Heb ik dan gemist. Ze hebben nu een nieuwe studio, mij lijkt het gaaf als ze er bij zouden zijnquote:
Google zegt 2010quote:Op zondag 3 juni 2012 13:39 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Heb ik dan gemist. Ze hebben nu een nieuwe studio, mij lijkt het gaaf als ze er bij zouden zijn.
Ik ook, nog niet bevestigd voor een festival in Nederland. En ook niet voor een show in bv hmh ofzo.quote:
quote:Op zondag 3 juni 2012 20:43 schreef LatonOne het volgende:
alle grote dansnamen zijn al jaren geleden uitgerangeerd. de enige grote naam die ik nog wel zou willen zien is orbital.
bedoelden ze niet dat rijtje namen wat laatst - aan het eind van het vorige topic - bekend is gemaakt?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:45 schreef Dikketroela het volgende:
Uit de 3voor12 nieuwsbrief:
Vorige week is bekend geworden dat ongeveer elke grote elektronische act die je moet zien in 2012 allemaal in de polder zullen staan dus dansen zullen we!
Het geld zal me een zorg zijn, maar ze doen al aan prijsverlaging vóór 1 juli en dan gaat de verlaging pas in. Dan kun je de oude kaarten ook goedkoper maken, valt binnen dezelfde periode.quote:Op maandag 4 juni 2012 14:01 schreef indiaantje89 het volgende:
Die reacties op facebook/twitter![]()
Nou weet ik waarom Nederlanders als gierig bekend staan in het buitenland.
Zo lees ik het ook ja.quote:Op maandag 4 juni 2012 14:03 schreef ranja het volgende:
[..]
bedoelden ze niet dat rijtje namen wat laatst - aan het eind van het vorige topic - bekend is gemaakt?
De organisatie heeft al 19% BTW af moeten dragen en krijgen dit niet meer terug. Dus dit is geen winst voor de organisatie!quote:Op maandag 4 juni 2012 14:09 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Het geld zal me een zorg zijn, maar ze doen al aan prijsverlaging vóór 1 juli en dan gaat de verlaging pas in. Dan kun je de oude kaarten ook goedkoper maken, valt binnen dezelfde periode.
Een week terug was er nog een persbericht over de oude kaartjes en de BTW waarin stond:quote:Op maandag 4 juni 2012 14:32 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
De organisatie heeft al 19% BTW af moeten dragen en krijgen dit niet meer terug. Dus dit is geen winst voor de organisatie!
Dan ga je dit toch niet een week later doen, bijna een maand te vroeg?quote:Per 1 juli gaat het tarief voor podiumkunsten weer terug naar een veel lager tarief. Maar voor de afdracht is bepalend wanneer de kaarten verkocht worden, niet wanneer het evenement gehouden wordt.
Ja precies volgens mij ook, snapte al niet waarom het opeens over Chemical Brothers ging etc!quote:Op maandag 4 juni 2012 14:03 schreef ranja het volgende:
[..]
bedoelden ze niet dat rijtje namen wat laatst - aan het eind van het vorige topic - bekend is gemaakt?
122 kaarten ongeldig en nog wat kaarten die eigenlijk bestemd waren voor sponsors. Ik gok tussen de 300 en 500 kaarten.quote:Op maandag 4 juni 2012 16:14 schreef indiaantje89 het volgende:
Wij hebben ¤ 185,00 betaald (incl. ¤ 10,00 servicekosten).
En nu betaald men ¤ 166,00 (incl. ¤ 10,00 service kosten)
Is is een verschil van ¤ 19,00. Dan maar een dagje langer vakken vullen jongens![]()
Er zijn zoiezo maar 122 kaarten beschikbaar, wat dus echt binnen no-time is uit verkocht![]()
Het begint wel steeds dichterbij te komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |