Ik ben voor. Is iddwel handig bij het checken van de lijstje voor eventuele tips, want doom-metal heb ik ook weing meequote:Op maandag 23 april 2012 23:34 schreef Norrage het volgende:
[..]
Kunnen mensen misschien voortaan een kleine beschrijving bij de albums geven? Ik dacht, ik ga dat Anathema eens uitchecken, blijkt dat doom-metal ofzo te zijn
Niet verplicht, ik doe het ook niet altijd, maar ik vind het toch wel erg overzichtelijk als ik kan zien over welk genre we het zo ongeveer hebben.
Dus bijvoorbeeld mijn 3 artiesten van net dan maar even uitbreiden:
Grimes - Erg leuke electro-synth-vrouwenzang pop met leuke beats
Horse Feathers - Folk zoals folk ooit bedoeld is, met heel veel banjo
Julia Holter - Folk met een klassiek, electronisch en experimenteel tintje
Ohja, ik dacht dat ik die al genoemd had, maar die telt zeker ook mee!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 17:07 schreef Haunter het volgende:
De nieuwe Beach House (Bloom genaamd) is qua popmuziek één van de weinigen die me echt kan bekoren dit jaar. Goede plaat!
Frankie Rose is inderdaad wel een leuke plaat jaquote:Op dinsdag 15 mei 2012 17:52 schreef methodmich het volgende:
Call Me Kat - Where The River Turns Black is ook wel leuk voor de liefhebber van vrouwelijke pop. Doet soms wel wat denken aan pakweg Feist of Cat Power.
En Frankie Rose - Interstellar is een leuke plaat van een voormalig bandlid van Dum Dum Girls. Stiekem donkerder dan het klinkt en zingt lekker zwoel.
Ik kan niet meer editen, dus dat zal een modje ff moeten doenquote:Op woensdag 16 mei 2012 17:49 schreef pfaf het volgende:
Goed topic om eens wat bij te werken. Nog maar weinig boeiende muziek gehoord dit jaar.
Norrage, voor in de OP, 2005: Tussenrapport, 2007: Heb ik wat gemist? ( tussenstandtopic )
Ja, hun single zag ik in de 3voor12 playlist op Spotify staan, dat klonk goed. Ga vanavond het album luisteren!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 09:45 schreef Norrage het volgende:
http://www.nme.com/news/alt-j/63906
Komt zo met stip bovenaan in mijn jaarlijstje:
Alt-J /Delta: Folk met harde beats, donkere teksten en door critici beschreven als folkstep
geweldig heh...voor mij ook hoogst waarschijnlijk de plaat van het jaarquote:Op zondag 3 juni 2012 11:50 schreef Keyos het volgende:
Ik heb nog niet heel veel albums geluisterd die dit jaar zijn uitgekomen, maar er is tot nu toe één plaat uitgekomen die hier al meerdere keren genoemd is die ik aardig wat keren heb geluisterd, en ik ga er niet vanuit dat die voor mij overtroffen gaat worden :
Anathema - Weather Systems, bizar goede plaat.
[ afbeelding ]
Dat zeg ik, Teen Daze met All of Usquote:Op zondag 3 juni 2012 22:52 schreef cafca het volgende:
Het beste album van het jaar komt overigens over 2 dagen uit.
Ik doelde eigenlijk op The Way We Move van Langhorne Slimquote:
nog niks gemist,hij komt vandaag uitquote:Op dinsdag 5 juni 2012 09:48 schreef Gala6183 het volgende:
Een nieuwe Langhorne Slim? Hoe kan ik die gemist hebben?!
Daarom houd ik van dit topic!
De nieuwe Blaudzun heb ik nog niet gehoord, maar Ornaments is inderdaad een mooi plaatje geworden!quote:Op dinsdag 24 april 2012 08:52 schreef MaJo het volgende:
Blaudzun en Moss nu al grijsgedraaidIk ga eens een aantal van de hierboven genoemde albums checken
Dat klinkt wel goedquote:Op dinsdag 26 juni 2012 19:09 schreef methodmich het volgende:
Nick Waterhouse - Time's All Gone
Ouderwetse jaren '50 / '60 rock in een nieuwer jasje
En deze is ook erg lekker:quote:Op zondag 24 juni 2012 22:29 schreef Aschkael het volgende:
fiona apple
gaat hoog eindigen...just sayin'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |