Kan dit volgende keer in een spoiler? Ik wilde het net gaan proberen.quote:Op zondag 15 april 2012 12:27 schreef vencodark het volgende:
[..]
Wat, dan zie je jezelf ondersteboven? Ben je daar recent pas achtergekomen?
Dat was als klein kind al fascinerend!
Al zolang ik het weet vind ik het eigenlik wel logisch. Ik zie het helemaal voor me hoe daar een groepje bier zit te drinken en gekke dingen doen en dan ineens "we should keep score!"quote:Op zondag 15 april 2012 12:04 schreef hugsy33 het volgende:
Dat guinnes world records bedacht is door bierbrouwerij guinness.
Uit mijn diensttijd weet ik nog dat dit erg doorgetrokken is, als iemand bijvoorbeeld ze handschoenen vergeten was, dan mocht niemand handschoenen dragen omdat het anders niet uniform isquote:Op zondag 15 april 2012 09:40 schreef blomke het volgende:
Heel lang gedacht dat "Volkswagen" een Nederlands merk auto was. Omdat het zo Nederlands klinkt. Blijkt er, naast van Duitse komaf, ook nog een Hitleriaans luchtje aan te zitten.
Nooit begrepen waar het "uniform" (van politie leger) op sloeg. Tot ik college kreeg en hoorde over "uniform distribution of electronclouddensity" van "gelijk(matig)".
Was het niet zo dat die persoon die ze vergeten was flink op het matje geroepen werd? Met een week corvee ofzo?quote:Op zondag 15 april 2012 13:44 schreef raptorix het volgende:
[..]
Uit mijn diensttijd weet ik nog dat dit erg doorgetrokken is, als iemand bijvoorbeeld ze handschoenen vergeten was, dan mocht niemand handschoenen dragen omdat het anders niet uniform is
Ongetwijfeld ook. Het sluit elkaar niet uit hequote:Op zondag 15 april 2012 13:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Was het niet zo dat die persoon die ze vergeten was flink op het matje geroepen werd? Met een week corvee ofzo?
In de amo/emmv gaat het zelfs zover dat het gaat over het wel of niet dragen van een pen in het pennenvakje...quote:Op zondag 15 april 2012 13:44 schreef raptorix het volgende:
[..]
Uit mijn diensttijd weet ik nog dat dit erg doorgetrokken is, als iemand bijvoorbeeld ze handschoenen vergeten was, dan mocht niemand handschoenen dragen omdat het anders niet uniform is
Nee maar wel de haat van een half peloton omdat ze door hem ook koude jatten hadden, was vooral extra vervelend omdat we die dag moesten schieten op een gure baan in februari.quote:Op zondag 15 april 2012 13:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Was het niet zo dat die persoon die ze vergeten was flink op het matje geroepen werd? Met een week corvee ofzo?
quote:Op zondag 15 april 2012 18:58 schreef Felagund het volgende:
Het komt toch gewoon van het Engelse woord Moderator?
Je weet op Fok! nooit of ze het serieus bedoelen.quote:
Ook dat is iets waar iemand soms pas na jaaaaren achter komtquote:Op zondag 15 april 2012 20:07 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je weet op Fok! nooit of ze het serieus bedoelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |