Ik kijk zulke programma's ook niet omdat ik verwacht dat "The next Justin Bieber" er uit komt rollen, maar gewoon uit vermaak. En dat lukt al een aantal jaar achter elkaar prima. Zeker met de livetopics erbij. Beetje variatie/'nieuwe' of veranderende concepten en er zijn er hier zo weer een paar blij.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 14:31 schreef Iwanius het volgende:
Ik neem niet eens de moeite om naar dit soort programma's te kijken
want iets zegt mij dat het allemaal uiteindelijk minder leuk is dan de promo
doet vermoeden. Bedoel,laten we eerlijk zijn: Je wordt doodgegooid met
allerlei 'talent'shows waar als je goed kijkt uiteindelijk alles op hetzelfde
neerkomt. Mi zijn dit soort programma's alleen maar om al die BNers
die normaliter thuiszitten en vertikken bij het uitblijven van vast werk
om bijvoorbeeld bij AH vakken o.i.d te gaan vullen,maar aan het werk te
houden.
http://zappen.blog.nl/tal(...)e-voor-beat-the-bestquote:John de Mol trekt portemonnee voor Beat the Best
Zaterdag begint Beat the Best, een nieuwe Talpa-talentenjacht op RTL 4. Producent John de Mol is er veel aan gelegen om een succes te maken van Beat the Best. Hij trekt in elk geval flink de portemonnee voor zijn nieuwste paradepaardje. Niet alleen koopt hij spraakmakende acts vanuit heel de wereld, het programma wordt ook nog eens onder kostprijs bij RTL weggezet.
Dat Beat the Best een duur programma is geworden, heeft alles te maken met het innoveren binnen een tv-genre waar al zo veel aanbod is.
“Het Duitse ProSieben/Sat.1, waar Talpa een warme relatie mee heeft, vroeg ons iets nieuws te bedenken binnen dit genre. Dan moet je met een ander jureringssysteem komen, je kunt niet drie mensen achter een tafel zetten met kruizen. Maar het allerbelangrijkste is wat je op je netvliezen ziet: het talent”, vertelt John de Mol aan deze blog. “Waarom zou je de zoektocht naar talent dan binnen de landsgrenzen houden?”
En dus zette John zijn productieteam aan het werk, dag en nacht, wat nodig was om in verschillende tijdszones te opereren. Het allermoeilijkste was om de kandidaten te overtuigen mee te doen. “Je hebt te maken met professionals, mensen die hun brood verdienen met wat ze doen. En die moeten dan meedoen aan een wedstrijd, waarin ze bovendien beoordeeld worden door een jury. Als dat niet zou lukken, houd het gewoon op. Het is de basis, de ruggengraat van dit programma.”
Veel bestaande, goed lopende acts zijn er dus niet al te happig op om hun act te laten jureren. Talpa komt ze dan ook op meerdere vlakken tegemoet. “Ze krijgen sowieso reis- en verblijfkosten vergoed, soms is ook een gage betaald.” De Mol stelt ook dat zijn goede naam heeft bijgedragen. “Ik zit 25 jaar in het televisievak, ik ken zo ongeveer de hele wereld. Mensen kennen ons dus, ze weten dat als wij een programma maken, het goed gemaakt wordt. Dat is vooral belangrijk voor de variété-acts, waarbij allerlei zaken goed moeten worden voorbereid voor de act. Ze weten dat wij dat professioneel aanpakken.”
Verder vinden veel acts het aantrekkelijk om een DVD mee te krijgen, waarop hun act kwalitatief hoogstaand is vastgelegd door 12 camera’s. Dat beeld kunnen ze in eigen land weer gebruiken als promotiemiddel, om zodoende meer boekingen te krijgen. Sowieso hoeft deelname aan Beat the Best niet bij één optreden te blijven. Als de agenda het toelaat, kunnen ze ook uitkomen in Beat the Best Duitsland – of een ander land waar het programma in productie gaat.
Beat the Best is een duur programma geworden. Sowieso zijn er dus veel productiekosten om alle acts in de show te krijgen, verder zijn er heel wat draaidagen geweest, zowel in de studio als op lokatie. “Ik denk niet dat dit programma in Luxemburg apart gemaakt kan worden, daarvoor is te duur. Maar The Voice is ook geen goedkoop programma, dat is wel aan 52 landen verkocht. Veel landen willen op vrijdag of zaterdag toch iets groots programmeren. Er is ook behoefte aan grote shows. Ik denk dat als Beat the Best hier een succes is, het best wel eens in andere landen kan gaan lopen.” Net als bij The Voice of Holland legt Talpa er geld op toe om Beat the Best bij RTL 4 op zender te krijgen, bevestigt de mediatycoon.
Bij The Voice of Holland was het de bedoeling om – anders dan bij andere auditieshows – een winnaar te zoeken die een langdurige carrière tegemoet ging, waarbij het uitverkopen van een stadion niet ondenkbaar is. Bij Beat the Best draait het opnieuw om kwalitatief hoogstaande acts, al is die meerjarige carrière geen doel meer. “Dat kan niet, omdat je te maken hebt met buitenlandse acts. Het zou me verbazen als een Nederlandse act dit programma wint. Begrijp me niet verkeerd, dat zou ik fantastisch vinden, maar ik denk het niet omdat ik weet wat er nog allemaal komt. Er zitten acts tussen, daarbij val je echt van je stoel.”
Ja en volgende week is er hevige concurrentie, slechte timing! Al heb je het weer natuurlijk niet in de hand.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 09:15 schreef JRRY het volgende:
Ben benieuwd hoeveel kijkers het gaat halen. Is natuurlijk slecht TV-weer.
Die concurrentie wint Beat The Best zeker wel hoor.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 10:07 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja en volgende week is er hevige concurrentie, slechte timing! Al heb je het weer natuurlijk niet in de hand.
Denk het ookquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:37 schreef JRRY het volgende:
[..]
Die concurrentie wint Beat The Best zeker wel hoor.
Ik denk vandaag toch wel iets over het miljoen, zeker als Het beste Van ook al een miljoen weet te halen op een mooie avond.
Vandaag zit BTB tussen 900,000 en 1,100,000; volgende week onder de 900,000.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:37 schreef JRRY het volgende:
[..]
Die concurrentie wint Beat The Best zeker wel hoor.
Ik denk vandaag toch wel iets over het miljoen, zeker als Het beste Van ook al een miljoen weet te halen op een mooie avond.
Volgende week 1.000.000 - 1.500.000 en die week daarop 1.500.000 +quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 14:15 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
[..]
Vandaag zit BTB tussen 900,000 en 1,100,000; volgende week onder de 900,000.
Gordon zit ook een beetje in de piepzak over de kijkcijfers:quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:37 schreef JRRY het volgende:
[..]
Die concurrentie wint Beat The Best zeker wel hoor.
Ik denk vandaag toch wel iets over het miljoen, zeker als Het beste Van ook al een miljoen weet te halen op een mooie avond.
quote:Gordon vreest voor kijkcijfers Beat the Best
Gordon is erg bang voor de kijkcijfers van Beat the Best, dat zaterdagavond in première gaat op RTL 4. Dat bekent de entertainer in RTL Boulevard. Beat the Best gaat van start tijdens een hittegolf en dan kijkt men vaak minder televisie. “Het is natuurlijk wel heel erg jammer dat je een nieuw programma hebt en dat het dan een hittegolf wordt. Er zijn natuurlijk altijd mensen die thuis blijven en het leuk vinden om een nieuw programma te kijken, dus ik heb er alle vertrouwen in“, zegt hij.
Een miljoen kijkers moet volgens Gordon haalbaar zijn. “Als Frans Bauer al 1,3 miljoen kijkers kan halen, dan moet het ons toch ook kunnen lukken, denk ik? Ik denk wel dat je met een zaterdagavondshow boven het miljoen moet zitten, anders is het gewoon niet goed. Maar met dit weer zou het best eens kunnen gebeuren.”
Hij waarschuwt de kijkers. “Als u niet gaat kijken naar Beat the Best, kijk ik u nooit meer aan!”
Beat the Best begint om 20.30 uur op RTL 4.
Bron
Ik moet ook doordrinken want...eh.... nouja, het is warmquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 19:47 schreef Karina het volgende:
[..]Ik zit al aan de wijn en ik moet doordrinken, want hij wordt snel lauw.
Hier kun je de herrie live vanuit de tuin horen ..quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 19:51 schreef Karina het volgende:
Ik ga nog even een half uurt Lowlands kijken en luisteren
Hehe ik ken het, ik woon vlakbij het Olympisch Stadion en als daar iets is kan ik ook altijd gratis meegenieten (als de wind deze kant opstaat). Nu word ik gek van de buren die hun auto aan het uitzuigen zijnquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:05 schreef JRRY het volgende:
[..]
Hier kun je de herrie live vanuit de tuin horen ..
quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:07 schreef Karina het volgende:
[..]
Hehe ik ken het, ik woon vlakbij het Olympisch Stadion en als daar iets is kan ik ook altijd gratis meegenieten (als de wind deze kant opstaat). Nu word ik gek van de buren die hun auto aan het uitzuigen zijn
Eeejquote:
Oh god ga ik dit kijken? Ik ga dit kijken he. Ik zit op de bank en de tv staat aan. Help.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:23 schreef Karina het volgende:
Het lijkt wel of ze op tijd gaan beginnen! Ik zie reclame, snel even wijn bijschenken.
quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh god ga ik dit kijken? Ik ga dit kijken he. Ik zit op de bank en de tv staat aan. Help.
Oh ja de Nineties party toch? Eigenlijk zou ik er nu niet aan moeten denken om naar een feestje te gaan, echt veel te warm om WAT dan ook te doen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:30 schreef MissJ het volgende:
ik kijk een half uur mee, daarna moet ik me klaarmaken (hihi ik zei klaarmaken) voor een partyyyyy vanavond
Zoiets is een paar keer leuk, en dan bij voorkeur door de Belgen. De Nederlandse versie kwam weer eens als mosterd na de maaltijd.quote:
Ze gaat naar een discoparty op het strand.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:30 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja de Nineties party toch? Eigenlijk zou ik er nu niet aan moeten denken om naar een feestje te gaan, echt veel te warm om WAT dan ook te doen.
70's 80's 90's is hetquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:30 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja de Nineties party toch? Eigenlijk zou ik er nu niet aan moeten denken om naar een feestje te gaan, echt veel te warm om WAT dan ook te doen.
Ja maar dan nog, zelfs daar is het volgens mij bloedheet. Maar ik ben ook oud en kan niet zoveel meer hebbenquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:32 schreef Cee het volgende:
[..]
Ze gaat naar een discoparty op het strand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |