Nu je het over BF% hebt. Hoe schat je dit bij mij? 1.83 meter. 83 kiloquote:Op maandag 12 maart 2012 16:25 schreef Stereotomy het volgende:
Gewichten opdreunen zonder bf% heeft weinig zin.
Lastig te zeggen als je buik niet te zien is, maar bij gebrek aan uitpuilende love handles rond de 11-14% vermoed ik, meer richting die 11%.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:29 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Nu je het over BF% hebt. Hoe schat je dit bij mij? 1.83 meter. 83 kilo
Tx. Zou alleen niet weten hoe. Ik wil namelijk ook nog gewoon leven. Heb het nu redelijk voor elkaar in de zin van: tijdens werkdagen kan ik erg goed mijn voeding regelen. Na werk sporten. Maar ik drink graag een wijntje enzo en dat blijf ik ook gewoon doen.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:33 schreef Panzermaus het volgende:
Toffe pics BeamofLight, ziet er goed uit. Nog helemaal droog worden dit seizoen?
Vond het eerst ook smerig, nu drink ik zo'n 2 liter per dag en kan ik er niet meer mee stoppen. Overal melk bijquote:
Squatten in de Smith is kut, als je je leven lang al los gesquat hebt. Heb een keer proefgetraind in een gym zonder squatrack.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:39 schreef mister_popcorn het volgende:
Rare shit... Sinds ik 3 x per week 16 a 18 uur IF doe, vind ik de alles van de snackbar om de hoek echt niet meer te nassen. Word er misselijk van. Iemand anders ook dezelfde bevindingen?
Dikke kans overigens dat ik morgen weer een gym heb, een met een SMIT MASJIEN!... Gelukkig ook een zaaltje met kettlebells en andere gekkigheid, maar dat zijn dus ff geen conventionele zware deads (rack pulls misschien?) en powercleans. Ga wel proberen te squatte in de smith, maar ben erg benieuwd
In principe alle oefeningen los doen. Maar als je maar 3 reps kunt ofzo, tja dan weet ik het ook niet.quote:Op maandag 12 maart 2012 17:21 schreef Warsaw het volgende:
Ik heb dips en chin-ups aan mijn Stronglifts schema toegevoegd. Ik heb net dips gedaan alleen vond ik het best zwaar en kon ik maar weinig herhalingen. In de gym is ook een dip-machine aanwezig, raden jullie mij aan om eerst daarop te gaan, totdat ik wat sterker in mijn triceps ben?
Neejoh, gewoon maxxen je groeit echt snelquote:
Ik heb geen andere opties eigenlijk. Enige gym in heel 070 die een losse normale maandelijkse fee rekent. Waarschijnlijk eind april verhuizen naar Breda, dus dan daar op zoek naar een echte gym weer. Tot die tijd spelen met bellen en wat experimenteren, heb er vreemd genoeg ook wel zin an.quote:Op maandag 12 maart 2012 17:17 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Squatten in de Smith is kut, als je je leven lang al los gesquat hebt. Heb een keer proefgetraind in een gym zonder squatrack.
nouja als je anders niet 5-6 reps kan halen wel ja...quote:Op maandag 12 maart 2012 17:21 schreef Warsaw het volgende:
Ik heb dips en chin-ups aan mijn Stronglifts schema toegevoegd. Ik heb net dips gedaan alleen vond ik het best zwaar en kon ik maar weinig herhalingen. In de gym is ook een dip-machine aanwezig, raden jullie mij aan om eerst daarop te gaan, totdat ik wat sterker in mijn triceps ben?
Dit.quote:Op maandag 12 maart 2012 17:27 schreef Jajong het volgende:
Voor dips: die kan je ook op bankjes doen. Gewoon met je handpalmen op een bankie en dan dips maken terwijl je je hakken op de grond laat zeg maar met gestrekte benen. Ik doe ze zo na een tricepstraining want normale lukken dan echt niet meer.
quote:Op maandag 12 maart 2012 15:55 schreef BeamofLight het volgende:
OK, terug van mijn 1e Moxipro ervaring:
in het begin was t niks. Sterker nog, meende zelfs minder aan te kunnen.
Bij 4e borst-oefening begon ik wat te voelen en juist niet vermoeid te raken, terwijl dat normaal met moeite de oefening netjes afmaken is. Ging lekker.
Toen triceps gedaan. Alles kunnen maxen en meer. Tinteling in hoofd. Felt like XTC. Is voor mij een minpunt...
Kortom werkt wel. Nu nog steess trouwens. 2 uur later.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |