Voor sommigen gaat de huur omhoog , ook al dankzij Vestia, en ook de zorgtoeslag gaat omlaag omdat er aan de andere kant grote falers en graaiers zitten, maar dat is niet zo erg begrijp ik?quote:Op maandag 9 april 2012 01:08 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De voedselbank is voor mensen die hun eten niet kunnen betalen omdat ze te weinig geld overhouden. Sigaretten zijn duur, dat geld konden ze dus besparen. Van die besparing konden ze eten kopen.
Dat peukje is voor hun ontspanning en iets tegen de stress.quote:Op maandag 9 april 2012 01:08 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De voedselbank is voor mensen die hun eten niet kunnen betalen omdat ze te weinig geld overhouden. Sigaretten zijn duur, dat geld konden ze dus besparen. Van die besparing konden ze eten kopen.
Dat ligt gewoon aan een raar systeem.quote:Op maandag 9 april 2012 09:43 schreef Lalin het volgende:
Eigenlijk zit ik in deze discussie alleen nog te wachten op de eerste die gaat zeggen dat de belastingbetaler eigenlijk dubbel belasting betaalt daar de parasieten van de samenleving immers ook belasting moeten betalen op hun uitkering.
Ik kan me inleven ja. Er zijn zat dingen (die niks kosten) waardoor je je kan ontstressenquote:Op maandag 9 april 2012 01:13 schreef boekenplank het volgende:
[..]
Dat peukje is voor hun ontspanning en iets tegen de stress.
Meestal kopen ze geen sigaretten maar shag en hebben ze zo'n zelfdraaiapparaatje.
Zonder peukje zouden ze het helemaal niet meer zien zitten. Kun je je inleven in mensen in deze situatie?
Je presenteert het nu als een keuze. Ik denk echter dat het voor veel mensen geen keuze is om te stoppen met roken, omdat het een verslaving is.quote:Op maandag 9 april 2012 09:50 schreef bijdehand het volgende:
Ik kan me inleven ja. Er zijn zat dingen (die niks kosten) waardoor je je kan ontstressen
Vroeger gingen zulke mensen die niet sterk genoeg waren gewoon dood.quote:Op maandag 9 april 2012 09:53 schreef Ludd het volgende:
[..]
Je presenteert het nu als een keuze. Ik denk echter dat het voor veel mensen geen keuze is om te stoppen met roken, omdat het een verslaving is.
Uiteraard, met de nodige discipline zou het moeten lukken. Maar ik denk dat veel mensen dan ontberen.
Ik zie het zeker als een keuze ja. En bij die keuze hoort geen voedselbank.quote:Op maandag 9 april 2012 09:53 schreef Ludd het volgende:
[..]
Je presenteert het nu als een keuze. Ik denk echter dat het voor veel mensen geen keuze is om te stoppen met roken, omdat het een verslaving is.
Uiteraard, met de nodige discipline zou het moeten lukken. Maar ik denk dat veel mensen dan ontberen.
In Darwinistische zin had dit meer betrekking op de fysieke dan op de psychische gesteldheid.quote:Op maandag 9 april 2012 09:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vroeger gingen zulke mensen die niet sterk genoeg waren gewoon dood.
Ik snap je onderbuikgevoelens wel hoor. Maar zie die mensen gewoon als verslaafden...quote:Op maandag 9 april 2012 09:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik zie het zeker als een keuze ja. En bij die keuze hoort geen voedselbank.
'Onderbuikgevoelens'. Fijne dag nog.quote:Op maandag 9 april 2012 09:58 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ik snap je onderbuikgevoelens wel hoor. Maar zie die mensen gewoon als verslaafden...
Nee, dat zeg ik niet. Ik wijs alleen op het feit dat zwakkeren vroeger door de natuur werden geėlimineerd, en nu we dat systeem verslagen hebben we een hoop zwakke broeders hebben die uiteindelijk dmv voortplanting de ondergang gaat zijn van ons huidig systeem. Iedereen ziet dat dit systeem niet houdbaar is.quote:Op maandag 9 april 2012 09:57 schreef Ludd het volgende:
[..]
In Darwinistische zin had dit meer betrekking op de fysieke dan op de psychische gesteldheid.
Maar wat wil je zeggen, mensen die afhankelijk zijn van de voedselbank maar laten verhongeren?
Dat ben ik met je eens. Gezien het feit dat ik geen voorstander ben van dit systeem, zie ik dat echter niet als iets negatiefs.quote:Op maandag 9 april 2012 09:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet. Ik wijs alleen op het feit dat zwakkeren vroeger door de natuur werden geėlimineerd, en nu we dat systeem verslagen hebben we een hoop zwakke broeders hebben die uiteindelijk dmv voortplanting de ondergang gaat zijn van ons huidig systeem. Iedereen ziet dat dit systeem niet houdbaar is.
Ik ken geen alternatief dat voorziet in het onderhouden van grootschalige groepen zwakke mensen. Jij?quote:Op maandag 9 april 2012 10:01 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Gezien het feit dat ik geen voorstander ben van dit kapitaltisch systeem, zie ik dat echter niet als iets negatiefs.
Wat versta jij onder zwakke mensen? Met de nodige ondersteuning en motivatie zou een groot deel van de mensen in de bijstand aan het werk kunnen en een bijdrage leveren aan de maatschappij. Wellicht niet in dezelfde mate als een gemiddeld iemand anders, maar alles beter dan zinloos aan de kant staan. In het huidig systeem kunnen dergelijke condities echter niet geschapen worden.quote:Op maandag 9 april 2012 10:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik ken geen alternatief dat voorziet in het onderhouden van grootschalige groepen zwakke mensen. Jij?
quote:Op maandag 9 april 2012 10:04 schreef Wokkel het volgende:
Ze moeten die bijstand wijzigen in een bonnensysteem. Bonnen voor eten, bon voor de huur en bon voor gwl. Weg met de vrijblijvendheid van een `hier, een zak geld`, als je langer dan x jaar in de bijstand zit heb je te kennen gegeven niet voor jezelf te kunnen zorgen.
Extraatjes als auto´s, internet, parkeerbonnen en peuken koop je maar van je salaris.
Dan ga je er per definitie vanuit dat mensen in de bijstand ook willen bijdragen aan de maatschappij in de vorm van werk. Ik ken genoeg voorbeelden van mensen die dat juist niet willen en alles eraan doen om niet te hoeven werken. Die groep gaat alleen maar groter worden.quote:Op maandag 9 april 2012 10:05 schreef Ludd het volgende:
[..]
Wat versta jij onder zwakke mensen? Met de nodige ondersteuning en motivatie zou een groot deel van de mensen in de bijstand aan het werk kunnen en een bijdrage leveren aan de maatschappij. Wellicht niet in dezelfde mate als een gemiddeld iemand anders, maar alles beter dan zinloos aan de kant staan. In het huidig systeem kunnen dergelijke condities echter niet geschapen worden.
Dit noemen ze dus populisme.quote:Op maandag 9 april 2012 01:08 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De voedselbank is voor mensen die hun eten niet kunnen betalen omdat ze te weinig geld overhouden. Sigaretten zijn duur, dat geld konden ze dus besparen. Van die besparing konden ze eten kopen.
Moet je voor de gein eens met schuldhulpverleners praten. Die kunnen dit beeld namelijk prima bevestigen.quote:Op maandag 9 april 2012 10:16 schreef Re het volgende:
waarom gaat men er vanuit dat het grootste gedeelte van deze groep profiterende low-lives zijn die al rokend en met hun bmw voedselbonnen scoren? Scoort dat makkelijker? Visualiseert dat makkelijker, Slaap je daardoor beter? Id het die ene docu met die ene tokkie?
Ja er zijn profiteurs maar die zul je altijd hebben, zelfs in het dierenrijk Scorpie, dat is nou een maal genetisch zo bepaald, maar het overgrote deel komt gewoon niet rond met de huidige hulpmiddelen die ze toegereikt krijgen.
Je probeert het iets anders te verwoorden maar in feite zeg je dit dus zelf als eerste.quote:Op maandag 9 april 2012 09:43 schreef Lalin het volgende:
Eigenlijk zit ik in deze discussie alleen nog te wachten op de eerste die gaat zeggen dat de belastingbetaler eigenlijk dubbel belasting betaalt daar de parasieten van de samenleving immers ook belasting moeten betalen op hun uitkering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |