Deze?:quote:Op donderdag 12 april 2012 20:55 schreef Klipnap het volgende:
Heb net die ene film gezien die me laatst hier was aangeraden. Een verrijking en afwijking tussen de genderbenders!
Die animatiequote:
Gooooo overige fansubgroepen! Daddy wants to check that shit out!quote:
quote:Of course, the real issue with this forthcoming release date (as mentioned on twitter by Giant Bomb family friend Giancarlo Varanini) is that it's hitting stores right around the time most American students have finals, all but ensuring more Fs than society has ever seen at a single time. Grades will have to be repeated, whole years of college will go down the drain, and ten years from now, an entire generation of role-playing fans will suddenly find themselves on the wrong side of a gas station counter studying up for their air conditioning repair exams while wistfully staring out the smog-stained window, wondering where it all went wrong.
Thanks, Blizzard.
hij is gewoon orochimaru ver2, zoveel verschil is er niet afgezien van een techniek of drie/vier die je in zon lange tijd wel bijgeleerd hebt.quote:
Geweldige film inderdaad. Ik kreeg namelijk een enorme lijst aan onbekende Japanse films en besloot deze te kijken. Verrassend goed.quote:
Hehe, klinkt goed!quote:Op donderdag 12 april 2012 21:17 schreef .Cake. het volgende:
Hahaha, over Diablo 3 release (15 Mei)
[..]
beetje IT-nerd op een *nix systeem faket die stats als hij er zoveel van houdtquote:Op donderdag 12 april 2012 20:18 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Eindelijk sabnzbd+ 0.7.0 beta 2 gefixt,enige probleem??complete downloads history en status zijn weg.Weer op 0 beginnen na 10 dagen.
tis zoals je zegt niet moeilijk om chapters te krijgen, maar wel kutklus...quote:Op donderdag 12 april 2012 21:22 schreef robin007bond het volgende:
Pff, het is nog best een rotwerkje om ordered segmented chapters te krijgen in MKV's. Van een anime wil ik de OP er uit knippen, die in een extern MKV bestand doen en zorgen dat hij die bij alle afleveringen afspeelt. Dat scheelt ruimte omdat de OP dan niet in elk bestand terug hoeft te komen
Nevermind. Het is niet zo moeilijk eigenlijk
http://mod16.org/hurfdurf/?p=8
Het is inderdaad een kutklusquote:Op donderdag 12 april 2012 22:34 schreef mschol het volgende:
[..]
tis zoals je zegt niet moeilijk om chapters te krijgen, maar wel kutklus...
ik heb ook mkv's die ik het liefst chaptered heb.. maar om nou voor alles chapters te gaan brouwen? nee dankje..
daar waar mogelijk heb ik geen dual audio versies.. en als het er wel inzit, tja wat is die xMB op zoveel TB.quote:Op donderdag 12 april 2012 22:36 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het is inderdaad een kutklus
Maar met een geautomatiseerd avisynth scriptje gaat het al wat sneller.
Sowieso mux ik de Engelse audio er altijd uit om ruimte te besparen.
quote:Op donderdag 12 april 2012 22:48 schreef mschol het volgende:
[..]
daar waar mogelijk heb ik geen dual audio versies.. en als het er wel inzit, tja wat is die xMB op zoveel TB.
en chapters.. tja.. ik zie dat OP's (zeker als er nog een "flashback" aanwezig is) onregelmatig starten...
zocht eigenlijk een ander plaatje van yuno, maar dit was er 1 die nog niet langs was geweest volgens mij en mij wel aansprakquote:
Yuno?quote:Op donderdag 12 april 2012 23:06 schreef mschol het volgende:
[..]
zocht eigenlijk een ander plaatje van yuno, maar dit was er 1 die nog niet langs was geweest volgens mij en mij wel aansprak
ah.. die series noooit bekeken om eerlijk te zijn.. maar die zijn wat ouder en vroeger kon ik slice of life een stuk minder waarderen...quote:Op donderdag 12 april 2012 23:12 schreef Easymodo het volgende:
[..]
Yuno
Ik ben nog niet helemaal bij met anime van de nieuwe seizoenen.
SPOILER: NSFW voor de zekerheidOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pan!
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
quote:Op donderdag 12 april 2012 23:22 schreef .Cake. het volgende:
Oooowkeej...WTFSPOILER: NSFW voor de zekerheidOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pan!![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |