Over wie heb je het?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:38 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Dat krijg je als oldbie, dat weet je gewoon per definitie wat wel en niet lukt op fok, pas als je zijn post buiten de context zet kom je erachter dat er geen ene fuck van klopt (zijn "achtergrond" dus).
Wie quote je? Ik zie alleen maar een lege ruimte?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Net als de meeste mensen hier heb ik meer opleiding dan jij, ben *kuch* succesvol zakenman en ik houd van een biertje, jointje, pilletje of paddo'tje op zn tijd.
Coke en heroine blijf ik vanaf.
Wat is je punt toch, jongen?
Wellicht denken we anders over bepaalde zaken. Maar ik ben van mening dat je de mensen moet helpen om bepaalde zaken te reguleren. Alleen drugs, is dusdanig nutteloos dat de eventuele schade in zijn geheel niet opweegt tegen mogelijke voordelen. Het is slecht voor je gezondheid, voor je portemonnee en bovendien kan het je helpen in een trip of psychose terecht te komen. Als we als uitgangspunt nemen dat dit alleen voorkomt bij mensen met aanleg, die komen er dan te laat achter.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:37 schreef hanstimmermanss het volgende:
hahaha, hieruit kan het bijna niet anders dat ie aan het trollen is. Hij is wel goed moet ik eerlijk zeggen. Ik dacht echt even dat het een ongenuanceerde moslim is.
Oei! Gevaarlijk.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Net als de meeste mensen hier heb ik meer opleiding dan jij, ben *kuch* succesvol zakenman en ik houd van een biertje, jointje, pilletje of paddo'tje op zn tijd.
Dat zou ik je afraden;quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:39 schreef hanstimmermanss het volgende:
Trouwens, is er iemand al van plan om een fake clubcard te maken of een nep uittreksel te printen?
Je hebt gelijk, de boetes daarop zijn zwaar!quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat zou ik je afraden;
- je gaat akkoord met het beleid
- ik geloof niet zo in de gevaren van BNWregistratie, maar als je valsheid in geschrifte pleegt, ben je zuurder dan als je es een blowtje rookt.
Ik loop wel een rondje in bepaalde buurten tot de wietpas weer over isquote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:39 schreef hanstimmermanss het volgende:
Trouwens, is er iemand al van plan om een fake clubcard te maken of een nep uittreksel te printen?
*celstraffenquote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:42 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, de boetes daarop zijn zwaar!
Maar toch ook een grappige vorm van protest...
Voor jou lijkt het me inderdaad geen aanrader.quote:
Dat gaat natuurlijk ook.. maar ik vind de gedachte gewoon grappig dat iemand van justitie de documenten in gaat kijken en allemaal fake-namen tegenkomt.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:42 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Ik loop wel een rondje in bepaalde buurten tot de wietpas weer over is
Wie quote je? je quote vaak blanco bij mij, kweet niet hoe dat komt..quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Voor jou lijkt het me inderdaad geen aanrader.
Weet je wat het is. Drugs zijn onvoorspelbaar. Je weet nooit wat je kunt verwachten. Al ben je He-Man, het kan altijd verkeerd aflopen. Dat is dat risico gewoon niet waard. En jij als succesvol zakenman en volle underpants weet dat je een risico analyse moet maken.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Voor jou lijkt het me inderdaad geen aanrader.
Moeten ze dat eerst via de rechter af gaan dwingen, dat zal niet binnen 2 maanden lukken, het laatste restje vertrouwen wat de shop dan heeft is dan echt 100% wegquote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:43 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk ook.. maar ik vind de gedachte gewoon grappig dat iemand van justitie de documenten in gaat kijken en allemaal fake-namen tegenkomt.
Zou een werkgever ook zo de humor van dat "protest" in kunnen zien, denk je?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:42 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, de boetes daarop zijn zwaar!
Maar toch ook een grappige vorm van protest...
Werkt hier prima.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:44 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Wie quote je? je quote vaak blanco bij mij, kweet niet hoe dat komt..
Lijkt me wel een leuk idee. Ik zou het denk ik wel proberen als ik nog blowde. Maar moest helaas stoppen omdat ik psychisch nogal in de war raakte ervan. (Niet dat ik het daarom zou willen verbieden voor anderen trouwens)quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:42 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, de boetes daarop zijn zwaar!
Maar toch ook een grappige vorm van protest...
Eens, ik lachtte mij direct kapot toen ik het hoorde, koekje van eigen deegquote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zou een werkgever ook zo de humor van dat "protest" in kunnen zien, denk je?
De beste vorm van protest is wat de Maastrichtse sjops doen.
Zou je iets meer erover willen zeggen? Psychopathologie is een van mijn interesses... aja, als je wilt natuurlijk he..quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:46 schreef Lotrus het volgende:
[..]
Lijkt me wel een leuk idee. Ik zou het denk ik wel proberen als ik nog blowde. Maar moest helaas stoppen omdat ik psychisch nogal in de war raakte ervan. (Niet dat ik het daarom zou willen verbieden voor anderen trouwens)
Ik ook man! En nu zit Onno te huilen dat ze de lokale gemeenschap ontwrichten... Wat een mongool is me dat zeg.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:46 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Eens, ik lachtte mij direct kapot toen ik het hoorde, koekje van eigen deeg
Ik leef niet om risico's uit te sluiten. Bovendien vind ik het interessant om meer over mijn eigen psyche te leren. Paddo's helpen daarbij.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Weet je wat het is. Drugs zijn onvoorspelbaar. Je weet nooit wat je kunt verwachten. Al ben je He-Man, het kan altijd verkeerd aflopen. Dat is dat risico gewoon niet waard. En jij als succesvol zakenman en volle underpants weet dat je een risico analyse moet maken.²
Zeker, alleen hier in mijn directe omgeving kan ik 10 boys met psychoses opnoemen. Verschillende families. 1 overeenkomst: allemaal drugsgebruikers.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:48 schreef hanstimmermanss het volgende:
hij hoopt nog op reacties.. don't give him what he craves
Gewoon een huis tuin en keuken depressie eigenlijk, en paranoia enzo. Sindsdien maar gestopt met blowen, drinken, roken en zelfs koffie.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:47 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Zou je iets meer erover willen zeggen? Psychopathologie is een van mijn interesses... aja, als je wilt natuurlijk he..
Oprechte vraag, voelt het niet gevaarlijk als je even niet de baas over jezelf bent?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik leef niet om risico's uit te sluiten. Bovendien vind ik het interessant om meer over mijn eigen psyche te leren. Paddo's helpen daarbij.
Zoals de een niet aan drugs wil en de ander wel, gaat een ander niet op negeer voor de een en voor de ander wel.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:48 schreef hanstimmermanss het volgende:
hij hoopt nog op reacties.. don't give him what he craves
lol, huis tuin en keuken depressie.... hahaha, dat klinkt gewoon zo grappig, ook al is dat het niet.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:50 schreef Lotrus het volgende:
[..]
Gewoon een huis tuin en keuken depressie eigenlijk, en paranoia enzo. Sindsdien maar gestopt met blowen, drinken, roken en zelfs koffie.
Eigenlijk is alleen de anekdote dan grappig. Maar verder schiet je er inhoudelijk heel weinig mee op. Dat soort mensen probeer ik ook altijd meteen aan te spreken.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:50 schreef hanstimmermanss het volgende:
weet je wat grappig is.. mensen die met anekdotes argumenten staven.
1:20quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:48 schreef arucard het volgende:
bbc:http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17867746
Kom op, niemand is zo dom. Hij zal er heus wel meer voor vragen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:52 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
1:20
foreigers buy drugs to sell them illegally at home, dus zo'n franse komt hier voor 50 euro wiet kopen om dat in paris te verkopen voor 30?
Nee, in Frankrijk is het toch wel redelijk duur in vergelijking... Maar als je risico als kost moet bekijken, is het amper de moeite waard.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:52 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
1:20
foreigers buy drugs to sell them illegally at home, dus zo'n franse komt hier voor 50 euro wiet kopen om dat in paris te verkopen voor 30?
Dat laatste is prima. Iedereen is anders. Leven en laten leven.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Oprecht vraag, voelt het niet gevaarlijk als je even niet de baas over jezelf bent?
Ik ben altijd een voorstander van extreme nuchterheid. Ik ben altijd van die zooi afgebleven.²
hey, uitlaatkleppen zijn nodig om een mens gezond te houden. Kijk, drugs kan wel positief zijn. Het neemt immers spanning weg [edit]quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:54 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat laatste is prima. Iedereen is anders. Leven en laten leven.
Elke roes is lekker. Voor de religieus is dat met 1000 man gezamenlijk naar verzen luisteren.
Voor mij is dat met 20.000 anderen volledig peaceful meebewegen op xtc en hardstyle.
Je bent ook niet consequent, dan wel en dan weer geen risico analyse.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:54 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Nee, in Frankrijk is het toch wel redelijk duur in vergelijking... Maar als je risico als kost moet bekijken, is het amper de moeite waard.
Als het je daar om gaat, kies dan een gezonde uitlaatklep, sporten bv.? Of stripboeken lezen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:55 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
hey, uitlaatkleppen zijn nodig om een mens gezond te houden. Kijk, drugs kan wel positief zijn.
De prijzen zijn vrijwel gelijk, vooral in de grote steden kun je er (te) makkelijk aan drugs komen, het verschil zit hem hier meer in het aantal soorten, die keuze is daar minder; dat drukt de prijs. zelfs in het verre canada kon ik gewoon in een open park wat wiet kopen terwijl er aan de andere kant politie stond; ze hadden we iets beters te doen..quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:54 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Nee, in Frankrijk is het toch wel redelijk duur in vergelijking... Maar als je risico als kost moet bekijken, is het amper de moeite waard.
Ik heb dat soort momenten inderdaad nodig om een erg drukke maar succesvolle baan te relativeren.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:55 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
hey, uitlaatkleppen zijn nodig om een mens gezond te houden. Kijk, drugs kan wel positief zijn. Het neemt immers spanning weg [edit]
Kweet niet hoor... Hash is in FR goedkoop, maar wiet.. Nouja, van horen zeggen eh. Ik heb er ook geen cijfers van dusja.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:56 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
De prijzen zijn vrijwel gelijk, vooral in de grote steden kun je er (te) makkelijk aan drugs komen, het verschil zit hem hier meer in het aantal soorten, die keuze is daar minder; dat drukt de prijs. zelfs in het verre canada kon ik gewoon in een open park wat wiet kopen terwijl er aan de andere kant politie stond; ze hadden we iets beters te doen..
Heb er zelf ook mee geexperimenteerd maar het is niet echt iets voor mij. Teveel met mijn kaken bewegen als een halve gare. And it makes me dance like a bellend.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb dat soort momenten inderdaad nodig om een erg drukke maar succesvolle baan te relativeren.
Sue me.
Klopt, wiet is wel duidelijk duurder dan hasj, fr zit echt vol met hasj!quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:57 schreef hanstimmermanss het volgende:
[..]
Kweet niet hoor... Hash is in FR goedkoop, maar wiet.. Nouja, van horen zeggen eh. Ik heb er ook geen cijfers van dusja.
En waarom dan wel? Ik ga verantwoordelijk met drugs om en geniet op en top.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als het je daar om gaat, kies dan een gezonde uitlaatklep, sporten bv.? Of stripboeken lezen.²
OOOHHH man, dat brengt goede herinneringen naar die werkdagen. Momenteel studeer ik en heb ik er de tijd niet voor. In de zomervakantie kijk ik hier ook weer naar uit. Hele dag uit de naad werken en dan.. *puff* Ahhhhh, zalig.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:58 schreef Life2.0 het volgende:
Toen ik te veel uren draaide vond ik een joint aan het einde van de dag meer waarde hebben dan een vrije dag (zonder drugs dus) het werkt gewoon ontspannender.
Wel zonde van je portemonnee. Die zooi is stervens duur. En het nadeel is ook dat je er ook steeds meer van nodig hebt om dezelfde roes te krijgen. Je ziet niet voor niets vaak dat onschuldige wietrokers overstappen naar sterker spul: cocaïne, ghb, gelatine.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 22:58 schreef Life2.0 het volgende:
Toen ik te veel uren draaide vond ik een joint aan het einde van de dag meer waarde hebben dan een vrije dag (zonder drugs dus) het werkt gewoon ontspannender.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |