Dit.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:44 schreef leeell het volgende:
als je je om geld druk maakt over/op/tijdens lowlands kan je netzolief niet komen
Ik heb alleen bij mijn allereerste Lowlands service gehad bij de aankoop bij het VVVquote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:39 schreef peaceman het volgende:
[..]
Goede vraag. Niettemin zijn de servicekosten al veel langer 10 euro. Wat de service inhoudt voor dat bedrag is mij een raadsel.
Klopt, doe ik ook echt niet, want ik vind ll heerlijk. Alleen is het niet zo dat ll roomser is dan de paus en dat mag best verteld/aangetoond worden. Kritisch zijn over bepaalde zaken is wat anders dan ll afkraken. Gewoon gezond verstand om te zien dat idealistische Eric misschien niet op elk gebied zo idealistisch is.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:41 schreef portie het volgende:
[..]
Die is sinds Eventim op 10 euro gezet. Als ik het me goed herinner is dat de maximale servicekosteprijs die gerekend mag worden.
Over die ene euro of die 24 cent, daar ga je je toch geen druk over maken als je ticket al meer dan het 100-voudige gekost heeft?
Wie dan en van welke band?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:46 schreef Kees.van.Loon het volgende:
Zijn hier mensen uit het Zuiden die een instrument bespelen en/of in een band zitten?
Hoezo?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 13:46 schreef Kees.van.Loon het volgende:
Zijn hier mensen uit het Zuiden die een instrument bespelen en/of in een band zitten?
Kaarten zijn altijd nog wel te krijgen. De kans dat je ze te pakken krijgt als er 500 vrijkomen is bijzonder klein. Beter zoek je je heil ergens anders om ze te krijgenquote:Op zondag 20 mei 2012 16:11 schreef Fuszy het volgende:
Er moeten kaarten vrijkomen. Een vriend van me wil nu wel mee.
Ook weer een erg fijne band. De line-up staat nu al vol met mooie namen.quote:Op maandag 21 mei 2012 10:14 schreef indiaantje89 het volgende:
http://www.nu.nl/muziek/2(...)elt-vriendschap.html
Staat dus ook op Lowlands!
Zou heel goed kunnenquote:Op maandag 21 mei 2012 14:40 schreef indiaantje89 het volgende:
Morgen komt Fun. bij 3FM. Het zou me niet verbazen dat ze ook iets gaan verklappen....
De brugquote:Op maandag 21 mei 2012 20:12 schreef AionNL het volgende:
Moest vanochtend langs het terrein voor mijn werk. De brug staat er al weer xD
Nu is er dit weekend ook al weer het eerste evenement van het jaar op het terrein, maar toen ik de brug zag begon het al wel weer meteen te jeuken =)
Ik ken iemand die ze per direct voor de inkoopsprijs wel over wil nemen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:18 schreef lunko1979 het volgende:
Hmmm in dubio. Heb 2 tickets voor LL en kan helaas zelf waarschijnlijk niet gaan.
Nu dus misschien kaarten verkopen maar doe ik dat voor inkoopprijs of doe ik het voor wat de gek er voor geeft?
maak die dan blijquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:29 schreef lunko1979 het volgende:
Tegen inkoopprijs ken ik zelf ook wel genoeg mensen.
naar de maandag?quote:Op woensdag 23 mei 2012 15:06 schreef theodoor9 het volgende:
Django Django verhuist van de zondag naar de maandag.
prima, geen last van dusquote:Op woensdag 23 mei 2012 15:06 schreef theodoor9 het volgende:
Django Django verhuist van de zondag naar de maandag.
prima, heb dan altijd nogal wat uren te vullenquote:Op woensdag 23 mei 2012 18:04 schreef Tourniquet het volgende:
Mark Lanegan speelt wel op maandag volgens zijn tourschema.
http://p.twimg.com/AtlUccWCIAEFm-T.jpg#twimg
pannenkoek is onderdeel van comedy trainquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:25 schreef Partingglass het volgende:
Wim Helsen tof! Wat doet die peter pannekoek. Ik ken wel een peter pannenkoek maar kan me niet voorstellen dat hij op lowlands staat met iets.
Maar hij is nog altijd grappiger dan Dolf Jansenquote:Op woensdag 23 mei 2012 18:19 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik ken die Pannekoek alleen van een aflevering Mag ik U kussen? die ik laatst zag. Hij werd daar volledig terecht als loser er het eerst uitgegooid.
Zou dat een afsluiter van de Grolsch kunnen zijn? Ik hoop echt niet in de middag in de Alphaquote:Op woensdag 23 mei 2012 21:19 schreef theodoor9 het volgende:
The XX staat op de zondag, wel in Duitsland helaas..
''Sun 19th Aug 2012 Lowlands Festival , Germany''
Zou best kunnen inderdaad. Qua grotere publiekstrekkers staan Foo Fighters, The XX en Wilco op de zondag. Foo Fighters zal iig de alpha afsluiten. Dan denk ik dat die andere 2 op de plaats voor FF staan of als laatste/op-1-na-laatste plek in de Grolsch.quote:Op woensdag 23 mei 2012 21:39 schreef kciR het volgende:
[..]
Zou dat een afsluiter van de Grolsch kunnen zijn? Ik hoop echt niet in de middag in de Alpha
Ben benieuwd. Wel leuk om Peter een smsje te sturen dat ik bij zijn naamgenoot sta te kiujken hahaha. Ik ken niet heel veel pannekoeken.quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:10 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
pannenkoek is onderdeel van comedy traindie kan opzich best iets dus. heb m nog nooit gezien though. Ik ben wel blij met wim helsen
![]()
![]()
Ik was vorig jaar op ll bij een of andere cabaretier die zo dronken was dat ie er helemaal niet meer uit kwam
Of ze staan op een kansloze plek ergens 's middags in de Alpha tussen Di-rect en de verplichte Within Temptation-kloon.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:09 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Zou best kunnen inderdaad. Qua grotere publiekstrekkers staan Foo Fighters, The XX en Wilco op de zondag. Foo Fighters zal iig de alpha afsluiten. Dan denk ik dat die andere 2 op de plaats voor FF staan of als laatste/op-1-na-laatste plek in de Grolsch.
Op rock werchter zijn ze co headliner, dat zegt genoeg. Volgens mij zijn ze een stuk duurder en veeleisender dan 2 jaar geleden. Of dit terecht is, is een 2e..quote:Op donderdag 24 mei 2012 09:09 schreef indiaantje89 het volgende:
Inderdaad is The XX nou zo'n grote publiekstrekker? Ze hebben 1 redelijk album gemaakt, zouden ze daarmee al zo'n hoge spot krijgen?
Ook zie ik het totaal niet zitten om 3 dagen Lowlands af te sluiten met de sound van The XX.
Ja boven Mumford & Sons zelfquote:Op donderdag 24 mei 2012 13:17 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Op rock werchter zijn ze co headliner, dat zegt genoeg. Volgens mij zijn ze een stuk duurder en veeleisender dan 2 jaar geleden. Of dit terecht is, is een 2e..
ik heb er zelfs nooit van gehoordquote:Op donderdag 24 mei 2012 13:17 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Op rock werchter zijn ze co headliner, dat zegt genoeg. Volgens mij zijn ze een stuk duurder en veeleisender dan 2 jaar geleden. Of dit terecht is, is een 2e..
Heel misschien Hot Chip en Santigold. De rest lijkt me eerder op de dag (WhoMadeWho), nachtprogramma (Nicolas Jaar) en X-Ray (Holy Other)quote:Op donderdag 24 mei 2012 15:42 schreef indiaantje89 het volgende:
zouden hier bravo afsluiters bij zitten ?
Nicolas Jaar verwacht ik ook overdag eigenlijk. Santigold lijkt me een logische Bravo-Headliner. Hot Chip meer iets voor eind vd middag/begin vd avond. De rest lijkt mij ook nachtprogramma en X-Ray materiaal.quote:Op donderdag 24 mei 2012 15:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Heel misschien Hot Chip en Santigold. De rest lijkt me nachtprogramma en X-Ray
paar jaar terug sloten ze de eerste avond de x-ray af. ik geloof dat martyn ervoor draaide en toen was het druk, maar vlak voor/rond aanvang dettmann & klock werd het zo druk dat ik bijna de x-ray uitgedrukt werd. afgelopen 2 jaar bij steeds meer mensen bekend geworden dus ik gok op een behoorlijk prominente spot in de bravo in de techno nachtquote:Op donderdag 24 mei 2012 15:27 schreef frenkck het volgende:
Marcel Dettmann & Ben Klock. Dikke namen, maar of er echt veel trouwe fans en liefhebbers voor rondlopen? Ik vraag het me af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |