Dat vind ik wel een hele goede, want wat als de man dolgraag kinderen wil en principieel tegen abortus is en de vrouw een abortus wil, eenzijdig?quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:37 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Maar de man het recht geven op het stopzetten van de abortus dan? Zou dat dan ook mogen?
Of mag de vrouw wel beslissen en de man niet en is de man een ondergeschikte?
Meestal wordt de man volgens mij - zeker gezien het een one night stand is - het liefste geweerd ui het leven van de moeder - lijkt me - hoe dan ook, de man erbij betrekken lijkt me iets heel raars.
Wat mij betrefd dus niet, zaaddonoren hoeven ook geen alimentatie te dokken, en zo een single whip vind ik daarmee dus vergelijkbaar...quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:52 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat vind ik wel een hele goede, want wat als de man dolgraag kinderen wil en principieel tegen abortus is en de vrouw een abortus wil, eenzijdig?
Dat moet gruwelijk zijn voor de man in kwestie...
Maar al met al, het risiko van seks is nu eenmaal een zwangerschap, seks is eigenlijk daar grotendeels voor bedoeld, dat risiko ken je, dus als je je blote lans in iemand wil steken die je niet kent verder en niet zomaar kan vertrouwen dan is het toch wel eigen schuld dikke bult wat mij betrefd.
Dat is het zeker. Maar het is ook gruwelijk als je als vrouw écht de zwangerschap niet wilt volbrengen, en de man je daartoe dwingt door zijn veto op abortus. Hier kan men dus niet anders dan een afweging maken die in het nadeel van één van beide gaat uitvallen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:52 schreef erodome het volgende:
Dat vind ik wel een hele goede, want wat als de man dolgraag kinderen wil en principieel tegen abortus is en de vrouw een abortus wil, eenzijdig?
Dat moet gruwelijk zijn voor de man in kwestie...
De vader heeft wel meer rechten dan alleen betalen he, dat hij die niet wil is zijn eigen probleem.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Omdat?
Het kind heeft daar recht op, maar wat heeft de vader verder met het kind te maken? Het ligt toch zeker aan de moeder dat het kind opgroeid zonder vader? - Tenzij het aan de vader ligt uiteraard - maar jezelf zwanger laten schoppen door een ONS vind ik niet de schuld van de ''vader''
Als de vader het kind erkent en wilt opvoeden dan is dat heel iets anders dan een financiele afschrift van een of ander gek wijf dat te nalatig is geweest een MAP te slikken.
Is ook grote onzin, sommige mannen besluiten weg te gaan wanneer een kind 1jaar is of halverwege de zwangerschap..quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:42 schreef Polarcat het volgende:
M.a.w. er zou minder druk op mannen staan om anticonceptie serieus te nemen.
Door de wet lijkt me.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:55 schreef erodome het volgende:
[..]
De vader heeft wel meer rechten dan alleen betalen he, dat hij die niet wil is zijn eigen probleem.
Daarmee leg je alle risiko op de nek van de vrouw, dat is niet echt eerlijk te noemen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:54 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wat mij betrefd dus niet, zaaddonoren hoeven ook geen alimentatie te dokken, en zo een single whip vind ik daarmee dus vergelijkbaar...
Fundamenteel komt het er op neer dat onder het huidige systeem de moeder de mogelijkheid heeft om rechten én plichten af te staan, als ze dat wil. De vader heeft die mogelijkheid niet - wanneer de moeder besluit om het kind te houden, moet hij voldoen aan de plichten en kan hij de rechten krijgen als hij dat wil.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:55 schreef erodome het volgende:
De vader heeft wel meer rechten dan alleen betalen he, dat hij die niet wil is zijn eigen probleem.
Dat kan, maar hoeft niet, dat ligt toch ook echt aan jezelf als man zijnde.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:56 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Door de wet lijkt me.
Als je geen link heb met de moeder heb je naar mijn mening ook nauwelijks een link - behalve genetisch - een link met het kind.
Dat zeg ik absoluut niet. Ik vermoed dat je mijn post helemaal verkeerd begrijpt. Lees nog maar eens goed wat ik zeg over abortus. Het argument dat jij citeert, gaat over de mogelijkheden van mannen en vrouwen na geboorte.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:56 schreef Ritsuka.x.Soubi het volgende:
[..]
Is ook grote onzin, sommige mannen besluiten weg te gaan wanneer een kind 1jaar is of halverwege de zwangerschap..
Je kan geen wet maken, die alleen geldt voor een kleine groep mensen en hoe kunnen zij bewijzen dat ze 't kind gelijk niet wilden?
Is heel onlogisch wat je beweerd
Er stond; tot het kind 3 is.
Dat betekend dat een vader er ook vandoor kan gaan, na 2 jaar.
Om te zeggen dat een vrouw maar abortus moet plegen of haar eigen kind moet wegdoen, is zo makkelijk gezegd.
Een vrouw voelt haar lichaam veranderen en jij zegt dat ze dan een zware besluit moeten gaan nemen, dat invloed zal hebben op haar hele leven.
Tja, eeuwen en eeuwen is het in het nadeel van vrouwen geweest, nu iets in het voordeel van vrouwen, maar kan de man zichzelf nogsteeds beschermen door dat condoom te dragen bv.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:57 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Fundamenteel komt het er op neer dat onder het huidige systeem de moeder de mogelijkheid heeft om rechten én plichten af te staan, als ze dat wil. De vader heeft die mogelijkheid niet - wanneer de moeder besluit om het kind te houden, moet hij voldoen aan de plichten en kan hij de rechten krijgen als hij dat wil.
Maar voornamelijk de vrouw omdat het kind in 99% van de gevallen waarvan het kind verwekt is in een one night stand opgevoed gaat worden door alleen de vrouw.. De vrouw heeft eigenlijk voor het kind beslist op te groeien zonder vader....quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Daarmee leg je alle risiko op de nek van de vrouw, dat is niet echt eerlijk te noemen.
Die mag met de gevolgen blijven zitten, moet een moeilijke beslissing nemen, alles erop en eraan. Hoppa, terug naar de middeleeuwen waar je als vrouw gewoon de bok was!
Waar er 2 seksen hebben er 2 schuld...
Als je als man een ONS niet zwanger wenst te maken, zorg je voor condooms! Is zwanger worden na een ONS per definitie de fout, schuld, verantwoordelijkheid van een vrouw??quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Omdat?
Het kind heeft daar recht op, maar wat heeft de vader verder met het kind te maken? Het ligt toch zeker aan de moeder dat het kind opgroeid zonder vader? - Tenzij het aan de vader ligt uiteraard - maar jezelf zwanger laten schoppen door een ONS vind ik niet de schuld van de ''vader''
Als de vader het kind erkent en wilt opvoeden dan is dat heel iets anders dan een financiele afschrift van een of ander gek wijf dat te nalatig is geweest een MAP te slikken.
In een one night stand? Waarvan moeders na 12 maanden even langskomt voor wat geld?quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:57 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat kan, maar hoeft niet, dat ligt toch ook echt aan jezelf als man zijnde.
Two wrongs don't make a right. Net zoals de vrouwen in hun recht staan om hun nadelige behandelingen aan de kaak te stellen, geldt dat net zo goed voor de mannen. Ongeacht of ze goedgepraat kunnen worden door biologische oorzaken.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:59 schreef erodome het volgende:
[..]
Tja, eeuwen en eeuwen is het in het nadeel van vrouwen geweest, nu iets in het voordeel van vrouwen, maar kan de man zichzelf nogsteeds beschermen door dat condoom te dragen bv.
Het is niet anders, het gaat nu eenmaal om het lijf van de vrouw.
Maar dan moet je net doen alsof abortus net zoiets is als een asperientje slikken en dat is niet waar...quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:59 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Maar voornamelijk de vrouw omdat het kind in 99% van de gevallen waarvan het kind verwekt is in een one night stand opgevoed gaat worden door alleen de vrouw.. De vrouw heeft eigenlijk voor het kind beslist op te groeien zonder vader....
Een man heeft toch ook altijd de mogelijkheid en het recht een condoom te gebruiken?quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:54 schreef Charcot het volgende:
De mogelijkheid tot controleren ervan is riskant, maar zou wel goed kunnen uitwerken. Verder moeten man en vrouw gewoon de controle moeten hebben over hun anticonceptie, dus los van elkaar.
Van beide eerlijk gezegd, want er zijn er 2 nodig om iemand zwanger te maken...quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:59 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als je als man een ONS niet zwanger wenst te maken, zorg je voor condooms! Is zwanger worden na een ONS per definitie de fout, schuld, verantwoordelijkheid van een vrouw??
Ik ga ervanuit dat je dan al wel weet dat ze zwanger is, je kan er dan voor kiezen om daarin wat mee te gaan om een band op te bouwen al, je kan er ook voor kiezen die band op te bouwen na de geboorte.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
In een one night stand? Waarvan moeders na 12 maanden even langskomt voor wat geld?
Charcot had het volgens mij over de hoge nood aan een mannenpil, en mogelijkheden om te controleren op pilgebruik m/v.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Een man heeft toch ook altijd de mogelijkheid en het recht een condoom te gebruiken?
Helemaal mee eens. Maar dan moeten ook beide gelijke keuzemogelijkheden hebben, uitgezonderd abortus omdat dat specifiek voorbehouden is voor het geslacht dat 9 maanden kinderen moet dragen. En die gelijke keuzemogelijkheden zijn momenteel niet het geval - de vrouw heeft volledige keuzevrijheid om verantwoording af te staan of niet, de man moet verplicht verantwoording dragen als de vrouw dat beslist.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:02 schreef erodome het volgende:
Maar het is zo simpel te verkomen, gewoon dat rubbertje gebruiken, als dat er niet was had je misschien gelijk gehad, maar aangezien dat er wel is is het een risiko dat beide dragen en beide dus ook verantwoording voor moeten afleggen.
Het is geen goedpraten, het is gewoon een feit waar je niet omheen kan.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:00 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Two wrongs don't make a right. Net zoals de vrouwen in hun recht staan om hun nadelige behandelingen aan de kaak te stellen, geldt dat net zo goed voor de mannen. Ongeacht of ze goedgepraat kunnen worden door biologische oorzaken.
Als jij een one nighter bent geweest? Dat pilletje slikken had ze een dag later kunnen doen als ze dat wou... Maar na 12 maanden opdraven en om geld vragen moet kunnen?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar dan moet je net doen alsof abortus net zoiets is als een asperientje slikken en dat is niet waar...
Het is en blijft gewoon ronduit oneerlijk om alle verantwoordelijkheid op de nek van de vrouw te gooien, van anticonseptie tot de verzorging van het kind als ze een abortus niet trekt.
Als ze alimentatie komt vragen, kan de vader wat mij betreft ook zijn rechten opeisen, of de moeder dat nou leuk vindt of niet.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
In een one night stand? Waarvan moeders na 12 maanden even langskomt voor wat geld?
Een einde eisen aan de situatie waarin mannen minder keuzevrijheid hebben dan vrouwen, is iets anders dan eisen dat vrouwen alle verantwoordelijkheid krijgen. Het zou je sieren om argumenten niet zo te vervormen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:04 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is geen goedpraten, het is gewoon een feit waar je niet omheen kan.
De man kan zich beschermen, doet hij dat niet dan loopt hij willens en wetend een risiko. Dat OOK hij dan op de blaren moet zitten is toch niet zo ongelijk?
Wat ik veel zie is dat mannen willen dat zij in het geheel niet op de blaren hoeven te zitten, dat de vrouw dat lekker mag doen, dat is ongelijkheid.
Verplicht 3.5 dag het kind opvoeden dus? En daarvoor betalen?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:02 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik ga ervanuit dat je dan al wel weet dat ze zwanger is, je kan er dan voor kiezen om daarin wat mee te gaan om een band op te bouwen al, je kan er ook voor kiezen die band op te bouwen na de geboorte.
Maar het is zo simpel te verkomen, gewoon dat rubbertje gebruiken, als dat er niet was had je misschien gelijk gehad, maar aangezien dat er wel is is het een risiko dat beide dragen en beide dus ook verantwoording voor moeten afleggen.
Maar waarom zou ze een MAP nemen als ze er niet aan denkt dat ze zwanger geworden kan zijn?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:05 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als jij een one nighter bent geweest? Dat pilletje slikken had ze een dag later kunnen doen als ze dat wou... Maar na 12 maanden opdraven en om geld vragen moet kunnen?
Hij is een ONS'er, heeft net zo weinig met het kind als een zaaddonor...quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Als ze alimentatie komt vragen, kan de vader wat mij betreft ook zijn rechten opeisen, of de moeder dat nou leuk vindt of niet.
Ik ben het wel eens met de onbalans wat betreft de rechten en plichten van mannen en vrouwen. Ik denk dat het heel moeilijk is om die gelijk te maken, door het feit dat een zwangerschap nog steeds alleen bij vrouwen plaatsvindt en voldragen kan worden. Er is biologisch al ee ongelijkheid die je met geen mogelijkheid recht trekt.
Als mannen hun rechten kunnen afstaan, kunnen we er dan ook voor zorgen dat zij 9 maanden met een dikke buik en een hormonenstorm rondlopen? Want die vrouw die het kind ter adoptie afstaat moet dat wel.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:06 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Een einde eisen aan de situatie waarin mannen minder keuzevrijheid hebben dan vrouwen, is iets anders dan eisen dat vrouwen alle verantwoordelijkheid krijgen. Het zou je sieren om argumenten niet zo te vervormen.
Ik quote ook een reactie, die ging over NA de geboorte.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:58 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Dat zeg ik absoluut niet. Ik vermoed dat je mijn post helemaal verkeerd begrijpt. Lees nog maar eens goed wat ik zeg over abortus. Het argument dat jij citeert, gaat over de mogelijkheden van mannen en vrouwen na geboorte.
Zou de man dat dan mogen dwingen, en als ze dat niet wilt slikken dat ze afstand neemt van de vader in alle mogelijkheden?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:08 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar waarom zou ze een MAP nemen als ze er niet aan denkt dat ze zwanger geworden kan zijn?
En de man had toch ook een condoom kunnen dragen, dat had hij dat probleem niet gehad.
Nogmaals, beide nemen een risiko, beide moeten op de blaren zitten als het fout gaat.
In het geval van abortus is dat niet niets vaak, adoptie betekend voor de vrouw toch echt nog 9 maanden zwanger zijn, kortom, die moet dan wel dan kind voldragen en zit zo op hele grote blaren, maar de man moet gewoon fluitend weg kunnen lopen?
Ook hier, gaat die man dan ook 9 maanden lang dat kind dragen, nee, dat doet hij niet, kortom, de blaren voor de vrouw zijn een heel stuk groter in dit verhaal.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:07 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Verplicht 3.5 dag het kind opvoeden dus? En daarvoor betalen?
Prima... Maar dan ook het recht om het kind ter adoptie af te staan voor die 3.5 dagen.... En dan mag moeders wel op plek nummer 1 om het ''op te kopen'' en als ze niet genoeg geld heeft haar ouders 3.5 dagen te laten ''betalen''
Klinkt mij leuk in de oren in ieder geval.
Als het gaat om een one night stand? Dan wel.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:08 schreef erodome het volgende:
maar de man moet gewoon fluitend weg kunnen lopen?
De man moet gewoon zorgen dat hij niet in een situatie verzeild raakt waarbij hij afhankelijk is van het feit of de vrouw voldoende voorzorgsmaatregelen heeft genomen. Oftewel, zelf ook voorzorgsmaatregelen nemen door een condoom te gebruiken.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:10 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Zou de man dat dan mogen dwingen, en als ze dat niet wilt slikken dat ze afstand neemt van de vader in alle mogelijkheden?
De vrouw heeft de opties:quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:08 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar waarom zou ze een MAP nemen als ze er niet aan denkt dat ze zwanger geworden kan zijn?
En de man had toch ook een condoom kunnen dragen, dat had hij dat probleem niet gehad.
Nogmaals, beide nemen een risiko, beide moeten op de blaren zitten als het fout gaat.
In het geval van abortus is dat niet niets vaak, adoptie betekend voor de vrouw toch echt nog 9 maanden zwanger zijn, kortom, die moet dan wel dan kind voldragen en zit zo op hele grote blaren, maar de man moet gewoon fluitend weg kunnen lopen?
Waarom, ze hebben toch BEIDE dat risiko willens en wetend genomen?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:11 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als het gaat om een one night stand? Dan wel.
Je beargumenteerd nu uit gevoel ey, dit is geen man / vrouw questie meer, maar vader / moeder.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:11 schreef erodome het volgende:
[..]
Ook hier, gaat die man dan ook 9 maanden lang dat kind dragen, nee, dat doet hij niet, kortom, de blaren voor de vrouw zijn een heel stuk groter in dit verhaal.
Het is niet geslachtsneutraal omdat de man niet het kind draagt.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:12 schreef Polarcat het volgende:
[..]
De vrouw heeft de opties:
(1) zwangerschap niet volbrengen;
(2) zwangerschap wel volbrengen en haar rechten en plichten afstaan;
(3) zwangerschap wel volbrengen en haar rechten en plichten houden;
(4) zwangerschap wel volbrengen en haar rechten en plichten houden, plus eisen dat de man aan zijn plichten voldoet.
Met andere woorden, ze heeft alle mogelijke opties die in de situatie denkbaar zijn, en terecht wat mij betreft. Ik ben het met je eens dat abortus geen lichte ingreep is. Zwangerschap ook niet. Daarom heeft de vrouw daar het alleenrecht op, dus optie 1 moet niet ter beschikking van de man staan. Echter, opties 2 t/m 4 zijn beschikbaar om geslachtsneutrale redenen. De man zou die ook moeten hebben, maar heeft ze niet. De opties van de man zijn momenteel:
(1) meegaan in de beslissing van de vrouw.
Jep, maar rechterlijk staat de man op geen been als een vrouw loze beloftes laat over haar pilgebruik / spiraaltje / de morning after pil die ze wel even slikt.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:12 schreef erodome het volgende:
[..]
Waarom, ze hebben toch BEIDE dat risiko willens en wetend genomen?
Verkopen en adoptie komt niet goed, dat mag nietquote:Op woensdag 20 juni 2012 20:13 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je beargumenteerd nu uit gevoel ey, dit is geen man / vrouw questie meer, maar vader / moeder.
De man heeft recht op de helft van de tijd met het kind? Kan hij dat recht dan ook doorverkopen aan een adoptie vader / moeder?
Het condoom is vele malen ouder dan die middelen en zeer geschikt om als man je eigen lot in de hand te houden, als je dat niet wil neem je willens en wetend een risiko.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:14 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Jep, maar rechterlijk staat de man op geen been als een vrouw loze beloftes laat over haar pilgebruik / spiraaltje / de morning after pil die ze wel even slikt.
Onjuist en allang beargumenteerd. Abortus is inderdaad niet geslachtsneutraal omdat de man het kind niet draagt. Beslissingen over rechten en plichten na de bevalling zijn dat wel.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:13 schreef erodome het volgende:
Het is niet geslachtsneutraal omdat de man niet het kind draagt.
quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:42 schreef Polarcat het volgende:
Ik vind dat mannen strikt gezien hier [op abortus] geen veto op moeten hebben , want het betreft het lichaam van de vrouw. Tenminste, totdat mannen implant baarmoeders en andere gekkigheid kunnen krijgen om de zwangerschap over te nemen.
Maar wat een man m.i. wél zou moeten hebben, is het recht tot afstaan ter adoptie. Vrouwen hebben dit ook en het heeft niets te maken met hun lichaam - het kind is immers al geboren - en alles met de mogelijkheid tot het afstaan van alle ouderlijke rechten én plichten, als je verwacht die nog niet aan te kunnen. Dat is een geslachtsneutrale reden die dus ook op mannen van toepassing dient te zijn.
Snap je mijn post wel?quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Verkopen en adoptie komt niet goed, dat mag niet
Maar nogmaals, als de man 9 maanden dat kind heeft gedragen dan heeft hij pas hetzelfde als die vrouw die dat kind afstaat, die heeft daar 9 maanden in moeten inversteren met lichaam, geest en middelen.
Dat heeft de man niet, die heeft alleen het lang leve de lol en loopt weg, zonder blaren, zonder schade.
Jouw redenering is onjuist, want ook al is het kind al geboren, die 9 maanden zat hij toch echt in de buik. Dat kind komt niet uit de lucht vallen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:16 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Onjuist en allang beargumenteerd. Abortus is inderdaad niet geslachtsneutraal omdat de man het kind niet draagt. Beslissingen over rechten en plichten na de bevalling zijn dat wel.
[..]
Ja in HUIDIGE situatie, kijk eens iets verder.. Ik draag wat voor over mogelijke beloftes die voorafgegaan zijn, maar een man is gewoon keihard rechterlijk manipuleerbaar wat dat betrefd.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Het condoom is vele malen ouder dan die middelen en zeer geschikt om als man je eigen lot in de hand te houden, als je dat niet wil neem je willens en wetend een risiko.
Volgens mij(weet niet zeker) kan een vrouw ook niet haar kind laten adopteren door een ander als de vader dat kind wel wil verzorgen, daar moet dan samenspraak in zijn.
Je kan in samenspraak dat soort dingen wel doen, ook je rechten afstaan en ook de betalingen daarmee stopzetten.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:16 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Snap je mijn post wel?
Of het kind 3.5 dagen per week bij iemand mag zijn (rechterlijk toegewezen als de vader) waar je 1 beschoten avond mee hebt gezopen en geneukt....
Of het kind 3.5 dagen per week bij iemand anders?
Dat geeft een vrouw geen extra rechten na de bevalling.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Jouw redenering is onjuist, want ook al is het kind al geboren, die 9 maanden zat hij toch echt in de buik. Dat kind komt niet uit de lucht vallen.
Beloftes die gemaakt zijn door een ons blind vertrouwen is gewoon dom.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:18 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja in HUIDIGE situatie, kijk eens iets verder.. Ik draag wat voor over mogelijke beloftes die voorafgegaan zijn, maar een man is gewoon keihard rechterlijk manipuleerbaar wat dat betrefd.
Oh jawel, want die investering zit er gewoon in, zonder die investering geen kind.quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:19 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Dat geeft een vrouw geen extra rechten na de bevalling.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |