Het zal niet zo makkelijk blijven.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:42 schreef Bisamrat het volgende:
Zit nog zwaar te twijfelen of Diablo 3 wat voor mij is. Heb de publiek beta uitgespeeld met de tovenaar. Vond het een veel te makkelijk spel, gewoon laserbeam van 10 meter afstand en gaan met die banaan. Je kan praktisch niet dood doordat er overal energie dingen droppen.
Ook erg jammer dat je je karakter niet kan aanpassen, maar goed veel van mijn vrienden gaan het wel spelen en het coop gedeelte is wel weer tof gedaan. Keuzes keuzes keuzes.
Joh....quote:
Ik twijfelde eerst om een half boekwerk te schrijven waarin ik duidelijk maak dat je er niks van snapt. Dat je niet snapt waar de beta voor bedoelt is en dat deze expres makkelijk gemaakt is etc.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:42 schreef Bisamrat het volgende:
Zit nog zwaar te twijfelen of Diablo 3 wat voor mij is. Heb de publiek beta uitgespeeld met de tovenaar. Vond het een veel te makkelijk spel, gewoon laserbeam van 10 meter afstand en gaan met die banaan. Je kan praktisch niet dood doordat er overal energie dingen droppen.
Ook erg jammer dat je je karakter niet kan aanpassen, maar goed veel van mijn vrienden gaan het wel spelen en het coop gedeelte is wel weer tof gedaan. Keuzes keuzes keuzes.
12:00 uur vanavond? Of was het 12 uur vanmiddag?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:20 schreef Moro het volgende:
[..]
Als de servers het nog doen, beta loopt in principe vandaag af.
edit: tot 12:00 de tijd.
ik denk niet dat de open beta expres makkelijk gemaakt is. Dat is act 1 normal nou eenmaalquote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:43 schreef jackson het volgende:
[..]
Joh....
Maakt me persoonlijk weinig uit. Beta al tijden niet meer gespeeld en het is toch voor iedereen wachten op de full release want die beta hebben we allemaal wel gezien. Vond het zelf ook niet echt meer werken als zoethoudertje oid.
[..]
Ik twijfelde eerst om een half boekwerk te schrijven waarin ik duidelijk maak dat je er niks van snapt. Dat je niet snapt waar de beta voor bedoelt is en dat deze expres makkelijk gemaakt is etc.
Advies: Koop de game niet
Vanmiddag dus.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:50 schreef Karina het volgende:
[..]
12:00 uur vanavond? Of was het 12 uur vanmiddag?
Och serieus vrij nemen van je werk om te kunnen gamen, nu is het beter dan ziek melden maar dan nog.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:12 schreef Aloria het volgende:
De ontwikkelaars van het spel hebben de hoogste acts nog niet eens uitgespeeld, kunt je nagaan hoe moelijk dit spel wordt !
Heb er nu al zin in, heb samen met mijn vreidn een week vrij genomen om het spel te kunnen spelen. Veel red bull en oven, frituur eten![]()
![]()
Wel de eerste keer trouwens ben meestal niet iemand die zo gamend
Ik betwijfel of het echt heel moeilijk word, in het verleden is vaak genoeg gebleken dat het publiek net wat creatiever is dan de Q&A.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:12 schreef Aloria het volgende:
De ontwikkelaars van het spel hebben de hoogste acts nog niet eens uitgespeeld, kunt je nagaan hoe moelijk dit spel wordt !
Komt vast wel een demo, in de beta kon je dat ook al zien als je geboot werd van de server dan stond er wat over een starters editie met wat reclame om te upgraden gok alleen niet dat die meer laat zien dan de beta.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:22 schreef Bisamrat het volgende:
Hopelijk komt er een demo welke de moeilijkheid beter toont dan. Want ik weet wel zeker waar een beta voor dient
Nouja een simpele game hoeft van mij ook niet, maar ik ken geen enkele game die ik met gemak op 'hard' heb kunnen uitspelen. Voeg daar nightmare en vervolgens inferno aan toe en ik vraag me af hoe 'makkelijk' dat zal zijn.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:23 schreef Moro het volgende:
[..]
Ik betwijfel of het echt heel moeilijk word, in het verleden is vaak genoeg gebleken dat het publiek net wat creatiever is dan de Q&A.
Ligt er natuurlijk maar net wat je gewend bent, maar ik doel meer op stellingen als:quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:26 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Nouja een simpele game hoeft van mij ook niet, maar ik ken geen enkele game die ik met gemak op 'hard' heb kunnen uitspelen. Voeg daar nightmare en vervolgens inferno aan toe en ik vraag me af hoe 'makkelijk' dat zal zijn.
quote:Hi Jay, quick question: is Inferno mode designed to be beatable by an HC character?
Jay Wilson: Not really, but please consider that as a challenge.
bron
Mooi heh... Minder slimme / slecht ingelezen mensenquote:
De beta zou makkelijker moeten zijn dan gewoon normal. Dit om er voor te zorgen dat iedereen alle content zal doorlopen maar ik ga het allemaal niet uit zitten leggen hier verder....quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:03 schreef Ferdii het volgende:
[..]
ik denk niet dat de open beta expres makkelijk gemaakt is. Dat is act 1 normal nou eenmaal
Vanaf de hogere acts, zeker nightmare/hell/inferno gaan een stuk lastiger worden
Omg...quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:04 schreef Murdera het volgende:
[..]
Haha niet als je met darpios speelt, die is al de boss aan het slopen als je zelf nog rustig alle kamertjes aan het clearen bent.
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:04 schreef Murdera het volgende:
[..]
Haha niet als je met darpios speelt, die is al de boss aan het slopen als je zelf nog rustig alle kamertjes aan het clearen bent.
DFE#2437quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:15 schreef ApoclysmX het volgende:
Misschien is het een idee om alvast een lijstje op te gaan stellen met de Battletags van iedereen?
En mensen maar zeiken op EA/BioWare/Andere grote uitgever naar keuze...quote:Op dinsdag 1 mei 2012 20:23 schreef jackson het volgende:
Er is nieuws over de AH / RMAH
http://us.battle.net/d3/e(...)Update-5_1_2012#blog
Mafkezen bij Blizzard pakken 15%
je hoeft het toch niet voor cash te verkopen. Maar je kunt met beetje grinden geld verdienen. Niet meer dan te recht dat iets naar Blizzard gaat.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 20:27 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
En mensen maar zeiken op EA/BioWare/Andere grote uitgever naar keuze...
Dat wordt cashen voor Blizzard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |