lieve schat, dat gaf ik zelf toch al aanquote:Op donderdag 29 maart 2012 20:48 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik bedoelde alleen dat je geen schoenen en kleding van 160 euro gelijk nodig hebt.
Ja, vooral op afgetrapte schoenen beginnen. Ik zie je eerste serieuze blessure wel voorbij komen binnen een maand.quote:Op woensdag 28 maart 2012 22:25 schreef DJMO het volgende:
[..]
ik heb een kleine twintig euro uitgegeven bij de action voor shirt, broek, sokken en deogoed genoeg om in te starten! En ik heb nog nikes staan, dus die voldoen voorlopig wel.
Er zit best een verschil tussen soms een rondje van 5/10 km lopen en tientallen kilometers. Verder wat swets zegt.quote:
Inderdaad. En een goede investering lijkt me zo.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:50 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar waar je NIET op beknibbeld zijn schoenen.
Er is ook een verschil tussen 75 en 160 euro. En als DJMO verstandig begint loopt ze de eerste maanden maar een paar minuten steeds, echt geen halve marathon.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Er zit best een verschil tussen soms een rondje van 5/10 km lopen en tientallen kilometers. Verder wat swets zegt.
Zelfs 5KM moet je niet lopen op brakke schoenen, zeg ik uit ervaring.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Er zit best een verschil tussen soms een rondje van 5/10 km lopen en tientallen kilometers. Verder wat swets zegt.
Als die schoenen je aangemeten zijn nav een loopanalyse... prima. Zomaar een paar gympen uit de kast rukken en op gaan lopen -zelfs maar een paar minuten- is simpelweg een serieus risico op een blessure.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:56 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Er is ook een verschil tussen 75 en 160 euro. En als DJMO verstandig begint loopt ze de eerste maanden maar een paar minuten steeds, echt geen halve marathon.
Maar ik zou op mijn schoenen van 75 euro ook wel een marathon kunnen lopen
Ben ik met je eens hoor, ik vind alleen de bedragen van 160 euro belachelijk, en voor de kleding helemaalquote:Op donderdag 29 maart 2012 20:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als die schoenen je aangemeten zijn nav een loopanalyse... prima. Zomaar een paar gympen uit de kast rukken en op gaan lopen -zelfs maar een paar minuten- is simpelweg een serieus risico op een blessure.
Er is niemand die het over kleding heeft van 160 euro?quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ben ik met je eens hoor, ik vind alleen de bedragen van 160 euro belachelijk, en voor de kleding helemaal
160 euro voor goede schoenen lijkt me makkelijk te doen. Beter dan dat je schoenen van 40 euro koopt die om de zoveel tijd helemaal af zijn.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ben ik met je eens hoor, ik vind alleen de bedragen van 160 euro belachelijk, en voor de kleding helemaal
Jawel, diezelfde die 160 voor schoenen zei.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:58 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Er is niemand die het over kleding heeft van 160 euro?
Nee, je leest wat je wil lezen. Die persoon heeft het over 100 tot 160 euro voor goede schoenen en nog eens zoiets voor twee setjes hardloopkleding inclusief reflecterende hesjes en lampjes voor het lopen in het donkerquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:00 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Jawel, diezelfde die 160 voor schoenen zei.
Maar dit is wel genoeg daarover me dunkt.
Minstens! Vooral als je voor het eerst gaat trainen (lees: een rondje van 10 min. gaat hardlopen). Levensgevaarlijk anders!quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:04 schreef slacker_nl het volgende:
Als je gaat trainen voor een marathon heb je imo 2 paar schoenen nodig.
Nergens voor nodig.quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:07 schreef rechtsedirecte het volgende:
ik pak de popcorn en een drankje er bij en ga van de topic genieten
In het begin niet, maar als ze nu al loopt te miepen over prijzen van een paar schoenen... (ik ben dus een pessimist en denk niet dat ze 'm gaat lopen).quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:07 schreef Papabear het volgende:
[..]
Minstens! Vooral als je voor het eerst gaat trainen (lees: een rondje van 10 min. gaat hardlopen). Levensgevaarlijk anders!
Wat voor schema heb je morgen?quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:13 schreef DJMO het volgende:
mjah. kunnen we nu weer terug naar het doel van dit topic?![]()
ik ga morgen voor 't eerst hardlopen, vind van mezelf dat ik nog een redelijke conditie heb en wil gewoon die marathon uitlopen volgend jaar. Desnoods verbind ik er nog een goed doel aan ook .. de vrienden van blijdorp ofzo. Doe ik ook nog wat goeds voor een goed doel
Kijk maar in FP-Crewquote:
hoevaak ga je pr week trainen?quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:13 schreef DJMO het volgende:
mjah. kunnen we nu weer terug naar het doel van dit topic?![]()
ik ga morgen voor 't eerst hardlopen, vind van mezelf dat ik nog een redelijke conditie heb en wil gewoon die marathon uitlopen volgend jaar. Desnoods verbind ik er nog een goed doel aan ook .. de vrienden van blijdorp ofzo. Doe ik ook nog wat goeds voor een goed doel
'n rondje van zo'n 3,5 km uit m'n hoofd. Ik heb het idee dat ik dat wel red omdat ik dagelijks minimaal vier km lopend afleg (buiten) waarvan de nodige sprintjes achter m'n wegrennende zoontje aan. Ik weet dat het niet te vergelijken is, maar ik heb er alle vertrouwen in.quote:
Ik denk van wel. En als het haar echt bevalt en serieus de training ingaat, dan sponsor ik die schoenen wel. Kunnen we daar in ieder geval over ophoudenquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:13 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
In het begin niet, maar als ze nu al loopt te miepen over prijzen van een paar schoenen... (ik ben dus een pessimist en denk niet dat ze 'm gaat lopen).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |