Wel als de kaasschaaf het enige instrumnent is dat wordt gemaakt om een ontbijtje te maken.quote:
Voor 2013 ontkomen we er bijna niet aan maar wanneer je enkel en alleen maar de kaasschaaf durft te gebruiken zoals het geval lijkt met de VVD krijg je uiteindelijk het effect dat alles finaal is uitgekleed en je maar door blijft modderen. Dan kan je beter enkele meer resolute keuzes maken om structureel te hervormen.quote:
Exact, als er niet bezuinigd wordt is het janken, als er wel bezuinigd wordt is het janken. Derhalve zou ik als regering flink doorpakken.... gejankt wordt er toch wel.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:02 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En ze janken ook als er niet bezuinigd wordt. Zo ik al zei: we zijn een verwend kutvolk dat echt helemaal niets kan hebben
Structureel hervormen is een puntje voor het komend kabinet. Daar ligt nu niet de prioriteit van JK de Jager.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:06 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Voor 2013 ontkomen we er bijna niet aan maar wanneer je enkel en alleen maar de kaasschaaf durft te gebruiken zoals het geval lijkt met de VVD krijg je uiteindelijk het effect dat alles finaal is uitgekleed en je maar door blijft modderen. Dan kan je beter enkele meer resolute keuzes maken om structureel te hervormen.
Ik zou fors gaan snijden in de salarissen van ambtenaren en werknemers die werkzaam zijn voor de semi-overheid. Ik zou een maximum salarisverschil van een factor 3 introduceren voor de laagst en best betaalde medewerkers. 3 keer meer verdienen dan een simpele klerk is zat voor een 'topper' in de publieke sector. Daarnaast zou ik een groot deel van de liberalisatie binnen de zorg ongedaan maken, de zorg (gigantische kostenpost) moet kostprijs dekkend werken, maar er mag geen winst gemaakt worden. De salarissen van specialisten (niet allen van de medisch specialisten) worden aan banden gelegd.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:59 schreef mossad_agent het volgende:
In Nederland kan de crisis niet worden opgelost omdat bij elke bezuiniging het volk gaat janken. Of het nu om zorg, cultuur, onderwijs, btw of HRA gaat maakt niet uit, bij elke bezuiniging wordt gezegd 'ja maar.......'.
Waar zou jij op bezuinigen, ik ben wel benieuwd.
Dat klopt maar kabinet Rutte 1 had er van meet af aan mee moeten beginnen dan waren de problemen nu beter te overzien geweest.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:13 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Structureel hervormen is een puntje voor het komend kabinet. Daar ligt nu niet de prioriteit van JK de Jager.
leuk gedacht maar een goede manager om een organsiatie van (tien)duizenden mensen te leiden krijg je niet voor nog geen 4000 euro bruto.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:16 schreef xenobinol het volgende:
[..]
De overheid en semi-overheid zit vol met falende baantjesjagers afkomstig van de politieke partijen, laten we eerst daar eens goed de bezem doorhalen. Het excuus van veel 'toppers' is dat 'ze het waard zijn' maar ik beweer dat er heel veel toppers zijn die voor minder dan de helft de job ook wel willen klaren
Ik vind dit toch wel van die laffe onzin. In zekere zin heb je natuurlijk gelijk, maar tegelijkertijd weet jij ook dat de VVD bewust in zee gegaan met een partij waarvan zij wist dat die vergaande doch noodzakelijke hervormingen zou blokkeren.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:13 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Structureel hervormen is een puntje voor het komend kabinet. Daar ligt nu niet de prioriteit van JK de Jager.
Als er slechts 1 manager nodig was.... nee... we hebben geen managers nodig die duizenden mensen leiden. Natuurlijk is er een hiërarchie.... feitelijk stuur je nooit meer dan 20 of 30 werknemers aan.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:17 schreef 99.999 het volgende:
leuk gedacht maar een goede manager om een organsiatie van (tien)duizenden mensen te leiden krijg je niet voor nog geen 4000 euro bruto.
Goedkoop is duurkoop in dit soort zaken omdat je dan bestuurders krijgt die niet capabel zijn. Daarmee niet zeggend dat iedere bestuurder maar tienduizenden euro's moet krijgen. Ook zij dienen in mijn optiek aan te tonen dat zij een goed bestuurder zijn.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
leuk gedacht maar een goede manager om een organsiatie van (tien)duizenden mensen te leiden krijg je niet voor nog geen 4000 euro bruto.
Klopt, een net zo kleine kans overigens.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik had wel wat meer hervomingen verwacht van de VVD, vooral gezien de taal die Rutte uitsloeg voor de vorige verkiezingen. Maar goed, de VVD krijgt naar alle waarschijnlijkheid een tweede kans.
Als hij veel meer partijpoliticus dan bestuurder blijft zal het geen groot succes worden inderdaad.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:24 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt, een net zo kleine kans overigens.
Rutte kan op zich wel polderen, hij poldert alleen steevast de verkeerde kant op.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Als hij veel meer partijpoliticus dan bestuurder blijft zal het geen groot succes worden inderdaad.
Ja..... if you pay peanuts.... nou... we betalen nu ook niet in peanuts maar zitten wel met een hele hoop apen opgezadeldquote:Op donderdag 26 april 2012 10:23 schreef mossad_agent het volgende:
Goedkoop is duurkoop in dit soort zaken omdat je dan bestuurders krijgt die niet capabel zijn. Daarmee niet zeggend dat iedere bestuurder maar tienduizenden euro's moet krijgen. Ook zij dienen in mijn optiek aan te tonen dat zij een goed bestuurder zijn.
Ik zie in de ideeen van xenobinol weinig heil, veel mensen op niveau zullen het land ontvluchten op zoek naar goed betaalde banen. De minderen zullen de gaten gaan opvullen en zo een steeds slechter functionerend apparaat krijgen.
Z'n vingerlik opmerking was niet zo snuggerquote:Op donderdag 26 april 2012 10:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rutte kan op zich wel polderen, hij poldert alleen steevast de verkeerde kant op.
Ontpolderen. In Zeeland.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rutte kan op zich wel polderen, hij poldert alleen steevast de verkeerde kant op.
Zeg maar gerust dom.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:35 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Z'n vingerlik opmerking was niet zo snugger
Je kunt niet zo heel veel doen als je uit elke coalitie geweerd wordt he, genie.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:20 schreef eriksd het volgende:
[..]
Inderdaad. De een doet wat, de ander niets. Goede samenvatting van rechts tegen links.
Als je niet verder kan denken dan dit hopen we dat je niet gaat stemmen. Maar verder lijkt de SP je weldoordachte mening aardig te vertegenwoordigen.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:19 schreef HalloLobbes het volgende:
Geef mij eens een goede reden waarom ik VVD zou moeten stemmen.
Gaat de VVD ook voor een hoge belasting voor a-sociale graaiende bankiers, gewetenloze en falende 'topbestuurders' die een zooi maken van hun organisatie (Vestia, PostNL, ProRail etc. etc.) maar ondertussen wel weg weten te komen met een dikke vertrekbonus naast hun al riante salaris.
Die zgn. managementlagen hebben we minder nodig (minder ontslagbedreiging) en waarom moeten de gewone werknemers dan boeten? Gaat de VVD dan ook voor hun belangen vechten? Vb. PostNL gooit duizenden postbodes eruit omdat er winst gemaakt moet worden. Anders gaan de aandeelhouders stijgeren. Echter, als er geen onrust zou zijn dan hadden de topmanagers van PostNL gewoon een bonus kunnen toucheren terwijl hardwerkende, loyale postbodes keihard worden ontslagen.
Welke voordelen heeft de liberalisering, die de VVD zo propageert, de gemiddelde Nederlander nu opgeleverd? Er werd Nederland alleen maar hosanna beloofd. Maar wat ik zie is dat alles duurder word (bv. ziektekosten) en dat er een verslechtering van kwaliteit en service is wat voor de liberalisering er niet was. (postbezorging, nutsvoorzieningen, openbaar vervoer).
Nou???
Proef ik hier een arrogante houding van een VVD-er die iedereen, die niet met de VVD eens is, als dom beschouwd. Waarom kun jij geen antwoord geven op deze vraag. Is dat zo moeilijk voor de VVD? En btw, ik stem ChristenUnie. Wat een pathetische reactie. Jammer.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:23 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Als je niet verder kan denken dan dit hopen we dat je niet gaat stemmen. Maar verder lijkt de SP je weldoordachte mening aardig te vertegenwoordigen.
Ik stem D66. Helaas. Ik stopte al met lezen bij 'a-sociale graaiende bankiers, gewetenloze..'. SP-retoriek.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:31 schreef HalloLobbes het volgende:
[..]
Proef ik hier een arrogante houding van een VVD-er die iedereen, die niet met de VVD eens is, als dom beschouwd. Waarom kun jij geen antwoord geven op deze vraag. Is dat zo moeilijk voor de VVD? En btw, ik stem ChristenUnie. Wat een pathetische reactie. Jammer.
Al die incidenten die je in je 1e alinea omschrijft moeten allemaal aangepakt worden. Falende bestuurders die hebben doorgaans geen andere baan of goed perspectief meer. Een tegelzetter die ergens wordt ontslagen kan gewoon weer aan de slag.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:19 schreef HalloLobbes het volgende:
Geef mij eens een goede reden waarom ik VVD zou moeten stemmen.
Gaat de VVD ook voor een hoge belasting voor a-sociale graaiende bankiers, gewetenloze en falende 'topbestuurders' die een zooi maken van hun organisatie (Vestia, PostNL, ProRail etc. etc.) maar ondertussen wel weg weten te komen met een dikke vertrekbonus naast hun al riante salaris.
Die zgn. managementlagen hebben we minder nodig (minder ontslagbedreiging) en waarom moeten de gewone werknemers dan boeten? Gaat de VVD dan ook voor hun belangen vechten? Vb. PostNL gooit duizenden postbodes eruit omdat er winst gemaakt moet worden. Anders gaan de aandeelhouders stijgeren. Echter, als er geen onrust zou zijn dan hadden de topmanagers van PostNL gewoon een bonus kunnen toucheren terwijl hardwerkende, loyale postbodes keihard worden ontslagen.
Welke voordelen heeft de liberalisering, die de VVD zo propageert, de gemiddelde Nederlander nu opgeleverd? Er werd Nederland alleen maar hosanna beloofd. Maar wat ik zie is dat alles duurder word (bv. ziektekosten) en dat er een verslechtering van kwaliteit en service is wat voor de liberalisering er niet was. (postbezorging, nutsvoorzieningen, openbaar vervoer).
Nou???
Invidia is één van de zeven hoofdzonden.quote:Op zaterdag 28 april 2012 12:49 schreef EchtGaaf het volgende:
Het leuke van dit akkoord is dat de VVD zo een knauw krijgt.
Ik ben allesbehalve jaloers op de VVD.quote:Op zaterdag 28 april 2012 13:15 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Invidia is één van de zeven hoofdzonden.
De VVD is alleen liberaal als dat goed uitkomt m.b.t. het links of rechtsom zakken vullen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 17:33 schreef MouzurX het volgende:
Wat wel grappig is, is dat op FOK een meerderheid wilt dat de VVD meer liberaal wordt (voornamelijk persoonlijke vrijheid), en de JOVD (jongerenafdeling VVD) heel liberaal is, maar de VVD zelf gewoon echt conservatief is.. vooral de laatste 2 jaar.
Wanneer gaat de VVD weer de goede richting op?
Ze zijn gewoon opportunistisch en nu komt de lasten stevig verhogen gewoon even beter uit.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:33 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
De VVD is alleen liberaal als dat goed uitkomt m.b.t. het links of rechtsom zakken vullen.
Momenteel komt het ze beter uit om vooral mensen te dwingen hun zakken te legen
Inderdaad, de VVD is nog nooit liberaal geweest, enkel opportunistisch... ik vraag me af waar de mythe vandaan komt over een liberale VVD?quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:39 schreef 99.999 het volgende:
Ze zijn gewoon opportunistisch en nu komt de lasten stevig verhogen gewoon even beter uit.
Al veel langer, ook economisch zijn ze aartsconservatief. Het is een partij voor economisch plooiing naar gevestigde belangen, niet voor economische zelfontplooiing. Beschermen van de posities van de grootste bedrijven, dat is wat ze doen. Ze zijn er niet voor de ondernemers die iets uit de grond willen stampen, ze zijn er voor de mensen die door anderen gemaakte ondernemingen leegknijpen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 17:33 schreef MouzurX het volgende:
Wat wel grappig is, is dat op FOK een meerderheid wilt dat de VVD meer liberaal wordt (voornamelijk persoonlijke vrijheid), en de JOVD (jongerenafdeling VVD) heel liberaal is, maar de VVD zelf gewoon echt conservatief is.. vooral de laatste 2 jaar.
Die zijn reddeloos verloren, loopjongetjes van de grote bedrijven die dat goedpraten met hun neoliberale fabeltjes.quote:Wanneer gaat de VVD weer de goede richting op?
Herhaling is de kracht van de reclamequote:Op donderdag 3 mei 2012 16:50 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Inderdaad, de VVD is nog nooit liberaal geweest, enkel opportunistisch... ik vraag me af waar de mythe vandaan komt over een liberale VVD?
quote:
Ah, u stemt op SpelProblemen.quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:59 schreef Life2.0 het volgende:
VerbiedenVerbiedenDoenalsofproblemennietbestaan
Of CreatiefmetDelettersvanhetAlfabet?quote:
In elk geval niet op SpellenGaatProbleemloos.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:08 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Of CreatiefmetDelettersvanhetAlfabet?
Wanneer de jongeren binnden de JOVD de ouderen beginnen te vervangen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 17:33 schreef MouzurX het volgende:
Wat wel grappig is, is dat op FOK een meerderheid wilt dat de VVD meer liberaal wordt (voornamelijk persoonlijke vrijheid), en de JOVD (jongerenafdeling VVD) heel liberaal is, maar de VVD zelf gewoon echt conservatief is.. vooral de laatste 2 jaar.
Wanneer gaat de VVD weer de goede richting op?
Dat zou ik niet te hard roepen. Als ik zie hoe ingekakt, chagrijnig en regelgeil de 'vrije' jaren 90 generatie is geworden...quote:Op maandag 7 mei 2012 11:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wanneer de jongeren binnden de JOVD de ouderen beginnen te vervangen.
Deze zin loopt niet.quote:Op maandag 7 mei 2012 11:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wanneer de jongeren binnden de JOVD de ouderen beginnen te vervangen.
Te snel getypt en wat tikfoutjes inderdaad.quote:
Precies. Dat is SP-stijl.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:38 schreef ComplexConjugate het volgende:
Het probleem is dat veel jongeren zich laten slaven door het systeem, tegen de tijd dat ze doorhebben hoe het werkt zijn ze reeds tot schuldenslaaf gemaakt en bereid het systeem dat ze gevangen houdt te verdedigen. Stockholm syndroom
quote:
Inderdaad, zodra het uitkomt doen ze precies zoals hun voorgangers. verandering bepleiten is even leuk maar zodra het op handelen aankomt komt de weerstand en die is naar. Al die jongerenclubjes zijn compleet kansloos wat dat aangaat.quote:Op maandag 7 mei 2012 11:43 schreef Jarno het volgende:
[..]
Dat zou ik niet te hard roepen. Als ik zie hoe ingekakt, chagrijnig en regelgeil de 'vrije' jaren 90 generatie is geworden...
Maar het is de VVD die juist wil dat iedereen zich tot aan zijn oogballen toe in de schulden steekt...quote:
Kapitalisme bied geen gelijke kansen en faalkapitalisme is socialisme met een rijke elite aan de top.quote:Het geluk ligt in principe bij jezelf en het individu. Kapitalisme komt het meest dichtbij het natuurlijk menselijk handelen.
hoax.... het bied juist zeer weinig hoop voor de toekomst, kapitalisme zorgt ervoor dat we in hoog tempo onze wereld aan het vernietigen zijn. Wat we nodig hebben is een duurzame economie waarin de welvaart gelijk word verdeeld en we in harmonie leren leven met ons milieu.quote:Op maandag 7 mei 2012 15:56 schreef Dr.Nikita het volgende:
Kapitalisme is nog steeds de beste vorm voor de vooruitgang en ontwikkeling van de mensheid.
En met het doorgaan op de oude voet raken de kolen vanzelf op, alleen innovatie kan ons als soort nog redden. Het kapitalisme heeft echter vaak zeer tegenstrijdige belangen als het op innovatie aankomt.quote:Op maandag 7 mei 2012 16:33 schreef Dr.Nikita het volgende:
Met dromen vul je je maag niet en krijg je ook je kachel niet van gestookt.
Ik ben een netto belastingbetaler, zeg dus niet dat ik niets bij draag aan de maatschappij, dat er mensen doodgaan van de honger is een betreurenswaardig verhaal maar het is wel heel erg duurzaam. Als we de menselijke soort kunnen decimeren is dat een heel erg positieve ontwikkeling voor ons als soort, met duurzaamheid bedoel ik niet per se dat we iedereen maar in leven moeten latenquote:Maar niets en niemand die je tegenhoudt om jouw welvaart te delen maar eerlijk gezegd zie ik dat eigenlijk niemand doen. Ja, men wil delen als je aan de ontvangende kant zit. Voorlopig zitten de hardste roepers van eerlijk delen zelf riant op hun warme kamer achter een dure computer met internetaansluiting hun zaligmakende preek de wereld in te slingeren met een nieuw modewoord te pas en te onpas gebruikt 'duurzaam' terwijl aan de andere kant van de wereld elke minuut iemand sterft van de honger.
Dat is de realiteit.
Als je alle kolen verkoopt aan de buurman omdat je dacht een goede deal te slaan sta je ook in de kouquote:Op maandag 7 mei 2012 16:33 schreef Dr.Nikita het volgende:
Met dromen vul je je maag niet en krijg je ook je kachel niet van gestookt.
Als je werkelijk denkt dat mensen, bedrijven zonder een (financieel) duwtje zich inzetten om te innoveren heb ik de indruk dat je de wereld door een roze bril ziet.quote:Op maandag 7 mei 2012 16:42 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
En met het doorgaan op de oude voet raken de kolen vanzelf op, alleen innovatie kan ons als soort nog redden. Het kapitalisme heeft echter vaak zeer tegenstrijdige belangen als het op innovatie aankomt.
[..]
Dat zeg ik ook niet naar wat ik wel zeg is dat jij in ieder geval niet eerlijk deelt terwijl je roeptoetert over delen. Ohja, ieder die werkt is in principe een netto betaler maar dat ontslaat je er niet van om eerlijk te delen als je zo begaan bent. Maargoed, dat zweverig zoetsappig gelul van eerlijk delen en dat communistisch gezeik heb ik al zo vaak gezien, gehoord en beleefd dat ik er niet warm of koud van word.quote:Ik ben een netto belastingbetaler, zeg dus niet dat ik niets bij draag aan de maatschappij,
Hier ga ik geeneens meer op in vanwege het onzingehalte ondanks die stomme smiley.quote:dat er mensen doodgaan van de honger is een betreurenswaardig verhaal maar het is wel heel erg duurzaam. Als we de menselijke soort kunnen decimeren is dat een heel erg positieve ontwikkeling voor ons als soort, met duurzaamheid bedoel ik niet per se dat we iedereen maar in leven moeten laten
Zoveel cynismequote:Op maandag 7 mei 2012 19:10 schreef Dr.Nikita het volgende:
Een mens is van nature hebberig en jaloers.
Zou Mark soms niet zo goed tegen zijn verlies kunnen?quote:Wilders: Rutte gedraagt zich als wildebras
DEN HAAG - Premier Mark Rutte ,,slaat als een wildebras om zich heen door te zeggen dat een stem op PVV een verloren stem is''. Dat liet PVV-leider Geert Wilders zaterdag weten in een reactie op uitspraken van Rutte, die vrijdagavond te gast was in het tv-programma Pauw&Witteman.
Rutte heeft volgens Wilders in het Catshuis gezegd dat hij uiterst gemotiveerd is de PVV af te breken tot de laatste zetel. ,,Dat zal hem niet lukken. Maar wat Rutte wel afbreekt is Nederland, met een onverantwoord en snoeihard bezuinigingspakket voor 2013 dat werkgelegenheid, koopkracht en economische groei kost en het land overlevert aan Brusselse wolven'', aldus Wilders.
bron: Telegraaf
Lijkt mij logisch als baas van het land met zo'n onverantwoordelijke pipo die tot de val van je kabinet leidt. Of moet hij dan maar de schouders ophalen ofzo?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:13 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Zou Mark soms niet zo goed tegen zijn verlies kunnen?
Hij ging zelf met die pipo in zee. Dit kon je verwachtten..quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:15 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt mij logisch als baas van het land met zo'n onverantwoordelijke pipo die tot de val van je kabinet leidt. Of moet hij dan maar de schouders ophalen ofzo?
Laat ze maar elkaar lekker uitschakelen, dan plukken de anderen de vruchten hiervan.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:13 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Zou Mark soms niet zo goed tegen zijn verlies kunnen?
Vervoeg nou eens goed.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:17 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hij ging zelf met die pipo in zee. Dit kon je verwachtten..
Hij wist waaraan hij begon. En als hij dat niet wist, dan had hij het kunnen weten.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:29 schreef eriksd het volgende:
[..]
Vervoeg nou eens goed.
Maakt zijn boosheid niet minder terecht.
Ik vind deze post tamelijk ironisch.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hij wist waaraan hij begon. En als hij dat niet wist, dan had hij het kunnen weten.
Hij kan Wilders ook niet aan. Hij smijt liever met duren als hij zijn zin niet krijgt. Je bent wel zwak als je gaat roepen dat hij de PVV gaat slopen.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:14 schreef motorbloempje het volgende:
Ik denk vooral dat Rutte niet zo goed tegen Wilders kan. Terecht.
Weet je zeker dat je 't niet over Wilders hebt?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hij kan Wilders ook niet aan. Hij smijt liever met duren als hij zijn zin niet krijgt. .
Achja EG, vanuit de commentaarpositie is alles makkelijk.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hij kan Wilders ook niet aan. Hij smijt liever met duren als hij zijn zin niet krijgt. Je bent wel zwak als je gaat roepen dat hij de PVV gaat slopen.
Ja. Rutte gaf het gisteren bij P&W toe dat hij én met deuren smijt én dreigde de PVV tot nul te decimeren.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je 't niet over Wilders hebt?
Hoezo niet? Hij wist dat dit kon gebeuren. Het toont mijn inziens juist de zwakte van Rutte om nou flink met modder te gooien. De VVD heeft dan ook behoorlijk afgedaan voor mij. Jammer dat er geen andere 'liberale' partij is.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:29 schreef eriksd het volgende:
[..]
Maakt zijn boosheid niet minder terecht.
Gezien uw studie en zulks.quote:
Mmmm... volgens mij koos hij er zelf voor om met die blonde pipo een kabinet met gedoogconstructie op te gaan tuigen. Het lijkt mij dus geheel ter verantwoording van deze club pipo's dat de boel gefaald heeft.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:15 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt mij logisch als baas van het land met zo'n onverantwoordelijke pipo die tot de val van je kabinet leidt. Of moet hij dan maar de schouders ophalen ofzo?
Pubers die hun zin niet krijgen, smijten met deuren.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Achja EG, vanuit de commentaarpositie is alles makkelijk.
Wilders is een obstakel. Sim-pel.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:13 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Zou Mark soms niet zo goed tegen zijn verlies kunnen?
Rutte is een slechte verliezer. De echte Rutte komt zo langzamerhand wel bovendrijven. Een driftkop die gaat intimideren (dreigen met 0 zetels) naar zijn PVV-gesprekspartner en de deur nog net niet uit de sponning knalt als hij zijn zin niet krijgt... Met zijn opmerking gisteren bij P&W dat hij steeds beter kan beheersen, gaf hij toe dat hij kennelijk zijn woede niet altijd weet te managen.quote:
Absoluut, ik heb collega's ook wel eens een lesje in nederigheid geleerd, het resultaat? Smijten met deurenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 14:32 schreef EchtGaaf het volgende:
Smijten met deuren is een teken van onmacht.
Ik zie Mark Rutte ook als een obstakel, toch ga ik niet dreigen hem te decimeren... dat laat ik wel aan hem zelf overquote:
Dat is het ook.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:19 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Absoluut, ik heb collega's ook wel eens een lesje in nederigheid geleerd, het resultaat? Smijten met deuren![]()
Kijk... je hebt van die opgewonden standjes die altijd gewend zijn om hun zin te krijgen, als het dan eens flink tegen zit... smijten ze met deuren... Echt kinderlijk gedrag imo.
Mark is geen domme jongen, maar zijn emoties kregen de overhand. Dat was al zo vanaf het begin, vele malen zat de VVD in de regering maar nog nooit hadden ze de premier mogen leveren. Toen de situatie zich voordeed ging men tegen beter weten in akkoord met de gedoogconstructie. Ze wilden zo graag 'de vingers aflikken' dat ze het contact met de realiteit een beetje verloren. Jammer Mark... in Nederland is er geen meerderheid te vinden voor de plannetjes van je bankvrindjes... bummer...quote:
behalvequote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:19 schreef EchtGaaf het volgende:
Arie Slob zou ik niet graag als een lachende psychopaat wegzetten. De rest trouwens ook niet.
En hij maar volhouden dat er geen alternatief was. Hij had zijn piketpalen wel erg verankert, zodanig dat hij het overleg met anderen partijen direct al frustreerde en liet klappen. Hij heeft duidelijk zijn hand overspeeld, gegokt en verloren.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:25 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Mark is geen domme jongen, maar zijn emoties kregen de overhand. Dat was al zo vanaf het begin, vele malen zat de VVD in de regering maar nog nooit hadden ze de premier mogen leveren. Toen de situatie zich voordeed ging men tegen beter weten in akkoord met de gedoogconstructie. Ze wilden zo graag 'de vingers aflikken' dat ze het contact met de realiteit een beetje verloren. Jammer Mark... in Nederland is er geen meerderheid te vinden voor de plannetjes van je bankvrindjes... bummer...
Er speelt volgens mij veel meer mee. Vergeet niet dat Verdonk bijna de helft van de stemmen kreeg bij de vraag wie er partijleider moest worden. Je hebt met die hele partij te maken en in de afdelingen stikt het nou niet bepaald van de intellectuelen en pseudo-intellectuelen. Heel veel Telegraaflezers die zich een diepe haat tegen links hebben aangemeten. "Hard aanpakken" roepen zonder te weten hoe enzo. Wilders wordt daar sympathiek gevonden, Cohen was de duivel zelf. Dat Wilders sociaal-economisch linkser is doet er niet toe, het sentiment binnen de partij betekende voor Rutte dat hij Paars moeilijker had kunnen verkopen dan deze brakke constructie.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:25 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Mark is geen domme jongen, maar zijn emoties kregen de overhand. Dat was al zo vanaf het begin, vele malen zat de VVD in de regering maar nog nooit hadden ze de premier mogen leveren. Toen de situatie zich voordeed ging men tegen beter weten in akkoord met de gedoogconstructie. Ze wilden zo graag 'de vingers aflikken' dat ze het contact met de realiteit een beetje verloren. Jammer Mark... in Nederland is er geen meerderheid te vinden voor de plannetjes van je bankvrindjes... bummer...
Lees de zin, EG.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:17 schreef GSbrder het volgende:
Een lachende psychopaat, dat beeld voldoet bij alle lijstrekkers behalve D66, SGP, CU, CDA (tenzij Bleker) en PvdD wel.
Die zin kan direct de prullebak in. Op geen enkele manier kan ik daar wat mee.quote:
Ik geef het op.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Die zin kan direct de prullebak in. Op geen enkele manier kan ik daar wat mee.
Prototype onzinzin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |