Daar zou ik niet op zijn gekomen... Je zou dan eerder aan iets met een bliksemflits denken..quote:Op maandag 18 juni 2012 02:30 schreef Monopoly het volgende:
Mijn mentor gaf zojuist het verlossende antwoord op de vraag van vandaag
[ afbeelding ]
[..]
De bovenleiding aarden doen ze meestal aan de spoorstaaf, maar logisch is het gekozen symbool niet inderdaad.quote:Op maandag 18 juni 2012 08:58 schreef dennistd het volgende:
[..]
Daar zou ik niet op zijn gekomen... Je zou dan eerder aan iets met een bliksemflits denken..
23 juni? En een uurdienst? WTF?quote:Op maandag 18 juni 2012 09:18 schreef greavy het volgende:
Door de defecte spoorbrug bij Amsterdam Muiderpoort rijden daar minder treinen t/m 23 juni. De Fyra is ingekort tot Schiphol en zal een uursdienst gaan rijden.
Fyra is wél toeslagvrij tot dit defect is verholpen.
Vanaf Schiphol gaat Fyra leeg via Duivendrecht naar de Meer.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:25 schreef dennistd het volgende:
Het gaat trouwens om de noordelijke brug van de Oosterdoksvaart, net ten oosten van Amsterdam Centraal. Die is vannacht bij een aanvaring beschadigd. Daardoor kunnen de normale sporen naar de Watergraafsmeer niet gebruikt worden, en moet dit afgehandeld worden via de normale sporen Centraal-Muiderpoort->Weesp. En blijkbaar is daar wel capaciteit voor een uursdienst en niet voor een halfuursdienst.
Het is dus formeel ook niet aarden, maar minussen. En dan klopt het symbool weer.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:14 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
De bovenleiding aarden doen ze meestal aan de spoorstaaf, maar logisch is het gekozen symbool niet inderdaad.
Wij noemen het gewoon aarden.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:29 schreef Duvel het volgende:
[..]
Het is dus formeel ook niet aarden, maar minussen. En dan klopt het symbool weer.
Zullen we die maar tot Bijlmer Arena laten rijden?quote:Op maandag 18 juni 2012 09:27 schreef greavy het volgende:
[..]
EuroNight en CityNightLine ook t/m Schiphol en dan via Duivendrecht naar de Meer.
Ik weet niet wat jij leest hoor:quote:Op maandag 18 juni 2012 09:38 schreef dennistd het volgende:
[..]
Zullen we die maar tot Bijlmer Arena laten rijden?
Ik zeg alleen dat het daarvoor problemen op gaat leveren.quote:Benelux ook t/m Schiphol en dan via Duivendrecht naar de Meer.
Zag het inderdaad. Een vriendin die moet naar Maastricht vanuit Nijverdal. Die is mooi fucked nu Almelo en Utrecht eruit liggenquote:Op maandag 18 juni 2012 10:09 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Almelo ligt er ook deels uit door blikseminslag.
Nijverdal -> West -> Zwolle -> Mariënberg -> Almelo -> Hengelo -> Zutphen -> Nijmegen -> Roermond -> Maastrichtquote:Op maandag 18 juni 2012 10:11 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Zag het inderdaad. Een vriendin die moet naar Maastricht vanuit Nijverdal. Die is mooi fucked nu Almelo en Utrecht eruit liggen
Nouja, voor reizigers naar Zwolle en het verdere Noorden is het een goed alternatief lijkt me..quote:
7 uur onderwegquote:Op maandag 18 juni 2012 10:12 schreef dennistd het volgende:
[..]
Nijverdal -> West -> Zwolle -> Mariënberg -> Almelo -> Hengelo -> Zutphen -> Nijmegen -> Roermond -> Maastricht
Beetje onzin hequote:Op maandag 18 juni 2012 10:12 schreef dennistd het volgende:
Zwolle -> Mariënberg -> Almelo -> Hengelo -> Zutphen
ja via marienberg gaanquote:Op maandag 18 juni 2012 10:14 schreef Levolution het volgende:
Wat moet je doen als je vanuit Hengelo naar Zwolle wil? Er staat op de site dat je meer dan 60 minuten vertraging hebt, wat moet ik me daarbij voorstellen?
Oh ja, ik wou het nog wat leuker makenquote:
Misschien hebben ze er ook wel slaapzakkenquote:Op maandag 18 juni 2012 10:15 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Naar de supermarkt daar broodjes halen
Je kunt ook via Zutphen gaan, scheelt in tijd weinig en kan 2x per uur ipv 1x via Mariënbergquote:
Valt wel mee, er zijn ook nog vele nieuwe versies uitgebracht van BEPAC de afgelopen jaren, zelfs naar een minder oud hardwareplatform.quote:Op zondag 17 juni 2012 05:27 schreef James1988 het volgende:BEPAC gaat eruit, het zou me daarom niet eens verbazen als de specificaties binnen ProRail niet eens meer bekend zijn
Je hebt de CTA's en je hebt BEPAC. De eerste worden vervangen door TFT's, de tweede door een centrale InfoPlus. Twee verschillende dingen dus. De CTA's zijn alleen op Schiphol nog oud, de aansturing is op een aantal posten al van BEPAC naar InfoPlus gemigreerd. Deze migratie is stopgezet totdat enkele problemen met InfoPlus opgelost zijn; een paar maand terug vielen op vele stations de schermen twee keer uit. Rotterdam bijv heeft daarom ook nog BEPAC.quote:Op zondag 17 juni 2012 11:24 schreef TheSalesman het volgende:Dat is nog niet zo? Na een snelle zoektocht heb ik gevonden dat 'Tussen 2010 en 2012 zijn op alle stations de mechanische CTA-bakken op de perrons vervangen door nieuwe "InfoPlus" TFT-schermen, de tweede generatie CTA's.'
Bedankt!quote:Op maandag 18 juni 2012 10:16 schreef dennistd het volgende:
[..]
Je kunt ook via Zutphen gaan, scheelt in tijd weinig en kan 2x per uur ipv 1x via Mariënberg
Een heel belangrijk spoorknooppuntquote:Op maandag 18 juni 2012 10:17 schreef Levolution het volgende:
Mariënberg, wat is dat voor gehucht? Ik keek even op Google Maps, niet eens 10 straten.
Zo belangrijk dat de sneltrein Zwolle - Emmen er niet eens stoptquote:Op maandag 18 juni 2012 10:47 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Een heel belangrijk spoorknooppunt
maar vanaf december welquote:Op maandag 18 juni 2012 10:49 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Zo belangrijk dat de sneltrein Zwolle - Emmen er niet eens stopt
Daar rijdt de trein naar het NSM vaak genoeg hoor Dennis, dat zijn alleen SLT's dit is wel exotischer. Balen, ik was er vlakbij en hoorde het geklingel op de Zonstraat maar kon niet wegquote:Op maandag 18 juni 2012 12:34 schreef dennistd het volgende:
Het spoor Lunetten-Blauwkapel is ook weer eens ontroest door de storing vanmorgen: http://www.flickr.com/photos/wandelaar030/7393100324/
Laatste keer ging ik er met de museumtrein over, paar maanden geleden. Ik corrigeerde mijn post ook gelijk hoor Dennis!quote:Op maandag 18 juni 2012 12:43 schreef dennistd het volgende:
Ik had het ook over het spoor Lunetten -> Blauwkapel, de treinen naar het spoorwegmuseum rijden alleen Blauwkapel-Maliebaan (en één of twee keer per dag door naar Lunetten). Op het spoor Lunetten -> Blauwkapel rijdt normaal niks volgens mij (ook gezien de dikke laag roest die er woensdag op zat toen ik in het spoorwegmuseum was)
werd tijd ook. Jammer dat er zo weinig van dat spoor gebruik gemaakt wordtquote:Op maandag 18 juni 2012 12:34 schreef dennistd het volgende:
Het spoor Lunetten-Blauwkapel is ook weer eens ontroest door de storing vanmorgen: http://www.flickr.com/photos/wandelaar030/7393100324/
En jammer dat men zich die uitwijkmogelijkheid binnenkort helemaal ontneemt.quote:Op maandag 18 juni 2012 13:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
werd tijd ook. Jammer dat er zo weinig van dat spoor gebruik gemaakt wordt
Maar ook over het rechterspoor, dus vanuit Lunetten naar Blauwkapel? Daar rijdt normaal niks dacht ik. De pendeltrein rijdt 1 of 2 keer per dag het stuk Maliebaan->Lunetten, o.a. om zo het spoor op dat stuk berijdbaar te houden voor de Heimwee-express, maar Lunetten->Maliebaan wordt bij mijn weten planmatig niet gebruikt.quote:Op maandag 18 juni 2012 12:49 schreef bork het volgende:
[..]
Laatste keer ging ik er met de museumtrein over, paar maanden geleden. Ik corrigeerde mijn post ook gelijk hoor Dennis!
Ja. Bij Bilthovenquote:Op maandag 18 juni 2012 15:54 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
En die andere museumpendels dan? Die maken toch altijd kop?
Maar waar blijven de oude CTA's? Of beter, welk bedrijf is verantwoordelijk voor het vervangen ervan? Als ik dat weet kan ik daar verder gaan kijken...quote:Op maandag 18 juni 2012 10:16 schreef Doc__Zenith het volgende:
[..]
Valt wel mee, er zijn ook nog vele nieuwe versies uitgebracht van BEPAC de afgelopen jaren, zelfs naar een minder oud hardwareplatform.
[..]
Je hebt de CTA's en je hebt BEPAC. De eerste worden vervangen door TFT's, de tweede door een centrale InfoPlus. Twee verschillende dingen dus. De CTA's zijn alleen op Schiphol nog oud, de aansturing is op een aantal posten al van BEPAC naar InfoPlus gemigreerd. Deze migratie is stopgezet totdat enkele problemen met InfoPlus opgelost zijn; een paar maand terug vielen op vele stations de schermen twee keer uit. Rotterdam bijv heeft daarom ook nog BEPAC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |