Tja, hier moeten de sloten zo nu en dan onderhouden worden en de rondom het speeltoestel en andere kantjes is het wel prettig werken.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Godzijdank heb ik een balkon. Twee zelfs.
Meisje?quote:Op zondag 6 mei 2012 15:06 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Een meisje dat van katjes en Metallica hield met een bijzonder hoog irritatiegehalte.
Jij hebt ook een best landgoed te onderhouden.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:07 schreef betyar het volgende:
[..]
Tja, hier moeten de sloten zo nu en dan onderhouden worden en de rondom het speeltoestel en andere kantjes is het wel prettig werken.
Met de zitmaaier is het goed te doen. Achterin hoeft maar 2 keer per jaar wel maai ik er een pad door dat is wel grappig.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:09 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij hebt ook een best landgoed te onderhouden.
Goed. Ik kan ook nog schoonmaken, koken, stofzuigen.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:03 schreef Nautilus. het volgende:
Dat zijn nou net de dingen die ik zelf ook kan.
Dan had ik het wel gemerkt.... mijn pm-box zit nog vol met haar.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:12 schreef Tem het volgende:
[..]
Ze zal wel onder een kloon verder zijn gegaan.
Zuigen is belangrijk (zeker op zondag).quote:Op zondag 6 mei 2012 15:12 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Goed. Ik kan ook nog schoonmaken, koken, stofzuigen.
Daarnaast ben ik goed in dansen, design, fotografie en nog tientallen dingen.
Blijven hangen in de puberteit. Maar dan zonder die woeste aantrekkingskracht op mannen.quote:
Wie?quote:Op zondag 6 mei 2012 15:21 schreef EchtGaaf het volgende:
Toch kan Pim in POL worden herdacht.:
RIP Pim Fortuyn
Hoe kan je nou goed stofzuigen?quote:Op zondag 6 mei 2012 15:12 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Goed. Ik kan ook nog schoonmaken, koken, stofzuigen.
Daarnaast ben ik goed in dansen, design, fotografie en nog tientallen dingen.
De hormonen gierden hier toch ook wel bij bepaalde figuren als ze binnen wasquote:Op zondag 6 mei 2012 15:22 schreef waht het volgende:
[..]
Blijven hangen in de puberteit. Maar dan zonder die woeste aantrekkingskracht op mannen.
Ask remmie.... die 2 lagen wel eens met elkaar overhoop.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:22 schreef waht het volgende:
[..]
Blijven hangen in de puberteit. Maar dan zonder die woeste aantrekkingskracht op mannen.
Met het verkeerde stofzuigermondje gaat het dus niet werken.. Als ga je heen-en-weer het zuigt kut.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:22 schreef Ziba het volgende:
[..]
Hoe kan je nou goed stofzuigen?![]()
Dat is toch gewoon een beetje heen en weer.
Opmerking was dan ook dubbelzinnig.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:22 schreef Ziba het volgende:
[..]
Hoe kan je nou goed stofzuigen?![]()
Dat is toch gewoon een beetje heen en weer.
Tja, Drugshond springt op alles met eierstokken en kloppend hart.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:23 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De hormonen gierden hier toch ook wel bij bepaalde figuren als ze binnen was.
ffquote:Op zondag 6 mei 2012 15:23 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De hormonen gierden hier toch ook wel bij bepaalde figuren als ze binnen was.
In POL-SC wel...(ravotten als credo)... rest super braaf.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:25 schreef waht het volgende:
[..]
Tja, Drugshond springt op alles met eierstokken en kloppend hart.
Remlof geeft je een note.quote:Op zondag 6 mei 2012 15:27 schreef EchtGaaf het volgende:
Wel jammer dat Pim dood is.
De VPRO heeft nog een nooit uitgezonden interview online gezet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |