nice, maar dat wordt wel afzien buiten ;-)quote:Op woensdag 25 april 2012 12:06 schreef Jarno het volgende:
Zo, vanochtend in de sportschool tekeer gegaan en na m'n fietsen, krachttraining en roeien nog een hardloopstukje (op de band, dat wel) van ruim 3km eruit geperst op een voor mij nog zelfs respectabele snelheid van tussen de 8,5 en 9 km/h. Dat viel me niet tegen. Had nog wel wat verder gekund maar ik vond het voor een eerste poging na lange tijd wel welletjes. Lijkt me dus dat de 5km er conditioneel gezien wel weer inzit, dat moet dus snel eens getest worden, en het liefst lekker buiten natuurlijk
. Wie weet van het weekend weer!
Je bent toch niet begónnen met 3 keer 5? Hoe heb je opgebouwd?quote:Op woensdag 25 april 2012 11:33 schreef Onmisbaar het volgende:
Ik was begonnen met drie keer in de week hardlopen, maar ik heb nu al een aantal dagen rust. Ik zal het tempo wel wat naar beneden schroeven en nog een beetje rust nemen. Ik probeer het aan het eind van de week nog wel een keer. Bedankt voor de reacties
Ik ben aan het trainen voor de 10km in Roosendaal in juni, en heb zo'n schema van m'n zusje dr school.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]![]()
Hoe kreeg je dat ineens voor elkaar? Heel rustig gelopen?
Ik kreeg toen het me maar niet lukte > 5 km te lopen ook de tip om een stuk rustiger te lopen en toen liep ik ook ineens probleemloos kilometers verder.
Oh nee, de eerste week begon ik met 3 keer 3km ongeveer. Ik gebruik ook het schema van Evy daarvoor. Na de 4e les liep ik 5 km.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Je bent toch niet begónnen met 3 keer 5? Hoe heb je opgebouwd?
Hoe bedoel je? Ivm verschil loopband en buiten of ivm het weer?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:24 schreef Jumparound het volgende:
[..]
nice, maar dat wordt wel afzien buiten ;-)
Verschil met de loopbandquote:Op woensdag 25 april 2012 13:27 schreef Jarno het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Ivm verschil loopband en buiten of ivm het weer?.
Zal vast wel goedkomen inderdaad, hooguit dat het tempo vasthouden je even tegen gaat vallen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:28 schreef Jarno het volgende:
I know, ik ben bekend met buitenlopen.. Zal wel weer ff wennen worden maar ik heb - al zeg ik het zelf - toch alweer een vrij redelijke conditie opgebouwd... dus ben vooral benieuwd!
Ik vind buiten lopen juist veel fijner dan op de loopband!quote:
Ik ook uiteraard, maar je moet wel even "leren" om een tempo te kunnen lopen en die ook vasthoudenquote:Op woensdag 25 april 2012 14:54 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik vind buiten lopen juist veel fijner dan op de loopband!
Ik bedoelde eigenlijk dat ik buiten zelfs makkelijker vind lopen dan op de loopbandquote:Op woensdag 25 april 2012 14:55 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik ook uiteraard, maar je moet wel even "leren" om een tempo te kunnen lopen en die ook vasthouden
Ik heb nog maar 1 keer gelopen op de loopband (sinds ik serieus loop) en ik beaam dit. Maar ligt miss ook aan de omgeving (je bent binnen = saai, je hebt weinig zuurstof e.d.)quote:Op woensdag 25 april 2012 15:06 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk dat ik buiten zelfs makkelijker vind lopen dan op de loopband
Sowieso is variatie in ondergrond beter dan een loopband.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:49 schreef robdriessen het volgende:
Mijn voornaamste afkeer van de loopband is het gebrek aan visuele stimulering. Alleen het display vertelt je hoe ver je bent. Buiten heb je de variatie: ga ik links door het park of rechts langs de winkels? Nog even doorbijten tot het einde van deze straat! Enzovoorts. Ik neem alle drempels, stoepjes, kuilen voor lief
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |