Ja, maar met die formulering dacht ik dat het met een ander perspectief was.quote:
Ongeacht welke functie je bekleed; als iemand mij persoonlijk aanvalt bijt ik terug.quote:Op woensdag 29 februari 2012 21:35 schreef skrn het volgende:
Sommige dingen doe je gewoon niet. Als dat wollige gepraat dat geweld nooit mag worden getolereerd. Sorry hoor, maar als ik word getreiterd aan de voordeur, of als de begrafenisstoet van mijn moeder wordt verstoord door hangjeugd, of een Sinterklaasfeestje wordt verstoord door een mafketel, heb je aan mij een kwade.
Ja, dat soort gedrag vind ik nog steeds uitlokken. Dikke vinger naar de moraalridders die het weer weten te overdrijven door een foto van het lijk van Theo van Gogh te plaatsen.
quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:03 schreef DrDentz het volgende:
Het klinkt net alsof hij 2 belletje lellende kleuters in de kladden heeft gevat
De cameraman, omdat het camerawerk zo slecht is?quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:15 schreef padlarf het volgende:
Zo, valt daar even iemand door de mand! En nee, het is niet Rutger
2 iemanden danquote:Op woensdag 29 februari 2012 23:16 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
De cameraman, omdat het camerawerk zo slecht is?
Oké.quote:
Prof. Kinneging en mevrouw Tahir. Of wil je het bloemetj sturen naar Rutger en aanhang?quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:17 schreef themole het volgende:
Ok wil ze eigenlijk een bloemetje sturen, welke tekst moet ik op het kaartje laten zetten?
Ik ook. Kinneging is een engnek. Neemt niet weg dat ik het leuk vind om Ruktor bang te zien. Zijn leven flitste even aan hem voorbij...quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:13 schreef DS4 het volgende:
Na het zien van de beelden ben ik meer overtuigd van de lezing van Rutger dan die van Kinneging. Die laatste heeft iig een stoornis. Wat een malloot...
Geen grote bek maar fysiek geweld. Er is een verschil.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:10 schreef Virtuoos het volgende:
Bwehehe, wat een kleutertje wordt die Rutger meteen. 'ja, ik snap het, ja, ja' met z'n zielige kleine stemmetje, bang voor de grote meneer. Komop, als je altijd zo bijdehand loopt te doen, ga dan niet lopen miepen als je een keer een grote bek terug krijgt.
Vanzelfsprekend naar mevrouw Tahir en haar liefhebbende echtgenoot.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:17 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Prof. Kinneging en mevrouw Tahir. Of wil je het bloemetj sturen naar Rutger en aanhang?
Nee hoor, Kinneging zei steeds al dat de beelden ruw waren.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:18 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Geen grote bek maar fysiek geweld. Er is een verschil.
Snap niet dat die Kinnegin om de ruwe beelden gevraagd heeft. Hij komt er zo nog slechter af dan hiervoor. En dat heeft dan de mond vol over fatsoen.
Nee hij zei dat erin geknipt was zodat hij er slecht uit zou komen en dat ze in werkelijkheid een beschaafd gesprek hadden gevoerd van 15 minuten.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:19 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Nee hoor, Kinneging zei steeds al dat de beelden ruw waren.
Nee, ik bedoel het als grap; ruw in tegenstelling tot fatsoenlijk.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:21 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Nee hij zei dat erin geknipt was zodat hij er slecht uit zou komen en dat ze in werkelijkheid een beschaafd gesprek hadden gevoerd van 15 minuten.
De beschaving is ver te zoeken bij hem.
Sorry hoor maar ik zie geen geweld. Ik hoor geen gegorgel of zelf maar het minste 'hé!' of 'wat doe je?!' of 'laat me los!' of van de cameraman 'héy héy!' of 'wow!' of.. je snapt het.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:18 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Geen grote bek maar fysiek geweld. Er is een verschil.
Snap niet dat die Kinneging om de ruwe beelden gevraagd heeft. Hij komt er zo nog slechter af dan hiervoor. En dat heeft dan de mond vol over fatsoen.
Fijn dat ik niet de enige ben die het ook gister opviel dat Kinneging steeds praat en dat je dat niet op die manier doet als je geweld aan het plegen bent. En in reactie daarop vroeg iemand me gister of ik wel tegelijk kon ademen en typen. Royal sadness.quote:Op woensdag 29 februari 2012 23:23 schreef Virtuoos het volgende:
[..]
Sorry hoor maar ik zie geen geweld. Ik hoor geen gegorgel of zelf maar het minste 'hé!' of 'wat doe je?!' of 'laat me los!' of van de cameraman 'héy héy!' of 'wow!' of.. je snapt het.
Het blijft constant een 'gesprek'. Als ik er van overtuigd ben dat IEMAND direct begint te kermen als ie aangeraakt wordt is het Rutger wel. Ik denk dat Kinnetje héél dicht op Rutger is gaan staan terwijl ie z'n microfoontje vast had (no pun) en hem gewoon héél duidelijk heeft verteld dat ie op moet tyfen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |