Ja maar dat is nou juist het punt.quote:Op donderdag 3 mei 2012 08:36 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Normale doe ik.
Je kont naar achter steken, onder en boven rug recht, naar voren/omhoog kijken, je schouderbladen naar achter samen trekken zodat je schouders wijt staan, en aan je traps hangen. Je core aanspannen, en dan de bar langs je schenen omhoog trekken. Als je een stuk over je knieen bent, vanuit je heupen naar voren duwen.
Ik ga juist bol met m'n bovenrug als ik de bar te ver van me af heb. En heb dan het gevoel dat ik naarvoren kukkel. Terwijl je zwaartepunt juist op je hielen moet zitten, en niet op je tenen.
Je onderrug mag je zelfs iets hol trekken als je dat kan.
Die gast uit dat gephotoshopte plaatje kijkt verkeerd waardoor je je schouderbladen niet goed hebt, en je rug bijna horizontaal is. En je moet/mag veel dieper met je reet als dat hij doet.
Ik kijk altijd in een spiegel naast me zodat je jezelf van de zijkant ziet voor je begint, en doe dan 1 of 2 deadliftsts zonder bar in m'n handen.
Niet constant naar opzij kijken tijden het liften, want dat is verneukeratief voor je nek.
160kg 8x maar dan ben ik wel dood hoor. hehe. Maar ik heb het hier nog niemand zien doen idd.
Moet ik wel eerlijk zeggen dat bij de laaste 2 reps de vorm wel een stuk minder wordt lol.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.eeehh wat doet deze er nou tussen?![]()
Overrated.quote:Op donderdag 3 mei 2012 15:16 schreef seto het volgende:
Ja is ook zo, wel minder dan als je puur voor hypertrophy gaat, dat bedoelde ik meer.
Dit...dusquote:Op donderdag 3 mei 2012 15:26 schreef bascross het volgende:
[..]
Overrated.
Kracht = massa, als je genoeg eet. Natuurlijk zijn de pro bb'ers wel iets groter, maar dat komt doordat ze andere dingen gebruiken.
Kijk eens naar de verschillen in deze gasten. Er is een enorm verschil tussen gewichtsheffers en BB'rs imo.quote:Op donderdag 3 mei 2012 15:13 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Uhm word je dat dan niet automatisch als je sterker word, is dat niet gewoon een logisch gevolg? Ik bedoel ik heb me ook nooit gericht op bodybuilden maar ben toch wel degelijk groter geworden
quote:
quote:
Inderdaad, in de gewichtheffers/powerlifters wereld wordt niks gebruikt...quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:09 schreef kidkash19 het volgende:
Ligt er denk ik meer aan wat ze gebruiken.....
Zeker niet op topsport niveau.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Inderdaad, in de gewichtheffers/powerlifters wereld wordt niks gebruikt...
Ja foto's maken terwijl je aan het trainen bent geeft altijd mooi resultaat.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:18 schreef 1517 het volgende:
Hier onder het fysiek van Lu Xiaojun, een weightlifter die onder de 77kg zit op deze foto's)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Interessant, wellicht pefect om je shake mee aan te vullen?quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:12 schreef 1517 het volgende:
[..]
Gewoon bij een horeca groothandel halen.
voorbeeld: http://www.vantilburgzuiv(...)ductenvoorhoreca.php
Dat zeg ik niet maar het doel is anders en ook het eetpatroon zal anders zijn (zeg ik als iemand die een paar Powerlifters kent, wat zij eten is niet normaal)quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Inderdaad, in de gewichtheffers/powerlifters wereld wordt niks gebruikt...
één van de leveranciers van die site:quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:42 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Interessant, wellicht pefect om je shake mee aan te vullen?
Hmmm, ik mis het intimiderende gedeelte even.quote:Op donderdag 3 mei 2012 15:09 schreef seto het volgende:
[..]
Je wijkt dan wel een beetje van de norm af, maar je kan inderdaad ook groot worden door je puur op kracht te richten.
Isley van /fit/ als voorbeeld:
[ afbeelding ]
Niet zozeer aesthetic as fuck, maar wel intimiderend as fuck (imo)
Nice, dit is een stuk intimiderender.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:18 schreef 1517 het volgende:
Hier onder het fysiek van Lu Xiaojun, een weightlifter die onder de 77kg zit op deze foto's)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is dit Whey?quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:49 schreef VASND het volgende:
[..]
één van de leveranciers van die site:
Iemand zin om een wheymerkje op te starten?
http://www.vreugdenhil.nl/producten_02.htm
Anyone?quote:Op donderdag 3 mei 2012 01:38 schreef star_gazer het volgende:
Zo, heb een set van 3 deload sessies (SS) ingezet. Alles -10%. Kan wel wat rust gebruiken en zat tegen een plateau aan met veel lifts.
Is het de bedoeling dat ik na de deload week direct verder ga waar ik was gebleven, of bouw je rustig weer op naar je oude niveau?
Ik ken de Dave Tate voor en na, en ook al is hij op 8% gespierd as fuck, je ziet er niet van dat hij een van de sterkste mensen op de planeet is, en dus ook de bodybuilders (die groter zijn) eruit tilt.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:43 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet maar het doel is anders en ook het eetpatroon zal anders zijn (zeg ik als iemand die een paar Powerlifters kent, wat zij eten is niet normaal)
Maar kijk eens naar Dave Tate voor en na
Is dit plaatje nu echt serieus? Of zijn enkel die laatste twee kolommen geshopped? Ik kan een figuur met silliness, madness en death moeilijk serieus nemenquote:Op donderdag 3 mei 2012 17:38 schreef Zith het volgende:
[..]
Ik ken de Dave Tate voor en na, en ook al is hij op 8% gespierd as fuck, je ziet er niet van dat hij een van de sterkste mensen op de planeet is, en dus ook de bodybuilders (die groter zijn) eruit tilt. Het is vooral (en waarschijnlijk) een kwestie van, zoals ik al zei, myoplasmic en sarcoplasmic spiermassa:
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |