Daar kunnen we behind the neck pullups/pulldowns ook nog aan toe voegen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:40 schreef Kroc het volgende:
ik weet niet of behind the neck slechter zou moeten zijn, ik heb nergens last van. Al moet ik zeggen dat wanneer je het op de bb manier doet misschien schadelijker zou kunnen zijn. Dit is met meerdere oefeningen zo.
Upright row is ook een boosdoener volgens velen, ook nergens last van.
Voor beiden geldt dat je form goed moet zijn. Als dat niet zo is heb je grotere kans op blessures. Ik heb met de upright row, door verkeerde form, in een ver verleden een blessuere opgelopen doordat ik de bar te ver van me afhield tijdens het zakken. Ik heb nu ook nergens last van bij beiden.quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:40 schreef Kroc het volgende:
ik weet niet of behind the neck slechter zou moeten zijn, ik heb nergens last van. Al moet ik zeggen dat wanneer je het op de bb manier doet misschien schadelijker zou kunnen zijn. Dit is met meerdere oefeningen zo.
Upright row is ook een boosdoener volgens velen, ook nergens last van.
Kan je lang en breed over discussieren, maar weet haast zeker te herinneren dat integratie over de gehele ROM m.b.t. de schouderspier activiteit, niet hoger was bij behind the neck t.o.v. front, en belasting van de biceps dit wel (lichtelijk) was.quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:32 schreef krioro het volgende:
[..]
Onzin. Andere belasting. Een oefening is niet beter dan de andere. En vooral, zoals ik al zei, niet iedereens lichaam is hetzelfde.
Hier een link naar redelijk goede discussie erover for your reading pleasure: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=128191851&page=1
79.5+ bij 12.5% (US ARMY METHOD), zeker deze week gaat het weer goed. Ook helemaal creatine + glyco volgeladen en nog steeds een phamp van de laatste trainingen, alles is keihard, super.quote:Op donderdag 8 maart 2012 16:58 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Hoeveel weeg je tegenwoordig @ bf%?
Ik heb precies hetzelfde.quote:Op donderdag 8 maart 2012 20:44 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik heb trouwens erg veel last van het feit dat mijn linkerbicep veel harder groeit dan mijn rechterbicep. Erg raar en vervelend. Hierdoor ziet in rust mijn linkerarm er veel mooier uit dan mijn rechterarm.
Nu is de bicep voor mij altijd een spiergroep geweest die erg achterblijft t.o.v. van bijv. mijn rug en triceps maar ik word er wel een beetje moe van.
Dat gaat niet meer weg hoor. Kan je beter wat minder snel groeien man.quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:11 schreef Panzermaus het volgende:
Ik heb nergens zoveel striae als op mijn biceps en insnede bij oksel. Maar snel tan pakken want het zijn echt van die roodroze tribal strepen die steeds breder lijken te worden. (zelfs de striae tekens rekken nu uit) NO CURLS AT ALL BABY
Hmm, ben ik dus toch niet de enige. Misschien toch maar kansloos gaan curlen met mijn rechterarm of zoquote:
Ik doe altijd wat extra isolatiewerk op benendag, vrijdag dus. Dan kan alles het weekend weer herstellen. Wel grappig dat je weet hoe je bicep er in de toekomst uit gaat zien.quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:17 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Hmm, ben ik dus toch niet de enige. Misschien toch maar kansloos gaan curlen met mijn rechterarm of zo
Haha, doe ik ook maar dan op zaterdag (aangezien ik op zondag en maandag weekend heb).quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:27 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Ik doe altijd wat extra isolatiewerk op benendag, vrijdag dus. Dan kan alles het weekend weer herstellen. Wel grappig dat je weet hoe je bicep er in de toekomst uit gaat zien.
FST-7 niks voor je? Zo traint Jay ook.quote:Op donderdag 8 maart 2012 20:20 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
79.5+ bij 12.5% (US ARMY METHOD), zeker deze week gaat het weer goed. Ook helemaal creatine + glyco volgeladen en nog steeds een phamp van de laatste trainingen, alles is keihard, super.
Ik ben ook even aan het lezen geslagen over the pump, en weet nu niet meer wat ik er van moet denken. Natuurlijk is het gevoel enzo fantastisch, maar ik lees ook overal dat het bijdraagt aan hypertrofie want oprekken van die fascia etc. Producenten van synthol-achtige producten beweren hetzelfde: de boel is uitgerekt en daarom is het makkelijker om naar die proporties toe te groeien? Beetje hetzelfde principe als 'muscle memory' dus.
Oprecht interessant, beetje zoeken op 'pump hypertrophy'. Een eenduidig onderzoeksresultaat waaruit dat blijkt kan ik tot nu toe niet vinden.
Je kan het wel verminderen met bepaalde smeersels, maar dan moet je in het zwangere vrouwen hoekje zijn.quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:14 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Dat gaat niet meer weg hoor. Kan je beter wat minder snel groeien man.
Bio-oil?quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:46 schreef fathank het volgende:
[..]
Je kan het wel verminderen met bepaalde smeersels, maar dan moet je in het zwangere vrouwen hoekje zijn.
http://www.trulyhuge.com/news/tips63iy.htmquote:I have only used your stretch mark cream
for 3 and a half weeks and I have already seen amazing
results. I couldn't believe it, almost all of my stretch marks
are not visible anymore. They have disappeared! They're all
gone! I don't know what that cream has in it, but it is the best
thing in the whole world. I have already ordered my next one
(2 ounce) jar of stretch mark cream. I can't wait to continue
using it to complete the excellent work it has done. By the
way, now I can show all of my muscles in public. It's awesome!!
Rafael A. - Dominican Republic
Nah man, te hardcore. Train nu met Beats by Jay en vind dit al behoorlijk gruwelijk worden.quote:Op donderdag 8 maart 2012 21:41 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
FST-7 niks voor je? Zo traint Jay ook.
Inderdaad, goede testimonial. Zal wel echt zijn. Net als die ads waarbij die meid ook 15kg is verloren in 2 weken dankzij Herbalife!!!11quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:13 schreef Panzermaus het volgende:
Ze zitten ook op mijn triceps, zie ik nu pas. God, ik moet mijn rug ook eens nalopen. Triceps zijn wel kleinere dunnere kringeltjes, die op mijn biceps zijn al dikker dan 0.5 cm.
Wel verwarrend dat je dit soort spul tegen komt.
[..]
http://www.trulyhuge.com/news/tips63iy.htm
Er moet toch wel spul zijn wat hierbij werkt?
[..]
Nah man, te hardcore. Train nu met Beats by Jay en vind dit al behoorlijk gruwelijk worden.![]()
![]()
Hoe vond je het qua concentratie?quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:50 schreef seto het volgende:
Vandaag met 1,5 schepje Noxipro getrained en dat ging toch veel beter, had echt enorm veel energie en meer uithoudingsvermogen. Je wordt er niet sterker van, maar qua energie werkt het toch echt wel.
Allebei.quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:48 schreef Autobandje het volgende:
Dikker dan 0.5 cm panzer? Of langer?
Maar striae kan je niet wegsmeren, een soepele huid helpt iets tegen het verrekken van de huid, maar heel weinig. Het collageen onder je huid mist bij striae, en dat kan je in laten injecteren, maar zelfs dat heeft maar een tijdelijk effect.Over tijd vervagen ze, maar gaat nooit echt weg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Levels beetje omhooggekrikt maar door die kutbelichting (spiegellamp) vanaf boven is dat een beetje weggevaagd. Ze zijn irl in ieder geval goed zichtbaar.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Striae is ook zelfs op deze foto te zien. (hint: links)Herkenbaar, voor mijn gevoel gaat de tijd ook sneller met dat spul.quote:Op donderdag 8 maart 2012 23:09 schreef seto het volgende:
Tussen de sets dwaalde het een beetje af omdat ik altijd met iemand anders train en ik veel meer begon te praten, maar tijdens de sets zelf was ik echt 100% op de oefening gericht. Na een set afgerond te hebben had ik eigenlijk ook meteen zin om er nog één te doen.
[ Bericht 14% gewijzigd door Panzermaus op 08-03-2012 23:39:28 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |