U heb er verstand van?quote:Op maandag 4 juni 2012 16:45 schreef WatskeZegt het volgende:
[..]
Wat een BamiBike
Gast... echt, dat is een keer rondje straat en je kunt alles alweer vervangen. Wat zeg ik? Vervangen? Dit moet je laten importeren vanuit China omdat die onderdelen hier niet worden verkocht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat tjaptjoj ding van mij is gekocht voor de fun ( en me vriendin )
er staat nu 40KM op de teller en tot nu toe bevalt hij prima!
Die andere die ik wil gaan bestellen uit china is gewoon puur voor de FUN!
Ik stop er een paar 100,- in.. en kijk wel hoe die het doet..
Meeste scooters komen momenteel uit china die verkocht worden in Nederland..
ik ben hier geen voorstander van... maar het is zo! Ook alle onderdelen zijn RUIM op voorraad in NL.
Dus graag eerst onderbouwen voor je dingen loop te blaten!Skysong Fireworks Liuyang "The BEST fireworks direct to you!"
Als er al een type goedkeuring is voor de EEC dan is het allemaal een stuk eenvoudiger en goedkoper. Dan kan alles op papier afgehandeld wordenquote:Op maandag 4 juni 2012 16:18 schreef Boppos het volgende:
Die scooters zijn wel cool!!! Voor 500 een nieuwe scooter is best interessant... Ik heb eens op de RDW site gekeken maar wordt er niet heel veel wijzer van: RDW Brommer invoeren
Ook zie ik heel vaak EEC er bijstaan, wat ik me dan afvraag is het dan heel makkelijk de scooter een kenteken te geven omdat hij dan al een type goedkeuring heeft?
quote:Op maandag 4 juni 2012 17:39 schreef revpolen het volgende:
http://www.alibaba.com/pr(...)ashan_atv_250cc.html
hebben!!!!
Nu welquote:Op maandag 4 juni 2012 16:57 schreef Catch22- het volgende:
http://offers.dealextreme.com/
iemand al een DealextremeBoxbag besteld?
Jammer inderdaadquote:Op maandag 4 juni 2012 17:08 schreef revpolen het volgende:
dankje wel... nu heb ik er dus 1 besteld..
ben benieuwd wat er in zit! heb wel die goedkopere besteld.. andere is al uitverkocht
hahaquote:
2 stuks besteldquote:SKU Product Name Qty Price Subtotal
XY001 Grab Bag 2 18.49 36.98
Dit sowieso.quote:Op maandag 4 juni 2012 19:03 schreef thecuriousone het volgende:
De kans is toch echt wel heel groot dat er enkel spul in de 'Lucky bag' zit dat al maanden (of jaren) stof ligt te happen in het magazijn...
quote:Op maandag 4 juni 2012 19:03 schreef thecuriousone het volgende:
De kans is toch echt wel heel groot dat er enkel spul in de 'Lucky bag' zit dat al maanden (of jaren) stof ligt te happen in het magazijn...
Daaromquote:
quote:Only excellent and valuable products, nothing is damaged, useless nor defective!
quote:Dan kan ik altijd nog een paypal claim doen mocht het niet nutig zijn! (object niet zo als beschreven)
Maar, een random knopje voor een arcade machine is idd niet nutteloos, als je een arcade machine hebt.quote:
Daarom als het niet nuttig is kan je altijd claimen, want ze zouden toch alleen (voor mij) nuttige dingen opsturenquote:Op maandag 4 juni 2012 19:42 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Maar, een random knopje voor een arcade machine is idd niet nutteloos, als je een arcade machine hebt.
Dus dan is ie alsnog nutteloos, tenzij je een arcade machine hebt.
MAAR HET IS WEL NUTTIG, DAT JIJ HET NIET KAN GEBRUIKEN IS NIET HUN PROBLEEM!!!!quote:Op maandag 4 juni 2012 19:43 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Daarom als het niet nuttig is kan je altijd claimen, want ze zouden toch alleen (voor mij) nuttige dingen opsturen....
quote:Hier NIET over illegale artikelen ('nep'-producten, wapens, e.d.) praten.
Lees de OpeningsPost voor je reageert en zoek eerst zelf voordat je in dit topic vragen gaat stellen. Vraag jezelf voor je post af of anderen daar uberhaupt iets mee kunnen. Wees in je reacties zo volledig, informatief en on-topic als mogelijk.
Kappen met die meuk.quote:
Wat wil een chinashopper nog meerquote:Op maandag 4 juni 2012 23:00 schreef Downstar het volgende:
Ik waag me niet aan die luckybags..
ik denk dat je dr niet zo lucky van zult worden..
Ik heb vorige maand een ibood doos ontvangen, dan weet je gewoon dat je echt waarde krijgt en zeker ook geen nutteloze gadgets.. maar veelal luxere elektronica producten
hier krijg je straks Dildostressballen, een reuze pig led light, een stylus voor een touchscreen een 3d brilletje, wat rare magnets en een pak nep snorren
quote:Op maandag 4 juni 2012 23:08 schreef nerdylittlesecrets het volgende:
Oh nee waarom heb ik hierop geklikt? Ben nu helemaal verslaafd aan deze chinese webshops
Wat is er zo phising aan?quote:Op maandag 4 juni 2012 23:16 schreef Marvelous het volgende:
Ik kan net een phishing mail van paypal, Dat er $50,10 naar Dealextreme is overgemaakt en de items worden verzonden naar =.
Na enig zoeken kwam ik er achter dat er op dat adres een bedrijf zit (jdec porche parts).
Mail maar verder gestuurd naar spoof@paypal.nl en de beste = een belletje gegeven. Gelukkig werd hij al de hele dag gebeld, en alles is al door gegeven!
Nu ben ik alleen benieuwd waarom ik de mail binnen krijg (laatste dealextreme bestelling 7 maart).
Zijn er meer mensen die deze mail hebben gehad?
Als je mijn tekst leest, is het een phishing.. En de mail leek precies op de bevestiging van paypal! (ik heb mijn account automatisch aan mijn bankrekening gekoppeld). Ik ken het het verschil wel tussen echt en nep, ze proberen dat je via de link in de mail, dat je gaat inloggen en dus je wachtwoord krijgen. -EDIT- Natuurlijk om de order ongedaan te maken! er staat ook bij dat je 24 uuur de tijd hebt om dit te doenquote:Op maandag 4 juni 2012 23:19 schreef Downstar het volgende:
[..]
Wat is er zo phising aan?
er word toch niet om ene betaling dan wel wachtwoord gevraagd??
zoals ik uit jou tekst haal heb jij gewoon een orderbevesteging gekregen van DX/PP?
mogelijk een foutje in hun servers?
Goed dat je het meld, blijkbaar dus een DX database gekraakt? (ik zou de namen even uit je posts verwijderen wel zo netjes voor die mensenquote:Op maandag 4 juni 2012 23:24 schreef Marvelous het volgende:
[..]
Als je mijn tekst leest, is het een phishing.. En de mail leek precies op de bevestiging van paypal! (ik heb mijn account automatisch aan mijn bankrekening gekoppeld). Ik ken het het verschil wel tussen echt en nep, ze proberen dat je via de link in de mail, dat je gaat inloggen en dus je wachtwoord krijgen.
Dit is dus een waarschuwing,...
Ik wilde dit juist laten staan zodat mensen na enig googlen weten dat ze deze meneer niet op zijn zaken telefoon lastig vallenquote:Op maandag 4 juni 2012 23:26 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Goed dat je het meld, blijkbaar dus een DX database gekraakt? (ik zou de namen even uit je posts verwijderen wel zo netjes voor die mensen)
oh wacht ik begreep het even verkeerd, je bedoelt dat ze zeiden dat die 50 dollar al van jou account afwas geschreven zeker..quote:Op maandag 4 juni 2012 23:24 schreef Marvelous het volgende:
[..]
Als je mijn tekst leest, is het een phishing.. En de mail leek precies op de bevestiging van paypal! (ik heb mijn account automatisch aan mijn bankrekening gekoppeld). Ik ken het het verschil wel tussen echt en nep, ze proberen dat je via de link in de mail, dat je gaat inloggen en dus je wachtwoord krijgen. -EDIT- Natuurlijk om de order ongedaan te maken! er staat ook bij dat je 24 uuur de tijd hebt om dit te doen
Dit is dus een waarschuwing,...
Must... Not... Have... To... Resist...quote:
quote:Op dinsdag 5 juni 2012 01:14 schreef DobbelSteen200 het volgende:
Was zo hoopvol dat er toch wel chinese Raspberry Pi behuizingen alternatieven te verkrijgen zouden zijn. Helaas nog (even) wachten
Hahaha! Heb ik inderdaad ook naar gekeken. Alleen nog pre-order toch? of nu alweer beschikbaar?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:51 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
![]()
Allwinner A10 stick + XBMC =
Heb nog steeds geen antwoord over de es800m dopjes van de EBay verkoper; dat wordt dus wéér nieuwe kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |