abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_113533602
110627_134533_adopteertourrenner.jpg

Hij is er weer! Op veler verzoek wegens succes verlengd; Het Adopteer een onbekende Tour-renner topic!! Eerder waren er succesvolle edities in 2006, 2007 2008,2009,2010 en 2011 nu dus ook tijdens de Tour de France van 2012, die op 30 juni van start gaat.

Wat is de bedoeling van dit topic? Wel, het concept is dat je een renner kiest waar nog niemand (niet of nauwelijks) van gehoord heeft, en dat je die dan tijdens de Tour volgt in dit topic. Je kunt hier dus alles posten wat betrekking heeft op jouw adoptierenner.

Wie gaan er zich helemaal kapotrijden in (kansloze) ontsnappingen? Welke adoptierenner kan een etappewinst behalen of enkele dagen rondrijden in een leiderstrui?

Potentiële starters hier: http://www.cyclingfever.c(...)&editie_idd=MjI5MTU=

N.b.: mits de geclaimde renner niet wordt opgesteld, mag de desbetreffende user een andere onbekende coureur kiezen. Dat mag uiteraard pas als zeker is dat je eerste claim niet deelneemt en ook moet deze renner nog bechikbaar zijn. Geef je alternatief s.v.p. per PM door aan franklop

N.b. 2: Door blessures, ziektes of andere omstandigheden kunnen alsnog last minute rijders worden vervangen. Daarom een oproep aan alle deelnemers om vrijdag of zaterdagochtend nog eens een laatste maal te checken of je adoptierenner ook echt deelneemt. Kijk hiervoor naar bv cyclingstartlists.com,of het lees het laatste nieuws op FOK!sport

N.b. 3: De organisatie bepaald of een renner te bekend is of niet. Er wordt hiermee rekening gehouden dat de meeste volgers enkel en alleen de Tour de France kijken. Het kan dus best zijn dat jij een renner te bekend vindt, terwijl de adoptieouder nog nooit van hem heeft gehoord.

Adoptiegeschiedenis

2012: 1 |
2011: 1 | 2 | 3 | 4
2010: 1 | 2 |
2009: 1 | 2 | 3 | 4
2008: 1 | 2 |
2007: 1 | 2 | 3
2006: 1 | 2

:? Welke renners zijn er geadopteerd en door wie?

Sasman- Johannes Fröhlinger, de routinier
TheFastOne- Jorge Azanza, de man met de ijzeren kuiten
Ajacied422- Albert Timmer, De nieuwe "Timmertje Timmertje"
Sjoerd102- Roy Curvers
SaintOfKillers- Julien Simon, aanvaller in spé
DecoAoreste- Davide Vigano
Gitank2- Julien Fouchard, Le Fou
ShinyStar- Yann Huguet
Baggerbaas- Jan Ghyselinck
Mexicanobakker- Steven Cummings
Littlecreep- Brett Lancaster
Chiapucci- Gorka Izagirre, de Brute Bask
Pranjicc- Rafael Majka
Mani89- Ruben Perez, de eeuwige grijze muis
Assie- Kasper Klostergaard Larsen
Franklop- Fabrice Jeandesboz, koning chasse patate
Felagund- Guillaume Levarlet
Mr-DG- Pablo Urtasun Perez
Falco- Dmitri Fofonov
Borisz- Cyril Lemoine
IkeDubaku99- Marcel Sieberg
Steven184- Luis Ángel Maté
Kimilotus- Michael Morkov
-Remy- Rémi Pauriol
Drebbelman- Nicolas Edet
Captain_Fabulous- Cyril Gautier
Keano- Francis de Greef
Sausagin- Kris Boeckmans De man met dijen van dynamiet
thewarrior82- Jean-Marc Marino
DeMessias- Dries Devenyns
Leatherface- Eduard Vorganov, de Valk van Voronezh
RemcoW23- Imanol Erviti
SamuelofSEK- Brice Feillu
Fifut- Jimmy Engoulvent
Golaso- Kanstantin Siutsou
TheVulture- Rafael Valls
Cafca - Daryl Impey
Nodisch18 - Yuri Trofimov
DeMessias - Sylwester Szmyd
Hondeck - Anders Lund
3rd Rock - Juan José Haedo, The slowmotion sprinter
Cryforhelp - Rémy Di Gregorio
Aguero - Giovanni Bernaudeau
Marcodej - Federico Canuti
Ericr - Arnold Jeannesson
Crownhill - Jonathan Cantwell
Madhouse 11 - Damien Gaudin
Tdrone - Patrick Gretsch
MyTiredFeet - Michael Schär
Paul-89 - Yohann Gène
Tommeke - Blel Kadri
Pino112 - Thibaut Pinot
rozecroc - Hubert Dupont
Maleduck - Anthony Delaplace
miep63 - Tony Galoppin
4-elements - Romain Zingle
assie - Simone Stortoni
mitt - Joan Horrach
Vork - Dominic Nerz, De tempobeul uit Wangen
Maarten-Pieter - Kristjan Koren, Het Sloveens Uurwerk
Knuttknuttsson - Yukiya Arashiro, De Speer uit Ishigaki
CyclingGirl - Maxime Bouet
Panthera. - Mickaël Cherel
DutchSL - Ruben Plaza
Raptorix - Anthony Roux
flyguy - Giampaolo Caruso
MarijeH - Christian Knees
CrushedTinBox - Sébastien Minard, de man met de gebronsde benen
ThePlaneteer - Marco Marzano
UIO_AMS - Gregory Henderson, the nr 1 winner of the year

Een omschrijving van de renner in enkele woorden voor in de OP lijkt me een leuke toevoeging :)

[ Bericht 6% gewijzigd door UIO_AMS op 09-07-2012 11:29:59 ]
Neil LOVES Carrots!
pi_113545621
Rouet voor cyclinggirl graag :)
Haters gonna hate.
  vrijdag 29 juni 2012 @ 09:29:18 #3
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_113546406
Moet nog even vandaag een facebook pagina voor m'n held maken, ook in het frans natuurlijk. Misschien kan ik wat fans van de 'waarderingspagina' van m'n troef van vorig jaar er naar toe lokken....
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
  vrijdag 29 juni 2012 @ 10:10:28 #4
3878 Vork
Manisch creatief
pi_113547505
Zowaar een omschrijving :)
pi_113548455
Kan ik ook in de lijst met Mickaël Cherel, al geclaimd in het vorige topic?
pi_113548754
Ik vul later vandaag de lijst aan.
pi_113549696
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 juni 2012 08:46 schreef CyclingGirl het volgende:
Rouet voor cyclinggirl graag :)
Bouet bedoel je. ;)
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_113550438
Cherel is goedgekeurd.
pi_113550965
Ik heb er twee aan toegevoegd, nog meer mensen die nog in de OP missen?

Ook wat leuke beschrijvingen zijn welkom (ik heb er zelf ook een paar verzonnen).

Zo heb ik mijn Fouchard "Le Fou" genoemd, want hij gaat nog wel een gekke stunt uithalen (in positieve zin) in deze Tour *O*
Neil LOVES Carrots!
pi_113551466
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juni 2012 11:51 schreef Gitank2 het volgende:
Ik heb er twee aan toegevoegd, nog meer mensen die nog in de OP missen?

Ook wat leuke beschrijvingen zijn welkom (ik heb er zelf ook een paar verzonnen).

Zo heb ik mijn Fouchard "Le Fou" genoemd, want hij gaat nog wel een gekke stunt uithalen (in positieve zin) in deze Tour *O*
Is Christian Knees goedgekeurd? Zo ja zou ik hem dan mogen adopteren.
Beter iets moois verliezen, dan dat je het nooit hebt gehad.
pi_113552124


Guillame Levarlet werd op 25 juli 1985 in Beauvais vlakbij Parijs geboren. Als belofterenner won hij La Cote de Picardie, o.a. ook gewonnen door Sylvain Chavanel, Andrej Kashjetskin, Arnaud Démare en Djamolidin Abdoesjaparov. Ook eindigde hij als 6e in de Tour de L'avenir in 2007, die werd gewonnen door onze landgenoot Mollema.

Bij de profs begon zijn carriere bij Franceise de Jeux, maar het meeste succes heeft hij voor zijn huidige team Saur, waarvoor hij begon te koersen in 2010. Hij boekte zijn eerste (etappe-)overwinning tijdens de Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon. In 2011 verbeterde hij deze prestatie door beide etappes in deze koers te winnen en het eindklassement. Dat Levarlet een veelzijdig renner is bewees hij dit jaar door achter Moreno 2e te worden in de Vuelta a Castilla y Leon.

Ik hoop dat hij dit jaar zich zal laten zien in de ontsnappingen en dat hij zijn kopman Coppel goed kan bijstaan tijdens deze Tour de France.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_113552378
Mickaël Cherel
Geboortedatum: 17 Maart 1986 (26 jaar)
Geboorteplaats: St Hilaire du Harcouët
Lengte: 1.83m
Gewicht: 66kg
Professional sinds: 2007



Mickaël Cherel is een typische Franse wielrenner uit St Hilaire du Harcouët, een klein dorpje in Normandië. Het is geen specialist, maar vooral wat kleinere beklimmingen kan hij goed verteren. Cherel heeft ook een duidelijke mening over wielrennen: in de aanloop naar deze Tour verweet hij ploegen als Sky het wielrennen de nek om te draaien. Resultaatfietsen, Cherel moet er niks van hebben en ziet liever renners aanvallen. Zelf gaat hij dat ook doen, naar voorbeeld van Jeremy Roy, zijn held uit de vorige Tour.

Het ultieme doel van Mickaël is een etappezege, maar ook de bolletjestrui spreekt hem aan. "Het is een trui die me goed ligt," aldus de jonge Fransman. Zeker in het eerste deel van de Tour zal hij een kans maken om de witte trui met rode stippen te dragen, als hij in de goede ontsnapping meezit. Die kans is groot, want hij heeft ook een belofte gedaan. "Ik zal er alles aan doen om te voorkomen dat er een ontsnapping wegrijdt zonder renner van AG2R." AG2R, het meest bekend van de opvallende shirts met bruine broeken, is de huidige ploeg van Cherel, die zijn profcarriere startte bij Francaise de Jeux, in 2007. Begin vorig jaar stapte hij over naar zijn huidige werkgever, voor wie hij nog geen overwinningen heeft kunnen behalen.



Winnen is sowieso een probleem voor de Normandiër. Zelf denkt hij dat de overwinning wel komt als hij blijft rijden zoals hij doet. Helemaal ongelijk heeft hij daar waarschijnlijk niet in, zo werd hij in de Tour van Romandië van 2011 al eens tweede in een moeilijke etappe, achter ene Alexandre Vinokourov. Dit jaar is zijn beste resultaat een derde plaats in een etappe in de ronde van Catalonië. Dat zal snel veranderen, ik heb er alle vertrouwen in dat deze sympathieke Fransman zijn eerste grote overwinning sinds het Frans kampioenschap op de weg voor junioren in 2003 kan gaan bijschrijven, niet in het minst omdat de beste man meer motivatie heeft dan ooit na de geboorte van zijn dochter, een maand of 3 geleden!
pi_113553487
Ruben Plaza was in het vorige topic al goedgekeurd, dus aub voor mij er bij zetten in de OP :)
pi_113555499
Aangevuld Dutch. Ik heb ook Anthony Roux als adoptierenner van Raptorix en Giampaolo Caruso als adoptierenner van flyguy erbij gezet. :)
pi_113555516
Mis ik nog renners?
pi_113555822
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juni 2012 12:05 schreef MarijeH het volgende:

[..]

Is Christian Knees goedgekeurd? Zo ja zou ik hem dan mogen adopteren.
Ik ga er niet over, maar wmb wel.
Neil LOVES Carrots!
pi_113555891
Knees is w.m.b. akkoord. :)
  vrijdag 29 juni 2012 @ 14:15:48 #18
373176 CrushedTinBox
What goes up must go down.
pi_113556942
Ik zou graag Sébastien Minard willen.
Het leven is een toverbal.
pi_113557161
D'accord. :)
  vrijdag 29 juni 2012 @ 14:24:02 #20
373176 CrushedTinBox
What goes up must go down.
pi_113557338
Met bijnaam: de man met de gebronsde benen aub :)
Het leven is een toverbal.
pi_113561412
Julien Fouchard heeft de krant al gehaald.
Op het plaatje lijkt hij verslagen te worden, maar dat is een vertekend beeld: hij wint juist ala Pieter Weening eens in Gerardmer.

Julien is van plan om het te herhalen, maar dan wel met meer voorsprong dan een banddikte, want die spanning is niet zo goed voor de immer hardwerkende coeur de coureur!

Neil LOVES Carrots!
pi_113563952
Damien Gaudin is zo onbekend, dat zijn ploegleider hem toch niet heeft geselecteerd. Kan dus een streep door zijn naam.
Oud Wereldkampioen
4-voudig Nederlands Kampioen
je mag me aanraken
pi_113568147
Daryl en zijn ploeg zijn er klaar voor:


pi_113572321
http://www.katushateam.com/the-pro-team/eduard-vorganov/

Eduard Vorganov, alias de Valk van Voronezh. Als een roofvogel stort hij zich op zijn prooi. Meestal is dat de eindstreep. Maar ook wil de olijke Rus nog wel eens andere wielrenners als mikpunt gebruiken. Op onderstaand filmpje is mijn adoptierenner in de Vuelta van 2008 aan een heroïsche achtervolging op de gevleugelde berggeit David Herrero bezig tijdens de beklimming van de gevreesde Cueña les Cabres.


De 29-jarige Eduard Vorganov komt uit het zuidwesten van Rusland, niet ver van de grens met Oekraïne. Het beste komt de Valk van Voronezh tot zijn recht op heuvelachtige parcoursen. Vorige week boekte Vorganov nog de grootste triomf van zijn loopbaan door het Russisch kampioenschap op de weg voor zich op te eisen. Tot zijn andere topresultaten behoren de tweede plaats in de Clásica de Almería in 2007 en een derde plaats in de vierde etappe van de Ronde van Asturië van datzelfde jaar. Dit bewijst al dat Vorganov in zijn element is wanneer de weg omhoog loopt.

Onze 1,77 meter lange vriend uit Rusland heeft iets met Nederland. De Amstel Gold Race is zijn favoriete koers. Zijn lijflied is 'The World is Mine' van David Guetta. Helaas voor de dames is Eduard de onoverwinnelijke al bezet. Getrouwd zelfs.

Het EK voetbal leverde niet het succes op waar men van Moskou tot Magadan (of van Kaliningrad tot Kamchatka) zo vurig op hoopte, maar Eduard Vorganov gaat de Russen alsnog een mooie sportzomer bezorgen.

Het enige dat me rest te zeggen is een welgemeend 'Davai!'
pi_113585565
Ik zou grag Jorge Azanza Soto willen adopteren.

als dat niet kan/mag graag davide malacarne
pi_113586508
Mijn adoptierenner Jean-Marc Marino is 28 jaar en al 7 jaar professional (0 overwinningen). Hij mag dit jaar zijn debuut maken in de Ronde van Frankrijk voor het Franse team van Saur-Sojasun. Marino is een gewaardeerde knecht in zijn ploeg die zich vooral zal inzetten om zijn kopman Jerome Coppel te helpen. Zijn beste resultaat dit jaar is een 8e plaats in Paris-Camembert.

pi_113586559
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 05:47 schreef gomi het volgende:
Ik zou grag Jorge Azanza Soto willen adopteren.

als dat niet kan/mag graag davide malacarne
Zijn beiden al geadopteerd. Azanza door TheFastOne (zie OP) en Malacarne door DeeBee (Adopteer hier een onbekende Tour-renner 2012, staat nog niet in OP).
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 30 juni 2012 @ 11:19:26 #28
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_113588377
Romain Zingle

Romain Zingle, alias 'Rode Romain', begint vanmiddag aan zijn tweede Tour. De voor veel volgers onbekende renner van Cofidis heeft de eer in zijn eigen land te mogen starten. En zelfs in zijn eigen taalgebied, want Zingle is afkomstig uit Lobbes in Henegouwen.

De Belg wil dit jaar beter presteren dan in zijn eerste Tour. Met een 152e plek in de eindrangschikking en een 34e plek in de 6e etappe als hoogtepunt kon hij niet tevreden zijn. Maar nu, een jaartje ouder, is hij vastbesloten om zich te tonen aan het wielerpubliek.

De 24-jarige Zingle presteerde bij de beloften vrij behoorlijk. Een grote overwinning wist hij ook daar niet te behalen, maar hij werd onder meer twee keer tweede in Luik-Bastenaken-Luik voor beloften. Die lijn wist hij door te zetten naar de profs, want in de Vuelta van 2010 behaalde hij in de 10e etappe een tweede plek achter winnaar Imanol Erviti.

Zingle vertrekt vandaag om 16:25 uur in de proloog.

That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_113591653
Arthur Vichot



Deze 23-jarige Fransoos rijdt voor het Franse FDJ-Big Mat. Hij zal niet echt meedoen in het klassement, maar wellicht weet hij te verrassen in een etappe. Tijdens een deelname van Vichot aan de Tour Down Under werd hij behandeld als een diva, wat een traditie is voor één onbekende renner in die ronde. Zo werd hij verwend in hotels en zijn naam op de grond gekalkt. Daarom geef ik hem de passende bijnaam De Dralende Diva (je moet wat hè :s) :P )
pi_113591794
Daar was hij geadopteerd door een grote groep fans, dus ook Down Under is dat fenomeen doorgedrongen.
Neil LOVES Carrots!
pi_113599361
Arthur Vichot, 115e in proloogje. Rustig aan gedaan voor rest van Tour, viel toch weinig eer te halen vandaag :P .
pi_113599466
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 17:46 schreef Zhero het volgende:
Arthur Vichot, 115e in proloogje. Rustig aan gedaan voor rest van Tour, viel toch weinig eer te halen vandaag :P .
Zelfde geldt voor Mickaël Cherel, 197e, niks mis mee :P
pi_113599625
Anders Lund 195e vandaag, toch nog 3 man achter zich weten te houden ^O^
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_113599644
Federico Canuti 156e. Lekker anoniem, zoals het hoort.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  zaterdag 30 juni 2012 @ 17:58:23 #35
300815 Sasman
Kijk en leer...
pi_113599691
Fröhlinger 143ste op 40 seconden. Beetje sparen.
Trotse Belg.
  zaterdag 30 juni 2012 @ 18:00:34 #36
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_113599761
194. ESPPEREZ MORENO Ruben 36 EUSKALTEL - EUSKADI 08' 15'' + 01' 02''

Lekker relaxed, lekker anoniem.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_113600030
Fouchard kwam helaas niet in beeld tijdens zijn proloog, niet eens een glimpje.
Een of andere Britse renner was de blikvanger en ook de Maas, of all rivers, bleek interessanter cameravoer.
De Maas, je hoort het goed.

"Le Fou" reed toch een behoorlijke tijd, voor zijn veel bekendere landgenoot Pierre Rolland, om er maar eentje te noemen en in dezelfde tijd als Vueltawinnaar Cobo.
Al met al een prima start van zijn eerste Tour en met 44 seconden achterstand wordt er toch al minder naar je gekeken.
Op naar de eerste rit in lijn!
Neil LOVES Carrots!
  zaterdag 30 juni 2012 @ 18:12:43 #38
202421 Mr_DG
Areeverdairchee
pi_113600110
117. ESPURTASUN PEREZ Pablo 38 EUSKALTEL - EUSKADI 07' 48'' + 00' 35''

Mooie prestatie van de Robuuste Bask. Een nanoseconde achter Valverde en nipt voor Ten Dam. Netjes.
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
  zaterdag 30 juni 2012 @ 18:20:14 #39
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_113600339
155e plaats voor De Greef. Nu al gelijk een baas energie sparen om de morgen misschien uit te pakken ?
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
pi_113602153
83e plek voor Tony Gallopin. Ik weet niet of het meevalt of juist niet. Ik las ergens dat hij gespecialiseerd is in tijdrijden. Mooi dat z'n team het geel heeft. Cancellara zal m'n adoptie-tour-rennertje nog veel kunnen leren.
  zaterdag 30 juni 2012 @ 19:31:02 #41
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_113602485
Mijn adoptierenner heeft al de 1e prijs te pakken. *O*
De Rode lantaarn. -O-

quote:
Eerste rode lantaarn voor Curvers
De eerste rode lantaarn in deze Tour de France is voor Roy Curvers.

De Roggelnaar van de Argos-ploeg arriveerde zaterdag na 8 minuten en 19 seconden bij de meet. Daarmee noteerde hij de 198e en langzaamste tijd in de proloog door de straten van Luik.

Het verschil met winnaar Fabian Cancellara bedroeg 1 minuut en 6 seconden.
Roy zal de komende dagen alleen maar kunnen stijgen in het klassement.

Gelukkig lukte het me wel om Roy vanmiddag op de gevoelige plaat te leggen.
Net efkes anges
pi_113603597
Keurige 34e plaats voor Daryl Impey vandaag! Dat beloofd alvast veel goeds voor de rest van de tour :)
pi_113603760
Ik wil graag Thibaut Pinot adopteren.

Of ben ik te laat?
pi_113603935
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 20:04 schreef stalybridge het volgende:
Ik wil graag Thibaut Pinot adopteren.

Of ben ik te laat?
Helaas te laat.

quote:
Pino112 - Thibaut Pinot
Neil LOVES Carrots!
  zaterdag 30 juni 2012 @ 20:20:04 #45
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_113604338
mijn patrick Gretsch is op een fantastische 7e plaats geëindigd vandaag!

7 Patrick Gretsch 215 ARG, DUI +12

In het puntenklassement staat hij nu ook 7e en in het jongeren klassement, schrik niet, 3e!

laten we hopen dat het niet bij dit ene hoogtepunt blijft.
Wat doe ik hier?
pi_113604772
quote:
184. LEVARLET Guillaume 97 SAUR-SOJASUN 08' 04'' + 00' 51''
Guillame Levarlet heeft het rustig aan gedaan, hij eindigde vandaag op de 184e plaats op 51 seconden van winnaar Cancellara. Zo'n proloog is sowieso niet echt de specialiteit van Guillame, dan kun je het beter wat rustiger aan doen en energie sparen. Dit deed hij natuurlijk om morgen te kunnen verrassen. Ik hoop hem dan morgen ook in de aanval te zien.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_113605118
150. FEILLU Brice 94 SAUR-SOJASUN 07' 54'' + 00' 41''

Weinig te winnen als klimmer dus hij heeft het net als bovenstaande teamgenoot relatief rustig aan gedaan. Hopelijk rijd hij morgen wat makkelijker omhoog in de finale om SaintofKillers' adoptierenner (Simon) aan een podiumplek te helpen.
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
  zaterdag 30 juni 2012 @ 20:57:19 #48
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_113605675
Genieten langs de Maas

LUIK - Romain Zingle genoot vanmiddag van de proloog langs de oevers van de Maas. Zoveel publiek, zoveel aanmoedigingen. Hij was er danig van onder de indruk en genoot met volle teugen. Helaas kwam dat zijn prestaties niet ten goede, want met een 178e plek op 48 seconden van Cancellara was hij de slechtste Belg. Niettemin ziet hij vol vertrouwen uit naar de etappe van morgen. Misschien sluipt hij mee in een ontsnapping. Zo niet, dan zal hij de kopmannen Taaramae, Dumoulin en Moncoutie steunen.


Zingle tijdens zijn warming-up voor de proloog
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_113606709
Mijn adoptierenner reed even virtueel in het geel vandaag. Lancastar had heel even de eerste tijd. Komende dagen vooral in een dienende rol voor Goss.
pi_113613503
119e plaats voor Eduard Vorganov op 35 seconden van winnaar Cancellara. Mijn adoptierenner reed dezelfde tijd als Valverde, Ten Dam en Pablo Urtasun. Veelbelovend begin dus. :)

Ik heb Vorganov meermaals zien voorbijcrossen in de warming up en tijdens zijn proloog zelf, maar ik kreeg hem niet goed op de foto. -O-
  zondag 1 juli 2012 @ 01:04:59 #51
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_113616120
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 juni 2012 18:10 schreef Gitank2 het volgende:
Fouchard kwam helaas niet in beeld tijdens zijn proloog, niet eens een glimpje.
Een of andere Britse renner was de blikvanger en ook de Maas, of all rivers, bleek interessanter cameravoer.
De Maas, je hoort het goed.

"Le Fou" reed toch een behoorlijke tijd, voor zijn veel bekendere landgenoot Pierre Rolland, om er maar eentje te noemen en in dezelfde tijd als Vueltawinnaar Cobo.
Al met al een prima start van zijn eerste Tour en met 44 seconden achterstand wordt er toch al minder naar je gekeken.
Op naar de eerste rit in lijn!
tijdens de proloog van mijn adoptierenner werd het station in neeld genomen.
Net efkes anges
  zondag 1 juli 2012 @ 01:24:00 #52
37202 3rdRock
Don't keep it all inside
pi_113616803
Juan Jose Haedo heeft vandaag slechts 34 seconden op het geel verlorenen werd mooi 112e! Nog voor erkende klassementsrenners als Popovitch, Horner en Schleck.

Morgen gaat Haedo Cavendish verslaan en de allereerste Argentijnse Touretappewinnaar worden :Y :Y
And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
  zondag 1 juli 2012 @ 02:07:22 #53
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_113618203
Marcel Sieberg deed het redelijk rustig aan in de proloog. Hij hoefde zich niet overmatig in te spannen voor plek 82. Hij is in de wetenschap dat hij van de week nog aan de bak moet voor Greipel.
  Redactie Sport / Supervogel zondag 1 juli 2012 @ 08:54:50 #54
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_113620486
48. FRA PINOT Thibaut 146 FDJ-BIGMAT 07' 37'' + 00' 24''

^O^ ^O^ ^O^
Topper, mooie klassering :).

[ Bericht 0% gewijzigd door Pino112 op 01-07-2012 11:40:47 ]
  zondag 1 juli 2012 @ 11:20:56 #55
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_113622570
quote:
14s.gif Op zondag 1 juli 2012 08:54 schreef Pino112 het volgende:
48. FRAPINOT Thibaut 146 FDJ-BIGMAT 07' 37'' + 00' 24''

^O^ ^O^ ^O^
Topper, mooie klassering :).
Ik zat al even te denken, wie is nu weer Frapinot... :')

Anyway, Vigano doet het rustig aan en eindigt in de achterhoede. Geen probleem, hij is toch geen specialist in het tijdrijden, dus waarom je dan onnodig moe maken :)
  Redactie Sport / Supervogel zondag 1 juli 2012 @ 11:41:08 #56
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_113623023
quote:
10s.gif Op zondag 1 juli 2012 11:20 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Ik zat al even te denken, wie is nu weer Frapinot... :')

Ohja, ik zie het nu pas :D Nog niet wakker toen ik het postte :').
pi_113637217
Guillame Levarlet had kennelijk vandaag zijn dag niet, hopelijk is hij niet gevallen, maar hij eindigde vandaag als 198e en laatste. Ook in het klassement staat hij nu laatste, op 9'43 van leider Cancellara. In het klassement om de rode lantaarn heeft hij wel bijna 2 minuten voorsprong op ploeggenoot Jean Marc Marino.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_113637349
Canuti solo aangekomen vandaag! Als enige op 1:05 binnen gekomen, op de 85e plaats.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_113637376
152. FEILLU Brice 94 SAUR-SOJASUN 05h 01' 20'' + 03' 01''

Simon gaf blijkbaar aan niet meer mee te gaan sprinten na zijn valpartij en dus heeft het grootste deel van zijn teamgenoten het rustig aan gedaan.
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
pi_113637496
Huguet had gister een redelijke proloog met de 131e plek! Samen met o.a. Scarponi en De Weert op 37 seconden.

Vandaag zat hij ook redelijk voorin met de 78e plek op 45 seconden.

Al met al geen slechte start voor hem! Na de proloog en 1e etappe op een verdienstelijke 77e plek met 1.22 (een achterstand die verder niemand heeft!)
  zondag 1 juli 2012 @ 18:31:28 #61
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_113637553
Simon ging vandaag winnen, het werd echter een 187e plek, dus net niet.

Kutfotograaf.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_113637612
quote:
2s.gif Op zondag 1 juli 2012 18:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
Simon ging vandaag winnen, het werd echter een 187e plek, dus net niet.

Kutfotograaf.
Hij viel (of werd gehinderd) pas bij de 2e valpartij hé. ;) Of was die (indirect) ook veroorzaakt door een fotograaf.?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_113637660
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 18:33 schreef Felagund het volgende:

[..]

Hij viel (of werd gehinderd) pas bij de 2e valpartij hé. ;) Of was die (indirect) ook veroorzaakt door een fotograaf.?
Die fotograaf was bij de 2e valpartij toch?
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
  zondag 1 juli 2012 @ 18:35:06 #64
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_113637670
Volgens mij was de 2e met de fotograaf. De eerste was met Sanchez en Rogers.

Misschien was het de 3e, maar dat was gewoon een gevolg van de 2e, dus alsnog door die fotograaf.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_113638161
Mickael Cherel laat zien dat zijn vorm groeiende is. Na de 197e plaats van gisteren wordt hij vandaag 24e in de eerste groep. Hij stijgt van plaats 197 naar plaats 67 in het algemeen klassement, er zullen niet veel renners zijn die dat kunnen herhalen.
pi_113638275
Jan Ghyselinck vandaag lekker anoniem op een 175e plaats binnengerold.
  zondag 1 juli 2012 @ 18:59:25 #67
202421 Mr_DG
Areeverdairchee
pi_113638309
De eerste echte etappe en meteen laat Pablo Urtasun Perez zien dat hij meedoet!

Uiteindelijk is Urtasun binnengekomen op een mooie 195e plek op ruim 6 minuten van Sagan.
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
  zondag 1 juli 2012 @ 19:00:57 #68
3878 Vork
Manisch creatief
pi_113638362
Nerz kwam vandaag toch mooi in de voorste groep binnen, hierdoor is hij in het algemeen klassement gelijk 86 plaatsen gestegen tot een zeer respectabele 42ste plek. En dan heeft hij waarschijnlijk ook nog heel wat goed werk kunnen doen voor z'n winnende teamgenoot :).
  zondag 1 juli 2012 @ 19:02:29 #69
378489 Zhero
Koekoek!
pi_113638405
Arthur Vichot heeft vandaag ook goede zaken gedaan met een 30e plek. In het algemeen klassement staat deze meneer nu 38e en in het jongerenklassement 6e.

Vichot Powerrrrr!!!

pi_113639466
Tony Gallopin stond gisteren nog 83e. Nu staat hij op 58e plek op 52 seconden van ploeggenoot cancellara. Vandaag kwam hij als 63ste binnen op 23 seconden. En trouwens las ik zonet ook dat hij in het jongerenklassement op een mooie 9e plek staat. Kortom ik mag tevreden zijn over mijn adoptie-rennertje. :)
pi_113640954
Joepiee bouet strijdlustigste renner
Haters gonna hate.
pi_113641629
Daryl Impey heeft vandaag zijn taak als knecht goed volbracht, hij heeft Matthew Goss binnengebracht en kwam als 130 binnen op 2:07 minuten.
  zondag 1 juli 2012 @ 20:44:54 #73
37202 3rdRock
Don't keep it all inside
pi_113643142
Haedo heeft in de finale aanvaller Morkov netjes bijgestaan naar de finish toe en eindigt knap 177e en pakt de 176e plaats in het klassement :)
And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
  zondag 1 juli 2012 @ 20:54:35 #74
378489 Zhero
Koekoek!
pi_113643656
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 19:31 schreef miep63 het volgende:
Tony Gallopin stond gisteren nog 83e. Nu staat hij op 58e plek op 52 seconden van ploeggenoot cancellara. Vandaag kwam hij als 63ste binnen op 23 seconden. En trouwens las ik zonet ook dat hij in het jongerenklassement op een mooie 9e plek staat. Kortom ik mag tevreden zijn over mijn adoptie-rennertje. :)
Die gaat hopelijk nog etappe pakken, echt een baas _O_
  zondag 1 juli 2012 @ 21:20:47 #75
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_113645014
Roy eindigde vandaag op een mooie 87e plek.
In het klassement klimt hij maar liefst 98 plaatsen en staat nu 100e.
Als dit zo doorzet staat hij morgen dus in de top3. :D
ook vandaag Curvers nog even op de gevoelige plaats vastgelegt (na de finish).
Net efkes anges
pi_113652344
Held Morkov in de bolletjestrui :-D
Kimi for wdc 2012
pi_113654134
De eerste etappe van Julien zit erop.
Geen rit voor eigen kansen: daar is het nog te vroeg voor.
Eerst maar eens Rein Taaramae helpen de eerste week alvast eens goed door te komen.

Vervolgens had Fouchard het geluk om met Vinokourov naar de streep te rijden: een van zijn helden.
Vino en Le Fou hadden niet al teveel tijd, aangezien ze elkaar op een paar kilometer van de streep ontmoetten, maar ze wisselden wel wat leuke tactische tips met elkaar uit over hoe het juiste moment van aanvallen kan bepalen of je gek bent of te gek.

Of dat ook gaat helpen voor Julien (Of alexandre) zien we in het vervolg van Le Tour '12.
Neil LOVES Carrots!
pi_113655084
Brett kon vandaag niet echt van dienst zijn voor Goss of Albasini en kwam binnen op een anonieme 137e plek. Dat had ook een reden, want hij was een slootje/meertje ingereden:

bdlancaster twitterde op zondag 01-07-2012 om 18:33:12 Happy to have all my skin still. Went off road into a small pond and come out the other side. My @Orica_GreenEDGE kit ended up a bit brown! reageer retweet
Hopelijk kan hij morgen van meer nut zijn.

[ Bericht 28% gewijzigd door Littlecreep op 02-07-2012 01:00:31 ]
pi_113656900
48 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team

Zelfde tijd als winnaar Peter Sagan.
  maandag 2 juli 2012 @ 00:35:40 #80
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_113657083
'Rode Romain' Zingle heeft de stijgende lijn te pakken. Hij kwam omringd door ploeggenoten Moncoutie en Di Gregorio als 119e over de finish. Hij bleef daarmee onder meer Cavendish en Goss voor, die in dezelfde groep finishten. In het algemeen klassement stijgt Zingle naar de 135e plaats en in het jongerenklassement is hij de top twintig binnengeslopen.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  maandag 2 juli 2012 @ 09:27:03 #81
376238 jantjevertonghen
Overigens Jan Vertonghen _O_
pi_113662730
christian knees adopted
Overigens Jan Vertonghen _O_ Wat een baas was dat _O_
  maandag 2 juli 2012 @ 09:47:58 #82
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_113663109
De Greef eindigde 155ste in de proloog, maar gisteren kon hij zijn positie niet verbeteren. Op de 196ste plaats hield hij alleen twee Fransen onder zich.

Hierdoor zakte onze Francis naar de twee-na-laatste plaats in het algemeen klassement. De Rode Lantaarn is in zicht!
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
  maandag 2 juli 2012 @ 09:59:19 #83
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_113663356
Ik had wat angst voor de proloog, maar Cyril heeft het toch maar even gelapt, binnen een minuut eindigen van Cancelara! Op plaats 174 dan wel, maar toch, een solide begin van de tour.
Gisteren liet hij gelijk een opgaande lijn zien met een 65ste plaats samen met een zekere Kruijswijk, waarover de Nederlander vast tevreden zal zijn, het is niet iedereen gegeven heuvelop samen met mijn kanjer te finishen! Dus na het eerste weekend zien we mijn renner op plaats 71 op 1:09 achter Cancelara, een solide begin van de tour, waar we trots op kunnen zijn.
Allez Cyril! Allez Cyril! Allez Cyril! Allez Cyril! Allez Cyril! Allez Cyril!
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
  maandag 2 juli 2012 @ 10:19:24 #84
236410 MaleDuck
Wees altijd lief voor een eend
pi_113663709
Antony Delaplace heeft een mooi weekend achter de rug, in de proloog wist hij de schade ten opzichte van Cancellara te beperken tot 40 seconden, net als Kroon een Sammy Sanchez, wat hem een 146e plaats opleverde.
Gister reed hij mooi in de kijker, hij was 1 van de 6 vluchters *G* Dat brak hem op in de laatste klim en zat in de groep die 3 minuten verloor, waardoor hij zakte naar de 152e plaats.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>
pi_113663825
De überbrute fiets van Eduard Vorganov is nader te bekijken op Facebook. Leuk kijkje achter de schermen. Moet je wel eerst mijn held 'liken'. Hij heeft aanmoedigingen nodig. w/
  maandag 2 juli 2012 @ 10:33:53 #86
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_113663907
quote:
0s.gif Op zondag 1 juli 2012 20:06 schreef CyclingGirl het volgende:
Joepiee bouet strijdlustigste renner
hey, als ik talent scout voor m'n favoriete wielrenster, adviseer ik geen pannekoek :+
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
  maandag 2 juli 2012 @ 12:15:03 #87
215495 Knutknuttsson
Rood-Wit-Rood
pi_113666322
Na een ietwat tegenvallende proloog staat mijn renner ARASHIRO nu op een 97e plek in het algemeen klassement. We blijven hopen op wat meer aandacht voor deze topper.
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
pi_113669496
Ik zou graag Marco Marzano willen adopteren..?
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  Redactie Sport maandag 2 juli 2012 @ 13:44:29 #89
274204 crew  Mexicanobakker
pi_113669750
Steven Cummings liet zich even gaan in de proloog en haalde wat punten voor de groene trui *O*

In de eerste etappe kon hij dit echter niet nog eens doen en kon ook zijn team de favorietenrol ook niet waarmaken. Hij moest uiteindelijk 3.41 toegeven op de winnaar.

Hopelijk kan deze grote held Cummings de komende weken nog meer goede dingen laten zien.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  maandag 2 juli 2012 @ 17:46:21 #90
37202 3rdRock
Don't keep it all inside
pi_113680101
hoppa! Juan José Haedo, of J-J zoals z'n ploegmaten hem noemen, pakt ff de 8e plaats in de massasprint van vandaag. en daarmee is hij nu al mijn succesvolste adoptierenner ooit :)
And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
  maandag 2 juli 2012 @ 17:47:52 #91
215495 Knutknuttsson
Rood-Wit-Rood
pi_113680164
Keurig als 15e over de streep vandaag!
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
pi_113680254
Levarlet wint vandaag de sprint om de 81e plaats van Zingle, Dumoulin en Vandevelde. Hij begint duidelijk in vorm te komen, dit is al meer dan twee keer zo goed als de vorige twee etappes. Als de steigende lijn zich voortzet wint hij etappe 8.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  maandag 2 juli 2012 @ 18:02:37 #93
202421 Mr_DG
Areeverdairchee
pi_113680682
Urtasun keurig 113e in de buik van het peleton.
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
pi_113682476
Het flitsgesprekje met Vinokourov gisteren heeft vandaag al resultaat geboden voor Fouchard!
Het was dan wel geen aanval of geslaagde sprint, maar wel een prima positie aan de eindstreep.

Julien wist zich namelijk prima te handhaven tussen niemand minder dan Robert Gesink, Jurgen Van den Broeck, Samuel Sanchez, Chris Froome en Bram Tankink en bolde binnen op een hele nette 35e plaats.

Wellicht heeft hij opnieuw advies gevraagd aan een van die mannen, hoe hij morgen voor een verrassing zou kunnen zorgen in de heuvelachtige finale.
Dan kan bijvoorbeeld Rein Taaramae met een aanval als bliksemafleider fungeren en Fouchard vervolgens, wanneer Rein bijna is teruggehaald en niemand hem verwacht, wegspringen.
Neil LOVES Carrots!
  maandag 2 juli 2012 @ 18:54:47 #95
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_113682671
Na een hoop obscure nitwits als adoptierenner te hebben gekozen, dacht ik dit jaar met Julien Simon toch eens een stiekem topper te selecteren.

Met een 172e, 187e en 178e plek doet hij het voorlopig nog stukken slechter dan zijn voorgangers :'). Goed, er zijn verzachtende omstandigheden (gisteren: À 20 km de l'arrivée je suis tombé à cause d'un spectateur alors que j'étais bien placé dans la roue de Philippe Gilbert), maar toch.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_113682776
87. ITA BASSO Ivan 52 LIQUIGAS-CANNONDALE 04h 56' 59'' + 00' 00''
88. ESP GUTIERREZ José Ivan 165 MOVISTAR TEAM 04h 56' 59'' + 00' 00''
89. CRO KISERLOVSKI Robert 188 ASTANA PRO TEAM 04h 56' 59'' + 00' 00''
90. ESP VALVERDE Alejandro 161 MOVISTAR TEAM 04h 56' 59'' + 00' 00''
91. BEL GILBERT Philippe 4 BMC RACING TEAM 04h 56' 59'' + 00' 00''
92. FRA PINEAU Jérôme 197 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 56' 59'' + 00' 00''
93. ESP ASTARLOZA Mikel 32 EUSKALTEL - EUSKADI 04h 56' 59'' + 00' 00''
94. BLR KIRYIENKA Vasili 167 MOVISTAR TEAM 04h 56' 59'' + 00' 00''
95. ITA CANUTI Federico 53 LIQUIGAS-CANNONDALE 04h 56' 59'' + 00' 00''
96. USA LEIPHEIMER Levi 191 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 56' 59'' + 00' 00''

Mooi rijtje.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_113684034
Mijn Spanjaard 97e vandaag, daar komt een zege aan de komende weken.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
pi_113686753
Izagirre houdt zich voorlopig nog rustig met vandaag een bescheiden 137e plaats in de rituitslag. Maar zijn werk komt nog.
pi_113689018
Anders Lund verbetert zich elke dag tot nu toe. Vandaag 109e, de top 100 komt in zicht.
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')