20 game winning streak vs pauperteams ja. Eerste keer tegenstand en ze vallen meteen door de mand.quote:Op donderdag 7 juni 2012 10:34 schreef Gauner het volgende:
Zo'n winningstreak neerzetten en dan vier keer op rij verliezen, onbegrijpelijk..
Hopen dat Celtics het vanavond afmaken, leuke en zeer onverwachte finals.
En die vloerquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:00 schreef Djokotron het volgende:
Vanavond hopen op Boston, al is het alleen maar voor dat heerlijke publiek.
quote:Op donderdag 7 juni 2012 13:08 schreef Morpheus2002 het volgende:
Yes OKCNu de Heat nog en dan hebben we een prachtige finale
Nee hoor. Al 15 jaar ouzo. En zonder 2 All star in het team is Kobe een speler die forceert en frustreert.quote:Op donderdag 7 juni 2012 10:53 schreef JayJay8 het volgende:
[..]
Kijk je pas sinds 2 seizoenen NBA ofzo?
Toch apart dat ze dan tegen een 'pauperteam' als OKC met 2-0 voorkomen en er niemand is die meer een cent voor OKC geeft..quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:00 schreef Djokotron het volgende:
[..]
20 game winning streak vs pauperteams ja. Eerste keer tegenstand en ze vallen meteen door de mand.Spurs zijn gewoon overrated. Je zag het al in de regular season toen Pop Manu en Parker rust gaf. Goede bank hoor, allemaal spot up shooters en geen enkele speler die zelf iets kan creeren. Leg je Parker en Manu aan de ketting, dan is het gewoon een middelmatig team. OKC heeft gewoon meer individuele kwaliteit.
Vanavond hopen op Boston, al is het alleen maar voor dat heerlijke publiek.
O ik las het te snelquote:Op donderdag 7 juni 2012 20:15 schreef Gauner het volgende:
[..]
Zijn niet mijn woorden, begrijpend lezen.
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:15 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Vandaag weer lekker rukken op LeBron
quote:
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 14:50 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Idd, die Doublepain is een troll van de hoogste macht, mafketel
quote:
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:58 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Durant hoeven ze ook niet te stoppen. Nog 1 wedstrijdje max voor Thunder.
Is niet te merken in je posts...quote:
We zullen zienquote:Op donderdag 7 juni 2012 20:28 schreef Gauner het volgende:
Proficiat met je gok, alleen jammer voor je dat je geliefde Miami vandaag zijn laatste wedstrijd van het seizoen speelt.
Nou, lekker belangrijk 2 games winnen in een best of 7 series. Zullen ze vast blij mee zijnquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:56 schreef Gauner het volgende:
[..]
Toch apart dat ze dan tegen een 'pauperteam' als OKC met 2-0 voorkomen en er niemand is die meer een cent voor OKC geeft..
Ben absoluut geen Kobe rukkertje. Sowieso Laker fan first...quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:37 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Op je pikkie getrapt, kobe rukkertje?
Hoezo is hij een Kobe rukker als hij voor de Lakers is?quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:37 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Op je pikkie getrapt, kobe rukkertje?
Wat zeg je nu eigenlijk? Wat een nonsens analyse.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 00:35 schreef BDIL het volgende:
Stel dat Miami vandaag weet te winnen bij de Celtic's en het 3-3 staat, kan Celtic dan alsnog winst pakken in Miami ?! Na deze streak van 3 wedstrijden is de vraag maar weer of ze scherp genoeg blijven en het tempo wel aankunnen...
Echt he. En dan elkaar de huid volschelden omdat 'die overrated' zijn of die 'alleen maar tegen pauperteams speelden' of omdat '...'quote:Op vrijdag 8 juni 2012 00:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
Typisch weer dat mensen hier achteraf opeens keihard hun gelijk gaan halen.
'Jaaa ik wist het allang'
Rot toch op man.
Het is geen analyse kneus maar een vraag, ze hebben 1 game zonder moeite gewonnen en 2 met veel meer moeite achter elkaar. In de 4e game lag het uiteindelijk door de druk van miami dat ze bezweken, en een dikke voorsprong uit handen gaven .In game 5 schoten ze heel bagger maar liet miami het weer afweten. Er is toch een reden dat ze na de 2-1 slechter is gegaan met boston. Vandaar dat ik me afvraag of het aan vermoeidheid en druk ligt dat het steeds slechter gaat.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 01:04 schreef emokid het volgende:
[..]
Wat zeg je nu eigenlijk? Wat een nonsens analyse.
Wat dacht je van deze: Stel dat Boston wint? Dan is alles voorbij!
Kneus? Moet dat nou?quote:Op vrijdag 8 juni 2012 01:57 schreef BDIL het volgende:
[..]
Het is geen analyse kneus maar een vraag, ze hebben 1 game zonder moeite gewonnen en 2 met veel meer moeite achter elkaar. In de 4e game lag het uiteindelijk door de druk van miami dat ze bezweken, en een dikke voorsprong uit handen gaven .In game 5 schoten ze heel bagger maar liet miami het weer afweten. Er is toch een reden dat ze na de 2-1 slechter is gegaan met boston. Vandaar dat ik me afvraag of het aan vermoeidheid en druk ligt dat het steeds slechter gaat.
Misschien wel , met je irritante en uitlokkende anti -Heat reacties. Ten 2e stelde ik een normale vraag en als je zo debiel antwoord wat verwacht je anders? Een knuffel ?quote:
Ja te zielig voor woordenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 03:03 schreef DUK het volgende:
LeBron is echt aan het beesten.
Sport 1 loopt gewoon bijna een kwart achter. En maar stug dat live dingetje boven in beeld.
31 alquote:
Dat is knap, Anthony heeft geen seconde op het veld gestaan...quote:Op vrijdag 8 juni 2012 04:40 schreef BDIL het volgende:
Het is wel behoorlijk stil in TD GardenIemand zei dat Garnett Bosh helemaal kapot zou maken in de post, wat een grap. Bosh en Anthony hebben Garnett in hun zak gehad heel de avond lang.
3:34 minquote:Op vrijdag 8 juni 2012 05:03 schreef BitetheBullet het volgende:
[..]
Dat is knap, Anthony heeft geen seconde op het veld gestaan...
Kwam wat lomp uit de hoek misschirn. Ik heb echt geen hekel aan Kobe. Tering goede speler. Ik vind Durant echter nu al beter.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:05 schreef JayJay8 het volgende:
[..]
Ben absoluut geen Kobe rukkertje. Sowieso Laker fan first...
Haat t gewoon wanneer mensen zulke bullshit praten meestal uit pure haat...(Zeg niet dat t in dit geval ook zo is...)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |