Keimpehart begon over de heerlijkheid van het nazitijdperkquote:Op maandag 25 juni 2012 22:01 schreef Ludd het volgende:
[..]
Waarom betrek je het nu de hele tijd op nazi-Duitsland, mister Godwin?
Er is niks mis mee als mensen vreedzaam samenleven. Zo hoort het ook .... er is geen andere weg dat mensen elkaar in hun waarde laten, maar er is iets ernstig mis met het idee dat Europa vroeger een monocultuur was waar volkeren vreedzaam samenleven.quote:Betrek de situatie eens gewoon op Nederland van voor de jaren zeventig. Wat was er mis met die hoge mate van homogeniteit?
Zat ik er niet eens heel ver naast. Desalniettemin, denk je nou echt dat die Bilderberg-toestand als groep, ook maar iets te zeggen heeft LXIV?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit op de PVV gestemd. Het enige raakvlak dat ik met hen heb is het anti-EU raakvlak. En dan nog in mindere mate.
Ik heb in het verleden VVD, CDA en CU gestemd. En ik denk dat ik in september SGP ga stemmen.
Ben je van origine nederlander of heb je ook iets buitenlands in je zitten?quote:Op maandag 25 juni 2012 21:48 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mij boeit het echt geen reet met wat er in Europa gebeurt. Ik ben niet van plan nog erg lang te blijven
Bingo. Dat is exact het geval.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:07 schreef DDDDDaaf het volgende:
Een bevolking zonder homogene samenstelling en het vaak daarmee gepaard gaande saamhorigheidsgevoel is natuurlijk een stuk makkelijker voor een neoliberaal karretje te spannen en vormt bovendien geen serieuze bedreiging voor een niet democratisch gekozen (Europese) regering. Win/win voor zowel Brussel als multinationals...
Ach ja, ik had Herzl, ik was vergeten wie ik voor mijn ban daar had staan dank daarvoorquote:Op maandag 25 juni 2012 22:07 schreef Ludd het volgende:
Een Brabander die op de SGP stemt, het moet niet gekker worden.![]()
Deparo, wie is die kerel in je UI trouwens? En waar is Herzl gebleven.
Beter kan ik het niet verwoorden.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:07 schreef DDDDDaaf het volgende:
Een bevolking zonder homogene samenstelling en het vaak daarmee gepaard gaande saamhorigheidsgevoel is natuurlijk een stuk makkelijker voor een neoliberaal karretje te spannen en vormt bovendien geen serieuze bedreiging voor een niet democratisch gekozen (Europese) regering. Win/win voor zowel Brussel als multinationals...
Je moet ook de toon van mijn reactie in de OP lezen. Die is dat dit bericht -van de BBC!- precies alles bevatte wat je normaal in BNW leest. Bilderberg. Goldman Sachs, De EU. Het ondermijnen van de nationale identiteit. En het was allemaal op de BBC terug te vinden, dus niet bedacht!quote:Op maandag 25 juni 2012 22:08 schreef DeParo het volgende:
[..]
Zat ik er niet eens heel ver naast. Desalniettemin, denk je nou echt dat die Bilderberg-toestand als groep, ook maar iets te zeggen heeft LXIV?
Dat is gewoon een gezelschap van wannabe elitaire mensen die graag hun ego strelen door lekker contacten te leggen op die bijeenkomsten! Als er al ergens een dergelijk complot zou zijn dan is de kans aannemelijk dat jij helemaal niet van het bestaan afweet.
Maar dan wel een grote mond hebben tegen mensen wiens roots hier liggen en hen betichten van het hebben van sympathie voor het nazi-gedachtengoed...quote:Op maandag 25 juni 2012 21:48 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Mij boeit het echt geen reet met wat er in Europa gebeurt. Ik ben niet van plan nog erg lang te blijven
Ja, het is inderdaad raar. Die SGP-ers zijn nog meer anti-katholiek dan wie dan ook. Maar hun standpunten over de hele lijn vind ik wel goed. Toen ik op de CU stemde, vielen ze mij enorm tegen toen ze tegen alle verwachting in, in de regering kwamen.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:07 schreef Ludd het volgende:
Een Brabander die op de SGP stemt, het moet niet gekker worden.![]()
ClapClapYourHands geeft zelf aan dat hij een Turk is, en zich niet druk maakt over verdere versplintering van Europa.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:08 schreef Bombshell het volgende:
[..]
Ben je van origine nederlander of heb je ook iets buitenlands in je zitten?
Ik heb nooit het woord nazi in dit topic genoemd. Je verwart me met iemand andersquote:Op maandag 25 juni 2012 22:14 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Maar dan wel een grote mond hebben tegen mensen wiens roots hier liggen en hen betichten van het hebben van sympathie voor het nazi-gedachtengoed...
quote:Op maandag 25 juni 2012 22:07 schreef DDDDDaaf het volgende:
Een bevolking zonder homogene samenstelling en het vaak daarmee gepaard gaande saamhorigheidsgevoel is natuurlijk een stuk makkelijker voor een neoliberaal karretje te spannen en vormt bovendien geen serieuze bedreiging voor een niet democratisch gekozen (Europese) regering. Win/win voor zowel Brussel als multinationals...
Het ligt er puur aan zoals jij het uitlegt, jij beschouwt het als een groot complot, en dan komt het ook zo over en natuurlijk hebben die instellingen dat imago. Deze Peter Sutherland is van mening dat het beste zou zijn als landen die immigratiewetgeving laten varen en gaan voor wat het is, dat is zijn mening, daarom staat er ook bijna in het eerste stukje het woordje 'should', geen complot, puur een mening van deze man.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je moet ook de toon van mijn reactie in de OP lezen. Die is dat dit bericht -van de BBC!- precies alles bevatte wat je normaal in BNW leest. Bilderberg. Goldman Sachs, De EU. Het ondermijnen van de nationale identiteit. En het was allemaal op de BBC terug te vinden, dus niet bedacht!
Ik gebruik complot, omdat alle moderne elementen van een complot er in zitten. (Bilderberg etc).quote:Op maandag 25 juni 2012 22:19 schreef DeParo het volgende:
[..]
Het ligt er puur aan zoals jij het uitlegt, jij beschouwt het als een groot complot, en dan komt het ook zo over en natuurlijk hebben die instellingen dat imago. Deze Peter Sutherland is van mening dat het beste zou zijn als landen die immigratiewetgeving laten varen en gaan voor wat het is, dat is zijn mening, daarom staat er ook bijna in het eerste stukje het woordje 'should', geen complot, puur een mening van deze man.
Je vergeet 1 ding.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:19 schreef DeParo het volgende:
[..]
Het ligt er puur aan zoals jij het uitlegt, jij beschouwt het als een groot complot, en dan komt het ook zo over en natuurlijk hebben die instellingen dat imago. Deze Peter Sutherland is van mening dat het beste zou zijn als landen die immigratiewetgeving laten varen en gaan voor wat het is, dat is zijn mening, daarom staat er ook bijna in het eerste stukje het woordje 'should', geen complot, puur een mening van deze man.
Bilderberg is niet iets anders dan een forum voor wannabe topmensen om te netwerken, zo heb je er tig van, en nogmaals als het echt een complotorganisatie zou zijn dan had jij waarschijnlijk niet eens van het bestaan geweten.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik gebruik complot, omdat alle moderne elementen van een complot er in zitten. (Bilderberg etc).
Het niet enkel een mening, er wordt ook naar gehandeld. Alsof het opengooien van de grenzen binnen Europa nog niet voldoende is willen dit soort mensen ook nog hordes aan uitgrenzende landen/werelddelen hier heen halen.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:19 schreef DeParo het volgende:
dat is zijn mening, daarom staat er ook bijna in het eerste stukje het woordje 'should', geen complot, puur een mening van deze man.
Wannabe topmensen?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:22 schreef DeParo het volgende:
[..]
Bilderberg is niet iets anders dan een forum voor wannabe topmensen.
Mr Sutherland, who is non-executive chairman of Goldman Sachs International and a former chairman of oil giant BP, heads the Global Forum on Migration and Development, which brings together representatives of 160 nations to share policy ideas.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:22 schreef KeimpeHart het volgende:
[..]
Je vergeet 1 ding.
Hij is de voorzitter van de immigratiebureau van de VN. Z'n mening sluit dan naadloos aan bij de recente ontwikkelingen:
Europa zet deur open voor meer buurlanden
Ik merk er anders weinig van, het wordt juist steeds meer gesloten, zie genoeg topics op dit forum.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:23 schreef Ludd het volgende:
[..]
Het niet enkel een mening, er wordt ook naar gehandeld. Alsof het opengooien van de grenzen binnen Europa nog niet voldoende is willen dit soort mensen ook nog hordes aan uitgrenzende landen/werelddelen hier heen halen.
Als je een spijker door hun hand duwt dan zullen ze waarschijnlijk minstens zo veel pijn hebben als hetzelfde met een ander willekeurig mens gebeurt zo.quote:
Huh, ben je nu serieus?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:24 schreef DeParo het volgende:
Ik merk er anders weinig van, het wordt juist steeds meer gesloten, zie genoeg topics op dit forum.
Oh, je bedoelt supermensen? Ik dacht dat je wou doen veronderstellen of de participanten wannabe topmanagers/toppolitici zijn.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:25 schreef DeParo het volgende:
[..]
Als je een spijker door hun hand duwt dan zullen ze waarschijnlijk minstens zo veel pijn hebben als hetzelfde met een ander willekeurig mens gebeurt zo.
Ja, met dit nieuwe kabinet waar voorheen de PVV bij zat, maar de VVD net zo goed tegenstander is wordt er al veel strenger naar gehandeld. In andere landen hetzelfde, in Frankrijk worden sommige mensen die er al woonden, weer teruggestuurd na misdaden. En soms is het inderdaad heel snel en heel veel gegaan. Desalniettemin proberen veel landen dat nu te beperken.quote:
Je weet toch wie er bij de eerste versie van Bilderberg zaten, nou, daar zat dus ook prins Bernhard bij en die had nog al een hoge dunk van zichzelf, althans, hij was min of meer van mening volgens mij dat hij belangrijk genoeg was, of zichzelf zo moest maken, om met de 'belangrijkste mensen' op aarde in contact te komen. Dat is Bilderberg, een netwerkorganisatie, en meer niet.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:27 schreef Ludd het volgende:
[..]
Oh, je bedoelt supermensen? Ik dacht dat je wou doen veronderstellen of de participanten wannabe topmanagers/toppolitici zijn.
Vooral in woord. In de praktijk zijn onder dat kabinet, door links Bruin 1 genoemd, nieuwe immigratierecords gebroken.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:27 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ja, met dit nieuwe kabinet waar voorheen de PVV bij zat, maar de VVD net zo goed tegenstander is wordt er al veel strenger naar gehandeld.
Juist dat viel mij ook al op. Vandaar mijn vraag en hij blijkt dus turks te zijn. Beetje gaan zitten kankeren op mensen die wel wat geven om hun land.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:14 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Maar dan wel een grote mond hebben tegen mensen wiens roots hier liggen en hen betichten van het hebben van sympathie voor het nazi-gedachtengoed...
Het heterogenisering van de samenleving zit gewoon door hoor. Ik snap niet waar jij op baseert dat dat minder wordt. Omdat het laatste kabinet dit zogenaamd enigszins beteugelde? Dat was een wassen neus.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:27 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ja, met dit nieuwe kabinet waar voorheen de PVV bij zat, maar de VVD net zo goed tegenstander is wordt er al veel strenger naar gehandeld. In andere landen hetzelfde, in Frankrijk worden sommige mensen die er al woonden, weer teruggestuurd na misdaden. En soms is het inderdaad heel snel en heel veel gegaan. Desalniettemin proberen veel landen dat nu te beperken.
Uiteindelijk is het doen geen heterogenisering maar juist homogenisering op Europees niveau.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:34 schreef Ludd het volgende:
[..]
Het heterogenisering van de samenleving zit gewoon door hoor. Ik snap niet waar jij op baseert dat dat minder wordt. Omdat het laatste kabinet dit zogenaamd enigszins beteugelde? Dat was een wassen neus.
En, nogmaals, heb je dit bericht niet gelezen? Ik vind het echt naïef om te denken dat een en andere volledig los van elkaar staat.
Vertel eens.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
Vooral in woord. In de praktijk zijn onder dat kabinet, door links Bruin 1 genoemd, nieuwe immigratierecords gebroken.
Het straatarme Moldavië is erg tevreden met het mobiliteitsakkoord. Zo werken er nu 300 Moldaviërs in Italië, zei de Moldavische ambassadeur Eugen Caras. „We hopen dat veel emigranten later terugkeren naar Moldavië en er investeren.”quote:Op maandag 25 juni 2012 22:34 schreef Ludd het volgende:
[..]
Het heterogenisering van de samenleving zit gewoon door hoor. Ik snap niet waar jij op baseert dat dat minder wordt. Omdat het laatste kabinet dit zogenaamd enigszins beteugelde? Dat was een wassen neus.
En, nogmaals, heb je dit bericht niet gelezen? Ik vind het echt naïef om te denken dat een en andere volledig los van elkaar staat.
Exact, ze zijn al hard op weg met een op consumptie gebasseerde idiote non-cultuur gevoerd door massa-media/entertainment.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Uiteindelijk is het doen geen heterogenisering maar juist homogenisering op Europees niveau.
quote:Op maandag 25 juni 2012 22:37 schreef DeParo het volgende:
Nou nou 300 emigranten/immigranten/ die dan ook nog eens waarschijnlijk zullen terugkeren.
Hoe bedoel je? Fysiek niet, op straat? Waar woon je dan wel niet?quote:
Als er maar 300 immigranten zijn in de EU neem ik al mijn woorden terug. Als het er 3.000 zijn, 30.000 zijn, 300.000 zijn of 3.000.000 zijn ook.quote:Het straatarme Moldavië is erg tevreden met het mobiliteitsakkoord. Zo werken er nu 300 Moldaviërs in Italië, zei de Moldavische ambassadeur Eugen Caras. „We hopen dat veel emigranten later terugkeren naar Moldavië en er investeren.”
http://www.telegraaf.nl/b(...)or_buurlanden__.html
Nou nou 300 emigranten/immigranten/ die dan ook nog eens waarschijnlijk zullen terugkeren.
Die alweer weg zijn?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:39 schreef Ludd het volgende:
[..]![]()
![]()
Net als die Polen etc.? Dat heeft meneer Donner immers zelf gezegd.
Kom op zeg. Er is constant een beeld voor gehouden van een beperkt aantal Oost-Europeanen wat hierheen zou komen, om daarna weer te remigreren.quote:
Totaal niet duidelijk wat voor mensen, of ze uit buurlanden komen, of daadwerkelijk uit arme landen.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:40 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Fysiek niet, op straat? Waar woon je dan wel niet?
In ieder geval heb je hier de bron:
http://www.dagelijksestan(...)-opnieuw-naar-record
(er zijn honderden bronnen. Gewoon 'immigratie 2011 record' googelen.
[..]
Ik denk dat Italië toch wat meer te maken heeft Moldaviërs dan Nederland.quote:Als er maar 300 immigranten zijn in de EU neem ik al mijn woorden terug. Als het er 3.000 zijn, 30.000 zijn, 300.000 zijn of 3.000.000 zijn ook.
Rutte ook (als staatssecretaris)quote:Op maandag 25 juni 2012 22:39 schreef Ludd het volgende:
[..]![]()
![]()
Net als die Polen etc.? Dat heeft meneer Donner immers zelf gezegd.
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ter-selecteren.dhtmlquote:Staatssecretaris Rutte van sociale zaken ontraadt de motie met klem. Volgens hem blijkt uit grondig CPB-onderzoek dat in het negatiefste scenario maximaal 25000 Oost-Europeanen naar Nederland komen en dat zij niet structureel banen van Nederlanders innemen.
En ze zijn ook weer vertrokken voor een groot deel, die Polen dan, veel dus.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:43 schreef Ludd het volgende:
[..]
Kom op zeg. Er is constant een beeld voor gehouden van een beperkt aantal Oost-Europeanen wat hierheen zou komen, om daarna weer te remigreren.
Uiteindelijk is er veelvoud gekomen van de aantallen die deze gecorrumpeerde politici noemde, waarvan een zeer aanzienlijk deel zich permanent gevestigd heeft.
*proest!*quote:
Het is te merken hoezeer je geen benul hebt van de realiteit. Er verschijnt genoeg in het nieuws daarover. Zelfs met het vrij rechtse kabinet Rutte I is er een nieuw immigratierecord verbroken.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:24 schreef DeParo het volgende:
Ik merk er anders weinig van, het wordt juist steeds meer gesloten, zie genoeg topics op dit forum.
Het blijkt wel dat je beetje @random mening zit te posten, zonder enig notitie te hebben van de hedendaagse werkelijkheid rondom je. Blijft de vraag waarom we je posts serieus moeten nemen?quote:Europa zet deur open voor meer buurlanden
BRUSSEL - De EU zet de deur open voor inwoners van steeds meer naburige landen. De instelling sluit voortvarend akkoorden over migratie en vrijer reizen. Door deze zogeheten Mobiliteits Partnerschappen kunnen Moldaviërs, Kaapverdiërs, Georgiërs en Armenen nu makkelijker Europa binnenkomen.
Onderhandelingen met Tunesië en Marokko zijn gaande. Egypte en Libië zitten in de pijpleiding, waarna ook Azerbeidzjan en Jordanië kunnen volgen.
De akkoorden bevatten afspraken over seizoenswerk, visa, uitwisseling van studenten of werk. „De partnerschappen zijn een effectief middel”, oordeelde de verantwoordelijke Rob Rozenburg, plaatsvervangend afdelingshoofd bij de Europese Commissie, dinsdag bij een lezing van denktank EPC in Brussel. „Met deze politieke akkoorden kunnen we snel en flexibel dingen afspreken”. Cijfers over hoeveel mensen bijvoorbeeld een baan vinden, moeten volgens de Nederlander echter nog worden verzameld.
De huidige Nederlandse regering is wat terughoudend met immigratie. Maar bij deze mobiliteitsakkoorden is daar niets van te merken, vindt Rozenburg. Zo doet Nederland mee met de akkoorden met Kaapverdië, Georgië en Armenië. Nederland wil ook in principe deelnemen aan de afspraken met Marokko, Tunesië en Azerbeidzjan.
De akkoorden zijn ooit ingevoerd om de naburige landen hoop te geven op een Europese toekomst. In praktijk gebruikt de EU toezeggingen over vrijer reizen vooral als een soort ruilmiddel. „Het aanbod om vrijer naar Europa te reizen is erg interessant voor buurlanden, daar willen ze best wat voor doen. Het werkt als een krachtige impuls voor hervormingen', zegt Miriam Brewka-Pino, medewerkster van EU-buitenlandcoördinator Catherine Ashton.
Oostelijke buurlanden zoals Rusland onderhandelen nu over visumvrije toegang tot de EU, zegt Brewka-Pino. „De volgende stap is om dat met Noord-Afrikaanse landen af te spreken, maar dat zal een stuk lastiger zijn”. Niet alle EU-landen zijn namelijk dol op een grote toestroom van Noord-Afrikanen.
Het straatarme Moldavië is erg tevreden met het mobiliteitsakkoord. Zo werken er nu 300 Moldaviërs in Italië, zei de Moldavische ambassadeur Eugen Caras. „We hopen dat veel emigranten later terugkeren naar Moldavië en er investeren.”
Voor grote landen die verder weg liggen (zoals China, India, Zuid-Afrika) wil de EU aparte mobiliteitsafspraken maken die minder vergaand zijn. Mede door aandringen van Nederland zijn daarvoor gesprekken geopend met Ghana.
quote:Op maandag 25 juni 2012 22:46 schreef DeParo het volgende:
[..]
En ze zijn ook weer vertrokken voor een groot deel, die Polen dan, veel dus.
In Azië of Afrika is toch ook geen sprake van de creatie van een superstaat?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:44 schreef NorthernStar het volgende:
Een non-homogene samenleving is los zand en niet in staat een eenheid te vormen. De onderlinge verschillen kunnen steeds worden uitgebuit en groepen gemakkelijk tegen elkaar worden uitgespeeld. Natuurlijk is het de natte droom van de globalisten om elke vorm van volksidentiteit te ondermijnen. De ideale staat waarin zij onbetwist en zonder verzet als goden kunnen regeren.
Dat is wel te volgen. Maar waarom het vizier zo op 'blanke landen' gericht is blijft een vraag. Men pleit niet hetzelfde recept voor Azië of Afrika. Het is duidelijk dat zij vooral de blanke homogene samenleving willen uitbannen.
Dat is een zeer interessante vraag die je daar stelt. Waarom de 'blanke' landen, en niet een ander Afrikaans, Zuid-Amerikaans land of een Aziatisch land?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:44 schreef NorthernStar het volgende:
Dat is wel te volgen. Maar waarom het vizier zo op 'blanke landen' gericht is blijft een vraag. Men pleit niet hetzelfde recept voor Azië of Afrika. Het is duidelijk dat zij vooral de blanke homogene samenleving willen uitbannen.
Wat? Het is de grootste nieuwe groep nu en ze blijven juist! Kids op de scholen en zelfs de eerste uitkeringen worden al uitbetaald!quote:Op maandag 25 juni 2012 22:46 schreef DeParo het volgende:
[..]
En ze zijn ook weer vertrokken voor een groot deel, die Polen dan, veel dus.
Ben je nu echt serieus?quote:Op maandag 25 juni 2012 22:46 schreef DeParo het volgende:
[..]
En ze zijn ook weer vertrokken voor een groot deel, die Polen dan, veel dus.
Ik vind het sowieso nogal ironisch als je weet hoe panisch bepaalde joden hun eigen gemeenschap zo homogeen mogelijk proberen te houden, huwelijken worden hier zelfs op afgestemd.quote:Op maandag 25 juni 2012 22:47 schreef NorthernStar het volgende:
Hey DeParo ouwe zionist, hoe zou je vinden als Israel met lichte dwang wat meer multicultureel zou worden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |