Roepen dat het aan moet worden gepakt is makkelijk. Bedenken hoe het dan beter kan, dat gaat je nog steeds boven de pet.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 12:17 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het is BNW?! Het theekrans peerreview-knuffel gelul dient snoeihard aangepakt te worden. De misdadige zeepbel dient onplakbaar lekgeprikt te worden.
Zonder enige kritiek of reflectie, dat dan weer welquote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je bent ook hypocriet ook he? Alle wetenschap bij voorbaat verwerpen, behalve als het uit komt. Als één of andere homeopaat een 'wetenschappelijk' onderzoek doet accepteer je dat opeens wel.
Goeie tactiek trouwens, als het te heet wordt onder je voetjes gaan we naar het volgende issuequote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:34 schreef Lambiekje het volgende:
Big Pharma wants nano-scavengers in its drugs
Ha! Leuk straks hebben we nanobots in medicatie.
Lambiekje is een desinformatie-agent voor BigPharma, de illuminatie en de New World Order. Zo lang hij er kritiek op levert op de manier die hij nu hanteert, ziet niemand het als een serieuze bedreiging. Het zou me niets verbazen als zijn zolderkamertje geheel door BigPharma gefinancierd wordt.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je bent ook hypocriet ook he? Alle wetenschap bij voorbaat verwerpen, behalve als het uit komt. Als één of andere homeopaat een 'wetenschappelijk' onderzoek doet accepteer je dat opeens wel.
Lambiekje is idd een hele slechte wereldverbeteraar of een soort cointelpro-zzp-er, ik doe maar geen uitspraak over welke van de twee ik het meest waarschijnlijk vindquote:Op maandag 16 juli 2012 13:04 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Lambiekje is een desinformatie-agent voor BigPharma, de illuminatie en de New World Order. Zo lang hij er kritiek op levert op de manier die hij nu hanteert, ziet niemand het als een serieuze bedreiging. Het zou me niets verbazen als zijn zolderkamertje geheel door BigPharma gefinancierd wordt.
Ik wist niet eens dat cointelpro werkte met zzp-ers. Zou het een beetje betalen?quote:Op maandag 16 juli 2012 13:07 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Lambiekje is idd een hele slechte wereldverbeteraar of een soort cointelpro-zzp-er, ik doe maar geen uitspraak over welke van de twee ik het meest waarschijnlijk vind
Je wordt uitbetaald in bitcoinsquote:Op maandag 16 juli 2012 13:21 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat cointelpro werkte met zzp-ers. Zou het een beetje betalen?
Het gaat al fout bij de tweede zin.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:08 schreef new_moon het volgende:
Interessant verband m.b.t. vaccinaties en kindersterfte
Wat mij betreft is de conclusie dat men terughoudender zou moeten zijn met het vaccineren van je kinderen.
http://gaia-health.com/(...)ths-study-documents/
Op de lange termijn is misschien ook niet zeker of vaccinaties goed zijn voor de individuele gezondheid?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:28 schreef oompaloompa het volgende:
(Tevens zijn de meeste vaccinaties niet om babysterfte tevoorkomen maar voor langetermijn herd-protection)
Euhm nee daar gaat dat paper niet over.quote:
auto immuunziektes lijkt me individueler w.b. gezondheid dan herd protectionquote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:38 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Euhm nee daar gaat dat paper niet over.
ja want als jij het niet even voor ons checkt kunnen we er nog geen conclusies aan verbindenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:35 schreef oompaloompa het volgende:
Studie zit er voor de rest wel legit uit, alhoewel het zo lijkt alsof de auteurs veel vrijheid hebben genomen met het indelen van groepen en verwijderen van outliers, run morgen even de analyse op de echte volledige data.
Nee het paper gaat over een onderzoek gedaan bij muizen waaruit blijkt dat het herhaaldelijk toedienen van een antigen uiteindelijk leidt tot autoimmuunreacties. Ik ken naast evt. malaria-injecties eigenlijk geen enkel vaccin dat herhaaldelijk toegediend wordt. Ik denk dat een van de biologen hier het waarschijnlijk wat beter uit kan leggen, want ik heb zo te zien echt wel wikipedia o.i.d. nodig om precies te begrijpen over welke antigenen en wat voor precieze reacties het gaat, maar het algemene punt gaat over herhaaldelijke blootstelling.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:44 schreef new_moon het volgende:
[..]
auto immuunziektes lijkt me individueler w.b. gezondheid dan herd protection
echt?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:49 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik ken naast evt. malaria-injecties eigenlijk geen enkel vaccin dat herhaaldelijk toegediend wordt.
Nee omdat ik graag weet in hoeverre iets betrouwbaar is of niet en er nog steeds van uit ga dat mensen hier dat ook graag willen weten. Kan de resultaten ook voor mezelf houden als je je aan het daadwerkelijk checken van claims stoortquote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:48 schreef new_moon het volgende:
[..]
ja want als jij het niet even voor ons checkt kunnen we er nog geen conclusies aan verbindenthx
Ja ik heb volgens mij geen enkele injectie gehad sinds mijn 5e levensjaar, zou 6 of 7 kunnen zijn maar het is niet zo dat ik maandelijks iets ingespoten krijg nee..quote:
whoehaquote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:49 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
overigens; en dat meen ik serieus, vond ik je gelinkte blog op die eerste stelling na verassend goed in gaan op het paper, lekker verfrissend na al die naturalnews berichten die enorm manipulatief zijn
Dat is meer dan ik dacht, maar ook veel minder dan 12 keer in 2 maandenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:53 schreef new_moon het volgende:
http://www.rivm.nl/Onderw(...)ing/Vaccinatieschema
Fase Leeftijd Prik 1 Prik 2
Fase 1
0 maanden HepB*)
2 maanden DKTP-Hib-HepB**) Pneu
3 maanden DKTP-Hib-HepB**) Pneu
4 maanden DKTP-Hib-HepB**) Pneu
11 maanden DKTP-Hib-HepB**) Pneu
14 maanden BMR MenC
Fase 2
4 jaar DKTP
Fase 3
9 jaar DTP BMR
Fase 4
12 jaar HPV (3X) ***)
totaal niet.quote:Op maandag 16 juli 2012 13:04 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Lambiekje is een desinformatie-agent voor BigPharma, de illuminatie en de New World Order. Zo lang hij er kritiek op levert op de manier die hij nu hanteert, ziet niemand het als een serieuze bedreiging. Het zou me niets verbazen als zijn zolderkamertje geheel door BigPharma gefinancierd wordt.
Moet inloggen. Screw that.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:36 schreef oompaloompa het volgende:
iemand het enorme artikel in de volkskrant gelezen? Erg kritisch maar tegelijkertijd redelijk god onderbouwd. Hoop dat het een politiek punt wordt.
http://www.volkskrant.nl/(...)gebakken-lucht.dhtml
quote:Op maandag 13 augustus 2012 11:02 schreef boyv het volgende:
Niet toegestaan ivm auteursrechten:
http://frontpage.fok.nl/p(...)voorwaarden-fok.html
Kijk eindelijk eens een goed stuk (en dat voor MSM). Het geldgraaien ten kosten van alles dat mag wel eens aangekaart worden. Wat ik wel mis is de woekerpercentage. Veel medicijen zit een marge op van dik 100000% (sommige zelfs 500000%). Mooi om te zien dat het een breder draagvlak krijgt.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:36 schreef oompaloompa het volgende:
iemand het enorme artikel in de volkskrant gelezen? Erg kritisch maar tegelijkertijd redelijk god onderbouwd. Hoop dat het een politiek punt wordt.
http://www.volkskrant.nl/(...)gebakken-lucht.dhtml
quote:Onderzoeksgeld vooral besteed aan nauwelijks betere me-too medicijnen
Het ontwikkelen van nieuwe medicijnen is uitermate risicovol. Het is een stap in het duister waarvan je als farmaceut maar moet afwachten of die resultaat zal opleveren. Als een concurrent een succesvol medicijn ontwikkelt, bijvoorbeeld een statine, weet je al dat je in de buurt zit van een veelbelovende nieuwe winstmaker als je een stofje ontwikkelt dat sterk op dat van de concurrent lijkt. Vandaar dat als een collega-farmaceut bij wijze van uitzondering een doorbraak bereikt, de concullega’s er als de kippen bij zijn om een iets ander molecuul, bijvoorbeeld met een ander atoomgroepje er aan, met een vergelijkbaar werkingsmechanisme te vinden. Het gevolg: er ontstaat een waaier van sterk op elkaar lijkende producten met vaak uiterst nare bijwerkingen, die door de geoliede marketingmachine van farmareuzen worden geplugd.
bron
Is dit een reactie op dat stuk in de volkskrant? Ik begrijp je denk ik niet goed dan. In dat stuk gaat het over het misbruik van octrooien om op die wijze woekerprijzen te kunnen blijven vragen.quote:Op maandag 13 augustus 2012 13:15 schreef Re het volgende:
de grootste denkfout die men maakt is dat men blijkbaar denkt dat een huisarts/specialist een werkweek zou hebben van 500 uur mocht alles zo gaan zoals de hoogleraar of ander consortiumbaas zou willen.
een potje van 10 miljard en alles is opgelost... ik wens ze succes
(en ja hpv vaccinatie is een gotspe)
Dank voor de link, ik ga dat plosone stuk dat genoemd wordt eens lezen.quote:
och wat ik zie is veel schelden en vingertje wijzen maar wat zijn de oplossingen (was ook reactie op een andere bobo eigenlijk van het Erasmus, ik haalde het doorelkaar), maar is meer voor het andere topicquote:Op maandag 13 augustus 2012 13:36 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Is dit een reactie op dat stuk in de volkskrant? Ik begrijp je denk ik niet goed dan. In dat stuk gaat het over het misbruik van octrooien om op die wijze woekerprijzen te kunnen blijven vragen.
[..]
Dank voor de link, ik ga dat plosone stuk dat genoemd wordt eens lezen.
quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:43 schreef .SP. het volgende:
[..]
Ok, een site met informatie bijeengeraapt door onkundige mensen, wat is je discussiepunt?
Het is gemaakt door een onkundig persoon zonder verstand van zaken. Klakkeloos dingen van het internet halen is niet bepaald een correcte bron. Op internet staat ook dat het goed is om je eigen plas te drinken. Dat je van een hanger met poep om je nek gezonder bent etc etc etcquote:Op woensdag 4 juli 2012 11:48 schreef badabingie het volgende:
jij bepaalt niet of zij de onkundige mensen zijn..even onthouden, jij bent degene die onkundig is.
ik ga ook nooit in discussie met mensen zoals jij...te goedgelovig, je snapt er niks van. zinloos..zonde van m'n energie.
-edit, niet doen-
http://barracudanls.blogspot.nl/2012/09/monddood.htmlquote:Monddood
RIVM-directeur Roel Coutinho heeft zijn zaak tegen de kritische arts Hans van der Linde verloren. Terecht: Van der Linde is geen Désirée Röver die denkt dat de griepprik is bedacht door Satanaanhagers of als heksenbrouwsel wordt ingezet tegen de Amerikaanse zwarte bevolking, maar een nuchtere arts (oordeel zelf), die nooit heeft gezegd dat de prik 'bewezen onwerkzaam' is, maar 'onbewezen werkzaam'. Dat is een valide wetenschappelijke discussie die je niet met rechtszaken moet afkappen. Bovendien geeft Van der Linde - zo moest hij het tv-programma Moraalridders toegeven - dezelfde griepprik gewoon aan zijn patiënten, omdat ze erom vragen en hij ze niet mag weigeren.
RIVM deed hem een proces aandeed wegens smaad. Van der Linde stelde in de rechtbank dat hij zich sinds 2001 toelegt op het signaleren en aan de kaak stellen van praktijken van beïnvloeding door de farmaceutische industrie. Hij betwiste dat hij Coutinho privé ervan heeft beschuldigd dat deze zich laat leiden door persoonlijke, zakelijke en profijtelijke belangen en dat Coutinho privé lippendienst betoont aan zakelijke partners.
De rechtbank vond dat Van der Linde de genoemde belangenverstrengeling niet heeft kunnen onderbouwen. Hij heeft Coutinho dus ten onrechte in verband gebracht met een belangenverstrengeling. Maar omdat de arts zijn uitspraken deed in het kader van het debat over de (on)wenselijkheid van griepprikken, heeft hij 'de grenzen van het betamelijke niet overschreden'. De rechtbank gaf Van der Linde nog wel een reprimande: hij moet niet zeuren dat hij door het RIVM monddook wordt gemaakt. Ook dat instituut had het volste recht om een rechter te laten toetsen of de uitspraken kwetsend waren of niet.
goh verrassend dat ingeënte kinderen zieker zijn dan niet-ingeënte.quote:Ingeënte kinderen hebben 500% meer ziekten dan kinderen die niet ingeënt werden.
Voor degenen die op hun hoede zijn voor het inenten van hun kinderen zijn de vermoedens bevestigd. Een recente grote studie bevestigt andere onafhankelijke studies die niet-ingeënte kinderen vergelijkt met ingeënte kinderen. Ze tonen aan dat ingeënte kinderen twee tot 5 keer meer kinderziekten, ziekten en allergieën hebben dan niet-ingeënte kinderen.
Oorspronkelijk vergeleek de recente nog lopende studie niet-ingeënte kinderen met een Duitse nationale gezondheidsenquête uitgevoerd door KiGGS met meer dan 17.000 kinderen tot de leeftijd van 19 jaar. Dit momenteel lopende onderzoek is een initiatief van de klassieke homeopaat Andreas Bachmair. De Amerikaanse aansluiting voor het onderzoek van Bachmair is echter te vinden op de VaccineInjury.info-website die een link heeft toegevoegd voor ouders van ingeënte kinderen om deel te nemen aan het onderzoek. Tot dusver heeft dit lopende onderzoek ruim 11.000 respondenten, voornamelijk uit de Verenigde Staten. Andere studies hebben kleinere groepen gezinnen onderzocht. Niettemin waren de resultaten vergelijkbaar. Uiteraard werden geen van deze studies vermeld in de MSM (mainstream media). Geen enkele werd gefinancierd door de Centers for Disease Control and Prevention (CDC) of de Wereldgezondheids Organisatie (WHO) of eender welke nationaal of internationaal gezondheids-agentschap of medische groep (http://healthimpactnews.com). Ze durven de gezondheid van niet-ingeënte kinderen niet objectief te vergelijken met die van ingeënte kinderen en riskeren de ontwrichting van hun vaxmania (vaccinatie manie). De focus voor alle studies was vooral op kinderziekten die zich voordeden als de kinderen groter werden. Dramatische, slopende of dodelijke vaccin-letsels waren niet de focus, aangezien er zo weinig, vijf procent of minder, daadwerkelijk gemeld worden aan de VAERS ( Vaccine Adverse Injury Reporting System) in de Verenigde Staten, omwille van verschillende redenen waaronder:
• Het is een ingewikkeld systeem dat tijd vergt voor een dokterspraktijk
• Meeste ouders weten niet dat het systeem bestaat
• Alleen bijwerkingen die direct na de inenting optreden worden meegeteld
• Vermits VAERS een vrijwillig systeem is, willen de meeste artsen zichzelf niet in beschuldiging stellen door inentingsletsels, en blijven zo in ontkenning van de inentingsgevaren.
Bijgevolg worden zelfs de meest verschrikkelijke bijwerkingen minimaal erkend, terwijl negatieve lange-termijn gezondheidsproblemen als gevolg van inentingen niet eens als relevant worden beschouwd.
Samenvatting van verschillende onderzoeken
De kinderziekten waarnaar de onafhankelijke onderzoeken meestal vroegen bij de respondenten waren astma, terugkerende tonsillitis, chronische bronchitis, sinusitis, allergieën, eczeem, oorontstekingen, diabetes, slaapstoornissen, bedplassen, dyslexie, migraine, hyperactiviteit, ADD, epilepsie, depressie en tragere ontwikkeling van de spraak of motoriek.
In 1992 onderzocht een Nieuw-Zeelandse groep genaamd de Immunization Awareness Society (IAS) 245 gezinnen met in totaal 495 kinderen. De kinderen waren verdeeld met 226 ingeënte kinderen en 269 niet-ingeënte kinderen. De verschillen waren dramatisch, waarbij de niet-ingeënte kinderen veel minder gekende kinderkwalen hadden dan de ingeënte kinderen (http://www.vaccineinjury.info/images/stories/ias1992study.pdf).
Uit een ander onderzoek in Christchurch, een stad in een Zuidelijke Eiland van Nieuw-Zeeland, bij kinderen die geboren waren in of na 1977, had geen van de niet-ingeënte kinderen astma aanvallen terwijl 25% van de ingeënte kinderen tegen hun 10e levensjaar behandeld waren tegen astma. (http://www.vaccineinjury.info/images/stories/ias1992study.pdf).
Veel van de VaccineInjury.info-opmerkingen van ouders die niet-inenten en deelnamen aan het lopende Bachmair-onderzoek, uitte hun bezorgdheid over het vaccinatie-gevaar en het ontwikkelen van echte natuurlijke immuniteit (http://www.vaccineinjury.info).
Een PhD-immunoloog die het boek Vaccine Illusion schreef, Dr. Tetyana Obukhanych, is ingegaan tegen het dogma van haar medische opleiding en achtergrond. Ze beweert dat ware immuniteit voor een ziekte niet verleend wordt door inentingen, maar wel door de blootstelling aan de ziekte (opgelopen of niet) http://www.vaccinationcouncil.org.
Misschien is de meest informele grassroots-enquête die momenteel loopt wel die van Tim O’Shea, DC, auteur van Vaccination is Not Immunization. Hij vraagt gewoon dat ouders van niet-ingeënte kinderen hem e-mailen met vergelijkende gegevens van de gezondheid van hun kinderen met die van vrienden en gezinnen waarvan ze weten dat ze hun kinderen wel inenten. Dat en meer is te vinden op zijn website (http://www.thedoctorwithin.com).
bron
Ah, je hebt weer een homeopaat gevonden die tegen inenten is.quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
goh verrassend dat ingeënte kinderen zieker zijn dan niet-ingeënte.
Je valt in herhaling. Dat heb je een paar maanden terug al gepostquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
goh verrassend dat ingeënte kinderen zieker zijn dan niet-ingeënte.
nee jullie vallen in herhaling.quote:Op zaterdag 29 september 2012 20:21 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je valt in herhaling. Dat heb je een paar maanden terug al gepostEn er zit nog steeds diezelfde selection bias in!
Je leert ook niets he?
Je moet het soms ook wel erg vaak vragen voordat je een vraag wil beantwoorden hequote:Op zondag 30 september 2012 10:40 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee jullie vallen in herhaling.
Alleen als je correct bronnen kunt zoeken en kan interpreteren, kan kijken naar hoe betrouwbaar die zijn en kan begrijpen kan je een antwoord geven op de problematiek en de grotendeels angstaanjagende onzin die je hier spuit. Dus ergens zit er wel een kern van waarheid in dat het je helpt als je tot op een bepaalde hoogte geschoold bent.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:41 schreef new_moon het volgende:
[..]
want alleen als je academisch geschoold bent kun je nadenken?
bedoel je dat?
wat een onzin!!!!!!!
80% van alle mensen komt in zijn leven in aanraking met het HPV virus. Een groot deel van de mensen raakt dit virus echter ook weer kwijt en heeft geen risico op het ontwikkelen van het meest nare gevolg, namelijk baarmoederhalskanker.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:21 schreef .SP. het volgende:
Maar ach, back on topic dan maar?
Nieuw onderzoek suggereert dat jongens ook tegen HPV moeten worden gevaccineerd.
Mijn mening: Prima, uitroeien dat virus!
Waarom wel, waarom niet, iemand een mening?
Ik moet toch even stellen dat je bron niet bepaald valide of betrouwbaar is.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 00:08 schreef new_moon het volgende:
Interessant verband m.b.t. vaccinaties en kindersterfte
Wat mij betreft is de conclusie dat men terughoudender zou moeten zijn met het vaccineren van je kinderen.
http://gaia-health.com/(...)ths-study-documents/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |