Die was bezig met het klaarmaken van de torpedo'squote:
Ik voorzie een parlementaire enquete!quote:
Ik zou daar niet eens van opkijken. Het zou echt typisch zo'n streek van ze kunnen zijn. Een stalker erop afsturen en als ze hapt hebben ze een reden om Guppy aan de ketting te leggen: "zie je wel, ze is een #### die met oude mannen meegaat"quote:
Ik mag toch hopen dat dit ook sarcasme was?quote:Op vrijdag 20 juli 2012 20:42 schreef BabeWatcher het volgende:
Ik zou daar niet eens van opkijken. Het zou echt typisch zo'n streek van ze kunnen zijn. Een stalker erop afsturen en als ze hapt hebben ze een reden om Guppy aan de ketting te leggen: "zie je wel, ze is een #### die met oude mannen meegaat"
Er moet inderdaad een grondig onafhankelijk onderzoek komen.
Ik mag toch hopen dat het is wat spijkerbroek zegt. Anders kun je beter naar TRU gaan.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 20:42 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Ik zou daar niet eens van opkijken. Het zou echt typisch zo'n streek van ze kunnen zijn. Een stalker erop afsturen en als ze hapt hebben ze een reden om Guppy aan de ketting te leggen: "zie je wel, ze is een #### die met oude mannen meegaat"
Er moet inderdaad een grondig onafhankelijk onderzoek komen.
Nah, dan is het meer iets voor BNW... Als het zeikmeisje spiritueel wordt, dan kunnen we er eens een boom over opzetten in TRU.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:35 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat het is wat spijkerbroek zegt. Anders kun je beter naar TRU gaan.
Ah ja, klopt. Kom er nooit, dus daarom haal ik ze door elkaar. Als er via het spirituele geld te verdienen valt, zal ze die kant wel op gaanquote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:51 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Nah, dan is het meer iets voor BNW... Als het zeikmeisje spiritueel wordt, dan kunnen we er eens een boom over opzetten in TRU.
Als ze genoeg heeft van zeilen en niet meer leuk en jong is, gaat ze mss. wel goeroetje spelen. 'Zeilen met je Gids', ofzoiets.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 22:31 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ah ja, klopt. Kom er nooit, dus daarom haal ik ze door elkaar. Als er via het spirituele geld te verdienen valt, zal ze die kant wel op gaan
Welkom terug!quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 17:54 schreef svetan het volgende:
Op Guppy waait nu de juiste Nieuwzeelandse vlag - The "Red Ensign" voor privé en koopvaardij schepen in Nieuwzeeland.
Maar.. maar.. nu heb je het hele mediacircus van Mercer gemist!!quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:06 schreef svetan het volgende:
Was een paar maanden in de usa.... en geen tijd om alles te volgen en nog minder om te schrijven. Maar Laura doet nog altijd wat ze in haar kop heeft gezet... en dat doet ze goed zonder grote ongelukken.
Hij leeft nogquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:06 schreef svetan het volgende:
Ik denk dat de film, net als het boek, nog wat wordt uitgebreid met en happy end in Whangarei. Ik denk dat dit een van de redenen is dat Jillian er nu is. Ik denk dat vorig jaar, zo ongeveer rond deze tijd tussen Papeete en Darwin, het besluit genomen is niet meer naar Nederland terug te keren. Deze mogelijkheid zal in Darwin toen al met Jillian zijn besproken.
Ik ben wel benieuwd wat er in NZ zo alles als vervolg geregeld is. Het feit dat Guppy the Red Ensign vlag voert zou erop kunnen duiden dat de boot al in NZ geregistreerd is (vanwege verzekeringen enz.). In St. Maarten kwam ze nog binnen met de algemene Blue Ensign vlag dus is er sindsdien achter de schermen wat verandert.
Ik heb wel op Laura's web site vastgesteld dat de sponsor pagina leeg is.
En dan zegt men dat het kind al zo volwassen is. Ze komt alweer haar afspraken niet na omdat ze vakantie loopt te vieren.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:34 schreef MrFoureyes het volgende:
Inmiddels biedt Uitgeverij de Alk degenen die begin dit jaar een coupon hebben gekocht om tzt in te wisselen voor Het Nieuwe Boek de keus om (nog veel) langer te wachten, een andere titel te kiezen of het geld terug te krijgen.
Waar Laura komt, komt ruzie...
Ik heb ook zo'n vermoeden dat ze helemaal niets heeft met het schrijven van dat boek. Zal wel iets zijn geweest als "Ja, en dan schrijven we een boek en dat brengen we uit en dan krijgen we zakken vol met geld!", zich niet beseffende dat het schrijven van een boek nog best klotewerk is, waar veel tijd en moeite in zit.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:55 schreef Disana het volgende:
En dan zegt men dat het kind al zo volwassen is. Ze komt alweer haar afspraken niet na omdat ze vakantie loopt te vieren.
Ik dacht dat ze het een aantal maanden geleden nog wel noemde, dat ze ervoor aan het schrijven was. Maar sinds die vriendjes of de eilanden hoor je er niets meer van. Echt het enige dat ze nog lijkt te doen is vakantie vieren. Ik vraag me af of het geld ooit op raakt.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:58 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik heb ook zo'n vermoeden dat ze helemaal niets heeft met het schrijven van dat boek. Zal wel iets zijn geweest als "Ja, en dan schrijven we een boek en dat brengen we uit en dan krijgen we zakken vol met geld!", zich niet beseffende dat het schrijven van een boek nog best klotewerk is, waar veel tijd en moeite in zit.
Ja, klopt. Wat ik eigenlijk bedoelde was dat ze het schrijven schromelijk onderschat heeft en er helemaal geen zin meer in heeft.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 15:02 schreef Disana het volgende:
Ik dacht dat ze het een aantal maanden geleden nog wel noemde, dat ze ervoor aan het schrijven was.
Dat laatste denk ik ook. Het is misschien hard van me, maar ergens is het voor haar te hopen dat ze haar neus nog eens flink aan de realiteit stoot voor het te laat is.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 15:04 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ja, klopt. Wat ik eigenlijk bedoelde was dat ze het schrijven schromelijk onderschat heeft en er helemaal geen zin meer in heeft.
Bron?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:34 schreef MrFoureyes het volgende:
Inmiddels biedt Uitgeverij de Alk degenen die begin dit jaar een coupon hebben gekocht om tzt in te wisselen voor Het Nieuwe Boek de keus om (nog veel) langer te wachten, een andere titel te kiezen of het geld terug te krijgen.
De Alk heeft de wereldwijde rechten.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 02:31 schreef svetan het volgende:
Het is voor mij de vraag of "het boek" door De Alk wordt "uitgegeven" of dat daar slechts de nederlandse vertaling verschijnt. Commercieel gezien, en ook vanwege het nieuwe domicilie van Laura, kan ik mij goed voorstellen dat in het afgelopen jaar een internationale uitgever voor engelstalige literatuur is gezocht en De Alk slechts de rechten voor de nederlandstalige uitgave heeft.
Ze gaat dus rechtstreeks naar NZ.quote:I've decided I can't wait any longer to see New Zealand and so we are making Guppy ready for the voyage straight from Tahiti to Whangarei, the same place where I was born on my parents' boat 16 years ago.
Dat dachten we al zo'n beetje hier.quote:We are sad to have to say goodbye to Kiwi because of the difficulties of bringing a foreign cat to New Zealand.
Die arme Bruno. Hij heeft constant gepartied met Laura en is gelijk Mick Jagger vreemdgegaan op alle eilanden van de Pacific.quote:I think I am looking forward to it a bit more than Bruno, but he is getting used to the idea. He is also excited to see New Zealand but wishes he could take a plane instead.
quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 02:53 schreef spijkerbroek het volgende:
Uit haar blog:
[..]
Ze gaat dus rechtstreeks naar NZ.
En vertelt doodleuk nog maar eens een leugen.
[..]
Dat dachten we al zo'n beetje hier.
We are sad to have to say goodbye to Kiwi because of the difficulties of bringing a foreign cat to New Zealand. But we are also really happy because Jillian has fallen in love with her and will be taking her back to New York on the plane.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 19:53 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
okee, nu maak ik het definitief uit
Een poes dumpenhoe haal je het in je hoofd. Ik neem mijn poes altijd mee als ik op vakantie ga.
Ach ze ken altijd nog clown worden net als dr moederquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 18:25 schreef Tayu het volgende:
[..]
Ze begint een beetje mollig te worden:
[ afbeelding ]
Of een kind baren op een boot, in New Zealand...quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:19 schreef OpperTokkie het volgende:
[..]
Ach ze ken altijd nog clown worden net als dr moederZeikmeisje de clown en Mamalou
OMG PLEACE NO NOT AGAIN!!!!quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:30 schreef Tayu het volgende:
[..]
Of een kind baren op een boot, in New Zealand...
Dan is de cirkel echt rondquote:Op zondag 12 augustus 2012 14:30 schreef Tayu het volgende:
Of een kind baren op een boot, in New Zealand...
awwwwwwquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:41 schreef Hammondorgel het volgende:
[..]
We are sad to have to say goodbye to Kiwi because of the difficulties of bringing a foreign cat to New Zealand. But we are also really happy because Jillian has fallen in love with her and will be taking her back to New York on the plane.
www.lauradekker.nl
http://www.nzherald.co.nz(...)=1&objectid=10827964quote:"I'd like to find a job, finish my school, surf and get back into dinghy and ocean racing."
...
Dekker said it would be a "dream" to represent New Zealand at the Olympics in sailing. "I couldn't wish for more."
Het zal vast weer zwart zien van de mensen op de kade. Heel Nieuw-Zeeland loopt uit voor de intocht van Laura Dekker.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 01:06 schreef svetan het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoe Laura in NZ verwelkomt wordt, wat er voor haar geregeld is en wat ze verder gaat doen.
Ja, want dat is al vaak zo geweest,..quote:Op woensdag 22 augustus 2012 20:46 schreef BabeWatcher het volgende:
Het zal vast weer zwart zien van de mensen op de kade. Heel Nieuw-Zeeland loopt uit voor de intocht van Laura Dekker.
Op Sint-Maarten was het anders aardig druk (dat waren dan wel toeristen, geen locals, maar toch)quote:Op woensdag 22 augustus 2012 20:49 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ja, want dat is al vaak zo geweest,..
Gaan kinderen op de kade zingen "Laura Dekker, kom maar binnen met je knecht"?
Dat is al zó vaak in het nieuws geweest. Hun doel is aandacht te vestigen op het feit dat geen school ze wil hebben. Ze zijn daardoor al twee jaar niet naar school geweest en willen dat juist wel graag.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 10:41 schreef MrFoureyes het volgende:
Copycat Alert! Er hebben zich twee zeilbroertjes gemeld die ook niet naar school willen, en alleen maar wilen zeilen en dan les van de Wereldschool. Zij zijn beiden hoogbegaafd ( is Zeilmeisje ook) maar bovendien ook nog dyslectisch. Dat laatste is er natuurlijk bijgehaald om nog bijzonderder dan Laura te zijn!
Ook de ouders van deze bijzondere broertjes kregen direct Jeugdzorg achter zich aan, maar de rechter vond het niet zo dringend allemaal, dus ze zijn al onderweg.
Hebben ze ook een schrijvende oma, komt er een boek, kunnen we sponsoren, is er al een goed doel bekend, wanneer komt de film uit? Wie is hun woordvoerder en wat zegt hun advocaat?
Wordt vast wel vervolgd.
Inderdaad heel anders dus dan Dekker, die blog na blog schrijft maar met geen woord meer over school rept.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 10:47 schreef spijkerbroek het volgende:
Voor zover ik het verhaal van deze broertjes ken, wil geen enkele school ze hebben, vanwege hun dyslexie. Ze willen juist graag naar school. En daarom wilden ze iets doen om het nieuws te halen.
-Edit-
Ja, dat dus, Disana..
Maar Laura studeert nu af aan de Faculteit die Bruno heet...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 10:56 schreef livelink het volgende:
Ironisch ook, want Laura heeft niet echt zeilen en school gecombineerd.
Laura werpt straks een kind op dezelfde plaats als waar zij zelf geboren is, dan nog een paar jaar voor ze uit elkaar gaan en vervolgens gaan Bruno en Laura elkaar voor de rechter slepen om te voorkomen dat hun kind ook gaat zeilen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:24 schreef Perico het volgende:
[..]
Maar Laura studeert nu af aan de Faculteit die Bruno heet...
Ik geloof dat niet zo. Tenzij een stel betweterige wijsneuzige ouders met elke school ruzie maakt.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 10:46 schreef Disana het volgende:
Hun doel is aandacht te vestigen op het feit dat geen school ze wil hebben.
Ik heb ze vaker op de radio gehoord, zowel de ouders als de jongens (en ook een keer op tv gezien). Op mij kwam het wel authentiek over: er is zelfs in de wijdere omtrek geen school die onderwijs op maat kan geven op basis van zowel hoogbegaafdheid als dyslexie. Overigens zijn ze wel door de reis van Dekker op het idee gekomen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:05 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik geloof dat niet zo. Tenzij een stel betweterige wijsneuzige ouders met elke school ruzie maakt.
... zonder consideratie op vrienden en mensen die haar tijdens haar wereldreis hebben geholpen!quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:29 schreef svetan het volgende:
We weten dat Laura haar kop door kan zetten....
Ik heb een betrouwbare bron. Er is niets vorbereid in Whangarei.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:35 schreef svetan het volgende:
Hoe weet je dat er niets is voorbereid in Whangarei Hammondorgel? Heb je betrouwbare bronnen?
Vraagt ie om betrouwbare bronnen en dan komt ie zelf met wikipedia, waar N.B. staat dat Laura op een boot geboren is. Iets waarvan wij hier allang bewezen hebben dat dat niet het geval is.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:35 schreef svetan het volgende:
Hoe weet je dat er niets is voorbereid in Whangarei Hammondorgel? Heb je betrouwbare bronnen? Als je de moeite neemt even in de engelstalige Wikipedia kijkt dan zul je moeten vaststellen dat Laura daar al in de lijst van "notable people" staat. http://en.wikipedia.org/wiki/Whangarei
Niet dat ik het kind zo'n warm hart toedraag, maar dit is toch wel verontrustend. Straks staat ze daar dus met lege handen. Alhoewel, misschien is er wel genoeg sponsorgeld over om haar weer naar Nederland te verkassen; guppy moet ze daar maar verkopen dan.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 14:46 schreef Hammondorgel het volgende:
PS.: Er is niets voorbereid in Whangarei. Helemaal niets.
De pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:00 schreef svetan het volgende:
@Hammondorgel
Noem je bronnen dan eens! Je hebt al vaker geschreeuw dat er niets geregelt is wat achteraf dus niet zo bleek te zijn.
I am not at liberty to reveal my source (yes, I could tell you much more about Bruno).quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:00 schreef svetan het volgende:
@Hammondorgel
Noem je bronnen dan eens! Je hebt al vaker geschreeuw dat er niets geregelt is wat achteraf dus niet zo bleek te zijn.
Since Mercer gave Laura a kick in the a** on the day before her arrival in St. Maarten (see Laura Dekker #53 We zijn er bijna..) I cannot imagine that Laura will ever again accept him as a manager/publicist or whatever.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:19 schreef svetan het volgende:
@livelink
... en ook Mercer is, in het werelddeel waar Laura nu weer is, niet geheel uit beeld.
Het gigantische mediacircus dat er zou zijn in Sint Maarten, bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:12 schreef svetan het volgende:
Vertel mij eens waar ik met mijn beweringen er naast zat?
Waarom heeft men dat specifiek aan jou gevraagd?quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:34 schreef svetan het volgende:
Als jullie nu toch willen speculeren op dun ijs: Ik heb uit de zeilwereld de vraag gekregen of ik wist of de boot van Dick Dekker idd in het voorjaar zeewaardig is en hoeveel betalende gasten/meewerkende gasten hij kan meenemen naar de Caribic en verder.
Ah, je duitse zeilvereniging dus.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:38 schreef svetan het volgende:
@spijkerbroek
Omdat men veronderstelde dat ik meer informatie uit nederland heb. Maar deze vraag heeft mij wel verbaasd en ook ik zit nu te speculeren hoe dit gerucht in de wereld speelt.
Ook een lokaal clubje dus.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:42 schreef svetan het volgende:
Nee, dit keer niet de duitse zeilvereniging maar bij een bootverhuurder in Corpus Christy/ USA.
Dat zal zeker nog zo'n twee jaren duren.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 17:34 schreef svetan het volgende:
Als jullie nu toch willen speculeren op dun ijs: Ik heb uit de zeilwereld de vraag gekregen of ik wist of de boot van Dick Dekker idd in het voorjaar zeewaardig is en hoeveel betalende gasten/meewerkende gasten hij kan meenemen naar de Caribic en verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |