Trusten Remmie.quote:
jawel, al 10 keer, met de hele buurt, en daarna een filmpje van de bevalling en daarna mijn trouwfoto's en nu ga ik alles op you tube pleurenquote:Op donderdag 22 maart 2012 18:40 schreef APK het volgende:
[..]
Maar je gaat toch niet naar dat filmpje kijken, hè?
van de film Benny & Joonquote:Op vrijdag 23 maart 2012 02:22 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
dit nummer wordt nog elke zaterdagavond grijs gedraait in iedere zichzelf respecterende kroeg hier in NZ
quote:ik moet af en toe echt huilen van geluk, zo blij ben ik!
Dat is een mooi strevenquote:Op vrijdag 23 maart 2012 17:55 schreef allesbeterweter het volgende:
Let there be love for everyone.........
En sterkte met je brandende ogen Sacha......
Ik had op kamp een meisje die ik oogdruppels moest geven en die had daar ook last van. Ik ging haar dan heel verliefd aanstaren. En als ze dat terug deed, drup drup. Het werkte telkens weer.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 17:29 schreef Karina het volgende:
Oh ja dat druppelen was ik alweer vergeten. Mislukte altijd omdat ik met mijn oog knipperde en de druppel er naast vloog
Ik vind het kut, want dan is het 's morgens als ik naar mijn werk ga weer donkerquote:Op zaterdag 24 maart 2012 07:24 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Vanavond gaat de klok trouwens een uur vooruit, ZOMERTIJD !!!!
Niet vergeten ! is het wel lekker een uur langer licht 's avonds, scheelt toch....
dat is maar heel evenquote:Op zaterdag 24 maart 2012 09:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind het kut, want dan is het 's morgens als ik naar mijn werk ga weer donker![]()
Dat is waar, maar door het Amsterdamse Bos rijden in het donker vind ik altijd irritant, er is geen verlichting, dus je ziet geen ene moer.quote:
Dan heeft die reclame niet erg goed geholpen als ze het gratis we gaan gevenquote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:27 schreef Karina het volgende:
Oh daar zat ze laatst bij DWDD onbeschaamd reclame voor te maken en niet te vergeten op Twitter las ik ergens
Dat gratis weggeven was gewoon de bedoeling hoorquote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:28 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dan heeft die reclame niet erg goed geholpen als ze het gratis we gaan geven
ah... wist ik nietquote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:34 schreef Karina het volgende:
[quote]Dat gratis weggeven was gewoon de bedoeling hoorIk denk dat ze weer aandacht nodig had.
Owquote:Je hebt het niet gezien, dus ik zal niets verklappen omdat ze hetzelfde deed als degene in het boek (ik omschrijf het met opzet een beetje mysterieus), maar het was
quote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Nah... zal ik het licht maar vast uitdoen dan?
[ afbeelding ]
''klik''
Gewoon wat jaren wachten en dan nog een keer op dat topic klikken.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 21:54 schreef Karina het volgende:
Dat was weer ouderwets gezelligNiet veel veertigplussers daar trouwens in het topic
Nah dan ben ik misschien al lang doodquote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:02 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Gewoon wat jaren wachten en dan nog een keer op dat topic klikken.
Met dit tempo moet ik nog een maand tegen deze kut-TT aankijken.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Nah... zal ik het licht maar vast uitdoen dan?
[ afbeelding ]
''klik''
Beetje doorposten dan maar he? Dan is die zo weg.quote:Op zondag 25 maart 2012 00:21 schreef golfer het volgende:
[..]
Met dit tempo moet ik nog een maand tegen deze kut-TT aankijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |