Dit dus. Ik werk heel graag. Op papier 36 uur, in het echt op dit moment wel 40/45. Beetje druk, zelfs bij de overheid (bezuinigingen en zo, geen vervanging voor vertrekkende mensen). Man werkt 32/36 uur maar we hebben alletwee wel een dag vrij, en dat vind ik heel belangrijk. Ze gaat 3 dagen naar kdv en daar vindt ze het echt fantastisch.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 21:51 schreef Shandaly het volgende:
Overigens ben ik ook altijd blij als ik weer mag gaan werken. Ik werk 32 uur, 4 dagen dus, en vind het heerlijk. Misschien scheelt het ook dat mijn man van die 4 dagen er 2 thuis is (halve dagen thuiswerk) en ik Lars dus gewoon thuis achterlaat ipv naar het kinderdagverblijf moet brengen. Ik zou gek worden als thuisblijfmoeder denk ik. Heb diep respect voor zij die dat willen/kunnen.
Dat boekje heeft Thomas gekregen van een collega van mij. Daar gaan we dringend eens mee beginnen.quote:Op maandag 5 maart 2012 08:02 schreef becky27 het volgende:
[..]
Dit dus. Ik werk heel graag. Op papier 36 uur, in het echt op dit moment wel 40/45. Beetje druk, zelfs bij de overheid (bezuinigingen en zo, geen vervanging voor vertrekkende mensen). Man werkt 32/36 uur maar we hebben alletwee wel een dag vrij, en dat vind ik heel belangrijk. Ze gaat 3 dagen naar kdv en daar vindt ze het echt fantastisch.
Boekjes lezen gaat hier heel goed, de concentratieboog wordt wel langer merk ik. Wij lezen iedere avond dit boekje voor:
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |