quote:Op zondag 8 juli 2012 14:53 schreef MaleDuck het volgende:
Ook mijn verslag maar even in een spoiler gezetNice!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
quote:Op zondag 8 juli 2012 14:53 schreef MaleDuck het volgende:
Ook mijn verslag maar even in een spoiler gezetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wil mijn idee verwerkt zien. Volgens mij heb ik 1 verslag gemist!.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
Jammer meidquote:Op zondag 8 juli 2012 14:53 schreef Maraca het volgende:
Ok, slecht nieuws. Het herstelloopje van gisteren heeft mijn been niet goed gedaan. Heb er nog goed last van vandaagNet even naar de winkel geweest en daar wat Perskindol gehaald en een icepack.
Betere nieuws is dat ik mijn oude hometrainer weer terug krijgMijn moeder wilde hem sowieso al teruggeven omdat ze niet wil dat ik in het donker loop en ze nu toch een loopband heeft. Haal hem volgende week op bij mijn ouders. Dus dan kan ik toch nog sporten zonder mijn been teveel te belasten
Daarom heb je ziekteverzuim...quote:Op zondag 8 juli 2012 15:03 schreef Maraca het volgende:
[..]
Heel ergAlleen is afspraken maken met de huisarts bijna geen doen met mijn werkschema.
De active gel werkt wel. Pijn is wegquote:
Theoriequote:
Kruidvat hot/cold pack. EUR 3,50 incl. beschermingsgaasje.quote:Op zondag 8 juli 2012 15:47 schreef CantFazeMe het volgende:
Waar kan ik goedkoop icepacks halen? Een set wellicht?. Uiteraard met bescherminggaasjes.
Race across America with James Cracknell.quote:Op zondag 8 juli 2012 15:47 schreef Maraca het volgende:
Trouwens. Gisteren werd gepost over een documentaire over iemand die moest revalideren en weer ging lopen en een paar andere. Welke waren dat?
En diezelfde kerel bij de Marathon Des Sables was de anderequote:Op zondag 8 juli 2012 15:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Race across the USA with James Cracknell was de ene.
👍quote:Op zondag 8 juli 2012 15:48 schreef Maraca het volgende:
[..]
Kruidvat hot/cold pack. EUR 3,50 incl. beschermingsgaasje.
Waarom moet je er meerdere hebben dan? Het is een vrij grote coldpack, twee kleine eigenlijk. Zou je ze ook los van elkaar kunnen knippen, vraag ik me af? Zodat je twee vierkanten hebt?quote:Op zondag 8 juli 2012 15:54 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
👍
Haal ik morgen even op. P/s? Sets aanwezig?
Praktijkquote:
Dankjequote:Op zondag 8 juli 2012 15:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Race across America with James Cracknell.
http://www.discoveryuk.co(...)ith-james-cracknell/
Jij ookquote:Op zondag 8 juli 2012 15:52 schreef GotC het volgende:
[..]
En diezelfde kerel bij de Marathon Des Sables was de andere
Per stuk ja.quote:Op zondag 8 juli 2012 15:54 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
👍
Haal ik morgen even op. P/s? Sets aanwezig?
Eeeeh, zou ik niet doenquote:Op zondag 8 juli 2012 15:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Waarom moet je er meerdere hebben dan? Het is een vrij grote coldpack, twee kleine eigenlijk. Zou je ze ook los van elkaar kunnen knippen, vraag ik me af? Zodat je twee vierkanten hebt?
Dat is het sowieso al omdat je structureel 2 uur per dag minimaal overwerkt.quote:Op zondag 8 juli 2012 15:57 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Praktijk
Je kan het jezelf moeilijk of makkelijk maken, maar je bent er zelf bij gebaat om een dr. te zien. Plus je baas is er op de lange termijn bij gebaat omdat je minder ziek bent en beter tegen stress kan. Maar.. je moet het helemaal zelf weten, tis jou lichaam niet de mijne. En als je baas niet 2 uur zonder je kan, dan is er iets goed mis met de bedrijfsvoering.
Vroeg mij het alleen afquote:Op zondag 8 juli 2012 15:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Waarom moet je er meerdere hebben dan? Het is een vrij grote coldpack, twee kleine eigenlijk. Zou je ze ook los van elkaar kunnen knippen, vraag ik me af? Zodat je twee vierkanten hebt?
Wat jammer ja. Toch te ver gepushed. Of was je zo van slag van vrouwelijke loopsterquote:Op zondag 8 juli 2012 16:13 schreef Dr.Sexy het volgende:
Geen telefoon mee ivm met Drentse Moesson.
http://www.endomondo.com/workouts/nXYsyWt3-WU
Heb mezelf echt moeten pushen, en zodanig dat ik echt een heel stuk van de route met moeite kan herinneren, was zo.. eh ja ver heen dat ik me niet meer op de weg aan het concentreren was en puur aan het lopen was.
Heb mezelf maar een paar keer hoeven corrigeren m.b.t. looptechniek, en voor de rest nergens last van.
Toch niet echt tevreden.
hi-la-risch echt geef me snel een fles zuurstof want ik kom niet meer bij. Van het lachen he.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:17 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Wat jammer ja. Toch te ver gepushed. Of was je zo van slag van vrouwelijke loopster.
quote:Op zondag 8 juli 2012 16:19 schreef Dr.Sexy het volgende:
[..]
hi-la-risch echt geef me snel een fles zuurstof want ik kom niet meer bij. Van het lachen he.
Misschien als je enkel weer helemaal goed is wat meer regelmaat in je lopen brengen? Wandelen is trouwens echt geen schande hequote:Op zondag 8 juli 2012 16:13 schreef Dr.Sexy het volgende:
Geen telefoon mee ivm met Drentse Moesson.
http://www.endomondo.com/workouts/nXYsyWt3-WU
Heb mezelf echt moeten pushen, en zodanig dat ik echt een heel stuk van de route met moeite kan herinneren, was zo.. eh ja ver heen dat ik me niet meer op de weg aan het concentreren was en puur aan het lopen was.
Heb mezelf maar een paar keer hoeven corrigeren m.b.t. looptechniek, en voor de rest nergens last van.
Toch niet echt tevreden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |