Als het apparaat uit komt ga ik het ook wel aanschaffen hoor. Vooral mijn vriendin zal daar blij mee zijn.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 01:24 schreef DirtyDaniel het volgende:
Nou ik denk dat je dat toch wel onderschat,zat games. 3D shooters,racers,RPGs die voor het bedrag toch best wel grappig zijn. Voor de mensen die het niet zo breed hebben is dit ideaal denk ik.
Misschien moet je even op YT eens wat filmpjes bekijken over wat voor graphics mogelijk zijn met dat ding.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 01:19 schreef SavageMM het volgende:
Echt gamen gaat er niet op lukken denk ik, tenzij je Coindozer een game noemt.
Emulatorsquote:Op zaterdag 14 juli 2012 12:56 schreef Yi-Long het volgende:
Als deze OUYA ook gewoon emulators en alle .mkv bestanden etc af kan spelen, dan is het een absoluut koopje.
Video converter gebruiken.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 12:56 schreef Yi-Long het volgende:
Als deze OUYA alle .mkv bestanden etc af kan spelen, dan is het een absoluut koopje.
quote:The Ouya team is working with XBMC to bring the open source media player and entertainment hub to the Android device.
Zou een vrij duur opgezette hoax zijn. Als je zit ook wat ze op facebook en twitter doen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 19:42 schreef KrentebolHooft het volgende:
Eerste keer dat ik er van hoorde leek het me echt een hoax (nog steeds eigenlijk). Vooral vanwege dat bizar hoge sponsors bedrag dat ze hebben
Paar weken terug een SNES emulator op mijn PSP gezet. Ook leuk. Eindelijk weer een beetje die oude classics van vroeger spelen. Ook fijn dat de PSP gewoon een redelijk goede D-pad heeft en een soortgelijke button-layout van de knoppen.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 16:43 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Emulators![]()
Speel nu dan wel al bijv. Snes-spelletjes op m'n laptop met een controller, maar zoiets hoort toch eigenlijk op een groot tv-scherm.
Deed ik ook met m'n PSP (een van de allereerste modellen had ik)quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 23:45 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Paar weken terug een SNES emulator op mijn PSP gezet. Ook leuk. Eindelijk weer een beetje die oude classics van vroeger spelen. Ook fijn dat de PSP gewoon een redelijk goede D-pad heeft en een soortgelijke button-layout van de knoppen.
Mwah, de echte spellen waren ook wel OK, maar goed, de mijne was omgebouwd dus dan is het sowieso niet echt een miskoop, want alle games waren gewoon 'gratis'...quote:Op maandag 13 augustus 2012 23:51 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Deed ik ook met m'n PSP (een van de allereerste modellen had ik)
De echte spellen interesseerden me niet zo (wat dat betreft beschouwde ik het ding als een miskoop), maar de emulators maakten heel veel goed.
Yup. Ik heb er namens FOK!games eentje besteld tijdens de Kickstarter-fase. We hebben twee controllers erbij besteld.quote:
quote:
Is die zo klein,die chipset en bijhorende box?quote:Op donderdag 1 november 2012 20:01 schreef Aether het volgende:
The big hardware update (and more)
[ afbeelding ]
Volgens de makers zo groot als een Rubik's Cube.quote:Op vrijdag 23 november 2012 11:15 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Is die zo klein,die chipset en bijhorende box?
Ergens vraag ik me ook wel af of 8GB genoeg gaat wezen...quote:Vreemd genoeg geen MicroSD aanlsuiting,zeker als je bedenkt dat AAA-spellen veel ruimte zullen nemen.Maar voor de rest wel OK
Jaquote:Op vrijdag 23 november 2012 11:15 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Is die zo klein,die chipset en bijhorende box?
Jij ook hier!!quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:08 schreef Iemand91 het volgende:
Dat ik dit topic over het hoofd zag!![]()
Ik heb 'm nog niet gekocht/gepre-ordered simpelweg omdat ik daar nog niet naar heb gekeken hoe en wat. Maar komen gaat die er vast wel.
Een die-hard gamer ben ik niet (hoewel nu een paar keer laptop op pc aangesloten gamen is toch wel geinig) dus opzich voor mij perfect.
Wat ik vooral interessant vind is de ontwikkeling van XBMC hiervoor. Op m'n telefoon met eveneens een Tegra 3 processor draait XBMC prima dus dat zal hierop helemaal goed moeten komen (omdat XBMC ontwikkelaars zich speciaal op de Ouya hebben gestort). Ofwel voor $120 / ¤93, ofwel Apple TV2 money voor een fijnere speler (XMBC) die naar - zo het er nu uitziet - wél 1080P goed ondersteunt.
Alleen al voor XBMC zou ik dit ding willen hebben. Dat je er een controller bijkrijgt en ook gericht op games is alleen maar mooi meegenomen. Tegra 3 is dan wel handig omdat hiervoor ook al een aantal games voor Android op zijn gericht.
Zou de UI die je ziet in de filmpjes e.d. een soort skin zijn zoals HTC's Sense of Samsung Touchwizz? Want hopelijk kun je die - indien nodig - ook omzeilen o.i.d. zodat je ook gewoon de standaard Android kunt gebruiken en standaard apps.
Ik ga 'ns kijken of en hoe ik dit ding ga kopen, 1 of 2 controllers (2 lijkt me weinig zinvol, plus dat is nog 'ns 30% bij op de prijs). Alleen nog zo láááng wachten...
[..]
Volgens de makers zo groot als een Rubik's Cube.
[..]
Ergens vraag ik me ook wel af of 8GB genoeg gaat wezen...
WTF,controller is groter dan de console zelf.quote:
Het is een render, maar volgens mij is de controller 2× zo breed als de console.quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:23 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
WTF,controller is groter dan de console zelf.
Of ligt dat aan mij??![]()
Welke controller formaat?PS3 of Wii U?quote:Op vrijdag 23 november 2012 13:48 schreef Aether het volgende:
[..]
Het is een render, maar volgens mij is de controller 2× zo breed als de console.
Weet ik nietquote:Op vrijdag 23 november 2012 13:51 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Welke controller formaat?PS3 of Wii U?
Net als met PS3: modellen met meer HDD grootte verkopenquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:19 schreef Iemand91 het volgende:
Hmm, ligt aan de games of 2 controllers interessant zijn (uiteraard).
Want als er een aantal mooie games komen die 2 spelers aankunnen met dualscreen; dan neem ik 2 controllers. I.c.m. met onze 3D tv kunnen we dan met z'n tweeën beide fullscreen gamen![]()
En ach, hopelijk ondersteunt Ouya ook de gewone Android app (of na root; want Google Play wordt niet meegeleverd) en kun je er gewoon GTA 3 en VC opzetten![]()
Hopelijk gaan ze wel wat aan die 8GB opslaggeheugen doen...
Dan gaat het z'n doel voorbij denk ik, dan moet de prijs serieus omhoog.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:52 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Net als met PS3: modellen met meer HDD grootte verkopen
Best wel opmerkelijk,heel wat mini media-apparaten hebben gewoon een MicroSD-slot(o.a Android tv sticks/mini pc)en zijn niet echt duur.quote:Op vrijdag 23 november 2012 15:22 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dan gaat het z'n doel voorbij denk ik, dan moet de prijs serieus omhoog.
SD-slot zit er ook niet in:
[ afbeelding ]
USB, 2 port hub = winquote:Op vrijdag 23 november 2012 15:22 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dan gaat het z'n doel voorbij denk ik, dan moet de prijs serieus omhoog.
SD-slot zit er ook niet in:
[ afbeelding ]
De Pi heeft er 1 omdat er geen gewone flash chip op aanwezig is.quote:Op vrijdag 23 november 2012 15:35 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Best wel opmerkelijk,heel wat mini media-apparaten hebben gewoon een MicroSD-slot(o.a Android tv sticks/mini pc)en zijn niet echt duur.
Raspberry Pi heeft zelfs een SD-slot!Kan niet zo zien of OUYA 1tje heeft
Kan kloppenquote:Op vrijdag 23 november 2012 16:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
USB, 2 port hub = win! Zit toch aan de achterkant dus je ziet er niet veel aan. De micro SD is inderdaad wel jammer.
[..]
De Pi heeft er 1 omdat er geen gewone flash chip op aanwezig is.
Ik weet niet of dat zo fijn gaat werken voor het installeren van apps/games.quote:Op vrijdag 23 november 2012 16:20 schreef RobertNL het volgende:
USB, 2 port hub = win! Zit toch aan de achterkant dus je ziet er niet veel aan. De micro SD is inderdaad wel jammer.
Ziet er mooi (klein) uit!quote:Op vrijdag 30 november 2012 21:10 schreef Aether het volgende:
Dev Consoles are shipping on time!
http://www.ouya.tv/dev-consoles-are-shipping-on-time/
[ afbeelding ]
Hey OUYAs,
Feast your eyes on this…
Our office OUYA – the latest prototype we’ve been putting through the paces every day (and most nights) as we jam toward shipping you our product.
Take a moment to reflect, and then keep reading. We have a lot to fill you in on.
HARDWARE
To the hundreds of developers who backed us through Kickstarter to get their hands on our advance dev consoles: Mark your calendars! On December 28, they leave the factory and should arrive within a couple of days (we’ve heard that Turkey and Russia might take a bit longer). Yes, we are shipping these to you on time, as promised.
[...]
Hier ook gewoon de zelfde naam (als op FOK!).quote:Op maandag 17 december 2012 12:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
Hier ook mijn username kunnen kiezen, dezelfde als op andere online gaming netwerken: NotoriousRoy
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |