Vandaag niet meer iig.quote:
VBL mods logic.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:43 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En dan die post boven je laten staan
Episch.
Er zaten 10 seconden tussen zijn en mijn post. Niet zo gefrustreerd doen.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:43 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En dan die post boven je laten staan
Episch.
Goed samengevatquote:Op zondag 11 maart 2012 16:45 schreef Lemming22 het volgende:
Ik ben wel klaar met deze rommel, deze trainer, de waardeloze clowns in de verdediging, het middenveld dat te aanvallend staat waardoor ze overlopen worden en de verdediging verzuipt, de egoïstische vleugelaanvallers, de ontbrekende automatismen, het niet-werkende systeem met de verkeerde spelers op de verkeerde plekken en de verrotte instelling van het team.
Het waren 3 lelijke weggegooide jaren. Bedankt voor niks.
35 miljoen investeren en dan dit presteren. Bizar.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:45 schreef Lemming22 het volgende:
Ik ben wel klaar met deze rommel, deze trainer, de waardeloze clowns in de verdediging, het middenveld dat te aanvallend staat waardoor ze overlopen worden en de verdediging verzuipt, de egoïstische vleugelaanvallers, de ontbrekende automatismen, het niet-werkende systeem met de verkeerde spelers op de verkeerde plekken en de verrotte instelling van het team.
Het waren 3 lelijke weggegooide jaren. Bedankt voor niks.
35? Het wordt steeds meer zeg.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
35 miljoen investeren en dan dit presteren. Bizar.
Diezelfde verdediging stond prima tegen Ajax Twente beker/uit en doet in mijn ogen niet zo veel onder voor andere clubs. Helaas ben je dan wel compleet afhankelijk van de mentaliteit en motivatie, want op het moment dat weinig kwaliteit gecombineerd wordt met een slechte houding dan verlies je nog van Dordrecht 90.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:47 schreef Asskicker14 het volgende:
PSV heeft een goede middenveld en aanval. Maar de verdediging is hooguit niveau NAC. Willems, Manolev en Marcelo.
Ons middenveld en aanval is ook niet zo goed hoorquote:Op zondag 11 maart 2012 16:47 schreef Asskicker14 het volgende:
PSV heeft een goede middenveld en aanval. Maar de verdediging is hooguit niveau NAC. Willems, Manolev en Marcelo.
en ervaring.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:50 schreef Geo4kant het volgende:
Het zijn geen toppers nee maar wat ze nu laten zien slaat alles.. heeft gewoon veel met scherpte/instelling te maken.
Er moet CL behaald worden om weer wat te kunnen deze zomer. Anders is het weer spelers verkopen en met hetzelfde hoopje stront werken.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:51 schreef dreamzk het volgende:
Even vraag aan de PSV kenners van iemand die zich niet echt met voetbal bezig houdt. Jullie moesten dit jaar toch champions league kwalificatie halen ivm die lening van de gemeente?
Nee, ze hebben het juist zo begroot dat CL kwalificatie nooit meer noodzakelijk zal zijn.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:51 schreef dreamzk het volgende:
Even vraag aan de PSV kenners van iemand die zich niet echt met voetbal bezig houdt. Jullie moesten dit jaar toch champions league kwalificatie halen ivm die lening van de gemeente?
Thanks, weet ik ook genoegquote:Op zondag 11 maart 2012 16:52 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Er moet CL behaald worden om weer wat te kunnen deze zomer. Anders is het weer spelers verkopen en met hetzelfde hoopje stront werken.
PSV hoeft dit jaar niet per se kampioen te worden. "Ons beleid is niet op dit jaar toegespitst, maar op de komende jaren", zegt directeur Tiny Sanders.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:51 schreef dreamzk het volgende:
Even vraag aan de PSV kenners van iemand die zich niet echt met voetbal bezig houdt. Jullie moesten dit jaar toch champions league kwalificatie halen ivm die lening van de gemeente?
Dat is nog het mooiste, iedereen denkt er iets vanaf te weten en blijft maar onzin verkopenquote:
Klap geld + aflossing van 2 ton per jaar noemen we doorgaans in Nederland een lening.quote:
Het interesseert ze ook niet want ze willen allemaal zeiken en schijtlollig doen.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:56 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dat is nog het mooiste, iedereen denkt er iets vanaf te weten en blijft maar onzin verkopen
Ik stel daarom ook voor dat jij stopt met denken.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:58 schreef Guus Muisarm het volgende:
Oh, ik dacht dat ze iets verkocht hadden
Bijna het kampioenschapquote:Op zondag 11 maart 2012 16:58 schreef Guus Muisarm het volgende:
Oh, ik dacht dat ze iets verkocht hadden
Het kampioenschap ja ahahahhahahaha ja okquote:Op zondag 11 maart 2012 16:58 schreef Guus Muisarm het volgende:
Oh, ik dacht dat ze iets verkocht hadden
Vast wel na Graaf-AZ, op EL1quote:Op zondag 11 maart 2012 17:01 schreef ZuidGrens het volgende:
Is er ook al een filmpje van dat opwachten of blijft het bij foto's?
Had ik al gepost op pagina 1 van dit topic:quote:Op zondag 11 maart 2012 17:01 schreef ZuidGrens het volgende:
Is er ook al een filmpje van dat opwachten of blijft het bij foto's?
Wijnaldum is het wel gewend zo te zienquote:Op zondag 11 maart 2012 17:03 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Had ik al gepost op pagina 1 van dit topic:
http://imageshack.us/clip/my-videos/849/rpim.mp4/ (copy/paste deze link) (copy/paste deze link)
Maar goed. Welke lening?quote:Op zondag 11 maart 2012 16:58 schreef Buitendam het volgende:
Ik stel daarom ook voor dat jij stopt met denken.
quote:Op zondag 11 maart 2012 17:05 schreef Guus Muisarm het volgende:
[..]
Maar goed. Welke lening?
Ik zie alleen maar de huur voor de grond, nergens een aflossing. Het is namelijik erfpacht.
http://www.psv.nl/Nieuws/(...)lgestelde-vragen.htm
Erfpacht/aflossing. Hoe dan ook betaalt de club voor die constructie een dikke 2 miljoen per jaar.quote:PSV zal 44 miljoen euro direct krijgen en daarna over tien jaar verspreid nog eens vijf miljoen. De Eindhovense club zal per jaar 2,3 miljoen erfpacht aan de gemeente betalen. Door de betaling van dit bedrag over een periode van veertig jaar loopt de gemeente slechts een gering financieel risico, terwijl de financieringslasten voor PSV stevig verminderd zullen gaan worden.
Zet het anders in de op, dan kunnen die ajax supporters en feyenoord supporters meteen daar kijken en misschien lukt het dan wel om te begrijpenquote:Op zondag 11 maart 2012 17:05 schreef Guus Muisarm het volgende:
[..]
Maar goed. Welke lening?
Ik zie alleen maar de huur voor de grond, nergens een aflossing. Het is namelijik erfpacht.
http://www.psv.nl/Nieuws/(...)lgestelde-vragen.htm
Waar was Toivonen? Dit is zijn taak volgensmij...quote:Het bestuur was niet aanwezig en toen de spelersbus aankwam ging Kevin Strootman namens de spelers nog wel in gesprek met de fans.
Sowieso een fantastische vraag.quote:
35 miljoen prima besteedquote:Op zondag 11 maart 2012 @ 16:51 schreef _UnholyMortal_ het volgende:
PSV![]()
Je zal maar 13 keer de ballen moeten gaan uitvissen in 1 week tijd.
Nee, liever niet. Afhankelijk zijn van gehuurde spelers, volgend jaar maar weer meedoen om degradatie dat clubje van jequote:Op zondag 11 maart 2012 17:20 schreef Helpmefok het volgende:
ZO TERECHT.Subsidieclubs mogen niet winnen. Net zulke tyfusjaren toegewenst als mijn club, die NIET valsspeelt door middel van een bailout.
Vorig seizoen wel ja, dit seizoen hoeft PSV geen CL te halen, no worries.. Je kan stoppen met fappenquote:Op zondag 11 maart 2012 17:23 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
OP EIGEN KRACHT VOORTGEBRACHT.
PSVs motto: op subsidiecenten zesde worden en CL begroten.
Maar als er geen CL wordt gehaald moet PSV opnieuw bezuinigen.quote:Op zondag 11 maart 2012 17:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Vorig seizoen wel ja, dit seizoen hoeft PSV geen CL te halen, no worries.. Je kan stoppen met fappen
Bouma verdient ook aardig, die moeten we maar een puppillencontractje geven, kan hij zich op de training nog nuttig maken om talent te begeleiden.quote:Op zondag 11 maart 2012 17:38 schreef Stommie het volgende:
Het bezuinigen gaat dit jaar redelijk vanzelf met de aflopende contracten van o.a. grootverdieners Engelaar en Isakkson.
Zanka is al vastgelegd, denk dat er verder weinig gebeuren zal.
Keepte niet sterk maarja, val nu eens in met zo'n schrale verdediging voor je met 0,0 zelfvertrouwen...quote:Op zondag 11 maart 2012 17:59 schreef Chase_Utley het volgende:
Zou Zoet Tyton kunnen bedreigen volgend seizoen? Keepte vandaag weer erg sterk.
Ik bedoelde dat Zoet sterk keepte.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:00 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Keepte niet sterk maarja, val nu eens in met zo'n schrale verdediging voor je met 0,0 zelfvertrouwen...
Ik denk nog steeds 'huh', wat moet dat Arsenalshirt mij vertellen over PSV?quote:Op zondag 11 maart 2012 18:01 schreef Doublepain het volgende:
Even iets anders..
Speelt PSV volgend seizoen met de 100 embleem of de seizoen erna?
Voor de mensen die denk huh?
[ afbeelding ]
Denk 2 jaar met het nieuwe thuisshirt. 2012-2014quote:Op zondag 11 maart 2012 18:01 schreef Doublepain het volgende:
Even iets anders..
Speelt PSV volgend seizoen met de 100 embleem of de seizoen erna?
Voor de mensen die denk huh?
[ afbeelding ]
Time will tell, hij doet het best goed ja maar misschien moet je die jongen nog wat meer ervaring op laten doen ipv 1 a 2 seizoenen weer op de bank zetten.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:01 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat Zoet sterk keepte.
het EMBLEEMquote:Op zondag 11 maart 2012 18:02 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds 'huh', wat moet dat Arsenalshirt mij vertellen over PSV?
Hopelijk wel met goud eromheenquote:Op zondag 11 maart 2012 18:02 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Denk 2 jaar met het nieuwe thuisshirt. 2012-2014
Oh dattes.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Doublepain het volgende:
[..]
het EMBLEEM
nog een voorbeeld:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik vind het ook zielig dat hij zichzelf telkens voor lul zet.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Tallie1982 het volgende:
Ben ik de enige die het zielig vind voor rutten?
Ja, ben ik ook benieuwd naar. Had Barça trouwens ook zoiets?quote:Op zondag 11 maart 2012 18:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Oh dattes.. Jammer dat het PSV logo niet rond is, lijkt me helemaal niet staan, ronde krans om een ovalen logo
. Maar wie weet vergis ik me
Dat logo van Groningen is trouwens ook f-u-c-k-i-n-g kansloos, zoiets maken bij een 40 jarig bestaan![]()
![]()
.
Altijd diequote:Op zondag 11 maart 2012 18:22 schreef Einthovuh het volgende:
http://nos.nl/video/350431-rutten-staat-boze-fans-te-woord.html
Nee hoor. Dat vind ik ookquote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Tallie1982 het volgende:
Ben ik de enige die het zielig vind voor rutten?
Jammer.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:22 schreef Einthovuh het volgende:
http://nos.nl/video/350431-rutten-staat-boze-fans-te-woord.html
Hopen dat dit iets losmaakt.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:22 schreef Einthovuh het volgende:
http://nos.nl/video/350431-rutten-staat-boze-fans-te-woord.html
Truequote:Op zondag 11 maart 2012 18:24 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Nee hoor. Dat vind ik ook
Het is meer de schuld van die verwende jongetjes bij PSV
Neequote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Tallie1982 het volgende:
Ben ik de enige die het zielig vind voor rutten?
quote:Op zondag 11 maart 2012 18:25 schreef Jojoortje het volgende:
Ik heb het trouwens gewoon te doen met Fred
Behalve Strootman, met zijn Forever Alone hoofd.quote:
Hij is niet de enige die verantwoordelijk is voor deze wanprestaties. De spelers hebben ook een slechte mentaliteit, daar kun je Rutten wel iets in verwijten, maar niet alles. Daarnaast is het aankoop en scoutingsbeleid natuurlijk ook niet heel erg goed te noemen. Vooral op het defensieve (daar hoort keepen ook bij) gedeelte.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Tallie1982 het volgende:
Ben ik de enige die het zielig vind voor rutten?
Die zal ook heus wel een lekker wijf krijgen.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:32 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Behalve Strootman, met zijn Forever Alone hoofd.
Die heeft al een vriendin toch? Dacht ik te zien bij die video's van zijn contract tekening, best een leuk meisjequote:Op zondag 11 maart 2012 18:35 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Die zal ook heus wel een lekker wijf krijgen.
Fredjequote:Op zondag 11 maart 2012 18:22 schreef Einthovuh het volgende:
http://nos.nl/video/350431-rutten-staat-boze-fans-te-woord.html
eens. Fred is een sympathieke vent ook.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:46 schreef Einthovuh het volgende:
Het ergste is nog wel dat Rutten onder Hiddink de grootste successen van de laatste jaren behaalde en toen op handen gedragen werd en nu hij zelf aan het roer staat het niet lukt... In dat opzicht vind ik het ook zielig. Denk dat iedereen het Fred enorm gunt omdat hij echt wel van onze club houdt en als het dan niet lukt is het wel sneu voor de persoon in kwestie.
Hij oogt sympathiek ja, misschien is dat ook wel een van zijn zwaktes als trainer. Triest of niet hij moet gewoon asap het veld ruimen en had eigenlijk vorig seizoen al ontslagen moeten worden na de laatste wedstrijd van het seizoen, al was de selectie van vorig seizoen ook echt wel zeer matig...quote:Op zondag 11 maart 2012 18:46 schreef Einthovuh het volgende:
Het ergste is nog wel dat Rutten onder Hiddink de grootste successen van de laatste jaren behaalde en toen op handen gedragen werd en nu hij zelf aan het roer staat het niet lukt... In dat opzicht vind ik het ook zielig. Denk dat iedereen het Fred enorm gunt omdat hij echt wel van onze club houdt en als het dan niet lukt is het wel sneu voor de persoon in kwestie.
Maar als je de balans opmaakt is hij gewoon niet geschikt als hoofdtrainer is wel gebleken. Bij Schalke 04 hadden ze dit ook al snel door, helaas zijn wij 3 jaar blijven aanmodderen.
Moet zeggen dat ik eigenlijk had gehoopt dat een speler zou opstaan ..quote:Op zondag 11 maart 2012 18:51 schreef HetBrabandertje het volgende:
Wel mooi om te zien dat Fred in die video wat feller werd nadat die "supporter" door het verhaal van hem heen ging schreeuwen. Hij zit nog volop in de verdediging. Wat alleen wel betekent dat hij zelf niet zal opstappen.
Toch denk ik dat er gekeken moet worden naar een vervanger, want met een beetje pech beland je ook nog op plaats 6 en moeten we nog play-offs gaan spelen voor de Europa League..
Echt ook vaak in plat Brabantsquote:Op zondag 11 maart 2012 18:54 schreef YazooW het volgende:
Dat filmpje op de Telegraaf is wel echt komedie zeg: http://www.telegraaf.nl/t(...)_PSV-bus_klem__.html
Heel de tijd zo'n simpele ziel die ertussen loopt de blerren waarna vervolgens alle andere simpele zieltjes hem boos aankijken
Nee hoor, de mens Rutten is een geweldige gozert lijkt me. Als trainer is hij niet geschikt, in ieder geval niet voor een "top" ploeg.quote:Op zondag 11 maart 2012 18:04 schreef Tallie1982 het volgende:
Ben ik de enige die het zielig vind voor rutten?
Dit exactquote:Op zondag 11 maart 2012 19:03 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Nee hoor, de mens Rutten is een geweldige gozert lijkt me. Als trainer is hij niet geschikt, in ieder geval niet voor een "top" ploeg.
Uhu. Trouwens, probz voor Rutten, hij werd gewoon echt boos.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:19 schreef mrstylo het volgende:
Die camera's van NOS waren daar wel snel.
Maar dat werkt ook niet.. allemaal gefrustreerd, emoties hoog.. krijg je allemaal mensen die dingen roepen .quote:Op zondag 11 maart 2012 19:33 schreef 3M1N3M het volgende:
[..]
Uhu. Trouwens, probz voor Rutten, hij werd gewoon echt boos.
Misschien raar, maar ik schaam me gewoon voor die tokkies.. vragen iets en gaan schreeuwen.
heeft iemand misschien het hele filmpje gespot? Ben nieuwsgierig. Iig hulde voor Rutte dat 'ie daar gewoon gaat staan. Doen niet veel trainers hem na.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:19 schreef mrstylo het volgende:
Die camera's van NOS waren daar wel snel.
Bakkal en Rutten konden niet goed samenwerken.quote:
Dan kunnen we 'm komende week weer ophalen?quote:Op zondag 11 maart 2012 19:44 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Bakkal en Rutten konden niet goed samenwerken.
Waar moet hij spelen dan?quote:Op zondag 11 maart 2012 19:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dan kunnen we 'm komende week weer ophalen?
Ohja. Trouwens, vorig seizoen in de winter ging Lens toch tegen Rutten in? Hij wou aanvallender spelen.. en sinds toen, werd hij steeds minder ingezet, en komt hij soms op rechtsbuiten, wat volgens mij niet zijn positie isquote:Op zondag 11 maart 2012 19:44 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Bakkal en Rutten konden niet goed samenwerken.
Laat hem en Wijnaldum maar vechten om de basisplaatsquote:Op zondag 11 maart 2012 19:46 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Waar moet hij spelen dan?
Geruchten gaan ook dat hij motivatie problemen had dus.. heb je weinig aan.
Niet voor het einde van het seizoen lijkt me.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dan kunnen we 'm komende week weer ophalen?
Ik heb PSV laatste drie jaar niets zien doen waar ik woaw tegen moest zeggen.quote:
Dacht je dat hij serieus was?quote:Op zondag 11 maart 2012 19:50 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Niet voor het einde van het seizoen lijkt me.
Bakkal was liever op stratumseind dan op de herdgang helaas. Het is wel een echte jongen uit Strijp, de enige in de selectie die uit Eindhoven kwam en z'n roots bij PSV had...quote:
Contract van Erik ten Hag (die bedoel je denk ik) loopt ook einde van dit seizoen af.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:56 schreef Doublepain het volgende:
Als fred morgen weg si, blijft die kale dan??
Strootman niet. Wat dacht je van Lens, Labyad, Manolev en Wijnaldum....Strootman, Toivonen en Matavz zijn de enige die PSV-waardig zijn.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:01 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Echt ook vaak in plat Brabants![]()
Maar inderdaad heel triest dat die mensjes Rutten aanvallen ipv sommige spelers zoals de heer Mertens en Bouma en Strootman
Strootman speelt ook slecht de laatste week en wat heeft Matavz gepresteerd dat je zoiets zegt?quote:Op zondag 11 maart 2012 20:01 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Strootman niet. Wat dacht je van Lens, Labyad, Manolev en Wijnaldum....Strootman, Toivonen en Matavz zijn de enige die PSV-waardig zijn.
quote:Op zondag 11 maart 2012 19:36 schreef n00b13 het volgende:
[..]
heeft iemand misschien het hele filmpje gespot? Ben nieuwsgierig. Iig hulde voor Rutte dat 'ie daar gewoon gaat staan. Doen niet veel trainers hem na.
Strootman is een van de weinige die echt kwaliteit heeft en ook strijdlust levert. De fans dragen hem op handen, kan wel merken dat jij geen PSV'er bent. Daarnaast kan je van een jongen van net 22 niet verwachten dat hij de kar al trekt. Matavz doet het prima, de aanvoer naar hem toe is gewoon slecht maar iedereen met ogen in zijn kop kan zien dat dit een prima voetballer voor PSV is.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:29 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Strootman speelt ook slecht de laatste week en wat heeft Matavz gepresteerd dat je zoiets zegt?
Op 5:02 "En handen thuis, het is hier geen Rotterdam". Reactie van Wijnaldum:quote:
Ik wist niet dat Psv zulke fanatieke supporters hadquote:Op zondag 11 maart 2012 20:45 schreef ZuidGrens het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)+PSV-supporters.aspx
Haha, ik herkende 'm gelijk, en die jongen die de bus stond te duwen ook. Zijn allebei vrij bekende gasten.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:48 schreef Geo4kant het volgende:
Ik dacht in het begin ze hebben een van de meer beschaafdere uitgezocht.. tot hij begon te praten
Wijf verloren?quote:Op zondag 11 maart 2012 20:45 schreef ZuidGrens het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)+PSV-supporters.aspx
Al jaren niet in het stadion geweest en niet op oost gestaan.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:49 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Haha, ik herkende 'm gelijk, en die jongen die de bus stond te duwen ook. Zijn allebei vrij bekende gasten.
Stone Island, JWZ!!!quote:Op zondag 11 maart 2012 20:45 schreef ZuidGrens het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)+PSV-supporters.aspx
Hij had ook zo'n microfoon in zijn handen tijdens The March of Madness en zie 'm wel eens bij de Aftrap.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:53 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Al jaren niet in het stadion geweest en niet op oost gestaan.
Deze man heeft wel passie voor de club
Fred is ook een sympathieke kerel. Maar uiteindelijk heeft hij drie seizoenen lang nagenoeg niks gepresteerd.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:50 schreef de_boswachter het volgende:
Ik heb het best te doen met Fred
(ondanks dat de prestaties zaad zijn).
Als dát PSV is, dan moet ik maar eens overwegen een andere club te gaan supporteren.quote:Op zondag 11 maart 2012 20:45 schreef ZuidGrens het volgende:
http://www.omroepbrabant.(...)+PSV-supporters.aspx
Haha, maar in de kern heeft hij wel gelijk. Spelers zijn passanten, daar hebben wij toch totaal geen band meer mee man. Zijn allemaal broodvoetballers, die hebben weinig tot niets met PSV.quote:Op zondag 11 maart 2012 21:00 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Als dát PSV is, dan moet ik maar eens overwegen een andere club te gaan supporteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |