Ah zo, thanks voor de verduidelijking. Een beetje zoals je hardcore en hardcore punk hebt zeg maar, ook twee totaal verschillende genres.quote:Op maandag 9 juli 2012 22:39 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
nah je hebt industrial, en industrial hardcore
Industrial hardcore is veel op ritme gericht en rauwer, maar kan ook meer ambient zijn.
klopt, soms zoek ik op hardcore en krijg ik ruige gitaarrifs van anderhalf minuutquote:Op maandag 9 juli 2012 22:40 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Ah zo, thanks voor de verduidelijking. Een beetje zoals je hardcore en hardcore punk hebt zeg maar, ook twee totaal verschillende genres.
Haha, vind het nog knap dat je er riffs in kan onderscheiden.quote:Op maandag 9 juli 2012 22:41 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
[..]
klopt, soms zoek ik op hardcore en krijg ik ruige gitaarrifs van anderhalf minuutyou get the point
Oh god, als ik alleen al die naam van die film zie krijg ik spontaan flashbacks naar oud-vriendinnen die die film voornamelijk/alleen keken omdat ze in katzwijm vielen voor Orlando Bloom.quote:Op maandag 9 juli 2012 22:53 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
/ubernerdsuperdupernerdnerdnerdmodus aan
Serieus?! AWESOME!quote:
Nee, Barrie wil nietquote:
quote:
Je moet daar een abo hebben. En zou serieus tof zijn als je een keer mee zou gaanquote:Op maandag 9 juli 2012 23:01 schreef Muisraket het volgende:
[..]Het is dat ik morgen al volgeboekt zit, anders zou ik meegaan.
Oh ja natuurlijk.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:03 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je moet daar een abo hebben. En zou serieus tof zijn als je een keer mee zou gaan
Ach 't is vakantie. Maar ik ga de laatste tijd altijd alleen, kei eenzaamquote:Op maandag 9 juli 2012 23:04 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Oh ja natuurlijk._! Man, mijn intelligentie vandaag, te erg gewoon.
True, true. En alleen =/= eenzaam hè. Of nouja, ik kan me voorstellen dat je liever samen met iemand sport. Maar zelf vind ik het heerlijk om in mijn eentje even te sporten, het liefst buiten (skeeleren bijv.).quote:Op maandag 9 juli 2012 23:05 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ach 't is vakantie. Maar ik ga de laatste tijd altijd alleen, kei eenzaam
Het heeft allebei zijn voordelen. Of ik ga met een maat, of ik ga alleen. Als ik alleen ga dan luister ik muziek of dan praat ik daar met andere mensen (meisjesquote:Op maandag 9 juli 2012 23:08 schreef Muisraket het volgende:
[..]
True, true. En alleen =/= eenzaam hè. Of nouja, ik kan me voorstellen dat je liever samen met iemand sport. Maar zelf vind ik het heerlijk om in mijn eentje even te sporten, het liefst buiten (skeeleren bijv.).Helaas zijn mijn benen en mijn enkels het daar niet helemaal mee eens, dus ik overweeg om daarnaast te gaan hardlopen zodat ik het in ieder geval af kan wisselen.
*Medelijdenquote:Op maandag 9 juli 2012 23:10 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Het heeft allebei zijn voordelen. Of ik ga met een maat, of ik ga alleen. Als ik alleen ga dan luister ik muziek of dan praat ik daar met andere mensen (meisjes). Ik vind het helemaal best zo hoor. En ja, alleen is niet hetzelfde als eenzaam, ik wilde alleen medelijden hebben van jou
![]()
![]()
Ik kan trouwens niet skeeleren door mijn kutenkels
Ik hou helemaal niet van medelijdenquote:Op maandag 9 juli 2012 23:11 schreef Muisraket het volgende:
[..]
*Medelijden
Zo goed?Maar kun je het echt niet, of is het gewoon te pijnlijk?
quote:Op maandag 9 juli 2012 23:14 schreef BarrieButsers het volgende:
Bdh ik heb gisteren bedacht om over twee weken lid te gaan worden. Maar dan ga ik wel zo'n abo fixen waar je ook in de avond kan want overdag gaat hem niet vaak worden.
Waar ga ik aan beginnen?
Indien geen trollactie: goed bezig! En wie weet ga je het nog leuk vinden ook!quote:Op maandag 9 juli 2012 23:14 schreef BarrieButsers het volgende:
Bdh ik heb gisteren bedacht om over twee weken lid te gaan worden. Maar dan ga ik wel zo'n abo fixen waar je ook in de avond kan want overdag gaat hem niet vaak worden.
Waar ga ik aan beginnen?
Buiten skeeleren is wel heel anders dan binnen fitnessen hoor.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:17 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Indien geen trollactie: goed bezig! En wie weet ga je het nog leuk vinden ook!Vroeger, toen ik nog een klein raketje was, kon ik niets ergers verzinnen dan gym/sport, vond het echt verschrikkelijk.
En nu vind ik sommige dingen van sport/beweging wél heel erg leuk.
Omdat ik momenteel alles kapot gaat en ik nog steeds geen salaris heb ontvangen. Dan wel dus dan ga ik dat regelen. Oh oke chill, is het druk in de avond?quote:Op maandag 9 juli 2012 23:17 schreef bijdehand het volgende:
[..]![]()
![]()
Chill! Waarom niet eerder?
En ik ga, buiten de vakanties om, meestal 's avonds. Als ik alleen ga meestal overdag maar dat is omdat ik niet werk
Ik doe meer dan alleen skeeleren, doe ook zat fitnessoefeningen en ben met het Maurick een aantal keer wezen fitnessen.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:18 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Buiten skeeleren is wel heel anders dan binnen fitnessen hoor.
Of gewoon het gevoel dat je je uit de naad gewerkt hebt.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:19 schreef bijdehand het volgende:
Het wordt sowieso pas echt leuk als je resultaat ziet.
's Avonds is het drukker dan overdag. Vooral op maandag en dinsdag is het best druk, maar dat kan ook komen omdat mensen wat vaker gaan rond de zomervakantiequote:Op maandag 9 juli 2012 23:20 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Omdat ik momenteel alles kapot gaat en ik nog steeds geen salaris heb ontvangen. Dan wel dus dan ga ik dat regelen. Oh oke chill, is het druk in de avond?
Ja, maar dat is achteraf. Ik sta daar niet te fitnessen terwijl ik denk: jeej wat een leuke ochtend!quote:Op maandag 9 juli 2012 23:21 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Of gewoon het gevoel dat je je uit de naad gewerkt hebt.
Nope, dat is lastig combineren met de rest en vooral volgend jaar niet te doen.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:21 schreef BarrieButsers het volgende:
mr, kan niet geloven dat ik het ooit leuk ga vinden. Maargoed ik zie het ook meer als noodzaak dan wat anders. Jij doet verder geen vaste sport ofzo toch?
Serieus? Ik merk dat vaak al als ik bezig ben, heerlijk gevoel.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:22 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ja, maar dat is achteraf. Ik sta daar niet te fitnessen terwijl ik denk: jeej wat een leuke ochtend!
Mijn conditie is zo uitmuntend dat ik dat pas merk als ik thuis benquote:Op maandag 9 juli 2012 23:22 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Serieus? Ik merk dat vaak al als ik bezig ben, heerlijk gevoel.
Oh oke nja schijt dan tussendoor maar wachten op een toestel. Ja goedkoopquote:Op maandag 9 juli 2012 23:21 schreef bijdehand het volgende:
[..]
's Avonds is het drukker dan overdag. Vooral op maandag en dinsdag is het best druk, maar dat kan ook komen omdat mensen wat vaker gaan rond de zomervakantieIs maar 16 euro per maand joh
Ik heb het maar een keer zo druk gezien dat bijna alles bezet was, dus het valt wel mee hoor. Ik haat alleen die vieze patsers daarzoquote:Op maandag 9 juli 2012 23:25 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Oh oke nja schijt dan tussendoor maar wachten op een toestel. Ja goedkoop
Ah oke, wel minder.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:22 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Nope, dat is lastig combineren met de rest en vooral volgend jaar niet te doen.
Valt mee, kan de meeste dingen toch wel thuis/buiten. Het enige nadeel is dat je er iets beter moet letten dat je niet foute bewegingen maakt (waarmee je jezelf dus in de kreukels/nesten werkt), omdat er niemand is om je te corrigeren.quote:
Doe jij loopband? Ik kan dat niet eensquote:Op maandag 9 juli 2012 23:26 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik heb het maar een keer zo druk gezien dat bijna alles bezet was, dus het valt wel mee hoor. Ik haat alleen die vieze patsers daarzo
Je moet niet denken dat je bij F4F gecorrigeerd wordt hoorquote:Op maandag 9 juli 2012 23:27 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Valt mee, kan de meeste dingen toch wel thuis/buiten. Het enige nadeel is dat je er iets beter moet letten dat je niet foute bewegingen maakt (waarmee je jezelf dus in de kreukels/nesten werkt), omdat er niemand is om je te corrigeren.
Nee, ik doe altijd iets anders. Wil vanaf volgende week ofzo wel loopband gaan doen, zodat ik ook een kwartier kan rennenquote:Op maandag 9 juli 2012 23:27 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Doe jij loopband? Ik kan dat niet eensJa die daar voor die spiegels staan
Maar bij groepslessen van dingen vaak wel.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:28 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je moet niet denken dat je bij F4F gecorrigeerd wordt hoor
Tsja dat is waar. Maar zolang het goed voelt en het geen pijn geeft, moet het kunnen.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:27 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Valt mee, kan de meeste dingen toch wel thuis/buiten. Het enige nadeel is dat je er iets beter moet letten dat je niet foute bewegingen maakt (waarmee je jezelf dus in de kreukels/nesten werkt), omdat er niemand is om je te corrigeren.
Ik doe niet aan groepslessen. Dat verpest mijn imago als lone ranger.quote:Op maandag 9 juli 2012 23:29 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Maar bij groepslessen van dingen vaak wel.Heb het aan den lijve ondervonden... Als je niet goed stond kreeg je gewoon een (zachte) pets.
Was wel een topwijf verder.
Ze schreeuwde alleen wel ongelofelijk hard altijd en de muziek kon je buiten het gebouw horen.
quote:Op maandag 9 juli 2012 23:30 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik doe niet aan groepslessen. Dat verpest mijn imago als lone ranger.
Nee, niet naar die film van Johnny Depp die nog uit moet komen, maar een ouderwetse lone rangerquote:
Vandaag mijn bsa fiksen. Gelukkig is er bij mij 4 jaar geleden ADD geconstateerd en was ik dat eigenlijk een soort van vergeten.quote:
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 07:27 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Vandaag mijn bsa fiksen. Gelukkig is er bij mij 4 jaar geleden ADD geconstateerd en was ik dat eigenlijk een soort van vergeten.
Vanaf nu zijn ADD'rs de nieuwe übermenschen.
Het is dan ook in het vorige decennium geconstateerd.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 07:46 schreef MohMi het volgende:
[..]AD(H)D, de meest overtrokken conclusie van dit decennium
waar denk je dat de trend is gezet?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 07:49 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Het is dan ook in het vorige decennium geconstateerd.
Ik vind jou steeds tofferquote:Op dinsdag 10 juli 2012 07:46 schreef MohMi het volgende:
[..]AD(H)D, de meest overtrokken conclusie van dit decennium
Aww.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 06:52 schreef MohMi het volgende:
good morning! wederom bijna verslapenmss toch maar een derde wekker aanschaffen
QFT. Mijn broertje zou officieel ook ADD hebben, maar dat is behoorlijk overdreven.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 07:46 schreef MohMi het volgende:
[..]AD(H)D, de meest overtrokken conclusie van dit decennium
Is hij soms druk of kan hij zich af en toe niet 100% concentreren?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 09:22 schreef Muisraket het volgende:
QFT. Mijn broertje zou officieel ook ADD hebben, maar dat is behoorlijk overdreven.
Druk is alleen ADHD hè, ADD gaat alleen over concentratie. En ik geloof best dat hij daar een beetje moeite mee heeft en ook best dat hij er meer moeite mee heeft dan de doorsnee persoon, maar dat het zodanig is dat hij er echt problemen van ondervindt, lijkt me sterk.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 09:25 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Is hij soms druk of kan hij zich af en toe niet 100% concentreren?
Van dat ADHD weet ik wel hoor. Maar zo sneu tegenwoordigquote:Op dinsdag 10 juli 2012 09:47 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Druk is alleen ADHD hè, ADD gaat alleen over concentratie. En ik geloof best dat hij daar een beetje moeite mee heeft en ook best dat hij er meer moeite mee heeft dan de doorsnee persoon, maar dat het zodanig is dat hij er echt problemen van ondervindt, lijkt me sterk.
Haai handjequote:Op dinsdag 10 juli 2012 09:58 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Van dat ADHD weet ik wel hoor. Maar zo sneu tegenwoordig![]()
HOI DJ
Of kinderen die niet super sociaal zijn: autisme-onderzoeken en allesquote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:01 schreef DeJori het volgende:
[..]
Haai handje
AD(H)D vind ik net zoiets als dyslectie: er zijn vast wel mensen die het hebben, maar je krijgt dat stempeltje al als je ook maar de kleinste hints van een probleem vertoont.
Doet me denken aan deze speech:quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:06 schreef Ceased2Be het volgende:
Het komt vaak ook voort uit de ouders van tegenwoordig; je kind MOET speciaal zijn. Is het niet in de positieve zin, dan maar in de negatieve zin want zijn niet-presteren moet ergens aan te wijten kunnen zijn.
Dat 90% van de bevolking altijd al middelmatig is geweest doet niet terzake.
Scholen doen er ook maar al te graag aan mee hoor. Als je niet snel genoeg kan lezen ben je speciaal, als je je niet 10 uur achter elkaar kan concentreren ook, en als je wat energie hebt, pfff dan ben je helemaal speciaal. 'Oh mijn zoon kan niet goed leren? Laat ik net zo lang zoeken naar een ziekte die goed bij hem past.'quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:06 schreef Ceased2Be het volgende:
Het komt vaak ook voort uit de ouders van tegenwoordig; je kind MOET speciaal zijn. Is het niet in de positieve zin, dan maar in de negatieve zin want zijn niet-presteren moet ergens aan te wijten kunnen zijn.
Dat 90% van de bevolking altijd al middelmatig is geweest doet niet terzake.
Amen!quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:01 schreef DeJori het volgende:
[..]
Haai handje
AD(H)D vind ik net zoiets als dyslectie: er zijn vast wel mensen die het hebben, maar je krijgt dat stempeltje al als je ook maar de kleinste hints van een probleem vertoont.
Dat zou goed kunnen ja. Maar dat er echt te veel stempeltjes is wel waar. Nu werkt mijn vader op een kleine school, dus is het niet volledig representatief, maar hij heeft klassen waar bijna iedereen (!) één of meerdere stempels heeft, echt compleet bizar.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:20 schreef shifto het volgende:
Inherent hieraan is wel dat mensen tegenwoordig minder snel stempeltjes geven omdat iedereen maar te snel stempeltjes zou uitdelen. Vooral middelbare scholen zijn hier nu voorzichtig in (vooral met het inschakelen van externe experts).
Dus doordat eerst teveel mensen stempeltjes kregen, krijgen nu misschien mensen die het wel zouden moeten hebben (bijv, voor extra examen tijd), het niet meer. Sprak hier laatst met iemand van jeugdzorg over en het word echt raar zo.
On a side-note. Kreeg ineens een DM dat je mij gequote hadquote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:21 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Dat zou goed kunnen ja. Maar dat er echt te veel stempeltjes is wel waar. Nu werkt mijn vader op een kleine school, dus is het niet volledig representatief, maar hij heeft klassen waar bijna iedereen (!) één of meerdere stempels heeft, echt compleet bizar.
Dat had ik ookquote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:26 schreef shifto het volgende:
[..]
On a side-note. Kreeg ineens een DM dat je mij gequote had
Ik nu ook. Handig in normale discussies, maar in slowchats lijkt me het vrij irritant.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:26 schreef shifto het volgende:
[..]
On a side-note. Kreeg ineens een DM dat je mij gequote had
Liep inderdaad al langer mee in beta..quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:34 schreef Muisraket het volgende:
Het schijnt er inmiddels sowieso weer uitgesloopt te zijn. Korte bèta.
Extra examentijd is ook zoiets: in het echte leven krijg je later ook geen extra tijd van de baas omdat je niet zo snel kan lezen hoor.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:20 schreef shifto het volgende:
Inherent hieraan is wel dat mensen tegenwoordig minder snel stempeltjes geven omdat iedereen maar te snel stempeltjes zou uitdelen. Vooral middelbare scholen zijn hier nu voorzichtig in (vooral met het inschakelen van externe experts).
Dus doordat eerst teveel mensen stempeltjes kregen, krijgen nu misschien mensen die het wel zouden moeten hebben (bijv, voor extra examen tijd), het niet meer. Sprak hier laatst met iemand van jeugdzorg over en het word echt raar zo.
Oei, agressie. Even zoeken in mijn label-database wat bij jou past.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 11:59 schreef shifto het volgende:
Must... resist... urge... to... kick... a lot of people... in the face...
Hebben ze de servers in de fik gestoken?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:03 schreef shifto het volgende:
Niks bijzonders. Gewoon een paar dingen tegelijk. Paar mensen verdienen een pijnlijke dood. Paar andere verdienen een lange marteling. En weer een paar andere moet ik gewoon geen energie meer instoppen.
Vast wel. Heb dan in ieder geval niets geplandquote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:04 schreef MohMi het volgende:
meeten volgende week op euh...vrijdag ofzo..? iemand zin om dan een biertje te doen?
Zijn ze nieuwe bijnamen aan het verzinnen voor je?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:03 schreef shifto het volgende:
Niks bijzonders. Gewoon een paar dingen tegelijk. Paar mensen verdienen een pijnlijke dood. Paar andere verdienen een lange marteling. En weer een paar andere moet ik gewoon geen energie meer instoppen.
I couldn't care less.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:13 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Hebben ze de servers in de fik gestoken?
Nee dat zou wel leuk zijn, het heeft ook geen betrekking op mijn collega's ofzo.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:16 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zijn ze nieuwe bijnamen aan het verzinnen voor je?
Oh, heeft het dan betrekking op mij?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:17 schreef shifto het volgende:
Nee dat zou wel leuk zijn, het heeft ook geen betrekking op mijn collega's ofzo.
Ik kende hem alquote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:20 schreef Muisraket het volgende:
Oké, normaal gesproken deel ik niet (snel) dingen van het internet, maar dit is zó ontzettend verkeerd/fout op 3783 verschillende manieren dat ik niet wist of ik moest lachen of moest huilen.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:24 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik kende hem alIk ken ook nog wel een andere leuke papegaaienmop.
Komt een neger met een papegaai op z'n schouder in een café. Zegt de barman: 'zo, waar heeft u die vandaan?!' Zegt die papegaai: 'Congo.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |