SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Ja is echt te bizar voor woorden.quote:
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:53 schreef Silmarwen het volgende:
Mijn ouders hadden heulemaal geen geld, dus ik leef nu in ongekende luxe.
Een auto, een hoekhuis in een dorp in de randstad, allebei werk, kunnen onze kids schoenen geven als ze die nodig hebben.
Is wat anders dan wonen in een wijk waar je gewaarschuwd werd geen naalden op te pakken, waar de ME met Oud en Nieuw je straat dichtgooide vanwege rellen, politie door je huis rent in achtervolging van een overvaller die ook door je huis rende, een moeder die 3 schoonmaakbaantjes had en een vader die dankzij Sigma coatings (waar hij maar een domme buitenlander was en geen mondkapjes opkreeg) nu binnenkort doodgaat aan longemfyseem. Waar elke dag vlees een grote luxe was en je regelmatig omelet at, omdat dat het goedkoopst was, waar de maatschappelijk werkster van mijn middelbare school, waar allemaal rijke kindjes zaten, door de school blerde dat mijn ouders het schoolgeld niet konden betalen en ik dus niet naar de bieb, schoolfeest of dagjes uit mocht (later toch nog goedgekomen). Waar je verjaardag een middagje naar het strand fietsen was, waar je een ijsje kreeg (wel een van de leukste verjaardagen). En dan maar zeggen dat in Nederland geen armoe bestaat. Nou... Ik vind dat echt wel armoe, en mijn beste vriendin had het nog zwaarder, die had niet eens een vader.
Ja, ik heb het een stuk beter dan mijn ouders hadden met twee kleine kinderen. Ik klaag niet.
Overigens was ons vorige huis 40 vierkante meter en kostte 88.000, in Leiden Zuid-West. En dat was inc balkon.
Yep Sigma Coatings. Kut bedrijf.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:56 schreef Barreltje het volgende:
[..]sigma coatings.. daar ben ik ook nog een blauwe maandag geweest
oei.. 40 m incl balkon.. maar wel lekker knus of niet??
en zo heb ik vroegah ook eens tegen de directeur van de middelbare school gezegd dat mijn moeder zwart werktemoeder helemaal kwaad.. wist ik veel
![]()
Moet je nou kijken. Dat is echt miniscuul. Wel goed dat ze die giga weg voor het huis niet laten zien.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 12:58 schreef Barreltje het volgende:
oeh.. leiden..
deze vond ik wel leuk : http://www.funda.nl/koop/leiden/huis-48480320-lage-rijndijk-20/
Op zich zijn de dorpen rond Leiden wel leuk. Warmond, Sassenheim, Voorhout, Oegstgeest, Wassenaar, Voorschoten.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:08 schreef Barreltje het volgende:
ahh
als we daadwerkelijk een huis in leiden zien wat ons aanspreekt zal ik het hieer eerst even voorleggen
nog iemand anders "specialist"in "de randstad?
den haag en omgeving heb ik zelf wel, zoetermeer wordt het sowieso niet![]()
maar wat is "leuk"tussen den haag en amsterdam dan??
te veel naar het noorden en je zit onder schiphol, dat is ook weer niet zo handig
ik ben wel een beetje bang voor de christelijkheid in die dorpenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:10 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Op zich zijn de dorpen rond Leiden wel leuk. Warmond, Sassenheim, Voorhout, Oegstgeest, Wassenaar, Voorschoten.
Ik woon zelf in de buurt van Woerden en dat bevalt wel goed. Is wel net provincie Utrecht.
Valt reuze mee. Best veel van mij familie woont in Sassenheim/Voorhout/Warmond, allemaal overtuigde atheisten.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:11 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ik ben wel een beetje bang voor de christelijkheid in die dorpen
of valt dat reuze mee??
een rieten dakquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:11 schreef Silmarwen het volgende:
http://www.conductvastgoed.com/woning/?buitenwater-2-warmond
Ik vind dit huis zooooooooooooooo gaaf.
Mocht Knut ooit heel veel geld gaan verdienen, gaan we daar wonen.
ok tnx.. en lisse??quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:13 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Best veel van mij familie woont in Sassenheim/Voorhout/Warmond, allemaal overtuigde atheisten.
Oegstgeest, Warmond en Voorschoten al helemaal niet.
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:14 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Is wat christelijker. Ook wel leuk trouwens.
ik heb het wel gevoeld hoor... maar goed, ik was 15quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:21 schreef Isabeau het volgende:
Voel je niets van, zo'n dorp
Uur gewandeld en net mijn lunch op. Het is heerlijk weer buiten, zon schijnt lekker.
Dat voorspelt meestal niet veel goeds!quote:
Ach joh , 2 wasmachine dozen , en een koelkastdoos als schuur , gekraakt wireless internet , en afgetapte stroom en je woont ook lekkerquote:
Occupy FTW!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:23 schreef Joene het volgende:
[..]
Ach joh , 2 wasmachine dozen , en een koelkastdoos als schuur , gekraakt wireless internet , en afgetapte stroom en je woont ook lekker
Ik maak het uitquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:23 schreef Joene het volgende:
[..]
Ach joh , 2 wasmachine dozen , en een koelkastdoos als schuur , gekraakt wireless internet , en afgetapte stroom en je woont ook lekker
mag jij de koelkastdoos mee nemen in de "scheiding ":Pquote:
Ik hoop het... Anders open ik wel een topique in fhf...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:24 schreef Barreltje het volgende:
[..]
mag jij de koelkastdoos mee nemen in de "scheiding ":P
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:26 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik hoop het... Anders open ik wel een topique in fhf...
(Die was te makkelijk)
En vraag ik of Djeez de woningbouw hacked.quote:
zolang ik op zondag maar wel een mega BBQ kan hebben met al mijn (virtuele) vrienden vind ik alles goed..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:31 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik moet inmiddels zeggen dat gereformeerden ook zo hun voordelen hebben. Ik ben in zo'n zwarte kousen dorp opgegroeid, echt verschrikkelijk. Maar mijn vriendin woont nu in Barendrecht en dat is toch net wat meer Randstad dan waar ik woonde. Dat scheelt wel een heleboel hoor, die lui worden ook steeds toleranter. En het voordeel is dat ze die berg kinderen over het algemeen heel netjes opvoeden en je daar totaal geen overlast van hebt.
Ik woonde als kind altijd tegenover een vrijgemaakte gereformeerde kerk, maar allemaal best toffe mensenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:35 schreef Silmarwen het volgende:
Hier ook wel refo's. Die negeer ik gewoon. Ik heb alleen maar slechte ervaringen met dat stel hypocriete #$@%#%@%#. Zo.
Nofi overigens. Ik had waarschijnlijk pech in mijn ervaringen.
Zoetermeer is best leuk! En ik kan het weten, ik heb er 25 jaar gewoond.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:08 schreef Barreltje het volgende:
ahh
als we daadwerkelijk een huis in leiden zien wat ons aanspreekt zal ik het hieer eerst even voorleggen
nog iemand anders "specialist"in "de randstad?
den haag en omgeving heb ik zelf wel, zoetermeer wordt het sowieso niet![]()
maar wat is "leuk"tussen den haag en amsterdam dan??
te veel naar het noorden en je zit onder schiphol, dat is ook weer niet zo handig
<3quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:04 schreef helicopter het volgende:
[..]
Zoetermeer is best leuk! En ik kan het weten, ik heb er 25 jaar gewoond.
ik kom er nog niet zo lang , ik vind het ook leukquote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:04 schreef helicopter het volgende:
[..]
Zoetermeer is best leuk! En ik kan het weten, ik heb er 25 jaar gewoond.
waarom Sowieso niet ?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:08 schreef Barreltje het volgende:
den haag en omgeving heb ik zelf wel, zoetermeer wordt het sowieso niet![]()
Dat zijn wel uitersten die je noemt.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 14:25 schreef Tink89 het volgende:
Het niet snaaien is prima gelukt... Heb ook nog eens heel hard gewerkt en ga zo op weg naar m'n gesprekken. Vind het doodeng, maar laat het maar gewoon over me heen komen.
Ik kom btw uit Zuid-Limburg, maar heb nooit last gehad van katholieke mensen (ben zelf wel katholiek opgevoed, maar zo atheistisch als wat).
Overigens heb ik vriendjelief wel duidelijk gemaakt dat de rand van een stad of heel eventueel een dorpje dat aan een stad vastgegroeid is, de grens is. De middle of nowhere hoeft van mij echt niet. Kinderen die door weer en wind naar de stad moeten fietsen voor hun middelbare school, nooit even snel een boodschap doen... Nee bedankt
ok.. afgezien van het oude centrum vind ik het een lelijke neegeplantte stad..quote:
Ja het is neergeplant , klopt want het is gebouwd zodat mensen konden werken in de randstad.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:10 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ok.. afgezien van het oude centrum vind ik het een lelijke neegeplantte stad..
ik wil sowieso een huis wat ouder is dan 60 jaar
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:12 schreef Joene het volgende:
[..]
Ja het is neergeplant , klopt want het is gebouwd zodat mensen konden werken in de randstad.
Maar het stadshart etc is gewoon gezellig , en er zijn prima mooie woonwijkjesmet gewoon de rust van een dorp. en de faciliteiten van een stad. ik vind het niet verkeerd in elk geval .
Winkelen heb ik sowieso iets tegenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:15 schreef Barreltje het volgende:
[..]
mja het is niet dat ik nooit in zoetermeer geweest ben![]()
ik vind het lelijke blokkendozen
ik hou dan ook gewoon niet van nieuwbouw.. en het startshart.. mweh.. ook DAT is nieuwbouw.. dat vind ik niet gezellig.. net zo min als dat ik "de boogaard"gezellig winkelen vind.. de binnenstad van den haag daarentegen ( ook al halen ze wel alle mooie gebouwen neer op het moment)
Mss iets voor jou?quote:Voor degene die slimpie gebruiken ik heb hier de c1000 folder en daar staan waarempel slimpie waterijsjes in ....10 stuks voor een euro ....en nog in de smaken :sinasappel,citroen,aardbei en cola....Ik ben benieuwd ga vandaag nog kijken....
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:41 schreef Vicky het volgende:
oeeehhhh.. Ik ga eens kijken bij de C1000. Thnx BE!
Ik verdwaal altijd in zoetermeer...
Ik woon in het leuke Rijswijkzou wel weer in Delft willen wonen, maar mijn man liever niet..
haagse.. maar ik woon in rijswijkquote:
hmm.. volgens mij bestaa je toch voor 70 % uit water?? :pquote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:59 schreef BananaPancake het volgende:
Ik hockey in Voorschoten en dat is inderdaad een leuke optie voor tussen Den Haag en Amsterdam!
Vandaag ging ik met een vriendinnetje op zo´n weegschaal staan in de sportschool waar al je waarden uit komen rollen. Zij is echt zo´n mager ding, dat nog nooit een dag in haar leven gezond heeft gegeten, maar toch helemaal niks aankomt. Misschien had ik het dan ook niet met haar moeten doen, maarja ik ben het eigenlijk na 9 jaar vriendschap wel gewend![]()
Ik vond het vooral vervelend dat zij ging lopen zeuren dat ze een metabolische leeftijd van 14 had, terwijl die van mij 36 was!(ik ben 21)
verder:
gewicht 82.8
vetpercentage: 34.6 (is iets te hoog, dus valt best mee)
vetmassa: 28.6 kg
Spiermassa: 51.5 kg
Lichaamsvocht: 47.1 % (dit leek mij echt heel veel, maar weet niet wat normaal is)
Wel fijn om soort extra waarden te weten dan slechts m`n gewicht aangezien ik nu ook veel met gewichten bezig ben. Zo kan ik toch kijken of ik vet kwijtraak als ik niet heel hard afvaléén keer in de maand ff meten dus
Botmassa is 2,7 kg staat er.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:01 schreef Barreltje het volgende:
[..]
hmm.. volgens mij bestaa je toch voor 70 % uit water?? :p
en.. waar zit die 1.7 kg (82.8 - 28.6-51.5) dan in??
Ik vind Vinexwijken juist helemaal topquote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:05 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik wil niets liever dan een huis van max 40 jaar oud. Ik woon nu 13 jaar in oude huizen en ik word er stapelgek van. Alles zit brak in elkaar, overal scheve hoekjes, veel meer stof, etc, etc.
Maar echt zo'n vinex wijk vind ik ook weer niet zo gezellig, dat is wel waar. Gewoon een leuke jaren 80 wijk met voldoende parkeerplaatsen en groen.
het huis van mijn ouders komt uit 1881quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:11 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Ik vind Vinexwijken juist helemaal top
Mijn vriend gaat binnenkort waarschijnlijk in Leidsche Rijn wonen (Utrecht) en dat ziet er allemaal heel modern en mooi uit
Ik vind trouwens oude huizen ook mooi, maar dan wel écht oud en niet van die jaren 70 woningen
Wauwieequote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:12 schreef Barreltje het volgende:
[..]
het huis van mijn ouders komt uit 1881
ik "naast"de boogaardquote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:05 schreef Vicky het volgende:
Zo svhattig BE!
Waar Barreltje? Ik oude centrum
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:28 schreef Brighteyes het volgende:
Mijn ex en ik hebben hier gewoond:
[ afbeelding ]
Die links naast de poort.
[ afbeelding ]
Helaas moesten we het verkopen toen we uit elkaar gingen.
Is een hofje uit 1600. Wij woonden in 2 van de oorspronkelijke hofjeswoningen die samen getrokken waren tot eentje.
Vinexwijken mag je pas leuk gaan vinden als je snel met kind geschopt wil worden en dan nog nie;(quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:11 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Ik vind Vinexwijken juist helemaal top
Mijn vriend gaat binnenkort waarschijnlijk in Leidsche Rijn wonen (Utrecht) en dat ziet er allemaal heel modern en mooi uit
Ik vind trouwens oude huizen ook mooi, maar dan wel écht oud en niet van die jaren 70 woningen
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:28 schreef Brighteyes het volgende:
Mijn ex en ik hebben hier gewoond:
[ afbeelding ]
Die links naast de poort.
[ afbeelding ]
Helaas moesten we het verkopen toen we uit elkaar gingen.
Is een hofje uit 1600. Wij woonden in 2 van de oorspronkelijke hofjeswoningen die samen getrokken waren tot eentje.
Ik heb het 20 minuten gekookt en het was helemaal niet snotterigquote:Op dinsdag 19 juni 2012 23:19 schreef Lucky_Strike het volgende:
Hoe lang moet het nou gekookt worden? En hoe snotterig werd het uiteindelijk?
Onze definitie van 'dorp' is misschien anders, maar ik werk nu in Rijen en dat daar geen aldi is en geen Jumbo, maar alleen een lidl, ah en emte vind ik al uitermate irritant. Bovendien kan ik nooit eens na m'n werk gezellig even winkelen met een vriendinnetje, want het winkelcentrum stelt niks voor... Het heeft btw geen middelbare school, dus kind-technisch niet handig. Nee joh, niks voor mij!quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:10 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Dat zijn wel uitersten die je noemt.
Ik woon in een dorp (hiervoor in Den Haag), maar heb alles vlakbij, meerdere opties zelfs. En dat geldt voor de meeste grotere dorpen.
Nou waren de jaren 50 ook niet echt de meest briljante (en degelijke) bouwperiode voor huizen in Nederland.quote:Op woensdag 20 juni 2012 07:49 schreef Tink89 het volgende:Heb 1,5 jaar in een huis uit de jaren vijftig gewoond. Alles verouderd, alles moest opgeknapt, niks was logisch, de plafonds te laag...
dat bedoel ikquote:Op woensdag 20 juni 2012 07:51 schreef lezzer het volgende:
Nou waren de jaren 50 ook niet echt de meest briljante (en degelijke) bouwperiode voor huizen in Nederland.
Kwantiteit was toen het belangrijkstequote:Op woensdag 20 juni 2012 07:51 schreef lezzer het volgende:
Nou waren de jaren 50 ook niet echt de meest briljante (en degelijke) bouwperiode voor huizen in Nederland.
Daarom. Het komt uit de lengte of uit de breedte hèquote:Op woensdag 20 juni 2012 07:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kwantiteit was toen het belangrijkste
Hoe herkenbaarquote:Op woensdag 20 juni 2012 08:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
Nou bij mij zit het momenteel vooral in de breedte
Niet doenquote:* DancingPhoebe voelt zich een vetje.
redbullquote:Op woensdag 20 juni 2012 09:48 schreef Barreltje het volgende:
iemand nog ideeen voor gezonde energie bommetjes![]()
ik kom maar niet van de jetlag af, slaap 4 uur per nacht en wordt er stront chagerijnig van!
Fruit, natuurlijk. En espressoquote:Op woensdag 20 juni 2012 09:48 schreef Barreltje het volgende:
iemand nog ideeen voor gezonde energie bommetjes![]()
ik kom maar niet van de jetlag af, slaap 4 uur per nacht en wordt er stront chagerijnig van!
er staat GEZONDE tussendoortjesquote:
ik drink geen koffiequote:
Fruit want fruitsuiker, snelle energiekick.quote:Op woensdag 20 juni 2012 09:58 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ik drink geen koffie
en welk fruit dan?of iedere willekeurige fruit ?
Vandaar ook mnquote:
je moet toch ergens aan dood ?quote:Op woensdag 20 juni 2012 10:15 schreef Tink89 het volgende:
Lol... Redbull idd, en dan vooral de light-variant. Lekker veel kankerverwekkende stoffen![]()
Die is het beste ja, samen met blauwe m&m's...quote:Op woensdag 20 juni 2012 10:15 schreef Tink89 het volgende:
Lol... Redbull idd, en dan vooral de light-variant. Lekker veel kankerverwekkende stoffen![]()
Krijg je daar ook kanker van ?quote:
En krokante speklappen van de BBQquote:Op woensdag 20 juni 2012 10:17 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Die is het beste ja, samen met blauwe m&m's...
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Yeah!quote:Op woensdag 20 juni 2012 10:18 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
En krokante speklappen van de BBQ
* Stormqueen steekt nog een peuk op
quote:Op woensdag 20 juni 2012 10:19 schreef Barreltje het volgende:
[..]![]()
overal van toch?Oh maar dat geeft niks hoor , ik hoef niet zo oud te wordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
Wow, jij eet veel eiwitten op een dag... Niet dat daar iets mis mee is, maar het viel me even opquote:Op woensdag 20 juni 2012 11:43 schreef BananaPancake het volgende:
Lijstje
O: 2 volkoren boterhammen, filet americain, pindakaas, glas magere melk
T: 200 gr magere vruchtenkwark, volkoren cracker met rosbief, 1 sinaasappel
L: 2 volkoren boterhammen,2x kaas 30+, kiwi, heldere soep, glas magere melk
T: 200 gr. magere vruchtenkwark, 1 eierkoek
D: sajoerboontjes en kip
T: 2 rijstwafels, filet americain, fricandeau
Ik heb deze eetlijst van een fitnesssite af, omdat ik daar nu mee bezig ben. Op zich valt hey qua grammen wel mee als je het uit zou rekenen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:35 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Wow, jij eet veel eiwitten op een dag... Niet dat daar iets mis mee is, maar het viel me even op
Wat voor vruchtenkwark eet je? Ik merk hier dat "mager" vaak "weinig vet, maar heel veel suiker" betekent...
Ik heb net m'n lunch op en van m'n collegaatje een ligakoek gekregen voor onderweg *zo'n 0-4 maanden koek, jum!*
Xx
Wij zijn al een paar jaar overgestapt op pain de campagne en pain complet, stukken lekkerder wat mij betreft. En godzijdank lust ik geen wijn dus wat dat betreft ook geen bedreigingen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 08:52 schreef Sjeen het volgende:
Goedemorgen! Nog anderhalve week en dan ga ik twee weken lang leven op stokbrood en wijn
Die pain de campagne is lekker inderdaad. Alleen van die ieniemienie kleine sneetjes...quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:44 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wij zijn al een paar jaar overgestapt op pain de campagne en pain complet, stukken lekkerder wat mij betreft. En godzijdank lust ik geen wijn dus wat dat betreft ook geen bedreigingen.
Wij gaan over 3,5 week!
ik heb er echt zo veel zin in en ben ook echt vol goede moed qua eten, neem gewoon mijn favoriete recepten etc. mee en ga gewoon lekker koken ipv puur voor het gemak je vol stoppen met bbq vlees etc.
Dan moet je 'm anders snijdenquote:Op woensdag 20 juni 2012 12:49 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Die pain de campagne is lekker inderdaad. Alleen van die ieniemienie kleine sneetjes...
Dit jaar geen Frankrijk voor ons helaas, of zomervakantie. Volgend jaar weer!
wasa thin is errug lekker.. vooral die zout/rozemarijnquote:Op woensdag 20 juni 2012 12:57 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb gisteren braaf een pak volkoren ontbijtkoek gekocht. Is best goed te eten! Ik heb zelfs mijn ontbijtkoekbewaarblik kunnen vinden.
Wasa thin is ook lekker trouwens.
Ik ga gewoon twee weken genieten, nu moet ik eerlijkheidshalve zeggen dat ik tijdens zo'n kampeervakantie over het algemeen niet aankom. We zijn behoorlijk actief en eten veel meer vis dan thuis enzo.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:44 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Wij zijn al een paar jaar overgestapt op pain de campagne en pain complet, stukken lekkerder wat mij betreft. En godzijdank lust ik geen wijn dus wat dat betreft ook geen bedreigingen.
Wij gaan over 3,5 week!
ik heb er echt zo veel zin in en ben ook echt vol goede moed qua eten, neem gewoon mijn favoriete recepten etc. mee en ga gewoon lekker koken ipv puur voor het gemak je vol stoppen met bbq vlees etc.
Lijstje:
O: muesliol
T: sneetje roggebrood met kaas
L: 2 boterhammen met sandwichspread, sneetje roggebrood met kaas
T: appel
D: italiaanse stoofpot met pangasusfilet
T: geen idee
En straks op de fiets naar de tandarts, in totaal 13km met 2 x 18kg kind achterop en aan mijn fiets hangend.
Ja, heerlijk! Alleen vind ik er wel erg veel kcal in zitten voor zo'n dun dingetje.quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:00 schreef Barreltje het volgende:
wasa thin is errug lekker.. vooral die zout/rozemarijn
Ja hoi! We zien je wel hoorquote:Op woensdag 20 juni 2012 13:42 schreef Lonaa het volgende:
* Lonaa komt schoorvoetend het topic weer binnen...
quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja hoi! We zien je wel hoorEn we maken er allemaal wel eens een puinhoop van. Of heel vaak.
Oh dat is wel een idee.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:55 schreef Brighteyes het volgende:
Ik laat hem snijden bij de bakker, wel zo makkelijk voor op het strand. Idd dunne sneetjes, maar goed, 2 dunne is ook een dikke.
Jammer dta jullie niet op vakantie gaan dit jaar Sil. Wel lekker thuis vrij?
Joh, in mei een week weg geweest en in Oktober een weekendje London... Da's toch ook vakantie! Wij doen helemaal niks, omdat de financiele onzekerheid hier net iets te groot is. Vind ik geen baan, zitten we sowieso in de penarie. Vind ik wel een baan, moeten we wrs een tweede auto en is het beetje spaargeld dat we hebben ook op.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:10 schreef Silmarwen het volgende:
Nou we zijn in mei een weekje weggeweest. Neem waarschijnlijk geen vrij, zal wel minder werken. Gebeurt vaker in de BSO tijdens vakanties, omdat je dan ineens hele dag werkt.
We gaan eind oktober een weekendje naar London om Muse te zien en dat was het denk ik.
Ik heb me goed laten gaan iig, de afgelopen weken.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja hoi! We zien je wel hoorEn we maken er allemaal wel eens een puinhoop van. Of heel vaak.
Gewoon dapper doorgaan, het is pas woensdag! Bij afvallen moet je niet teveel op korte termijn kijken, het gaat om de langer termijn. Weeg anders gewoon maar 1 keer per week in plaats van dagelijks, dan word je minder afgeleid door de kleine schommelingen.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:31 schreef J0ycie88 het volgende:
Sinds maandag 1 ons kwijt.. En heb het idee dat ik zo goed bezig ben. Ik snap het niet
Ja je bent enorm bezig al vanaf maandag , gewoon minder wegen kom op er zit 1 dag tussen , als je elke dag 100 gram afvalt is 700 per week is echt mooi hoor .quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:31 schreef J0ycie88 het volgende:
Sinds maandag 1 ons kwijt.. En heb het idee dat ik zo goed bezig ben. Ik snap het niet
Daar heb je gelijk aan.. Hoopte alleen al resultaat te zien maar goed dat moet ik inderdaad ook niet verwachten!quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:40 schreef Joene het volgende:
[..]
Ja je bent enorm bezig al vanaf maandag , gewoon minder wegen kom op er zit 1 dag tussen , als je elke dag 100 gram afvalt is 700 per week is echt mooi hoor .
Zet die weegschaal gewoon aan de kant , en hou je is netjes aan gezond eten , en weeg volgende week woensdag weer isquote:Op woensdag 20 juni 2012 14:42 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk aan.. Hoopte alleen al resultaat te zien maar goed dat moet ik inderdaad ook niet verwachten!
Je bent slimmer dan dit toch?quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:31 schreef J0ycie88 het volgende:
Sinds maandag 1 ons kwijt.. En heb het idee dat ik zo goed bezig ben. Ik snap het niet
quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:00 schreef Vanyel het volgende:
Ik zit alweer twee of drie weken vast. Komt niks bij, maar gaat vooral ook niks af. Vandaag dan eindelijk weer eens sporten, hopelijk helpt dat.
Plussen ten opzichte van mijn startgewicht heb ik niet meer gedaan sinds ik ben begonnen met afvallen , wel wat schommelingen tussen mn gewicht , maar elke keer bij de dietiste is het nog steeds elke keer minderquote:Op donderdag 21 juni 2012 08:18 schreef GI het volgende:
En ondertussen zit ik na al die tijd met een hoop zondigen nu ongeveer 2 kilo onder mijn startgewicht hier in het topic. En dat terwijl ik ergens tussendoor ook nog op +2 heb gezeten.
En hoe gaat het nu?quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:22 schreef Ticootje het volgende:
Goedemorgen, gister was een onwijs goede dag afvaltechnisch... wc technisch wat minder....
omg wat was ik ziek..
Je ontbijt tegenwoordig, dat maakt gewoon veel uit./quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:18 schreef GI het volgende:
En ondertussen zit ik na al die tijd met een hoop zondigen nu ongeveer 2 kilo onder mijn startgewicht hier in het topic. En dat terwijl ik ergens tussendoor ook nog op +2 heb gezeten.
Zwak buikie, maar dat lijkt me niet raar...quote:
Koken ze daar niet? Slapzakken. Versgekookt klinkt een stuk gezonder dan magnetrongedoe.quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:38 schreef summer2bird het volgende:
Voordeel van opnieuw opgenomen zitten zijn de ubergezonde magnetronmaaltijden die ik krijg van de begeleiders.
Niks macaroni of patat oid.
Nee, heel veel aardappelen, rundervlees, kip, groente's, rauwkost en fruit.
Nadeel: een eigen koelkastje op mijn kamer
Ik neem aan dat dat de huidige voedingskeuken van de meeste ziekenhuizen en verpleeghuizen etc betreft. Dat eten komt half klaargemaakt aan in de instellingen en die moeten het in grote kasten dan nog afmaken. Super vers. Niet echt lekker. Was bedoeld als kostenbesparing in de zorg, is eigenlijk nergens naar tevredenheid vergeleken met het hebben van een eigen keuken. Maar ja, de investering was dusdanig hoog dat het ook nergens terug gedraaid gaat worden.quote:Op donderdag 21 juni 2012 08:47 schreef Vanyel het volgende:
Koken ze daar niet? Slapzakken. Versgekookt klinkt een stuk gezonder dan magnetrongedoe.
Ja maar Dot is door jou opgevoed hèquote:Op donderdag 21 juni 2012 08:58 schreef Vanyel het volgende:
Niet echt lekker? Zelfs mijn dochter van nog geen anderhalf weigerde die snottige boel te eten
Kinderen zijn een stuk kritischer dan volwassenen met eten, dus dat is geen vergelijkingquote:Op donderdag 21 juni 2012 08:58 schreef Vanyel het volgende:
Niet echt lekker? Zelfs mijn dochter van nog geen anderhalf weigerde die snottige boel te eten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |