abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 9 juli 2012 @ 09:07:00 #51
168739 Red_85
'echt wel'
pi_113958721
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 01:34 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Anaal vernederen zoals in Libië werkt ook goed hoor ik. Als we daar gewoon een wet voor maken betekent het namelijk meteen dat het de juiste actie is. Hopelijk hebben ze haar vrienden ook opgepakt want iemand van 18 een biertje laten drinken is gewoon gestoord.

Ik ga binnenkort naar mijn tweede introweek van een universiteit. Bij de eerste hadden een hoop kinders nog nooit gedronken. Heb nog een bewusteloos meisje naar boven gedragen waarvan niemand behalve de taxi chauffeur die haar dropte wist of ze echt in dat huis verbleef. Vast een fijne gedachte voor mama en papa dat hun strikte opvoeding heeft geleid tot de ideale omstandigheden voor een fijne verkrachting en een echte matiging in alcohol gebruik.
Kijk eens naar de Scandinaviers. Thuis drinken ze niet heel veel omdat het echt rete duur is daar. e7.50 voor een biertje in Kopenhagen bijvoorbeeld. Maar moet je eens kijken zodra ze hun zuiderlijke grens oversteken. Niet normaal meer... Zuipen als ketters en dat voor volwassen mensen. 'Het kan een keer'.
Precies hetzelfde met dat meisje, zodra het een keer wel mag, zijn er opeens geen grenzen meer. Daar kan geen accijns of voorlichtingscampagne tegenop.

Wil je dat als reclame? Lijkt me niet toch?

En politiek moet hun wil niet aan mensen opdragen. Daar zijn ze nogal goed in hier in NL. In NZ pakken ze het iets anders aan. Daar dragen ze hun wil niet op, maar maken ze de mensen eerder bewust van de risico's:

Alcohol + verkeer preventie:


Soort gelijke kom je ook tegen:


[ Bericht 15% gewijzigd door Red_85 op 09-07-2012 09:17:26 ]
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_113959180
quote:
14s.gif Op maandag 9 juli 2012 00:49 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Er is vast wel een gewillige fokker die je dronken wilt voeren in ruil voor je gebruikte slipje
Hahahaha.

Gaat toch niet werken dit. :') Maar het kan mij ook niets schelen, ben toch 19. :')
  maandag 9 juli 2012 @ 10:36:55 #53
111528 Viajero
Who dares wins
pi_113960329
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 01:11 schreef bloodymary1 het volgende:
Als ik naar mezelf en mijn leeftijdgenoten van vroeger kijk, dan denk ik juist dat het goed was dat wij er geleidelijk mee te maken kregen en en door onze ouders begeleid werden. Dan mocht je op je 13e bij een speciale gelegenheid eens een pilsje drinken en met je 14e 2 en zo werd je geleidelijk gewend aan het omgaan met alcohol. De eerste keer dat je echt dronken was, dan was je al gauw een jaar of 17. Vantevoren kwam je niet in de verleiding te gaan comazuipen, want je wist al hoe het smaakte en er werd door volwassenen ook niet spastisch over gedaan.

Nu doen ze dat wel, dus gaan jongeren onder die leeftijd stiekem wat proberen, zonder ouders.
Samen een fles wodka leeg drinken. Of niets en dan ineens bij het bereiken van de 16-jarige leeftijd vol gas zuipen, want dan mag het, met alle gevolgen van dien.
Dit inderdaad. Ik ben op mijn 17e naar de VS verhuisd, en mijn leeftijdsgenoten daar konden echt niet met alcohol omgaan. Alcoholvergiftiging, dronken rijden en ander wangedrag. Waarom moeten we zo fanatiek de verkeerde kant op in Nederland?

Waar komt dat verbodsfetisjisme toch vandaan?
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  maandag 9 juli 2012 @ 10:41:52 #54
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_113960459
En de zoveelste betutteling van de overheid die leidt tot niks. Alsof Balkenende nooit is opgestapt.
pi_113960548
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 10:36 schreef Viajero het volgende:

[..]

Dit inderdaad. Ik ben op mijn 17e naar de VS verhuisd, en mijn leeftijdsgenoten daar konden echt niet met alcohol omgaan. Alcoholvergiftiging, dronken rijden en ander wangedrag. Waarom moeten we zo fanatiek de verkeerde kant op in Nederland?

Waar komt dat verbodsfetisjisme toch vandaan?
De vergrijzing. Bejaarden zijn automatisch bang voor jongeren omdat ze hun eigen slechte gedrag vergeten zijn en iedere dag in de krant kunnen lezen wat die rekels nu weer hebben gedaan.
pi_113960598
Nee, dat denk ik juist niet. Juist de ouderen gingen vroeger op heel relaxte wijze met alcohol om. Het is juist een groep van mensen rond de 30, 40 die alles afkeurt en bang is dat de jeugd nergens meer mee om kan gaan. Een soort nieuw calvinisme of zo.
  maandag 9 juli 2012 @ 10:52:26 #57
305827 cool15
ik ben hoger dan bazen
pi_113960704
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 10:48 schreef bloodymary1 het volgende:
Nee, dat denk ik juist niet. Juist de ouderen gingen vroeger op heel relaxte wijze met alcohol om. Het is juist een groep van mensen rond de 30, 40 die alles afkeurt en bang is dat de jeugd nergens meer mee om kan gaan. Een soort nieuw calvinisme of zo.
hypocriete babyboomers. jezelf doodzuipen en alle soorten drugs gebruiken en nu alles willen verbieden.
i gave my bitch a comment
yhea
bitches love comments
pi_113960749
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 10:48 schreef bloodymary1 het volgende:
Nee, dat denk ik juist niet. Juist de ouderen gingen vroeger op heel relaxte wijze met alcohol om. Het is juist een groep van mensen rond de 30, 40 die alles afkeurt en bang is dat de jeugd nergens meer mee om kan gaan. Een soort nieuw calvinisme of zo.
Het is geen toeval dat in de tijd dat er veel mensen van onder de 30 waren er een hoop versoepeld is en nu er een grote golf 60+ mensen aankomt alles anders moet.
pi_113961068
quote:
Zuipleeftijd naar 18 vanwege 15-jarige comazuipers

oie_9929346rqjhu9N.gifDaar is hij weer. De roep om het verhogen van de alcoholleeftijd van 16 naar 18 voor licht alcoholische dranken. De ChristenUnie, PvdA, CDA, SGP, PvdD, SP en GroenLinks dienen daartoe morgen een wetsvoorstel in. De gemiddelde leeftijd van een comazuiper is namelijk gezakt van 15,6 naar 15,3 jaar. Stukje politieke logica ten koste van een bevolkingsgroep die toch geen stemrecht heeft. De alcoholgrens verhogen van 16 naar 18 omdat teveel pubers tussen de 12 en de 16 kneiterhard gaan op drank. Juist, dus het verbod op alcohol vanaf 16 jaar werkt ook al voor geen enkele meter en daar moet de groep 16 tot 18 voor boeten. Bovendien, alsof alcohol boven de 18 ineens miraculeus wel goed is voor de mensen en iedereen vanaf die leeftijd wel weet hoe je gezond, verstandig en veilig met alcohol om moet gaan. Nooit op een dorpsbraderie geweest, zeker, die politici. Afijn, de CU, CDA, SGP, PvdA, SP en de PvdD blijken nog steeds niet te snappen wat de reactie is van tieners op een algeheel zuipverbod. Maar goed, als het doel van het verhogen van de zuipleeftijd is dat comazuipers over een jaar gemiddeld niet 15,3 maar 17,3 jaar oud zijn, dan kunnen ze hun geluk niet op straks. Want zodra die jongelui booze te pakken hebben tijdens de drooglegging voor minderjarigen, gaan ze natuurlijk kapot. Wanneer volgt trouwens het verbod op reclame maken over, het bespreken van en het linken naar alcohol op internet om de tere kinderzieltjes te beschermen? Gooien wij nog even snel deze link online. Niet klikken als je jonger bent dan 18, aub. Kan dodelijk zijn. Net als dit wetsvoorstel.
http://www.geenstijl.nl/
Vat het wel weer mooi samen...
pi_113961072
Die overheid toch die denkt dat je met verboden en beperkingen dit soort problemen oplost. Infantiele denkwijze die getuigt van enorm weinig psychologisch inzicht. Als je wil dat een zestienjarige iets doet, moet je het verbieden. Succes gegarandeerd.
pi_113961589
Wat is dit toch ook een kutland aan het worden. Hoe komt dat toch, alle vrijheden en toleranties waar ik mee ben opgegroeid (ben 45) worden echt overboord gegooid de laatste tijd.
  maandag 9 juli 2012 @ 11:52:44 #62
111528 Viajero
Who dares wins
pi_113962464
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 11:25 schreef bloodymary1 het volgende:
Wat is dit toch ook een kutland aan het worden. Hoe komt dat toch, alle vrijheden en toleranties waar ik mee ben opgegroeid (ben 45) worden echt overboord gegooid de laatste tijd.
Dit inderdaad. En ik ben 35.
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
pi_113962651
Wat een onzinnig plan dit. Jongeren zullen wat later een paar biertjes kunnen kopen. Nou nou, poe poe. Het enige wat je doet is de horeca er hard mee treffen.

De 15-jarigen die op hun zolderkamertje met vrienden flessen whisky en wodka soldaat maken pak je er natuurlijk niet mee aan, maar ach, dat hoeft ook niet. Die comagevallen komen daar niet door, nee die komen door die paar biertjes in de kroeg...
pi_113963343
Domme christenen in de politiek :') De bijbel is niet het enige fabeltje waar ze in geloven zie ik. Maar enfin. Dat krijg je ervan als je dergelijke volk in de politiek laat.
Conscience do cost.
  maandag 9 juli 2012 @ 13:21:43 #65
263417 Keyos
Like a Boss
pi_113965180
Alsof de horeca nog niet genoeg getroffen is door de economische malaise, rookverbod en alles wat erbij komt kijken. Wat gaan ze over 10 jaar doen, alcohol verhogen naar 21 jaar? De 16 tot 18 jarigen (en alles daarvoor) komen toch wel aan de alcohol als zij daaraan willen komen, ze krijgen alleen problemen in horecagelegenheden, dus gaan ze het in openbare parken gebruiken of bij elkaar thuis, is ook gelijk de strenge controle weg.

[ Bericht 0% gewijzigd door Keyos op 09-07-2012 13:29:57 ]
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  maandag 9 juli 2012 @ 13:31:50 #66
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_113965472
quote:
15s.gif Op maandag 9 juli 2012 00:46 schreef Elfletterig het volgende:
Hard nodig, die grens naar 18: Jongen geeft agent een kopstoot
Maar nog veel beter zou het zijn om accijnzen te verhogen.
Een agent een kopstoot geven schijnt al langer verboden te zijn. Zo'n verbod heeft dan toch niet echt geholpen hè?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_113966769
Een teken dat ouders het meer en meer af laten weten.

Uitermate vervelend dat de overheid in dat gezagsvacuum stapt, dit land vervalt waar je bij staat.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_113967035
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 14:10 schreef Lyrebird het volgende:
Een teken dat ouders het meer en meer af laten weten.

Uitermate vervelend dat de overheid in dat gezagsvacuum stapt, dit land vervalt waar je bij staat.
Het idee komt niet voor niets van de GristenUnie af. Die spelen graag vadertje.
pi_113967271
Je kunt het ook niet helemaal uit de hand laten lopen. De Britten weten waar dat toe leidt. Zelf sta ik er ook iedere keer weer van te kijken hoe vroeg die "kleuters" in Nederland aan het bier zitten.

De sleutel tot al deze narigheden ligt bij de ouders, maar die nemen hun verantwoordelijkheid niet meer.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
  maandag 9 juli 2012 @ 14:27:56 #70
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_113967363
quote:
"Jongeren en ouders zullen zich niet aanpassen aan de nieuwe norm van 18 jaar."
Verbeterd.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  maandag 9 juli 2012 @ 15:20:21 #71
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113969434
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 14:18 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Het idee komt niet voor niets van de GristenUnie af. Die spelen graag vadertje.
Onzin, die houden van alcohol want jesus dronk het :')

Het is gewoon opruimen van halve wetgeving waarbij kinderen legaal drugs kunnen kopen.
  maandag 9 juli 2012 @ 15:22:17 #72
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113969513
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 14:10 schreef Lyrebird het volgende:
Een teken dat ouders het meer en meer af laten weten.

Uitermate vervelend dat de overheid in dat gezagsvacuum stapt, dit land vervalt waar je bij staat.
Wat als jij als ouder het verbied maar het kind gewoon naar de super gaat en drank koopt, in de kelder opsluiten en stelmatig verkrachten? Als een kind niet wilt luisteren werkt verbieden gewoon niet.
pi_113969744
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 15:20 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Onzin, die houden van alcohol want jesus dronk het :')

Het is gewoon opruimen van halve wetgeving waarbij kinderen legaal drugs kunnen kopen.
Nu zullen ze illegaal nog veel sterkere drugs gaan nuttigen. Whisky, wodka, noem maar op.
  maandag 9 juli 2012 @ 15:31:58 #74
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113969899
Dat deden ze al.
pi_113971638
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 15:22 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Wat als jij als ouder het verbied maar het kind gewoon naar de super gaat en drank koopt, in de kelder opsluiten en stelmatig verkrachten? Als een kind niet wilt luisteren werkt verbieden gewoon niet.
Waarom wil dat kind niet luisteren?

Je doet net alsof kinderen opvoeden moeilijk is.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
  maandag 9 juli 2012 @ 16:15:20 #76
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113971738
Ipv mij te vragen kun je ook jouw methode delen met de mensen die er blijkbaar wel moeite mee hebben, stel ik zou kinderen hebben en mijn kind weigert te luisteren verval ik niet in geweldstacktieken om mijn standpunt kracht bij te zetten, opsluiten lijkt mij ook geen optie dus ik ben toch wel benieuwd naar jouw visie
pi_113971932
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 11:05 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

http://www.geenstijl.nl/
Vat het wel weer mooi samen...
+1. 14.gif.
pi_113971993
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 15:22 schreef Life2.0 het volgende:

[..]
Als een kind niet wilt luisteren werkt verbieden gewoon niet.
Sterker nog, het werkt averechts.

Daar zijn pedagogen het al jaren over eens.
pi_113972034
quote:
7s.gif Op maandag 9 juli 2012 15:31 schreef Life2.0 het volgende:
Dat deden ze al.
Nee, de meeste comazuipers zijn 15. Je weet wel, die groep die net te jong is om in de kroeg bier te mogen bestellen. Die groep wordt enkel groter gemaakt. m
pi_113972082
20 euro in de kroeg is een stuk minder schadelijk dan 20 euro bij de slijterij.
  maandag 9 juli 2012 @ 16:24:09 #81
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113972106
Dus die gaan nu illegaal drinken..

waarvan ik zei dat ze dat al deden..

..en dan zeg jij nee?
  maandag 9 juli 2012 @ 16:24:40 #82
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113972136
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:23 schreef Nielsch het volgende:
20 euro in de kroeg is een stuk minder schadelijk dan 20 euro bij de slijterij.
Slijterij maar opdoeken?
  maandag 9 juli 2012 @ 16:25:03 #83
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113972164
quote:
9s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:21 schreef Specularium het volgende:

[..]

Sterker nog, het werkt averechts.

Daar zijn pedagogen het al jaren over eens.
Mogelijk, ik mocht vroeger alles.
pi_113972196
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 13:21 schreef Keyos het volgende:
Alsof de horeca nog niet genoeg getroffen is door de economische malaise, rookverbod en alles wat erbij komt kijken. Wat gaan ze over 10 jaar doen, alcohol verhogen naar 21 jaar? De 16 tot 18 jarigen (en alles daarvoor) komen toch wel aan de alcohol als zij daaraan willen komen, ze krijgen alleen problemen in horecagelegenheden, dus gaan ze het in openbare parken gebruiken of bij elkaar thuis, is ook gelijk de strenge controle weg.
Door dat kleine grut lopen horeca-ondernemers juist inkomsten mis. Ze geven bijna niks uit tijdens een avondje stappen en zorgen ervoor dat oudere stappers de tent mijden. Dus neen, ik denk niet dat de gemiddelde horeca-ondernemer bijzonder veel zal merken van deze maatregel. Ja, wellicht wat van die schrale jongerencafe's die je in de directe omgeving van scholen vindt.

Verder is het op zich een goed signaal van de overheid. Alcohol is gewoon zeer schadelijk als je het in grote mate gebruikt op jonge leeftijd. Niemand koestert de illusie dat jongeren hierdoor de drank links laten liggen, maar de drempel om te drinken wordt wel groter.

Verder is het een verademing om al dat kleine spul niet meer tegen het lijf te lopen in de kroeg.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_113972209
quote:
9s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:21 schreef Specularium het volgende:

[..]

Sterker nog, het werkt averechts.

Daar zijn pedagogen het al jaren over eens.
Mja, de pedagogen.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_113972341
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..]
Verder is het een verademing om al dat kleine spul niet meer tegen het lijf te lopen in de kroeg.
Misschien moet je dan eens in een andere tent gaan hangen dan de plaatselijke kinderdisco.
pi_113972419
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 11:25 schreef bloodymary1 het volgende:
Wat is dit toch ook een kutland aan het worden. Hoe komt dat toch, alle vrijheden en toleranties waar ik mee ben opgegroeid (ben 45) worden echt overboord gegooid de laatste tijd.
De leeftijdgrens voor het consumeren van alcohol gaat terecht 2 jaar omhoog. En meteen woon je in een kutland?
Rot toch op ouwe en ga eens met je tijd mee :')
[b]Op vrijdag 27 april 2012 23:21 schreef AldoTheApache het volgende:[/b]
_O_ jij bent de grootste baas op FOK!
Aller tijden :D _O_ _O_
pi_113972429
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Door dat kleine grut lopen horeca-ondernemers juist inkomsten mis. Ze geven bijna niks uit tijdens een avondje stappen en zorgen ervoor dat oudere stappers de tent mijden. Dus neen, ik denk niet dat de gemiddelde horeca-ondernemer bijzonder veel zal merken van deze maatregel. Ja, wellicht wat van die schrale jongerencafe's die je in de directe omgeving van scholen vindt.

Verder is het op zich een goed signaal van de overheid. Alcohol is gewoon zeer schadelijk als je het in grote mate gebruikt op jonge leeftijd. Niemand koestert de illusie dat jongeren hierdoor de drank links laten liggen, maar de drempel om te drinken wordt wel groter.

Verder is het een verademing om al dat kleine spul niet meer tegen het lijf te lopen in de kroeg.
In grote steden zullen horeca-ondernemers er vrij weinig van merken, vaak zijn de kroegen daar ook al 18+ Maar in de kleinere dorpen draaien veel kroegen juist op jongeren van 16 - 18 die nog niet studeren, en ouders het vaak niet goed vinden dat ze naar de 'grote stad' gaan.
  maandag 9 juli 2012 @ 16:32:27 #89
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113972531
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:30 schreef JackHerrer het volgende:

[..]

In grote steden zullen horeca-ondernemers er vrij weinig van merken, vaak zijn de kroegen daar ook al 18+ Maar in de kleinere dorpen draaien veel kroegen juist op jongeren van 16 - 18 die nog niet studeren, en ouders het vaak niet goed vinden dat ze naar de 'grote stad' gaan.
Laten we dan maar tegen beter weten in de kleine kroegjes die teren op het zakgeld van kinderen in leven houden ;(
  maandag 9 juli 2012 @ 16:32:49 #90
111528 Viajero
Who dares wins
pi_113972548
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:13 schreef Lyrebird het volgende:

[..]

Waarom wil dat kind niet luisteren?

Je doet net alsof kinderen opvoeden moeilijk is.
Heb jij kinderen in die leeftijd?
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
pi_113972712
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:32 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Laten we dan maar tegen beter weten in de kleine kroegjes die teren op het zakgeld van kinderen in leven houden ;(
Net alsof die mannetjes die op vrijdagavond in de kroeg zitten braaf thuis gaan zitten ganzeborden, die gaan waarschijnlijk op straat/zuiphok rondhangen, waar vaak veel meer gezopen wordt dan in de kroeg.
  maandag 9 juli 2012 @ 16:37:40 #92
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113972773
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:36 schreef JackHerrer het volgende:

[..]

Net alsof die mannetjes die op vrijdagavond in de kroeg zitten braaf thuis gaan zitten ganzeborden, die gaan waarschijnlijk op straat/zuiphok rondhangen, waar vaak veel meer gezopen wordt dan in de kroeg.
Doen ze nu ook wel, is goedkoper.

Ik hoor je trouwnes niet over de 50+ die ook in dat cafe zit en dronken met de auto naar huis gaat, en misschien hier en daar zo'n tiener van zijn of haar fiets rijdt?
pi_113973035
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:37 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Doen ze nu ook wel, is goedkoper.

Ik hoor je trouwnes niet over de 50+ die ook in dat cafe zit en dronken met de auto naar huis gaat, en misschien hier en daar zo'n tiener van zijn of haar fiets rijdt?
Die kans wordt wel groter ja, aangezien die tieners niet de kroeg in mogen en overal op straat rondhangen en dus een grotere kans hebben om geraakt te worden door die dronken 50 plusser.
pi_113973456
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Door dat kleine grut lopen horeca-ondernemers juist inkomsten mis. Ze geven bijna niks uit tijdens een avondje stappen en zorgen ervoor dat oudere stappers de tent mijden. Dus neen, ik denk niet dat de gemiddelde horeca-ondernemer bijzonder veel zal merken van deze maatregel. Ja, wellicht wat van die schrale jongerencafe's die je in de directe omgeving van scholen vindt.

Verder is het op zich een goed signaal van de overheid. Alcohol is gewoon zeer schadelijk als je het in grote mate gebruikt op jonge leeftijd. Niemand koestert de illusie dat jongeren hierdoor de drank links laten liggen, maar de drempel om te drinken wordt wel groter.

Verder is het een verademing om al dat kleine spul niet meer tegen het lijf te lopen in de kroeg.
Dit betuigt echt van weinig kennis van de huidige maatschappij. Ik ken genoeg kroegen die juist als doelgroep en als vrjiwel enige publiek jongeren hebben. Daar staan elk weekend per avond zo'n 2.000 jongeren van 16 en 17 te feesten.
pi_113973528
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:30 schreef Wootism het volgende:

[..]

De leeftijdgrens voor het consumeren van alcohol gaat terecht 2 jaar omhoog. En meteen woon je in een kutland?
Rot toch op ouwe en ga eens met je tijd mee :')
Nee hoor, het zijn veel meer vrijheden en toleranties die steeds meer aan banden worden gelegd. Blijkbaar is dat nodig met onnozele gastjes zoals jij. Ga lekker naar de EO-jongerendag of zo.
  maandag 9 juli 2012 @ 16:55:15 #96
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113973584
quote:
10s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:43 schreef JackHerrer het volgende:

[..]

Die kans wordt wel groter ja, aangezien die tieners niet de kroeg in mogen en overal op straat rondhangen en dus een grotere kans hebben om geraakt te worden door die dronken 50 plusser.
Dat gebeurde juist als ze ver weg moeten fietsen om naar de kroeg te gaan, in het parkje naast het huis rijden geen autos.

Ik vind je PI niet gepast ook
pi_113973590
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:32 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

Laten we dan maar tegen beter weten in de kleine kroegjes die teren op het zakgeld van kinderen in leven houden ;(
Die hebben gewoon allemaal een bijbaantje of vakantiebaantje. Ik noem jongeren van 16 en 17 trouwens ook echt geen kinderen zeg. Ze mogen zelfs hun rijbewijs al halen...
  maandag 9 juli 2012 @ 16:56:59 #98
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113973664
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:53 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Ga lekker naar de EO-jongerendag of zo.
Daar wordt gewoon van kinds af aan gedronken, praise the lord!
  maandag 9 juli 2012 @ 16:57:35 #99
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_113973694
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 16:55 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Die hebben gewoon allemaal een bijbaantje of vakantiebaantje. Ik noem jongeren van 16 en 17 trouwens ook echt geen kinderen zeg. Ze mogen zelfs hun rijbewijs al halen...
Brommerrijbewijs ja.. Alleen dan kunnen een half jaar niet drinken want het is te duur :')
pi_113973779
Nee hoor, met 17 mag je je autorijbewijs halen en met 16,5 mag je lessen sinds november vorig jaar.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')