Whehehe, ja, ballen genoeg daar, ja.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:53 schreef TrippleDistilled het volgende:
Ga naar Groningen, loop bij vindicat atque polit naar binnen. En neuk je weg naar het balkon. Succes.
Even ter info: jullie doelgroep zit structureel in het clubhuis aan de lauwe Bavaria (quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:42 schreef Sophie94 het volgende:
Schatjes toch!
Pics krijgen jullie niet... Wij zijn te bang dat ze dan als rukfoto´s voor jullie fungeren.
We hadden natuurlijk na kunnen gaan dat onze ´doelgroep´ zijn tijd niet op een forum besteed maar het is toch spijtig. +(
@TrippleDistilled;
Het Hooghoudt gebouw kom je toch niet binnen als je geen vindicater bent? Ben/ken jij er een? Je mag ons wel introduceren als lid.
Ook genoeg 'corpsballen' zonder vrienden en zonder levenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:06 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Even ter info: jullie doelgroep zit structureel in het clubhuis (:r) of zeikt momenteel over feuten heen.
Ik zie in Groningen altijd die standaardtypes met iets te lang haar, een Ralph Lauren o.i.d. aan en met een hete aardappel in de keel. Die hangen dan dronken over de rand van het Vindicat-balkon, helaas flikkeren ze er dan weer niet af.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:07 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ook genoeg 'corpsballen' zonder vrienden en zonder leven
True. Maar het prachtigste zou zijn als er nep pics geupload worden en hij heulemaal door de mand valt.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:05 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ts is lid van een knorrenvereniging en doet hbo in een nietszeggende stad en is tevens man. Nu opent hij uit rancune een topic over corpsmeisjes in de hoop dat het corps wordt afgezeken
Je komt niet binnen, gewoon netjes aanmelden tijdens de KEI-week, KMT lopen, beetje gefeut en gesjaakt worden en thats it.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:42 schreef Sophie94 het volgende:
Schatjes toch!
Pics krijgen jullie niet... Wij zijn te bang dat ze dan als rukfoto´s voor jullie fungeren.
We hadden natuurlijk na kunnen gaan dat onze ´doelgroep´ zijn tijd niet op een forum besteed maar het is toch spijtig. +(
@TrippleDistilled;
Het Hooghoudt gebouw kom je toch niet binnen als je geen vindicater bent? Ben/ken jij er een? Je mag ons wel introduceren als lid.
Kom je ook niet binnen als je van te voren aanmeldt en met een Vindicatter gaat?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:42 schreef TrippleDistilled het volgende:
[..]
Je komt niet binnen, gewoon netjes aanmelden tijdens de KEI-week, KMT lopen, beetje gefeut en gesjaakt worden en thats it.
Met tieten kom je overal naar binnenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:42 schreef Sophie94 het volgende:
@TrippleDistilled;
Het Hooghoudt gebouw kom je toch niet binnen als je geen vindicater bent? Ben/ken jij er een? Je mag ons wel introduceren als lid.
Tuurlijk kan dat, maar 3 vreemden, ik weet het niet.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:44 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Kom je ook niet binnen als je van te voren aanmeldt en met een Vindicatter gaat?
Deze man.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:46 schreef Drommeldaris het volgende:
Ik zie jullie aanstaande dinsdag in Groningen, de beste stad om uit te gaan by far
Mensen die niet Groningen
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:57 schreef Karina het volgende:
Er zijn dus mensen die ECHT het woord dinnetje gebruiken
Jij hebt al een vriendin, jij marokkaanse loverboy jijquote:Op vrijdag 1 juni 2012 18:55 schreef o.us het volgende:
Stuur mij jullie telefoonnummers in een PM, doe dit liever zo ipv een getypt bericht.[ afbeelding ]
Hey man, mooi dat ze je nu eindelijk een blauwe hebben gemaakt, staat je goedquote:
Dat was alweer meer dan een week terugquote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:19 schreef Drinky het volgende:
[..]
Hey man, mooi dat ze je nu eindelijk een blauwe hebben gemaakt, staat je goed
Dan is die update nog niet bij mij doorgevoerdquote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:22 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat was alweer meer dan een week terug
Ben ondertussen alweer eruit geknikkerd
Heel vreemd.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:28 schreef Sophie94 het volgende:
Hier lult iedereen erg stoer maar tot concrete afspraken komt het niet...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Komt omdat de meeste mensen denken dat dit een troll is.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:28 schreef Sophie94 het volgende:
@TriplleDistilled;
Die krijg je gegarandeerd maar dan moeten we nog wel even de geschikte studenten vinden die ons mee uit nemen.
Hier lult iedereen erg stoer maar tot concrete afspraken komt het niet...
Hier zegt deze man wel wat nuttigs eigenlijk dames!quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:29 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Komt omdat de meeste mensen denken dat dit een troll is.
Geloof me, pics en je zal meer dan genoeg reacties krijgen.
Haha, ik kom, je wilt naar leiden zeg je? Ik lok Kaneel wel mee... Lukt wel denk ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:28 schreef Sophie94 het volgende:
@TriplleDistilled;
Die krijg je gegarandeerd maar dan moeten we nog wel even de geschikte studenten vinden die ons mee uit nemen.
Hier lult iedereen erg stoer maar tot concrete afspraken komt het niet...
Corpulentie kent geen tijd.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:33 schreef debeterebob het volgende:
Ik las trouwens : Liefst van corpulente, studentikoze types.
TS, ik zou deze FOK!hosselaar zeker niet laten lopen.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 19:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Haha, ik kom, je wilt naar leiden zeg je? Ik lok Kaneel wel mee... Lukt wel denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |