Mij heeft het helemaal weten te overtuigen. Die eerste episode al met Moonlight Sonataquote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:20 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Hyokua is geinig idd, maar die ga ik denk ik pas volgen als er genoeg eps zijn om me te overtuigen, enige serie die ik op dit moment aan het volgen ben is jormungand
Omdat m'n vriendin daar niet woont.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:20 schreef TitusPullo het volgende:
Ik was Milaan na drie dagen al zat. Waarom ga je niet naar Florence?
Alleen rezien is mij nooit bevallen om eerlijk te zeggen.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:24 schreef De_Guidance het volgende:
Zijn jullie ooit alleen op reis geweest ? En hoe beviel dat?
Ik ben ooit alleen naar Roffa gegaan. Was doodsbang maar ging goed.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:24 schreef De_Guidance het volgende:
Zijn jullie ooit alleen op reis geweest ? En hoe beviel dat?
Een vriend van mij pakt om de zoveel tijd het vliegtuig naar een willekeurige Europese stad.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Alleen rezien is mij nooit bevallen om eerlijk te zeggen.
Dat is een goede reden.quote:
Gelukkig maar.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:30 schreef waht het volgende:
[..]
Ik ben ooit alleen naar Roffa gegaan. Was doodsbang maar ging goed.
De Aaifoon gaat toch wel mee?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:06 schreef remlof het volgende:
Zo, even vlucht geboekt voor lang pinksterweekend in Milaan.
Natuurlijk, de Italiaanse kranten berichten niet over Anus.quote:
Anus is tegen die tijd een trending topic.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:34 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Natuurlijk, de Italiaanse kranten berichten niet over Anus.
PUB is een deurtje verder.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:24 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mij heeft het helemaal weten te overtuigen. Die eerste episode al met Moonlight Sonata
Dit seizoen volg ik verder ook alleen Fate/Zero, Nazo no Kanojo X en Eureka Seven AO.
Het hangt er puur vanaf of je het geld wilt verspillen (en dus voor de lol/neuken gaat) wat best alleen te doen valt, of dat je ook iets 'cultureels' wilt doen (wat echt veel interessanter is als je een gespreksparnter hebt of in groepsverband reist) maar dat is mijn ervaring.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:31 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Een vriend van mij pakt om de zoveel tijd het vliegtuig naar een willekeurige Europese stad.
Ik twijfel of het boeiend is, alleen lijkt me vrij saai.
Klep dicht, kutjood.quote:
We hebben wel weer de herdenking naar onze hand gezet.quote:
Geen goodwill gekweekt echter aan de reacties van Henk en Ingrid bij de TMG en op de FP te zien.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:50 schreef waht het volgende:
[..]
We hebben wel weer de herdenking naar onze hand gezet.
Zuig daar maar op.
Ach, dat plebs is niet meer dan een irritatie.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:55 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geen goodwill gekweekt echter aan de reacties van Henk en Ingrid bij de TMG en op de FP te zien.
Het is ook nooit goed.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 15:55 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geen goodwill gekweekt echter aan de reacties van Henk en Ingrid bij de TMG en op de FP te zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |