Haha, die wijven die allemaal modellen willen zijn inderdaad. Prachtig. Ergste is dat er nog veel mensen zijn die dat liken.quote:Op maandag 2 april 2012 00:24 schreef Het.Beest het volgende:
Ik erger mij vooral aan die humorloze kutjes die melden dat ze op een terras zitten of lekker een drankje doen in een of andere quasi-hippe ballentent. Nooit iets leuks posten, nooit iets geestigs, nee, altijd cyberbrandhout. Inhoudsloos gebrabbel. Gelul in de ruimte.
Dit zijn overigens dezelfde krengen die ons vervelen met amateurphotoshoots. Die leeghoofdige Gooische hockeytrutjes huren dan voor veel poen zo'n wannabe Anton Corbijn. Vervolgens maakt dat figuur de meest verschrikkelijke foto's en die zetten de meisies diezelfde dag nog online, enthousiast en smachtend naar 'likes' en liefdevolle comments. Die komen er dan ook. Op het moment dat ik zeg dat de fotoshoot een groot fiasco is, krijg ik zeven woeste kenaus achter mij aan, hetgeen best lollig, maar ook vrij hypocriet is.
Dat is mijn grote ergernis. Domme wijven op Facebook met ononteressante baggerberichten. 'Huis in de Pijp!' Fuck off.
Meetsysteem ook.quote:Op zondag 1 april 2012 02:59 schreef billie112 het volgende:
Xarax is een palindroom, behalve als je de hoofdletter ook omdraait.
r&r alwees bek tog??quote:Op maandag 2 april 2012 00:35 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Haha, die wijven die allemaal modellen willen zijn inderdaad. Prachtig. Ergste is dat er nog veel mensen zijn die dat liken.
Of van die kansloze Harries die iedere foto van een bepaald meisje liken![]()
![]()
quote:
Net zo erg: een heel Facebook waar elke vorm van menselijk leed (hoe klein ook) weggestopt is, zodat je het gevoel hebt naar een of andere gevoelloze plastic Barbie te kijken, die haar hele leven vult met feestjes in 'de juiste' tenten, shoppen, op vakantie gaan, lekker een rosetje pakken op een terrasje, nog meer shoppen, enzovoort (en bij dat alles zo goed mogelijk benadrukt hoe veel vrienden ze wel niet heeft).quote:Op zondag 1 april 2012 02:09 schreef FRseezu het volgende:
4. Iedereen laten weten dat jij je rot voelt, who dafaq cares! Slik liever een zak Xanax, helpt veel beter.
net kkhard gezopen en vrouwtje in elkaar getimmerd #goodlife - met ria en de kidsquote:Op maandag 2 april 2012 09:17 schreef female81 het volgende:
[..]
Net zo erg: een heel Facebook waar elke vorm van menselijk leed (hoe klein ook) weggestopt is, zodat je het gevoel hebt naar een of andere gevoelloze plastic Barbie te kijken, die haar hele leven vult met feestjes in 'de juiste' tenten, shoppen, op vakantie gaan, lekker een rosetje pakken op een terrasje, nog meer shoppen, enzovoort (en bij dat alles zo goed mogelijk benadrukt hoe veel vrienden ze wel niet heeft).![]()
Bij dit voorbeeld ben ik dan van vrouwen uitgegaan, er zijn ook mannelijke versies van.
Geen probleem om (tot een bepaalde grens) ook iets van de schaduwkanten van het leven te zien, op iemands Facebook.
Hahahahahaquote:Op zondag 1 april 2012 23:31 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Soms heb ik ook de neiging om bij berichten als: 'vandaag is mijn lieve oma alweer drie jaar dood' om gewoon op 'vind ik leuk' te klikken.
idd, ik heb nog nooit zoveel (vage) kennissen heel attent gefeliciteerdquote:Op maandag 2 april 2012 14:09 schreef snakelady het volgende:
faceboek is superhandig, ik vergeet geen een verjaardag meer!!
Kan me hier even niets bij indenken, noem eens een voorbeeld.quote:Op maandag 2 april 2012 13:32 schreef Avaron het volgende:
Mensen (voornamelijk paupers) die passieve agressieve statussen op FB zetten maar zelf een naam noemen, ho maar.![]()
En de ''wijze'' oneliners van dezelfde mensen zijn echt om te kotsen terwijl er wel op wordt gereageerd met: zo is het, jaa echt heaa, of nieeet dannnnn.
Ik heb er voornamelijk familieleden en echte vrienden in staan... en wat vage kenissen.quote:Op maandag 2 april 2012 14:48 schreef Palomar het volgende:
[..]
idd, ik heb nog nooit zoveel (vage) kennissen heel attent gefeliciteerd
Herkenbaar, zeer irritant om al die rommel te lezen.quote:Op zondag 1 april 2012 11:09 schreef Sapstengel het volgende:
4. Mensen die alleen maar foto's van hun baby plaatsen en updates als "net naar prenatal geweest om kleertjes te kopen voor mijn kleine prinsesje."
De hoer.quote:Op donderdag 5 april 2012 15:07 schreef Groenevlinder het volgende:
Blijft leuk dit.. zijn inderdaad al veel topics over maar waar ik me vooral aan erger is
mensen die de hele dag bezig zijn met het promoten van hun "drukke" bijzondere leven..
(maar wel tijd hebben om dus de hele dag te facebooken)
Zo ken ik ook iemand die gaat binnenkort op vakantie en is daar al een hele tijd heel erg mee bezig, (ik dacht dat ze inmiddels al een paar keer weg was geweest, maar ze het gaat dus nog steeds over die ene vakantie) ze volgt een heel dieet (heb ook al foto's daarvan voorbij zien komen) en een bruinigsritueel.."In de tanning salonn, bikiniproof worden voor Turkijeee"
![]()
Ik heb inmiddels haar berichten geblokt.
Of foto's uit Australië waarbij ze met kerst op het strand liggenquote:Op donderdag 5 april 2012 17:50 schreef Het.Beest het volgende:
[..]
De hoer.
Ik snap er sowieso geen fuck van, het laatste waar ik aan denk als ik ergens in New York zit is aan mijn statusupdate op Feestboek. Alhoewel, een klein beetje snappen doe ik het wel. Al die kutjes willen natuurlijk wel even aan hun bff's showen dat ze 'nu' in de Starbucks zitten of ze posten een foto van zichzelf op Times Square, inclusief twee volgepakte shoptassen. Soms lijkt dat ook het enige wat ze kunnen in het buitenland, een Starbucks opzoeken of elke willekeurige winkelzaak inlopen om van pappie's en mappie's centen hun zoveelste paartje schoenen te kopen. En daar vervolgens ons mee lastig vallen.
Klopt, achterlijke humorquote:Op donderdag 5 april 2012 18:09 schreef JApieman het volgende:
Mensen die allemaal 9gag plaatjes op facebook posten.
Inderdaad.quote:Op donderdag 5 april 2012 18:09 schreef JApieman het volgende:
Mensen die allemaal 9gag plaatjes op facebook posten.
quote:Op donderdag 5 april 2012 18:15 schreef RickoKun het volgende:
Tienertieten op facebook
[ afbeelding ]
Zo terechte klacht, komt te veel voorquote:Op donderdag 5 april 2012 18:15 schreef RickoKun het volgende:
Tienertieten op facebook
[ afbeelding ]
Schande! Wij konden ons wel eens vergrijpen aan zulke meisjes!quote:Op donderdag 5 april 2012 18:15 schreef RickoKun het volgende:
Tienertieten op facebook
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 5 april 2012 19:17 schreef Gulmez het volgende:
mijn erger nis is dat als bv mijn ex mij heb geblokt dat ik haar niet terug kan blokken, dus als zij die blokkering opheft, wel stiekem op mijn profiel kan kijken want ik kan zodra ze me blokt haar niet meer blokken
Ja, nog een klacht is dat het altijd van die net niet wijven zijn die half naakt op de foto staan en geen schone damesquote:Op donderdag 5 april 2012 19:19 schreef PG18 het volgende:
Klacht 6 is zeer terecht. En dan ook nog van die hashtags in Facebook berichten zetten zonder spaties: #dankrijgjeeenhelezinachtereenhashtagopfacebookdatdannietmeertelezenis![]()
Of juist met spaties dat zelfs op Twitter niet eens werkt: #een zin met spaties
het gevoel welquote:Op zondag 1 april 2012 02:09 schreef FRseezu het volgende:
Beste fok forumnisten.
.........
10. Met 1 like help je echt niet de honger de wereld uit. Niet denken dat 1 like knop al je schuldgevoelens wegneemt.
Verders is Facebook wel lachen om te kijken naar andermans belachelijke statussen, foto's of whatever
Sowieso mensenquote:Op donderdag 5 april 2012 19:38 schreef Spaghettivreter het volgende:
Of mensen die tig polls gaan beantwoorden
Alleen als ik dronken benquote:2. Denk niet dat je een soort Dr. Phil bent als je filosofische oneliners kopieert van het Internet.
hahah ja iddquote:Op donderdag 5 april 2012 19:37 schreef Piethur het volgende:
[..]
Mensen die gevoel en een geweten hebben
sinds wanneer heb jij daar problemen mee?quote:Op donderdag 5 april 2012 18:15 schreef RickoKun het volgende:
Tienertieten op facebook
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De laatste tijd zit ons dochtertje in de nee-fase. Ze wil niet meer hebben dat ik haar naar bed breng. Twintig jaar terug was dat nooit een probleem.
denken dat je normaal bentquote:Op vrijdag 6 april 2012 12:39 schreef Piye het volgende:
Mensen die facebook aanmaken om zich vervolgens te ergeren aan doodnormale gebruiken op facebook.
Nee wijsneus ik heb helemaal geen facebook, maar waar denken jullie dat facebook voor gemaakt is? Mensen die zich ergeren aan alle statusupdates die iemand doet, of mensen die lekker veel gebruik maken van de functionaliteiten, alles linken aan facebook en daadwerkelijk veel dingen liken?quote:
Paar voorbeelden van iemand uit mijn lijst:quote:Op maandag 2 april 2012 14:54 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Kan me hier even niets bij indenken, noem eens een voorbeeld.
R&R plaatsen, terugkrijgen op je spiegelfoto. Maat van mij heeft zodoende al legio's chicks binnengeharkt. Het betreft overigens wel een vrij specifieke doelgroep, maar dat terzijde.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:21 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Gewoon random meisjes toevoegen?
Haha klopt... van die vrouwen die inderdaad niet knap/mooi zijn en dan overdreven sexy gaan kijken of van die kus lippen gaan makenquote:Op donderdag 5 april 2012 19:20 schreef Piethur het volgende:
[..]
Ja, nog een klacht is dat het altijd van die net niet wijven zijn die half naakt op de foto staan en geen schone dames
De fenomeen Duckfacesquote:Op vrijdag 6 april 2012 21:47 schreef Groenevlinder het volgende:
[..]
Haha klopt... van die vrouwen die inderdaad niet knap/mooi zijn en dan overdreven sexy gaan kijken of van die kus lippen gaan maken![]()
(om maar een beetje sexy over te komen)
Het gekke bij mij is dan weer dat ik juist hier op fok veel normaler overkom dan op facebook volgens mij.quote:Op zondag 1 april 2012 13:50 schreef feyenoordfan92 het volgende:
Het vervelende van FB is dat het geen mentaliteit als FOK! heeft. Een sarcastische post in de trant van 'wat een enerverend leven heb jij toch, tell me more' kan niet want dan krijg je tig mensen over je heen. En die neiging heb ik soms sterk bij sommige mensen.
Neiging niet onderdrukken, gewoon doen. Ik kan dat ook nooit laten.quote:Op zondag 1 april 2012 23:31 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Soms heb ik ook de neiging om bij berichten als: 'vandaag is mijn lieve oma alweer drie jaar dood' om gewoon op 'vind ik leuk' te klikken.
quote:Op zaterdag 7 april 2012 17:45 schreef FRseezu het volgende:
[..]
De fenomeen Duckfaces
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 8 april 2012 16:17 schreef Sapstengel het volgende:
Nu 300 mensen met foto's van hun paasontbijt.
Inchecken - ok. Leuk. Maar ELKE dag? En bij elke plaats?quote:Op maandag 9 april 2012 11:38 schreef Groenevlinder het volgende:
De check ins op Facebook![]()
Van die mensen die dan een avondje uitgaan en bij elke kroeg in gaan checken, daar denk je toch niet aan als je op stap bent
Waren die modelletjes niet voornamelijk op Hyves, of zijn ze nu ook massaal verhuisd naar FB?quote:Op maandag 2 april 2012 00:24 schreef Het.Beest het volgende:
Ik erger mij vooral aan die humorloze kutjes die melden dat ze op een terras zitten of lekker een drankje doen in een of andere quasi-hippe ballentent. Nooit iets leuks posten, nooit iets geestigs, nee, altijd cyberbrandhout. Inhoudsloos gebrabbel. Gelul in de ruimte.
Dit zijn overigens dezelfde krengen die ons vervelen met amateurphotoshoots. Die leeghoofdige Gooische hockeytrutjes huren dan voor veel poen zo'n wannabe Anton Corbijn. Vervolgens maakt dat figuur de meest verschrikkelijke foto's en die zetten de meisies diezelfde dag nog online, enthousiast en smachtend naar 'likes' en liefdevolle comments. Die komen er dan ook. Op het moment dat ik zeg dat de fotoshoot een groot fiasco is, krijg ik zeven woeste kenaus achter mij aan, hetgeen best lollig, maar ook vrij hypocriet is.
Dat is mijn grote ergernis. Domme wijven op Facebook met ononteressante baggerberichten. 'Huis in de Pijp!' Fuck off.
Sommige mensen checken al in als ze thuis zijn.quote:Op maandag 9 april 2012 11:38 schreef Groenevlinder het volgende:
De check ins op Facebook![]()
Van die mensen die dan een avondje uitgaan en bij elke kroeg in gaan checken, daar denk je toch niet aan als je op stap bent
Zulke heb ik gelukkig niet op Facebook.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:28 schreef Avaron het volgende:
[..]
Paar voorbeelden van iemand uit mijn lijst:
- Fuckk demm =) (+ foto met een mede pauperwijf)
- Vieze meisjes in groningen damn de een na de ander gaat na dezelfde bah easy ass bitches en bitch please jij bent beter dan mij?! Haha ga weg joh... Met je lelijke kop
- achterbakse mensen blehhhhhhhhhhhhhhh
- Goedemorgen! Echt lelijke acties doen sommige mensen .. Praat dan niet slecht over iemand als je er mee gaat chillen bitchacties.. Maar goed zo leer je mensen kennen pfff..
Gvd dit heb ik zo vaak. Was ik nog maar 16 met al die geyle wijvenpics. Al had ik dat vroegah wel met hyves maarjaquote:Op maandag 9 april 2012 22:35 schreef mrkrul het volgende:
Baby/dreumes/peuter/kleuter foto's. Hou op daar-mee. Werd het volgende maar werkelijkheid:
http://newslite.tv/2011/04/01/facebook-add-baby-and-wedding.html
Een voordeel: Als al die ouders doorgaan met posten hebben we over 16 jaar weer geile wijven pics.....quote:Op maandag 9 april 2012 22:38 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Gvd dit heb ik zo vaak. Was ik nog maar 16 met al die geyle wijvenpics. Al had ik dat vroegah wel met hyves maarja
En dan zitten wij midden in onze midlife crisis!!!quote:Op maandag 9 april 2012 22:41 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Een voordeel: Als al die ouders doorgaan met posten hebben we over 16 jaar weer geile wijven pics.....
Of mensen die inchecken op plaatsen in huis (douche, bed, bank...)quote:Op maandag 9 april 2012 17:07 schreef Lithia het volgende:
[..]
Sommige mensen checken al in als ze thuis zijn.of naar school gaan.
quote:Op dinsdag 10 april 2012 10:58 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Of mensen die inchecken op plaatsen in huis (douche, bed, bank...)
??????????? rechter is gruwelijkquote:
Dit soort dingen ja. Like als je ook belangrijk vindt dat kanker de wereld wordt geholpen. 99% zal dit negeren, maar mijn echte vrienden zullen dit delen.quote:Op maandag 9 april 2012 22:27 schreef Skillstorm het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ja die likes helpen idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |