weet ik niet. Als of het nog wat uitmaakt. Wanneer is iets respectloos? Je bent niet verantwoordelijk voor andermans gevoelens. Je weet misschien wel wat je teweeg brengt zodra je de relatie verbreekt, maar dat is wel hoe het gaat. Uit is uit. En op dat moment sta je er alleen voor en hoef je nergens meer rekening mee te houden.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:25 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Maar laat is niet respectloos, vroeg wel imo
Ligt eraan hoe het uitgaat. Vind het zelf nogal harteloos om geen rekening meer met elkaar te houden en je dan te verschuilen achter een relatiebreuk. Uit is inderdaad uit, maar dan hoef je nog niet van de daken te schreeuwen dat je weer een nieuwe relatie hebt. Krampachtig dingen verbergen hoeft ook niet. Diegene is niet zonder reden je liefje geweest, vind ik.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:41 schreef Faazz het volgende:
[..]
Weet ik niet. Als of het nog wat uitmaakt. Wanneer is iets respectloos? Je bent niet verantwoordelijk voor andermans gevoelens. Je weet misschien wel wat je teweeg brengt zodra je de relatie verbreekt, maar dat is wel hoe het gaat. Uit is uit. En op dat moment sta je er alleen voor en hoef je nergens meer rekening mee te houden.
Meningen tellen niet als het uit raakt. Dan zijn het enkel de feiten waar je wel of geen aanstoot aan neemt.
Lijk me gezellagggquote:Op woensdag 18 juli 2012 17:37 schreef QEX het volgende:
wil er nog iemand aankomend(e) week(eind) of week(eind) daarop uitwaaien op scheveningen?
Is goed hoor.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:37 schreef LaLouchi het volgende:
Weekend daarop please! Dit weekend moet ik helpen verhuizen en mijnneigen spullen op hun plek zrtten
En toch zeg ik hetquote:Op woensdag 18 juli 2012 20:39 schreef Hazzard het volgende:
Ik ga nog 1 kans krijgen om met mijn ex een beetje te praten en wat dingen te vragen, maar zou totaal niet meer weten wat. Wil de kans ook niet laten liggen, maar behalve wat random onzin zou ik niet meer weten wat ik over de relatie moet/kan zeggen en ik zie niets dat ik kan zeggen wat de situatie beter maakt... Ugh maar wil het wel echt doen (nog even praten) dus laat de tips in de trant van doe het niet en kap het contact nu direct af maar achterwege
QEX negeert me totaalquote:Op woensdag 18 juli 2012 17:37 schreef QEX het volgende:
wil er nog iemand aankomend(e) week(eind) of week(eind) daarop uitwaaien op scheveningen?
Ik weet dat dat gaat gebeuren. Wat mij betreft is het niet eens een kans, maar gebeurt het gewoon als ik het gesprek aanga. Ik was niet blij met het gesprek gisteren, maar in ieder geval kreeg ik er iets uit. Wat mij betreft was haar redenatie totaal onbegrijpelijk, maar ik kreeg wel een klein beetje duidelijkheid ook al snap ik haar duidelijkheid niet. Een beetje uitleg. Mjahquote:Op woensdag 18 juli 2012 20:44 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
En toch zeg ik hetDe kans dat ze je wéér kwetst zit er dik in.
Je weet dat ze een beetje "apart" is. Je weet dat ze een plaat voor der harses heeft. Je weet dat ze met een andere gozer zit. En je weet dat ze niet eens meer naar je omkijkt. Waarom nog zoveel moeite doen?quote:Op woensdag 18 juli 2012 20:49 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Ik weet dat dat gaat gebeuren. Wat mij betreft is het niet eens een kans, maar gebeurt het gewoon als ik het gesprek aanga. Ik was niet blij met het gesprek gisteren, maar in ieder geval kreeg ik er iets uit. Wat mij betreft was haar redenatie totaal onbegrijpelijk, maar ik kreeg wel een klein beetje duidelijkheid ook al snap ik haar duidelijkheid niet. Een beetje uitleg. Mjah
@lalouchi
Thanksik hoop het ook
Andere gozer? Nooit gezegdquote:Op woensdag 18 juli 2012 20:51 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Je weet dat ze een beetje "apart" is. Je weet dat ze een plaat voor der harses heeft. Je weet dat ze met een andere gozer zit. En je weet dat ze niet eens meer naar je omkijkt. Waarom nog zoveel moeite doen?
Btw niet lullig bedoeld
Hahaha, ik kreeg precies hetzelfde te horen. Ik werd telkens de hemel ingesproken (ik deed het perfect) terwijl zij zich telkens omlaag zat te praten. Echt klote als je op dat moment op die persoon zwaar verliefd bent. Ik voel me nu iig zwaar gebruikt, vooral omdat ze in het begin echt al aangaf dat ze met mij wel iets langers/stabieler zocht (ze had me zelfs een keer verteld dat ze hoopte dat ze over 10 jaar nog steeds bij me was). Dit was zelfs de reden waarom ze ook iets met mij begon en waarom ze er ook moeite voor wilde doen. Was daarom ook best overstuur toen ze het uitmaakte (ook nog eens via Whatsapp wat al helemaal fraai was). Had het gevoel alsof ze te snel opgaf.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:10 schreef Hazzard het volgende:
- Onzin over dat ik beter verdien en iemand die er wel voor wil werken blablablaDat bepaal ik zelf wel, bedankt
Oh sorry dacht dat je zei dat ze al met een ander zat.quote:Op woensdag 18 juli 2012 20:53 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Andere gozer? Nooit gezegden weet zo goed als 100% zeker dat dat niet zo is. Ik weet dat ze apart is, maar dat ben ik ook. Ze heeft een plaat voor haar kop en kijkt niet naar me om. Dat is waar maar zorgt er niet voor dat ik minder van haar hou. En dat is ook direct de reden waarom ik zoveel moeite doe.
Ja inderdaad en ik vind het ook echt onzin. Wij maken zelf die keuze dat de ander goed genoeg voor ons is. Zij hoeven ons dan niet te vertellen dat ze niet goed genoeg voor ons zijn en dat we beter verdienen want dat hoef ik niet te horen, ik kan er niets mee, ik wil het niet en ik heb for fucks sake zelf die keuze gemaakt. Ik vind dat ik jou verdien en niet iets "beters". In mijn geval vind ik ook dat ze te snel opgeeft. Vooral omdat ze zegt nog wel van me te houden. Fucked up en zo moeilijk om zoiets een plaats te geven. Kut kut kut allemaal.quote:Op woensdag 18 juli 2012 20:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Hahaha, ik kreeg precies hetzelfde te horen. Ik werd telkens de hemel ingesproken (ik deed het perfect) terwijl zij zich telkens omlaag zat te praten. Echt klote als je op dat moment op die persoon zwaar verliefd bent. Ik voel me nu iig zwaar gebruikt, vooral omdat ze in het begin echt al aangaf dat ze met mij wel iets langers/stabieler zocht (ze had me zelfs een keer verteld dat ze hoopte dat ze over 10 jaar nog steeds bij me was). Dit was zelfs de reden waarom ze ook iets met mij begon en waarom ze er ook moeite voor wilde doen. Was daarom ook best overstuur toen ze het uitmaakte (ook nog eens via Whatsapp wat al helemaal fraai was). Had het gevoel alsof ze te snel opgaf.
Tjah dit is wel zo eerlijk en beter denk ik dan. Beter dan het nog zo lang mogelijk rekken en het dan uitmaken als de schade een stuk groter isquote:We waren nog geen twee maanden bij elkaar, maar toch bizar om te zien hoe snel zoiets kan verlopen. Achteraf ben ik wel blij dat het al zo snel is gestrand ipv het alleen maar te rekken. Maar tsja, als ik verliefd ben dan is bij mij de ratio meestal absent.
Succesquote:Ach, ik moet nog een keer met haar afspreken. Mijn boek ophalen. Weet niet of ik überhaupt nog iets met haar wil bespreken. Ik zie het dan wel.
Vervelend. Heb ook wel het gevoel dat ik totaal geen support krijg van mensen die tot haar door kunnen dringen, maarja dat zijn allemaal mensen die dicht bij haar staan en die alleen haar verhaal horen dus dat is ook wel logisch verder denk ik. Wel jammer. Lijkt me wel erg fucked up als ook je eigen vrienden dan haar kant kiezen :S. Lekkere vrienden zeg... Daar heb ik dan gelukkig weer geen last van. Moet erg zwaar zijn denk ik zoquote:Op woensdag 18 juli 2012 20:56 schreef SilentHunterNL het volgende:
[..]
Oh sorry dacht dat je zei dat ze al met een ander zat.
Zoals ik al eerder zei we hebben ongeveer dezelfde situatie.
I feel you bro.
Maar iedere keer als ik enig contact met me ex heb dan eindigt dat met pijn/gekwets/ruzie.
Daarom ga ik ook niet meer in op haar aandachtszoekerij. Ik heb mezelf er alleen maar mee en ik ben er nu klaar mee dat ik met een kut gevoel rondloop en zij lekker vrolijk naar verjaardagen gaat van vrienden die ze via MIJ heb leren kennen. En voor wie kiezen al die ruggenneukertjes? Voor haar ja. Lekker allemaal hun lul achterna lopen. Nja van je vrienden moet je het hebben
Jup voel me net een autist nu hahaquote:Op woensdag 18 juli 2012 21:05 schreef Hazzard het volgende:
[..]
Vervelend. Heb ook wel het gevoel dat ik totaal geen support krijg van mensen die tot haar door kunnen dringen, maarja dat zijn allemaal mensen die dicht bij haar staan en die alleen haar verhaal horen dus dat is ook wel logisch verder denk ik. Wel jammer. Lijkt me wel erg fucked up als ook je eigen vrienden dan haar kant kiezen :S. Lekkere vrienden zeg... Daar heb ik dan gelukkig weer geen last van. Moet erg zwaar zijn denk ik zo
Ach, self-fulfilling prophecy; bij mij was ze bang dat ze weer een korte relatie zou hebben met een jongen. In het begin vertelde ze me dat ik de eerste jongen dus was waar ze alles aan leuk vond, geen twijfels had en dat ze de verwachting had dat het wel iets langs zou kunnen worden. Later zei ze me dat ze bang was om twijfels te krijgen en dat het weer net als bij de vorige jongens zou verlopen. Ik denk dat ze uiteindelijk ook bijna elk teken zo heeft opgevat; als zus of zo al niet goed gaat, hoe gaat dat dan over zoveel jaar, etc.quote:Op woensdag 18 juli 2012 21:01 schreef Hazzard het volgende:
Ja inderdaad en ik vind het ook echt onzin. Wij maken zelf die keuze dat de ander goed genoeg voor ons is. Zij hoeven ons dan niet te vertellen dat ze niet goed genoeg voor ons zijn en dat we beter verdienen want dat hoef ik niet te horen, ik kan er niets mee, ik wil het niet en ik heb for fucks sake zelf die keuze gemaakt. Ik vind dat ik jou verdien en niet iets "beters". In mijn geval vind ik ook dat ze te snel opgeeft. Vooral omdat ze zegt nog wel van me te houden. Fucked up en zo moeilijk om zoiets een plaats te geven. Kut kut kut allemaal.
Komend weekend vanaf 17.00, de week erna pas nog later. Tussendoor mag ik ookquote:Op woensdag 18 juli 2012 17:37 schreef QEX het volgende:
wil er nog iemand aankomend(e) week(eind) of week(eind) daarop uitwaaien op scheveningen?
Dafuqquote:Op woensdag 18 juli 2012 21:35 schreef MrMonkeyman het volgende:
Oh en Hazzard (en anderen in soortgelijke situatie)
Happiness, geniale film over drie vrouwen en hun relaties. Het is een komedie, maar wel een hele zwarte.quote:
Vertel vertel vertelquote:Op woensdag 18 juli 2012 21:50 schreef ovoxo het volgende:
Ik ben heel erg teleurgesteld, in mezelf maar ook ergens in hem. Kut dit.
en bij jou ging het zo goed?quote:Op woensdag 18 juli 2012 21:50 schreef ovoxo het volgende:
Ik ben heel erg teleurgesteld, in mezelf maar ook ergens in hem. Kut dit.
1 jaar geleden dat we wat kregen (officieel) en ik had gedacht dat ik misschien nog een bericht van hem zou krijgen, aangezien hij mij 2 maanden geleden vroeg of we dan even konden skypen. Ik ben teleurgesteld in mezelf omdat ik wat had verwacht en in hem omdat deze dag hem eigenlijk niks doet, blijkbaar.quote:
wat is je verhaal?quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:42 schreef MrMonkeyman het volgende:
En toen werd ik opeens weer aangesproken op Facebook door haar
zelfde situatie hier zo'n beetjequote:
Aw, sucks zeg. Kan je er niet even met haar over praten? Ik bedoel, je kan wel in je eentje allemaal dingen gaan bedenken maar jullie zitten beide in deze situatie.quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:44 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
zelfde situatie hier zo'n beetje
check maar mijn posts 2 pagina's terug ...
zit wel wat in om het met haar over te hebben, maar weet niet zo goed hoe en of ik dit zou brengen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:46 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Aw, sucks zeg. Kan je er niet even met haar over praten? Ik bedoel, je kan wel in je eentje allemaal dingen gaan bedenken maar jullie zitten beide in deze situatie.
Haha, nee natuurlijk niet zo. Misschien eens subtiel vragen hoe ze 'jullie' ziet en of er een toekomst is of niet.quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:47 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
zit wel wat in om het met haar over te hebben, maar weet niet zo goed hoe en of ik dit zou brengen.
Hoi, ja ik zit eigenlijk een beetje met een probleem. Ik dacht dat ik helemaal over je heen was, maar ik begin je weer leuk te vinden ...
dat gaat hem dus niet worden
ik weet het niet ...het is moeilijk in te schatten of we beiden zo ver zijn om het erover te hebben denk ik. Daarnaast weet ik gewoon dat een relatie er niet in zit, omdat het uitging vanwege de leefsituatie en dat we daardoor uit elkaar groeiden. Die situatie is en blijft onveranderd ...quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:49 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Haha, nee natuurlijk niet zo. Misschien eens subtiel vragen hoe ze 'jullie' ziet en of er een toekomst is of niet.
Dan zou ik gewoon niks doen en zien waar dit naartoe leidt. Het kan een goede afloop hebben maar ook een minder leuke, je moet het onder ogen komen..quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:51 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik weet het niet ...het is moeilijk in te schatten of we beiden zo ver zijn om het erover te hebben denk ik. Daarnaast weet ik gewoon dat een relatie er niet in zit, omdat het uitging vanwege de leefsituatie en dat we daardoor uit elkaar groeiden. Die situatie is en blijft onveranderd ...
tja ik weet het niet, heb geen zin om 'iets' met haar te doen, een hele hoop gevoelens te krijgen en gewoon weten dat er niets inzit, maar aan de andere kant lijkt het nu net alsof we pas 2 weken uit elkaar zijn ofzoquote:Op woensdag 18 juli 2012 22:53 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Dan zou ik gewoon niks doen en zien waar dit naartoe leidt. Het kan een goede afloop hebben maar ook een minder leuke, je moet het onder ogen komen..
Nouja, de enige manier om het te weten te komen is het aan haar vragen, maar volgens mij doe je dat liever niet. Ze zal misschien vanzelf beginnen met praten, maar doe het gewoon rustig aan. Vrienden zijn is toch wat veiliger dan weer in het diepe springen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 22:56 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
tja ik weet het niet, heb geen zin om 'iets' met haar te doen, een hele hoop gevoelens te krijgen en gewoon weten dat er niets inzit, maar aan de andere kant lijkt het nu net alsof we pas 2 weken uit elkaar zijn ofzo
en ik denk gewoon dat zij dit soort gevoelens niet heeft dus eigenlijk heeft het sowieso geen zin
kunnen wij niet gewoon daten?2 mensen die gedoe hebben met exen, gouden formule
omdat ik het toch al soort van weet, en ik wil niet een mogelijke vriendschap ineens verpestenquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:01 schreef Spiderpig het volgende:
Gewoon vragen hoe en wat gewoon recht voor zijn raap...
Dan weten jullie allebei hoe en wat... Waarom het moeilijker maken dan dat het is?
Ja klopt, ik denk dat ik gewoon een beetje dat onderwerp ga mijden, en dat ze dan maar zelf erover moet beginnenquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:02 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Nouja, de enige manier om het te weten te komen is het aan haar vragen, maar volgens mij doe je dat liever niet. Ze zal misschien vanzelf beginnen met praten, maar doe het gewoon rustig aan. Vrienden zijn is toch wat veiliger dan weer in het diepe springen.
Geweldig idee verder.
Dan moet je gewoon verder leven en doen of het je totaal niet boeid en je ziet het dan wel...quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:04 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
omdat ik het toch al soort van weet, en ik wil niet een mogelijke vriendschap ineens verpesten
[..]
Ja klopt, ik denk dat ik gewoon een beetje dat onderwerp ga mijden, en dat ze dan maar zelf erover moet beginnen
DM maar
Maar ja, loop je wel het risico dat ze het misschien wel nooit zal vragen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:04 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
omdat ik het toch al soort van weet, en ik wil niet een mogelijke vriendschap ineens verpesten
[..]
Ja klopt, ik denk dat ik gewoon een beetje dat onderwerp ga mijden, en dat ze dan maar zelf erover moet beginnen
DM maar
maar dan is het gewoon duidelijk toch?quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:10 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Maar ja, loop je wel het risico dat ze het misschien wel nooit zal vragen.
Misschien. Misschien ook niet. Je zal het nooit zeker weten, tenzij je erover praat met haar.quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:11 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
maar dan is het gewoon duidelijk toch?
jij maakt me aan het twijfelenquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:12 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Misschien. Misschien ook niet. Je zal het nooit zeker weten, tenzij je erover praat met haar.
Je moet het jezelf ook niet moeilijk maken dan dat het is...quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:13 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
jij maakt me aan het twijfelen![]()
dat het heel ongemakkelijk wordt, je een mogelijk goede vriendschap weggooit etc.quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:15 schreef Spiderpig het volgende:
[..]
Je moet het jezelf ook niet moeilijk maken dan dat het is...
Wat is het ergste dat kan gebeuren...
quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:16 schreef Charcot het volgende:
Mensen die vers beschadigd zijn met elkaar laten daten![]()
Wanneer gingen wequote:Op woensdag 18 juli 2012 23:16 schreef Charcot het volgende:
Mensen die vers beschadigd zijn met elkaar laten daten![]()
Ik laat je twee kanten zien, je mag zelf kiezen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:13 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
jij maakt me aan het twijfelen![]()
thanksquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:21 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Ik laat je twee kanten zien, je mag zelf kiezen.
Rebounds zijn de bestequote:Op woensdag 18 juli 2012 23:16 schreef Charcot het volgende:
Mensen die vers beschadigd zijn met elkaar laten daten![]()
Dat ben jij!quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:23 schreef Charcot het volgende:
[..]
Zodra jij een beste vriend gevonden hebt
Hehequote:Op woensdag 18 juli 2012 23:16 schreef Charcot het volgende:
Mensen die vers beschadigd zijn met elkaar laten daten![]()
vanaf het begin?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |